![]() |
:hura:Forza Inter
|
no to się porobiło! Lech - Inter 0:1 :D
|
jeszcze jeden!!!!
|
Napisze tak samo, jak kibice Legii po dwumeczu z Levadią: "Liga Mistrzów, Liga Mistrzów, taki ch*j! Hahahahahaha
|
Inter baku inter.
|
Hahahahha ciekawe czy bilety do Pragi już zabukowali ?:D:D:D
|
Ciekaw jestem, czy po ewentualnej porażce też na to forum wjedzie karawana dumnych kibiców kuchenek? :D No, ale niestety, piłka ciągle w grze, może być różnie. Teraz Kiełb pięknie przymierzył. :D
Na livie poszło na Inter 10 zeta po kursie 13 :lol: |
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, jeszcze jeden ! 2 kiicow z baku czeka na kolejne bramki!
Amica Poznan do boju marsz!!! Hanba zeby mistrz Polski tak sie kompromitowal, gdzie kasa z lewandowskiego, co to kielb ?? |
Polska Liga to dno i metr mułu.
Teraz trzeba się zabrać za PZPN. Niech nas wykluczą z pucharów, roz*******ić wszystko i od nowa budować. Bo nie widzę przyszłości ! |
Pomijam już antypatię do Lecha ale matko kochana...gdzie ta polska piłka nożna dobiła? Nikt mnie prędko nie przekona, że polska piłka nożna nie jest dnem. To dno i nie da się na to patrzeć. Niech odpadają i klepią w tej Ekstraklasie, bo gdzie indziej to szkoda czasu w telewizji zajmować.
|
I wszelkie rozważania Amikowców o Sparcie Praga powoli stają się nieaktualne...
Oby Inter dowiózł ten wynik do karnych, a potem sprawa będzie otwarta. |
Kotorowski!
Inter Aeaeaooo! |
Cytat:
|
Koniec świata jest bliski? Jeśli kuchenki dzisiaj odpadną to...świadczyć to będzie tylko o rychłym upadku polskiej piłki klubowej.
|
a najlepszy w tym golu był jęk na trybunach hehe
W sumie odpasc z Interem to nie wstyd wszak to obronca tytulu |
Nie chce was martwić ale oni tak jak Wisła zwlekają z transferami, my niemamy obrony, oni ataku
|
Cytat:
Cytat:
|
beda mieli Lige Mistrzow jak swinia niebo... Sparta ich zje!!
|
chyba że wcześniej ich Inter Baku ogra :D
|
Jesli Lech przejdzie Azerow, to Sparta ich rozniesie...
|
abstrahując od tego kto gra to poziom pilki w PL mnie przeraża...
|
Kto chciał Kiełba w Wiśle? Tego partacza? Ma piłkę meczową na nodze i daje ciała, jakby się w Kielcach urodził. Z takimi zmiennikami, niestety Amikorz nie ma czego szukać w ChL. Ciekaw jestem, jak to będzie wyglądać w dogrywce, bo mnie się wydaje, że poznaniacy mocno już "spuchli" wytrzymałościowo.
|
Smak Ligi Mistrzów już mają. Co to za różnica Baku czy Mediolan. W końcu Inter to Inter. :D
|
"Wisła bedzie ogladac nasze plecy" ida naszym tropem z lat poprzednich...
|
Najśmieszniejsze to że Amika gra teraz bez napastnika :D
|
Bardzo nie lubie Amici ale ja sie pytam czemu Kotor w bramce ? Gdzie Torina ? Czemu kielb w ataku ??? Tam jakis mikolajczak niby wielki talent...
Jakos jestem spokojny o Wisle w tym sezonie! |
Ale bieda :)
Zobaczymy w dogrywce co pokażą ..... |
Jak juz polska druzyna nie wygrywa z Azerami to ja nie wiem z kim my mozemy wygrywac. Mam nadzieje, ze Wisła inaczej podejdzie do jutrzejszego przeciwnika bo Lech jak widac sie ostro przejechał.. 0-1 i dogryweczka :)
|
Mmmmm, przynajmniej są emocje :-p
|
A na Bułgarskiej już gwizdy , nie ma to jak wierni kibice :lol:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl