Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

farben 10.05.2011 10:17

Piotr Brożek: drugi rok z rzędu Wisła szansy na mistrzostwo nie wypuści

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...stwo,id,t.html

spartan 10.05.2011 19:40

Wiele wskazuje, że Vlastimil Vidlička, który nie sprawdził się u nas, od nowego sezonu zostanie zawodnikiem praskiej Sparty.
http://fotbal.idnes.cz/do-sparty-pri...713_fotbal_min

mitmichael 11.05.2011 18:35

Zienczuk w ostatniej minucie meczu z Arka otrzymal od razu czerwoną kartke.

AYALA 12.05.2011 21:27

Drużyna Dana Petrescu Kubań po 8 kolejkach jest liderem ekstraklasy Rosyjskiej.Wyprzedza Zenita St.Petersburg i Anzhi

http://www.sports.ru/images/object_4...9405.11099.jpg

MMMMM 12.05.2011 22:01

Oj Dan jak tak dalej pójdzie to zrobi karierę jeszcze jako trener którejś z 5 najmocniejszych lig a może jak dobrze pójdzie to nawet się dostanie jakiegoś klubu z europejskiego top10

Jurand 12.05.2011 22:02

Ech, wiem że temat niejednokrotnie odgrzewany, ale szkoda że tak łatwo wypuściliśmy do z Wisły. Dan zapowiada się na bardzo dobrego tenera. Niby obecna Wisły nastraja dość optymistycznie, ale szkoda tych prawie 5 straconych lat. Tak czy inaczej - powodzenia Dan!

volasTSW 14.05.2011 17:59

http://www.gettyimages.com/detail/114177049/Bongarts

KoPer 14.05.2011 18:02

Kuba szacunek!

TymonPRO 14.05.2011 18:05

Nasz Chłopak ,niech wraca już do Wisełki :) Oj chciałbym :)

Kuba 1906%

radek2323 14.05.2011 18:12

Kuba Błaszczykowski!!!!!!!!!!!!

KptAnt 15.05.2011 18:13

Paweł Brożek grając od 1. minuty strzela bramkę na 1:0 w meczu przeciwko Buyuksehir.

TymonPRO 15.05.2011 19:32

Nasz Kochany Paweł zdobywa kolejną bramke,jestem pewny że Piotrek mu przekazał nowinę o mistrzostwie i dostał dziś energii do gry.

Mistrzostwo Wisły jest także jego nie zapominajmy o nim !!!

HEDu 15.05.2011 19:59

jak ktos bedzie miał bramke Brożka to poprosze o zapodanie : >

mateusz212 15.05.2011 20:08

rutube.ru/tracks/4433641.html?v=a7ce9701f487d8e092b80e1f3c3a5897 Brozio ;)

Syn Kangura z 1984 15.05.2011 20:13

Uche również strzela ;)

Proud 15.05.2011 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateusz212 (Post 1093916)
rutube.ru/tracks/4433641.html?v=a7ce9701f487d8e092b80e1f3c3a5897 Brozio ;)

Z tego filmiku na najlepsze są ostatnie sekundy. Naprawdę jest na co popatrzeć ;)

marek2a 15.05.2011 22:46

Kuba świętuje http://www.sport.pl/pilka/1,65081,96...strzostwo.html
a pomysł z przejazdem drużyny przez miasto otwartym autobusem jest super, może by tak u nas o tym pomyśleć?

Żmijka 15.05.2011 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1094087)
a pomysł z przejazdem drużyny przez miasto otwartym autobusem jest super, może by tak u nas o tym pomyśleć?

A to przepraszam, czym jak nie otwartym autobusem jeździli ostatnie ze 4 razy?! :>
wróć, raz jechali jakos zwykłym ... ale ostatnie 2 fety otwarty, piętrowy. brytyjski.

Bialix 15.05.2011 23:01

Mogą się przejechać nawet przegubowym Ikarusem, byle uważali na puchar :]

Junior_Battle 15.05.2011 23:23

Broziu dziś strzelił bramke w Trabzonie... :)

Syn Kangura z 1984 17.05.2011 14:51

Głowa, Kuba i... Paweł Brożek powołani do kadry :)

zloto 17.05.2011 16:50

A już o Dudce nie wspomniałeś ;)

jaszczur90 19.05.2011 19:11

http://futbolnet.pl/wiadomosci/rados...rgia-na-buraki

Wywiad z Radkiem Majdanem. Jest kilka kwestii dotyczących Wisły :)

kokrys 20.05.2011 13:48

Dzis urodziny ma Marcelo :) (przynajmniej Facebook tak mówi)

TymonPRO 21.05.2011 19:37

Kalu Uche zdobywa gola dla Almerii i pokonuje Jerzego Dudka

Real prowadzi 2-1

fan01 21.05.2011 20:04

Moze Almeria spadajac do niższej ligi bedzie musiala sprzedac Uchego w koncu? Co pol roku te same tytuly w prasie "Wisła może dostać niespodziewanie duzy zastrzyk gotowki", i co pol roku dupa ;)

mitmichael 21.05.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1097491)
Moze Almeria spadajac do niższej ligi bedzie musiala sprzedac Uchego w koncu? Co pol roku te same tytuly w prasie "Wisła może dostać niespodziewanie duzy zastrzyk gotowki", i co pol roku dupa ;)

Jezeli juz rozpoczales ten watek to w ostatnim meczu Almerii co leciala na C+ komentatorzy mowili, ze po sezonie Kalu Uche odchodzi z Almerii. Nie wiem czy rozwiauje kontrakt czy co ale na 100% tak slyszalem.

TOMEK 11 21.05.2011 20:43

raczej w Segunda Division nie będzie grał, także istnieją szanse na dodatkowy spory zastrzyk gotówki :P

radek2323 21.05.2011 21:08

a Uche znow wpakowal Królewskim ach.... bylo by pieknie jak by wrocil...........................

KOALIK 21.05.2011 21:11

Widzieliście w Lidze+ jak Skorża na konferencji pomeczowej śmiał się z Maaskanta? Nie wiem, czy trener który w ciągu kilkunastu miesięcy drugi raz zostanie zwolniony z powodu słabych wyników ma prawo do takiego zachowania...

mitmichael 21.05.2011 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1097543)
Widzieliście w Lidze+ jak Skorża na konferencji pomeczowej śmiał się z Maaskanta? Nie wiem, czy trener który w ciągu kilkunastu miesięcy drugi raz zostanie zwolniony z powodu słabych wyników ma prawo do takiego zachowania...

Maciej jest sfrustrowany tym, ze po sezonie musi odejsc wiec chce w ostatnich momentach w Legii zablysnac. Niech sie smieje, zobaczymy co powie jak w Europeskich Puchaach Wisla w koncu cos zdziała

fan01 21.05.2011 22:16

Co rozumiecie przez "śmiał się z Maaskanta"?

kornd 21.05.2011 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1097537)
a Uche znow wpakowal Królewskim ach.... bylo by pieknie jak by wrocil...........................

A ja bym go nie chciał nigdy widzieć na naszym stadionie.

KOALIK 22.05.2011 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan01 (Post 1097599)
Co rozumiecie przez "śmiał się z Maaskanta"?

Skorża stwierdził, że widział jak trener Robert (po wypowiedzeniu imienia Naszego trenera arogancko zaśmiał się) w przerwie mocno motywował piłkarzy na drugą połowę.

HEDu 22.05.2011 14:50

Uche będzie bardzo tani poniewaz Almeria bedzie grac w Segunda. Piłkarze beda chcieli odchodzic ze zdegradowanej druzyny i beda musieli ich puszczac, prawie darmo.

mitmichael 22.05.2011 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1097735)
Skorża stwierdził, że widział jak trener Robert (po wypowiedzeniu imienia Naszego trenera arogancko zaśmiał się) w przerwie mocno motywował piłkarzy na drugą połowę.

To chyba dobrze, ze motywował swoich zawodnikow. Skorza w kazdym kolejnym wygranym spotkaniu bedzie głupoty gadal bo juz wie, ze nie bedzie Legii trenowal wiec mu nie zalezy

Donki 22.05.2011 18:19

Kuba Błaszczykowski bedzie dzis gosciem w nocnym Hyde Parku w OSI.

spirit 22.05.2011 18:25

Brożki w 1. składzie Trabzonsporu, póki co wygrywają 1:0.
Aby Trabzon zdobył mistrza, Fenerbace musi stracić punkty (w tym momencie 1:1).

rychu 22.05.2011 18:26

A Brożkowie w pierwszym składzie w ostatnim meczu Trabzonu, na razie prowadzą 1-0. Fenerbahce, które prowadziło do tej kolejki, remisuje 1-1. Jeśli takie wyniki się utrzymają to bracia zostaną podwójnymi mistrzami;)

EDIT: kolega mnie upredził

matkur 22.05.2011 18:43

Fenerbahce prowadzi 2-1 po fatalnym błędzie bramkarza, Trabzon bez zmian


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl