Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

iiYama 21.07.2010 20:47

:hura:Forza Inter

Jean_Paulista 21.07.2010 20:47

no to się porobiło! Lech - Inter 0:1 :D

RuczajIII 21.07.2010 20:47

jeszcze jeden!!!!

Blaszczu16 21.07.2010 20:47

Napisze tak samo, jak kibice Legii po dwumeczu z Levadią: "Liga Mistrzów, Liga Mistrzów, taki ch*j! Hahahahahaha

ChG 21.07.2010 20:47

Inter baku inter.

Grisza1 21.07.2010 20:47

Hahahahha ciekawe czy bilety do Pragi już zabukowali ?:D:D:D

pan Dudi 21.07.2010 20:48

Ciekaw jestem, czy po ewentualnej porażce też na to forum wjedzie karawana dumnych kibiców kuchenek? :D No, ale niestety, piłka ciągle w grze, może być różnie. Teraz Kiełb pięknie przymierzył. :D

Na livie poszło na Inter 10 zeta po kursie 13 :lol:

Lechista69 21.07.2010 20:48

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, jeszcze jeden ! 2 kiicow z baku czeka na kolejne bramki!


Amica Poznan do boju marsz!!! Hanba zeby mistrz Polski tak sie kompromitowal, gdzie kasa z lewandowskiego, co to kielb ??

arth_ur 21.07.2010 20:48

Polska Liga to dno i metr mułu.
Teraz trzeba się zabrać za PZPN. Niech nas wykluczą z pucharów, roz*******ić wszystko i od nowa budować. Bo nie widzę przyszłości !

_ukoL 21.07.2010 20:48

Pomijam już antypatię do Lecha ale matko kochana...gdzie ta polska piłka nożna dobiła? Nikt mnie prędko nie przekona, że polska piłka nożna nie jest dnem. To dno i nie da się na to patrzeć. Niech odpadają i klepią w tej Ekstraklasie, bo gdzie indziej to szkoda czasu w telewizji zajmować.

kibic sukcesu 2007 21.07.2010 20:48

I wszelkie rozważania Amikowców o Sparcie Praga powoli stają się nieaktualne...
Oby Inter dowiózł ten wynik do karnych, a potem sprawa będzie otwarta.

wolfy 21.07.2010 20:48

Kotorowski!

Inter Aeaeaooo!

Żmijka 21.07.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 940283)
Ręka w polu karnym to ZAWSZE jedenastka. Nie ma znaczenia, czy "nabita", czy też nie. Nie liczy się, czy był ruch ręką, intencje, itp. Ręka, to karny i tyle.

EDIT: :-D

Mylisz się.

sndr 21.07.2010 20:49

Koniec świata jest bliski? Jeśli kuchenki dzisiaj odpadną to...świadczyć to będzie tylko o rychłym upadku polskiej piłki klubowej.

Jaroo1 21.07.2010 20:49

a najlepszy w tym golu był jęk na trybunach hehe

W sumie odpasc z Interem to nie wstyd wszak to obronca tytulu

Mar85 21.07.2010 20:49

Nie chce was martwić ale oni tak jak Wisła zwlekają z transferami, my niemamy obrony, oni ataku

Weez3r 21.07.2010 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 940283)
Ręka w polu karnym to ZAWSZE jedenastka. Nie ma znaczenia, czy "nabita", czy też nie. Nie liczy się, czy był ruch ręką, intencje, itp. Ręka, to karny i tyle.

EDIT: :-D

gowno prawda

Cytat:

Piłkę w czasie gry można uderzać głową, nogą, przyjmować na klatkę piersiową itp., nie wolno jedynie rozmyślnie zagrywać jej rękami.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Piłka_nożna

palikot 21.07.2010 20:49

beda mieli Lige Mistrzow jak swinia niebo... Sparta ich zje!!

szczepek19 21.07.2010 20:50

chyba że wcześniej ich Inter Baku ogra :D

PanPlamka 21.07.2010 20:50

Jesli Lech przejdzie Azerow, to Sparta ich rozniesie...

UniaTarnówZKS1928 21.07.2010 20:51

abstrahując od tego kto gra to poziom pilki w PL mnie przeraża...

leyzer87 21.07.2010 20:51

Kto chciał Kiełba w Wiśle? Tego partacza? Ma piłkę meczową na nodze i daje ciała, jakby się w Kielcach urodził. Z takimi zmiennikami, niestety Amikorz nie ma czego szukać w ChL. Ciekaw jestem, jak to będzie wyglądać w dogrywce, bo mnie się wydaje, że poznaniacy mocno już "spuchli" wytrzymałościowo.

_ukoL 21.07.2010 20:52

Smak Ligi Mistrzów już mają. Co to za różnica Baku czy Mediolan. W końcu Inter to Inter. :D

63.5 Kg 21.07.2010 20:52

"Wisła bedzie ogladac nasze plecy" ida naszym tropem z lat poprzednich...

Syn Kangura z 1984 21.07.2010 20:53

Najśmieszniejsze to że Amika gra teraz bez napastnika :D

Lechista69 21.07.2010 20:54

Bardzo nie lubie Amici ale ja sie pytam czemu Kotor w bramce ? Gdzie Torina ? Czemu kielb w ataku ??? Tam jakis mikolajczak niby wielki talent...


Jakos jestem spokojny o Wisle w tym sezonie!

jurukuru 21.07.2010 20:54

Ale bieda :)

Zobaczymy w dogrywce co pokażą .....

mitmichael 21.07.2010 20:55

Jak juz polska druzyna nie wygrywa z Azerami to ja nie wiem z kim my mozemy wygrywac. Mam nadzieje, ze Wisła inaczej podejdzie do jutrzejszego przeciwnika bo Lech jak widac sie ostro przejechał.. 0-1 i dogryweczka :)

iiYama 21.07.2010 20:55

Mmmmm, przynajmniej są emocje :-p

Tylko_Wisła! 21.07.2010 20:55

A na Bułgarskiej już gwizdy , nie ma to jak wierni kibice :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl