![]() |
No niestety, zwycięstwo nad młodzieżówką Stali pokrzyżowało plany epickiego remisowego awansu, ale co tam, można jeszcze dograć resztę meczów na samych remisach.
Dla porządku, na tę chwilę granicę awansu bezpośredniego wyznacza próg 61 punktów. Wieczysta gra o życie, więc jeszcze pewnie będą emocje i liga będzie ciekawsza - tyle że już niekoniecznie dla nas. |
Cytat:
|
Cytat:
Czuje remis, wygrana Wieczystej z Miedzia i wszystko rozstrzygnie sie w ostatnich 2 kolejkach. |
Jeżeli Kwietniowi zależy na awansie to ma znscznie mocniejsze karty do "motyeacji" w kieszeni, niz włodarze t ch utrzymanek wrocławskiego ZOO. Wieczysta powinna zrobić 9 pkt. 3.14zdom z Wrocka zdobyć 6 bedzie ciężej niż Kvietniovii 9.
Zakładając, że Wieczysta wszystko wygra, zrobi sobie stosunek bramek lepszy od malinowych, stąd te 6 pkt, które muszą ugrać ci drudzy |
Przecież ty już Sandomingo pogratulowałeś maliniakom wygrania ligi to po co nawet o Wieczystej wspominasz.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z logiki wynika ze jak Slask zdobedzie dokladnie 5 pkt to na pewno bedziemy na 1 miejscu. Niewazne co innego sie wydarzy.
|
Cytat:
Opcje są: 0,1,2,3,4,5,6,7,9. 0,1,2,3,4,5 dają nam 1 miejsce przy obecnym stanie punktowym. |
Biorąc pod uwagę tylko wiosenną formę czołowej trójki, i pomijając walkowera, ze statystyk wnioski są takie:
1. Wisła: średnia punktów 1,73; spodziewane punkty 5,18; punktów na koniec 67; 1. miejsce 2. Śląsk: średnia punktów 2,18; spodziewane punkty 6,55; punktów na koniec 64; 2. miejsce 3. Wieczysta: średnia punktów 1,92; spodziewane punkty 5,75; punktów na koniec 59; 3. miejsce I trzeba przyznać, że spodziewane punkty każdej drużyny wynikające ze statystyk są i logiczne i realne. Jednak nie zdziwi mnie komplet punktów Śląska, więc mam nadzieję, że nasi się postarają na koniec i jeszcze minimum 4 punkty zdobędą. |
Cytat:
Generalnie, to cieszę się, że wreszcie skończą się dyskusje (czasem najwyraźniej prowadzone na poważnie) typu: - Jaka jest szansa, że Wieczysta wygra wszystko do końca i to wysoko? - Ej, ale wiesz że nie muszą, bo to my możemy wszystko wysoko przegrywać? Katastrofiści naprawdę mają bujną wyobraźnię, bo takiej bezwzględnie potrzeba, by wyobrazić sobie, że wysoko przegrywamy z Chrobrym, Polonią W. i Pogonią S. :lol: |
Co do Ślaska i Wieczysten ich bilans jest remisowy w bezposrednich pojedynkach
https://malatabelka.pl/?s=db55c9de https://i.ibb.co/wZcLYxgg/Zrzut-ekra...9-09-25-35.png a w tabeli w tym momencie bramki calego sezonu sa identyczne: https://i.ibb.co/vxypbchK/Zrzut-ekra...9-09-26-29.png pewnie jak beda mieli rowna ilsoc punktow to sie juz rozjedzie. Ale jest blisko |
Dziś wygramy ligę
|
Wszystko było obliczone.
|
Grały dwie antywiślackie k***y.
:rotfl::rotfl::rotfl: |
Wieczysta ponoc bez licecni na Ekstraklase
https://weszlo.com/media-wieczysta-n...lask-ma-awans/ To by oznaczalo ze Slask awansowal. Wieczysta nie przystapi do barazy bedzie braw udzial z miejsca 7https://i.ibb.co/999288hX/Zrzut-ekra...2-08-54-02.png https://pzpn.pl/public/system/files/...grywkowych.pdf https://i.ibb.co/fV47x9wy/Zrzut-ekra...2-08-58-19.png |
Cytat:
Nawet 60 pkt dawało awans. |
Jutro komisja odwoławcza.
Teoretycznie mogą im te 3pkt (otrzymane za walkower) odebrać, ale chyba wszyscy byliby ogromnie zaskoczeni jakby tak się zdarzyło. Ciekawe czy Wieczysta się odwoła od nieotrzymania licencji. |
Cytat:
|
Ja osobiscie najbardziej bym chcial zeby komisja zarzadzila ponowne rozegranie meczu, tak jak to zrobiono we Wloszech kilka lat temu.
Pilka nozna dla kibicow, nie dla zielonych stolikow. |
W temacie baraży w momencie gdy Wieczysta nie dostanie licencji przed rozpoczęciem baraży, ma zastosowanie ten punkt:
Cytat:
|
Cytat:
Jesli Kwiecień chce odejść to po co ma wypłacać premie za awans? Lepiej nie wziąć udziału w barażu. A jesli Wieczysta nie otrzymała licencji to sie musiała o to postarać. |
Podczas wiślackiej majówki dosyć wysoko postawieni pracownicy klubu mówili, że realnie to nikt nie liczy na odwołanie walkowera. Nie ma na to podstaw, cała reszta to bicie piany.
Pytanie tylko czy i ewentualnie w jakim wymiarze zostanie zmniejszona kara dla Śląska - bo to jednak będzie niejako drogowskaz dla wielu ekstraklasowych klubów. Co do Wieczystej - jeżeli prawdą jest, że nie dostali licencji z uwagi na brak spółki akcyjnej - to pytanie zasadnicze czy papiery czekają na zatwierdzenie w KRS czy też nie zostały do tej pory złożone. Jeżeli to jest ta druga opcja to znaczy, że została położona na tej projekt totalna laga. |
Jakby mieli złożone papiery o zmiany w KRS to byłaby warunkowa licencja lub z nadzorem. A tu nie ma żadnej.
|
Cytat:
https://youtube.com/shorts/_bfdaMYKn...cJEH2ydaZEr7x0 |
Już widziałem gdzieś info, że kwestia przekształcenia Wieczystej jest cały czas w toku, więc nic nie jest przesądzone.
|
W kwestii formalnej. W tym momencie mamy 15 punktów przewagi nad trzecim miejscem i 10 nad drugim.
I to po takiej w sumie kiepskiej rundzie. Jak by nie patrzeć Jop do zwolnienia :-D |
Cytat:
|
Cytat:
Zaraz się okaże że wyrywając z Pogonią Siedlce będziemy 3 pkt za Slaskiem w wygraniu tej rundy |
34 kolejki i 34 kolejki na pierwszym miejscu. To jest ogólnie rzadko spotykane. Bezdyskusyjny mistrz ligi od początku do końca i to z ogromną przewagą punktową. Wychodzi też na to, że skończymy z dwiema porażkami na przestrzeni sezonu. Niebywały wynik i świetna praca Jopa.
|
Staty po ostatniej kolejce:
Kod:
razem dom wyjazdTabela Kod:
# Zespół M. Pkt jes 25 śr. wio śr.w 26 śr.26jes - punkty w rundzie jesiennej 25 - punkty w 2025 roku śr. - średnia wio - punkty na wiosnę śr.w - średnia wiosenna 26 - punkty w 2026 roku śr.26 - średnia w 2026 |
Cytat:
|
Wisla druga w Mlodziezowiec 2.0
https://www.laczynaspilka.pl/mlodzie...9-4da848f4831d |
Cytat:
W tym sezonie było trzy zespoły z budżetami na ekstraklasę, więc trudno mówić o słabości. |
Nie ma w ogóle o czym gadac. Miniona 1 liga byla najsilniejsza w historii.
Weszly mocne beniaminki, jeden spadkowicz z esa bardzo mocna, dwojka solidna. Budzety klubów najwieksze w historii. Za rok to sie zapewne rozstrzygnie między ŁKSem, Odra Opole (podobno chca ładowac w nia duza kase), Ruchem, Miedzią i moze Polonia Warszawa. Spadkowicze z esa będą jedna wielka zagadka. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl