![]() |
Zamiotli ładnie Białorusinów. Typowy zespół swojego klepiska. Ale ciekawe jest to,że Legia nic nie gra. Makabra, ale dali radę.
Co do kompleksów. Dzieci. Jak można mieć komplesky z perpsktywy 12 MP i pełnej dominacji w lidze w ostatnich latach. Chyba wobec Zabrza i to za ilość MP. I tyle w temacie i rozkmin na poziomie zerówki. |
Ja się pytam dlaczego jak leciała kontra Sandomierski spacerował sobie bo polu karny Legi zamiast zapierd***ć do bramki ?! Taka typowa mentalność naszych kopaczy: co się będe męczył i tak już przej*****śmy...
http://www.youtube.com/watch?v=6liJjDg9FLc |
Też na to zwróciłem uwagę.
Bardzo ważny mecz w Bełchatowie. Remis chciaż byłby wskazany,bo poza kopaniem przed siebie WKS nie ma pomysłu na grę. Ale szczerze mówiąc średnio to widzę i chyba coś wpadnie. |
Cytat:
|
Widac, ze forma idzie do gory. Skorza opanowal sytuacje i powoli uklada zespol. Dobry mecz Legii...masa sytuacji, ale brak skutecznego wykonczenia(nie maja typowego egzekutora). Poziom sedziowania bardzo slaby. Asitz i Cionek nie powinni dokonczyc tego spotkania, bo obaj zapracowali na kilka zoltek.
|
Śląsk! Super! Jeden do przodu!
Dobrze że Bytom zremisował z Zabrzem, oba kluby straciły punkty! |
Prościej było mi wtedy tak napisać niż odmieniać białostotczan:). Kiedyś sobie tam króla strzelców z białoruskiej ligi kupili, w ogóle blisko od nich do Białurusi. Ale to taki przejaw symaptii z mojej strony. Białurusini nie mają chyba pejoratywnej konotacji. Przynajmniej ja tak sądze:)
AAAA i golllll. WKS. Pierwsza akcja składan i gol od razu. Fajnie się Gikiewicz zachował a Sotirovic wbrew swojej regula trafił za pierwszym razem. Bravo. |
Cytat:
|
Super że Śląsk wygrywa, może w końcu się coś tam we Wrocławiu ruszy i pociułają do końca rundy parę punkcików co by z "obrzezanymi " nie sąsiadowali w tabeli...
Cytat:
|
Jaga jak na wyjazd i mecz z mocną drużyną, to zaprezentowała się przyzwoicie.
Juz sobie wyborazam jak wygladalaby nasza gra na Łazienkowskiej ;o |
Jak dla mnie GKS nie ma pomysłu na doprowadznie do remisu. Tylko takie nieprzekonowujące wrzutki. WKS tym czasem gra zdecydowanie. Dobrze to wygląda póki co dla WKS-u.
|
Cytat:
Skorża fajnie ogarnął sytuacje, i Legia oficjalnie jest z powrotem w walce o tytuł. Mam nadzieje, że za tydzień dostanie klapsa w dziąsło :) |
Najbardziej profesjonalny i medialny klub w Polsce zalicza kolejną, oczywiście zupełnie przypadkową i incydentalną wpadkę:
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104..._od_Lecha.html A ja naiwnie myślałem że kwestia rozliczeń z Lewandowskim została już dawno uregulowana. |
Nie wiem co jest z tą murawą w Bełchatowie, na ekranie nieźle wygląda, a grajki co chwila wywracają się nieatakowani. Deszcz padał i ślisko, czy jak?
|
@63624
Przypatrz się jak piłka podskakuje na boisku - murawa jest po prostu nierówna. |
Coś z tą murawą rzeczywiście jest nie tak. Leżą równie czesto co Szymkowiak na dupie w okresie schyłkowym swojej gry w Wiślle. Ja tu 3 punkty widze,tylko zdecydowanie w kontrach i byłby spokój.
|
Cytat:
|
Murray, no tak jak się przypatrzeć, to tam niezłe kartoflisko jest. Sotirovic wrócił teraz do normy i nie strzelił gola, choć na całe 100% to sytuacja nie była chyba. :) Bełchatów mimo wszystko zepchnął nas do obrony teraz...Tylko spokój może nas uratować.:-D
|
Ja tu widzę ładne punktowanie w przypadku WKS-u. Ja tu widzę 2 mecze i 6 punktów. Wrócili do ligowej gry. Bardzo fajnie. Ja tu widzę postęp. Dobra kolejka.
A tak swoją drogą w Bełchatowie to mają jakiś kibiców,bo to wyglądało jakby grali na Oporowskiej. |
Wiem, że Lenczyk nie jest tu lubiany za trenowanie waszej "ulubionej" sąsiadki, ale jego sprowadzenie do Śląska to był bardzo dobry ruch naszych włodarzy. Najpierw przestaliśmy przegrywać, a teraz jeszcze wygrywamy. Seria 5 meczów bez porażki i 2 zwycięstwo z rzędu. Owszem w tym meczu były błędy i wypaczenia, ale cel główny coraz bliżej: zaczynamy wyrywać się ze strefy spadkowej.:D
|
Tak swoją drogą to w tej chwili układ tabeli od miejsca 10 w dół jest wymarzony, nic tylko się napawać ;]
|
I się udało. Pisałem tutaj parę tygodni temu, że najbliższe mecze (Korona, Górnik, Jaga) są najważniejsze w sezonie. Wróciliśmy do gry, mimo beznadziejnego początku. Ale muszę przyznać, że Jagiellonia to najlepsza drużyna jaka do nas w tej rundzie przyjechała - po 20 minutach brałem remis w ciemno. Teraz mecz z Wisła, remis w ciemno i jedziemy dalej - najważniejsze, że nawet w wypadku porażki nie wylatujemy z gry o puchary etc.
Cytat:
22 tysiące. |
No to juz teraz klub wystepujacy goscinnie w ekstraklasie naszego kraju
musi spaść - bo sobie nie wyobrażam, zeby uczciwie sie z takiej sytuacji uratowac |
No i proszę. :) Liga robi się coraz ciekawsza.
Cracovia pogrąża się na dnie. Śląsk ucieka z głową spod topora. Aż dziw, że pejsy nie zostawiły Lenczyka... To naprawdę dobry trener. Legia pokonuje Jagę, przez co pomaga nam zredukować straty do lidera. Wypada, aby dzisiaj Arka zremisowała, albo nawet pokonała Koronę, gdyż kielczanom grozi podgonienie Jagiellonii, a przecież to nie może tak być. Jutro zacne byłyby zwycięstwo Lechii, w najgorszym razie remis. No i albo wygrana, albo remis Ruchu z Lechem. Choć przyznam, że poznaniaki raczej mogą to wygrać z łatwością... |
Mimo porażki Jagę wciąż uważam za jednego z faworytów do MP, bo naprawdę w pierwszej połowie pokazali że grać to oni potrafią. Bramka do szatni Vrdoljaka ich trochę przybiła, ale nawet w drugiej połowie mieli szanse na doprowadzenie do remisu. Niezły mecz, na boisku i na trybunach :)
Oby Rado tak pykał do końca rundy, a może ze 2 mln euro nam wpadną. Wszakże jest jeszcze młody, tylko kończy mu się kontrakt. Ciekawy jestem co sądzicie o tym nieuznanym golu w 1 poł? Z trybun wyglądało na faul Frankowskiego, a nigdzie nie ma jeszcze powtórki. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Sam Frankowski nie był na spalonym. Inny piłkarz był na spalonym i zrobił ruch głową do do piłki , czyli brał udział w akcji i absorbował uwagę bramkarza.Dla mnie słuszny spalony.
|
Co do tego spalonego to ten który ostatecznie strzelił bramkę (Skerla?) na spalonym nie był. Natomiast w momencie strzału na spalonym był Franek i mimo iż piłki nie dotknął to sędzia mógł uznać to jako przeszkadzanie bramkarzowi, zwłaszcza że Tomek podskoczył do tej piłki.
Więc obiektywnie patrząc, gol wg. mnie prawidłowo nie uznany. Co do Legi to grają solidnie ale bez szału. Ogólnie ciężko w tym momencie wskazać zespół który by jakoś przerastał tą ligę. Praktycznie w każdym spotkaniu trudno wskazać faworyta. A przed spotkaniem z Legią, to nie obawiam się o ich formę ale niestety o naszą. |
To zagadką jeszcze pozostaje co się stało z Pączkiem, że nie strzelił tej dobitki na 2-0.
|
Rev - Franek był na spalonym. Około 0,5 metra, także decyzja dobra.
|
Arka 1:0 Korona
|
Właśnie Franek był na spalonym, zaś Skerla który strzelił bramkę był za obrońcami. Ewidentny błąd sędziego(chyba że podciągnął ruch głową Frankowskiego pod absorbowanie bramkarza, co jednak byłoby mocno naciągane)
|
A pomyliło mi się.Byłem pewien że to Franek gola strzelił.Wkażdym razie zadecydowało zachowanie gracza który był na spalonym czyli Frankowskiego ,który jak wspominałem absorbował uwagę bramkarza i zrobił ruch glową do piłki.
|
Kilka uwag po meczu :
Borysiuk - Niezly mecz ale powinien dostac zoltko. Gracz meczu moim zdaniem. Dwa przezuty mial kapitalne no i czyscil, jak zwykle zbyt "mocno". Manu - Za bardzo kombinuje i za czesto wychodzi z pilka na aut. Iwanski - Co on zrobil w polu karnym to ja nie wiem do teraz. Musze zobaczyc jakas powtorke bo wygladalo to arcykomicznie. Kucharczyk - Szacunek za to co robil na boisku. Nie strzelil ale on nie bedzie typowim egzekutorem. Rzezniczak - Wiedzialem ze dostanie kartke i nie zagra z Wisla :) Kupisz - Gosciu jest przykry. Widzialem za kazdym razem jak przepychal sie na chama i faulowal jego pedalskie machanie lapami i pretensje do sedziego. Mecz fajnie sie ogladalo, ale milej sie dopingowalo. Jaga fajnie sie zaprezentowala na trybunach. Zawsze mi sie ich "wyjazdowa" flaga podobala, a dzisiaj ladnie ja bylo znowu widac :) |
Na trybunach fantastycznie, mecz bardzo przyzwoity, Pączek niezła łamaga.
Fajna fotka: http://legia.com/www/galerie/legia/2...a/big/1104.JPG |
O widze, że na Legii kazdy zawodnik ma osobną szatnie :D
|
Jaka bramka Ediego,....a mać trzapki z głów,a jak Korzym ładnie się zastawił,palce lizać. Taki to proste ale jak widzę naszych asów to nie wiem czy by tak potrafili. Ten Edi to jest magik:)Stary niby a jak gra.
Szczerze mówiac z tego co widziałem jednym okiem to Arka miała więcej z gry niż Korona. Michniewicz sięgnął dna reklamując weszlo. Skoro już musiał to zrobić to dobrze by było jakby mu ktoś wytłumaczył,że weszło to nie portal a zwyczajna strona. |
Ogólnie Arka ciśnie, stwarza sytuacje a Korona strzela gola...
Marszałku,to "trzapki z głów" to celowo?:) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl