![]() |
Sprzedam Super T-shirt Nike Roz.L
http://allegro.pl/super-t-shirt-nike...html?source=oo |
|
Do sprzedania oryginalna kurtka Reebok w bardzo dobrym stanie!
http://allegro.pl/oryginalna-kurtka-...tml#tabsAnchor |
jak by ktos byl zainteresowany motorek 125cm3 prktycznie nowym przebieg 11km to pisac;)
|
KOSZULKI POJAWIĄ SIĘ U NAS W PONIEDZIAŁEK JEDNAK MOŻNA JE ZAMAWIAĆ JUŻ TERAZ!
Mam do zaprezentowania nasz drugi projekt, koszulkę patriotyczną sygnowaną przez nową markę odzieży kibicowskiej Styl Trybun.Oprócz tej koszulki planujemy w najbliższej przyszłości wydanie także smyczy oraz vlepek patriotycznych. Koszulka wykonana jest na dobrej jakości koszulkach Fruit of the Loom o gramaturze 210g/m2, nadruk wykonany sitodrukiem co zapewnia, że będzie trwały i nie zejdzie po pierwszym praniu. Zamówienia można składać poprzez naszą stronę internetową. Płatność: przelewem na konto które będzie podane przy e-mailu zwrotnym lub za pobraniem LINK na FB: http://www.facebook.com/StylTrybun STRONA WWW: http://www.styltrybun.pl GG: 41700837 KOSZT KOSZULKI: 40zł + PRZESYŁKA GRATIS DOSTĘPNE ROZMIARY: M,L,XL,XXL ZDJĘCIA KOSZULEK:Pojawią się w poniedziałek http://styltrybun.pl/ulotki/02patrioci-mini.jpg Jeżeli nie jesteś zainteresowany to chociaż kliknij Lubię To na naszym profilu na Fb :) |
To my polacy
Więcej na:https://www.facebook.com/tomypolacy
Przedstawiamy projekt kubka, który właśnie trafił do realizacji :) Na razie zamówiliśmy tylko 10 sztuk, cena 15 zł. Zdjęcia wstawimy jak tylko kubki będą gotowe. Osoby zainteresowane zapraszamy jak zawsze do pisania na maila: [email protected] https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...15470940_n.jpg https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...57214429_n.jpg https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...65123839_n.jpg https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...96492572_n.jpg Już wkrótce kolejna reedycja koszulek CHWAŁA BOHATEROM: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net..._3261245_n.jpg |
Sprzedam Super T-shirt Nike Roz.L
http://allegro.pl/super-t-shirt-nike-l-i2187161439.html Sprzedam Super T-shirt Puma Roz.L http://allegro.pl/super-t-shirt-puma...192179980.html |
Siemaneczko forumowicze !
A więc tak dziś wam do przedstawienia mam Takie o to Varsity posiadam rozmiar L ( nowe z metkami)varsity nowe w H&M 199zł u mnie tylko 140zł oraz kurtkę jesienno - zimową HOUSE rozm M, bez metek , ale zapewniam ,że nie uzytkowana przez nikogo ! rozm M w domu gdzieś mam metki sklepowe dołączę jak znajdę Wymiary na moje oko to rozmiar L od pachy do pachy 56 cm rękawy ( długość liczona z ściągaczem w nadgarstkach) 68cm 75 cm długości ( od kołnierza - wraz z ściągaczem u dołu ) http://tinypic.pl/aaqd03hc9fe2<--- Varsity H&M cena myślę coś koło 145 zł + ship http://tinypic.pl/4o6jr3wm2wot<--- kurteczka HOUSE tutaj można pogadać ;) |
JEANSY * DIESEL *
http://allegro.pl/diesel-matic-jeans...198016870.html http://i40.tinypic.com/szbbpk.jpg TRAMPKI * CONVERSE * - 41.5 http://allegro.pl/converse-all-star-...198017141.html http://i40.tinypic.com/650ais.jpg BALERINKI "H&M" - 41 - NOWE http://allegro.pl/hm-balerinki-zlote...198788558.html http://i40.tinypic.com/sbtvyw.jpg |
VLEPKI OD 1 ZŁOTÓWKI NA LICYTACJI BEZ CENY MINIMALNEJ
Koniec aukcji dzisiaj po 21:00 ! http://s5.ifotos.pl/img/Seria-02j_rxwnhep.jpg http://allegro.pl/seria-2-vlepki-wis...167575840.html http://s3.ifotos.pl/img/P1080420a_rxwnhnr.jpg http://allegro.pl/mix-bardzo-stare-v...167575376.html http://s3.ifotos.pl/img/P1080419a_rxwnhxr.jpg http://allegro.pl/1-seria-slask-wroc...167575788.html http://s4.ifotos.pl/img/P1080418a_rxwnhxq.jpg http://allegro.pl/bardzo-stare-vlepk...167575118.html Inne vlepki na sprzedaż: http://allegro.pl/listing/user.php?s...&us_id=4522003 |
sprzedam
KURTKA PUCHOWA * LONSDALE*
http://allegro.pl/lonsdale-kurtka-pu...229163119.html http://i39.tinypic.com/260essh.jpg SPODNIE DRESOWE ADIDAS http://allegro.pl/adidas-climacool-s...229163090.html http://i43.tinypic.com/30axht4.jpg |
|
Sprzedam radio KENWOOD MP3 50x4
http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ360231595 więcej inf : tel.kom : 504-710-860 gg: 7190458 |
Sprzedam :
Książka/instrukcja do treningu Muay Thai. W Ogłoszeniach użytkownika inne moje oferty sprzedaży. http://tablica.pl/oferta/kickboxing-...#4f5f25b95336f |
|
kupię niedrogi amplituner np jakiś unitra czy coś w tym stylu. Chciałbym do niego podłączyć dwie kolumny 80W Alton. Proszę o kontakt na prive
|
|
|
Mam do zaprezentowania nasz drugi projekt, koszulkę patriotyczną sygnowaną przez
nową markę odzieży kibicowskiej Styl Trybun.Oprócz tej koszulki planujemy w najbliższej przyszłości wydanie także smyczy oraz vlepek patriotycznych. Koszulka wykonana jest na dobrej jakości koszulkach Fruit of the Loom o gramaturze 210g/m2, nadruk wykonany sitodrukiem co zapewnia, że będzie trwały i nie zejdzie po pierwszym praniu. Zamówienia można składać poprzez naszą stronę internetową. Płatność: przelewem na konto które będzie podane przy emailu zwrotnym lub za pobraniem LINK na FB: http://www.facebook.com/StylTrybun STRONA WWW: http://www.styltrybun.pl GG: 41700837 KOSZT KOSZULKI: 40zł + PRZESYŁKA GRATIS DOSTĘPNE ROZMIARY: M,L,XL,XXL ZDJĘCIA KOSZULEK:Na naszej stronie WWW http://styltrybun.pl/ulotki/02patrioci-mini.jpg Jeżeli nie jesteś zainteresowany to chociaż kliknij Lubię To na naszym profilu na FB :) |
Koszulka MISTRZ 13 z autografami
Mam do sprzedania koszulkę adidas MISTRZ 13 z autografami, może jest ktoś zainteresowany :)
http://allegro.pl/wisla-krakow-mistr...205370588.html |
|
|
sprzedam NOKIE E52; używana; stan bardzo dobry; pudło, wszelkie kable itd. możliwość oglądniecia na żywo przed (ew. w przerwie) meczu..
cena do NEGOCJACJI! |
Witam!Poszukuję biletu z wczorajszego meczu PP Wisła Kr-Lech Poznań.Jan
|
Witamy przypominamy o pre-orderze płyty dla wszystkich co chcą ją mieć w CD. Znajdzie się na niej blisko 120 ekip plus bonusy. Obrobiony i przygotowany doping aby każdy mógł ustawić sobie na dzwonek itp. Wszystko na oryginalnych płytach z okładką itp. Material znajdzie sie na 4 krążka za 25 zł tak pozostaje dobra pamiątka w niskiej cenie :)
Stworzone zostanie tyle egzemplarzy ile osób się zapisze a więc chętnych zapraszamy :) http://i43.tinypic.com/6fpilz.jpg |
|
sprzedam Nowy Wózek oraz Fotelik Dzieciecy
http://allegro.pl/wozek-jane-slalom-...225207265.html http://allegro.pl/fotelik-graco-logi...225207470.html |
west ham united koszulka
|
Sprzedam Nokie 6020 oraz 6131.
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl