![]() |
Piotr Brożek: drugi rok z rzędu Wisła szansy na mistrzostwo nie wypuści
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...stwo,id,t.html |
Wiele wskazuje, że Vlastimil Vidlička, który nie sprawdził się u nas, od nowego sezonu zostanie zawodnikiem praskiej Sparty.
http://fotbal.idnes.cz/do-sparty-pri...713_fotbal_min |
Zienczuk w ostatniej minucie meczu z Arka otrzymal od razu czerwoną kartke.
|
Drużyna Dana Petrescu Kubań po 8 kolejkach jest liderem ekstraklasy Rosyjskiej.Wyprzedza Zenita St.Petersburg i Anzhi
http://www.sports.ru/images/object_4...9405.11099.jpg |
Oj Dan jak tak dalej pójdzie to zrobi karierę jeszcze jako trener którejś z 5 najmocniejszych lig a może jak dobrze pójdzie to nawet się dostanie jakiegoś klubu z europejskiego top10
|
Ech, wiem że temat niejednokrotnie odgrzewany, ale szkoda że tak łatwo wypuściliśmy do z Wisły. Dan zapowiada się na bardzo dobrego tenera. Niby obecna Wisły nastraja dość optymistycznie, ale szkoda tych prawie 5 straconych lat. Tak czy inaczej - powodzenia Dan!
|
|
Kuba szacunek!
|
Nasz Chłopak ,niech wraca już do Wisełki :) Oj chciałbym :)
Kuba 1906% |
Kuba Błaszczykowski!!!!!!!!!!!!
|
Paweł Brożek grając od 1. minuty strzela bramkę na 1:0 w meczu przeciwko Buyuksehir.
|
Nasz Kochany Paweł zdobywa kolejną bramke,jestem pewny że Piotrek mu przekazał nowinę o mistrzostwie i dostał dziś energii do gry.
Mistrzostwo Wisły jest także jego nie zapominajmy o nim !!! |
jak ktos bedzie miał bramke Brożka to poprosze o zapodanie : >
|
rutube.ru/tracks/4433641.html?v=a7ce9701f487d8e092b80e1f3c3a5897 Brozio ;)
|
Uche również strzela ;)
|
Cytat:
|
Kuba świętuje http://www.sport.pl/pilka/1,65081,96...strzostwo.html
a pomysł z przejazdem drużyny przez miasto otwartym autobusem jest super, może by tak u nas o tym pomyśleć? |
Cytat:
wróć, raz jechali jakos zwykłym ... ale ostatnie 2 fety otwarty, piętrowy. brytyjski. |
Mogą się przejechać nawet przegubowym Ikarusem, byle uważali na puchar :]
|
Broziu dziś strzelił bramke w Trabzonie... :)
|
Głowa, Kuba i... Paweł Brożek powołani do kadry :)
|
A już o Dudce nie wspomniałeś ;)
|
http://futbolnet.pl/wiadomosci/rados...rgia-na-buraki
Wywiad z Radkiem Majdanem. Jest kilka kwestii dotyczących Wisły :) |
Dzis urodziny ma Marcelo :) (przynajmniej Facebook tak mówi)
|
Kalu Uche zdobywa gola dla Almerii i pokonuje Jerzego Dudka
Real prowadzi 2-1 |
Moze Almeria spadajac do niższej ligi bedzie musiala sprzedac Uchego w koncu? Co pol roku te same tytuly w prasie "Wisła może dostać niespodziewanie duzy zastrzyk gotowki", i co pol roku dupa ;)
|
Cytat:
|
raczej w Segunda Division nie będzie grał, także istnieją szanse na dodatkowy spory zastrzyk gotówki :P
|
a Uche znow wpakowal Królewskim ach.... bylo by pieknie jak by wrocil...........................
|
Widzieliście w Lidze+ jak Skorża na konferencji pomeczowej śmiał się z Maaskanta? Nie wiem, czy trener który w ciągu kilkunastu miesięcy drugi raz zostanie zwolniony z powodu słabych wyników ma prawo do takiego zachowania...
|
Cytat:
|
Co rozumiecie przez "śmiał się z Maaskanta"?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Uche będzie bardzo tani poniewaz Almeria bedzie grac w Segunda. Piłkarze beda chcieli odchodzic ze zdegradowanej druzyny i beda musieli ich puszczac, prawie darmo.
|
Cytat:
|
Kuba Błaszczykowski bedzie dzis gosciem w nocnym Hyde Parku w OSI.
|
Brożki w 1. składzie Trabzonsporu, póki co wygrywają 1:0.
Aby Trabzon zdobył mistrza, Fenerbace musi stracić punkty (w tym momencie 1:1). |
A Brożkowie w pierwszym składzie w ostatnim meczu Trabzonu, na razie prowadzą 1-0. Fenerbahce, które prowadziło do tej kolejki, remisuje 1-1. Jeśli takie wyniki się utrzymają to bracia zostaną podwójnymi mistrzami;)
EDIT: kolega mnie upredził |
Fenerbahce prowadzi 2-1 po fatalnym błędzie bramkarza, Trabzon bez zmian
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl