![]() |
Nikt też nie mówi, żeby opierać polityke transferową na takich zawodnikach
po prostu był za darmo do wzięcia niezły zawodnik, który mógłby zwiekszyc konkurencję w pomocy dlatego szkoda ,że się nim nie interesowano potencjał ma na bycie kolejnym Peszką/Mierzejewskim więc na pewno by sie przydał tylko tyle i aż tyle |
Cytat:
Widziales chociaz tego Sobotę w akcji, ze tak o nim prawisz? W ogole pogrązasz sie swoimi postami. O takich perpektywicznych zawodników TRZEBA walczyc i nie oddawac ich tak łatwo (vide Jonczyk). Panowie u góry bardzo solidnie pokazali przyklady, ze takie lekcewazenie moze sie czkaweczką odbić kiedys. |
ale nawet za taki talent z 1 czy 2 ligi też trzeba płacic i to już kilkaset tysięcy a klub preferuje ściaganie graczy za darmo, nawet z drugiego końca świata byle tylko za free.
Za darmoche to można ściagnac ale solidnego obrońce ale nie skutecznego napastnika czy klasowego ofensywnego pomocnika.Takich ludzi nikt sie nie pozbywa. |
On był z wolnego transferu
|
Wiem tylko tyle ,że negocjacje z Turkami trwały do póżnych godzin ale jeszcze nie dostalem informacji jak sie zakończyły.Jak coś bedzie wiadomo napisze
|
No i co z tego, że okienko się rozpoczyna 1 lipca. My zaczynamy przygotowania 14 czerwca, a pierwszy mecz już 15 lipca. Jestem przekonany, że trener Kasperczak wolałby mieć 3 nowych zawodników od początku przygotowań niż jednego 1 lipca drugiego 10, a trzeciego 13. Żaden normalny klub nie bedzie robił przeszkód zawodnikowi aby przed 1 lipca zaczął trenować z nowym klubem.
|
Jest tylu zawodników z wolną ręką. Kaźmierczak, Grzelak Rafał, Bartek Białkowski... można dalej wymieniać (za podanie nazwisk dostałem wcześniej bana, dlatego się powstrzymam). Widocznie klub opiera się na innej polityce transferowej tzn. zakontraktujmy w ostatnim terminie jakiegoś ogórka żeby kibice się ucieszyli, a nóż się uda. Powiem tak: potrzebni nam są zawodnicy i to już, natychmiast, żeby później nie okazało się że tych których klub miał na oku podkupili nam jacyś Rumunie bądź Serbowie, a co gorsza Amika lub jakiś inny polski klub. Trzeba działać panowie i się rozwijać. Ja mam nadzieję, że niektórzy przejrzą na oczy. Bez transferów nie ma rywalizacji w zespole, nie ma sukcesów, nie ma korzyści marketingowych itd. Przecież stadionu nie wypełnią tylko sami oddani klubowi do szpiku fanatycy. Także panowie prezesi do Was należą zadania by zacząć gonić piłkarską Europę, a nie coraz bardziej się od niej oddalać...
|
Cytat:
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html
Na prawdę zrobiliśmy ogromny błąd, trzeba było z nim podpisać 4 letni kontrakt i wypożyczyć do I ligi. Mamy reprezentanta młodzieżówki i tak go puszczamy wolną ręką. Ciekawe kto za to odpowiada? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ogólnie moim zdaniem - nie dla Polaków. Nie za takie pieniądze i kontrakty. |
Cytat:
tak dla wychowanków bo czy ci najemnicy ze wszystkich stron świata będą umierać za Wisłę w derby z C? |
Cytat:
|
Podobno w Górniku ma być czystka więc moża wziąć za darmo Pazdana którego już kiedyś testowaliśmy?
Przydałby się rezerwowy obrońca ewentualnie mógłby grać w przypdaku ,,niedyspozycji" Sobola jako defensywny pomocnik |
Cytat:
|
Jak chcą się pozbyć wysokich kontaktów to może zjadą bardziej z ceny? Warto ponegocjować bo mógłby się nam przydać.
|
Tylko żeby Kasperczakowi nie zamarzyło się ściągnięcie do Krakowa z powrotem Strąka i Gorawskiego.
Może lepiej powalczyć o Roberta Szczota choć nie wiem jak on się tam ostatnio prezentował na tle pierwszoligowych zespołów. |
Szczot to byl zawodnik jednej rundy. W Gorniku juz niczym sie nie wyroznil. Jedynie Pazdan by sie nadawal. W miejsce Jopa akurat sie wpasuje. Niecale 23 lata, Krakus, moze grac na stoperze albo defensywnym pomocniku. Mozna by wyslac zapytanie.
|
DP napisał dzis o bramkarzu, ale nie mam dostępu
http://dziennik.krakow.pl/pl/aktualn...-gieldzie.html Jeśli ktos ma, to poproszę o skana, lub zrzut ekranu (print screen) |
Teraz Wisła ma dylemat co zrobic bo Turcy chca albo zaplacić więcej za Głowe ale w ratach albo gotowka do ręki ale mniej o 300 tyś .Teraz tylko zalezy od tego komu bardziej bedzie zalezalo na Glowackim
|
Cytat:
|
Ja tam na raty bym sie nie godził
Wszyscy wiemy jak kruchy jest Głowacki, złapie kontuzje w 3 kolejce i już widze te regularne przelewy od Turków |
Cytat:
Zbymak a nie wiesz czy dzieję się coś w kierunku wzmocnień? Z góry dzięki. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
O 300 tys. mniej to znacz ile 900 tys ojro do ręki, bo powiem szczerze zgubiłem się już w tym ile Turcy oferowali za Głowackiego na początku 1,2 mln ojro ?? Ciekawe, czy po odejściu Głowackiego jest już pewniak do zastąpienia go w składzie czy rozpocznie się kolejne testowanie tym razem obrońców. |
To ja proponuje w ogóle go nie sprzedawać. Jak ich nie stać to do widzenia. Odejście Głowy byłoby błędem takim jak odejście Kosowskiego. W linii obrony musi być doświadczony zawodnik, to dzięki Arkowi Marcelo gra tak dobrze, jest przy nim dużo pewniejszy jak i cała linia obrony, którą trzyma w ryzach. Nie pozbywajmy się takiego piłkarza, jednego z niewileu charyzmatycznych i mających posłuch w drużynie. Początkowo byłem za tym transferem jeżeli Arek chce dorobić przed ,,emeryturą" a potem wróci do nas np. jako trener młodzieży ale przy takich zawirowaniach to lepeij nie pakować w raty od Turków bo nie są zbyt wiarygodni. Pozatym jak będą płacić w ratach to nie będziemy mieli funduszy na sprowadzenie zastępcy od zaraz.
|
Cytat:
|
No to faktycznie ciekawie, tylko żeby się nie okazało, że po sprzedaży kapitana zostaniemy bez środkowego obrońcy ( Marcelo i Cleber to raczej na długo nie starczy) nie straszcie mnie nawet że przedłużą wtedy kontrakt z Jopem, a właśnie co ze stoperem Mateuszem Kowalskim wraca z wypożyczenia czy dalej zostaje w Gliwicach??
massoud łap: dzisiaj, 09:03 Dziennik Polski Cytat:
|
Czyli rozumiem, że Linz chce znowu zatrudnić Jurgena. Przecież właśnie mu sie kończy z nimi kontrakt
|
Cytat:
Bo jeśli nie to bym ich pogonił w cholere, za milion E oddawać kapitana Przecież to sie mija z celem całkowicie |
NIE dla rat.
TAK na transfer. * * - tylko w wypadku, gdy dostaniemy ponad 1mln euro i gdy wcześniej zakontraktowany będzie nie gorszy obrońca od Arka. |
Wczoraj widziałem Mariusza Jopa na oddziale paszportowym. Jedzie na wakacje albo szykuje sie na jakis dluzszy wyjazd...
|
skoro nie ma kasiory na Sobiechów,Sadloków itd. to może warto zaiwestowac w kilku tych Reprezentantów U-15 ? Ładnie wygrali ze Szwajcarią, myśle że ich jeszcze nie skaziła polska myśl szkoleniowa a za pare lat Wisełka miałaby z nich pocieche.Tak robi słynny Wenger i dobrze na tym wychodzi
http://www.90minut.pl/news/125/news1...zwajcaria.html |
http://www.weszlo.com/news/5068
Najważniejsza drużyna - reprezentacja. Najważniejszy w niej człowiek - Franek Smuda. Z tekstu wynika, że selekcjoner doradza piłkarzom przy wyborze klubów i nie zawsze ma na pierwszym planie ich interes. Mniejsza z tym, w każdym razie przypomniało mi się od razu o tym, że przecież Smuda spotkał się z Cupiałem właśnie w celu "doradzania" przy transferach... |
Cytat:
|
http://www.90minut.pl/news/125/news1...bia-Lubin.html
Piłkarz pewnie i lepszy od tego Kiełba i pewnie za nieduże pieniądze poszedł, nie rozumiem czemu się nim nie interesowaliśmy. |
Cytat:
W Wieliczce ich Zbymak nie widziano...:D |
proszę takie Zagłębie potrafi dobrego grajka kupić, a my?...my nie możemy mamy czas,bo okienko otwiera sie pierwszego, bo mamy mocny skład;) bo czekamy na 1 lipca bla bla bla... i po pierwszym będzie tak jak zawsze:) czyli wielkie nic:) w Piaście jest jeszce Glik do wyciągnięcia, czas nagli;) ale gdzie tam, będziemy wciskac Glowe komu popadnie nawet cene spuszczać o 300 tyś euro byle tylko opylić naszego kapitana....na razie turcy wzieli nas na przeczekanie a może uda sie jeszcze troche cene zniżyć;)
|
I znowu ktoś musiał wyjechać z tym Glikiem...
Przypomnę w takim razie raz jeszcze, chociaż to powoli staje się nudne. Kamil Glik był podstawowym obroncą klubu, który nie dość, że spadł z naszej beznadziejnie słabej ekstraklasy, to jeszcze stracił przy tym największą ilość bramek (50!). Jeżeli to nie przekonuje was do tego, że Glik jednak wirtuozem nie jest, to nie wiem czego więcej wam potrzeba. Dla przykładu można jeszcze podać, że Cracovia, która wcale nie była dużo lepszą drużyną od Piasta straciła tych bramek zaledwie 39. Nie słyszę jednak głosów, żeby spróbwać wyciągnąć Polczaka i Tupalskiego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl