![]() |
Może I mecz jako prezentacja? Zawsze to mniej organizowania :D
|
Cytat:
a) możnaby dodatkowo reklamować mecz jako prezentację strojów, b) prezentacja mogłaby się odbyć godzinę przed meczem, ludzie by wcześniej przyszli, więcej kasy zostawią, a jeszcze jakby konkursik jakiś zrobić na wygranie koszulki to już w ogóle. |
Cytat:
|
Obecne stroje były prezentowane przed pierwszym meczem. A w sezonie 11/12 to był cyrk ze strojami, bo zaprezentowane były dopiero w połowie września, a jak się potem okazało były gotowe dużo wcześniej.
|
http://weszlo.com/2015/07/01/legia-p...ostatnich-lat/
Wiem, że to przecież weszlo ale wrzucam jako zabawną ciekawostkę, nie ma to jak uważać, że przeciętne stroje legii są REWOLUCYJNE i najlepsze od lat w Polsce :lol: a najlepsze jest to, że 2 sezony temu Lechia miała już stroje od adidasa które nie dość, że zawierały ukośny pasek to jeszcze miały kołnierzyk. |
Co więcej są identyczne jak nasze przewidywane tylko z tym całym paskiem. Mistrzowie marketingu + lizanie po jajkach obleśnego i w artykule mamy 2 praktycznie identyczne, ale zupełnie różnie ocenione trykoty...
|
Aż dziw, że nie dali naszych z Białą Gwiazdą z 2óch ostatnich sezonów. One są bardzo ładne.
|
|
Nie jest to projekt koszulki, który przekonywałby do jej zakupu nieprzekonanych w kontekście design
|
Jeśli chodzi o projekt koszulka L ... chapeau bas. Nie wspominając o promocji, której u nas w klubie dotychczas nie było.
|
Cytat:
|
.............. @forumwisla_pl 13 godz.13 godzin temu
Coś czujemy, że koszulki @WislaKrakowSA zrobią mocne, dobre wrażenie... W przyszłym tygodniu powinna być ich prezentacja. Coś się kroi porządnego ;) |
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_prezentacje/
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...96&oe=562BF6DC Nowy sezon, nowa odsłona – Wiślaku, zapraszamy Cię na prezentację! https://www.facebook.com/events/470781199764393/ Zapraszajcie znajomych ! |
Wszystko fajnie tylko czemu takie wydarzenie ma się odbyć w galerii handlowej a nie np. w naszej hali?
|
Pewnie przyciągnąć klientów i od razu kupców
edit Cytat:
|
Bardzo fajny pomysł na taką prezentację. Widać że w marketingu wreszcie coś ruszyło.
|
choćby dlatego, że jesteśmy w sytuacji kiedy to klub musi wyjść do ludzi, bo tych ludzi brakuje.. co z takiej prezentacji w hali, gdzie przyszło by te same 200 osób co zawsze? bardzo dobry pomysł
|
mała dygresja...wróciłem właśnie z wakacji z Chorwacji...okolice Splitu a więc Hajduk Split. chciałem napisać że pod względem ilości,jakości gadżetów kibicowskich..tych oficjalnych klubowych ale też produkowanych przez samych kibiców (Torcida),My jako kibice zasłużonego w historii klubu, w dużym europejskim kraju .... jesteśmy głęboko w d...e,
|
Inna mentalność ludzi, inne podejście do tematu, inny klimat kibicowski, nie ma co porównywać tego.
|
Akurat zastanawiam się, czy nie lepiej tę prezentację zrobić było na Rynku...
|
Równie dobrze, prezentacja mogła by odbyć się na Cmentarzu Rakowickim i efekt całej zabawy by był podobny. Jakaś relacja w prasie, pare fotek, wywiady, analiza kadry, zapytania o cele drużyny...itp itd.
Ktoś tam pisał, że Wisła wychodzi powalczyć o klienta, więc padło na galerię. A tak naprawdę, przyjdą Ci kibice, co i tak by przyszli, gdziekolwiek miało by się odbyć owe "wielkie" show. Jakoś nie widzę tego błyskotliwego planu. Wiadomo, dobry towar rozchodzi sie jak świeże bułeczki a z marnym...a z marnym to trzeba sie nabiegać po ludziach, jednocześnie sprzedając jakąś bajeczkę, która mija się zawsze grubo z prawdą. Nie wiem, może ktoś uznał, że ludzie w galerii mają kasę i chętnie je wydadzą na nowe klubowe koszulki. Może ktoś uznał, że drużyna przyciągnie i zachęci do siebie tych na co dzień z klubem niezwiązanych. Ok. Tylko jeśli na Bronowicach, nawet zakładając, że trafi się na ludzi nieświadomych o istnieniu Wisły, prezentacja drużyny niewiele pomoże. Ktoś tam mógł kiedyś słyszeć, nazwisko Głowacki, może Brożek...ale kim jest reszta? Dla kogoś kto znajdzie się tam przypadkowo, to będzie jakaś egzotyczna zbieranina zawodników, kompletnych anonimów z jakimś małoletnim zaciągiem. |
Cytat:
|
Cytat:
Wyobraz sobie, ze kupujesz dziecku wyprawdke do szkoly, od plecaka, przez zeszyty po tenisowki na WF dzieciak jest caly w prudkatach Wisly. No i on teraz tak wyposazony idzie do szkoly w ktorej czesc jest za Wisla czesc za Cracovia. Bankowo skonczyloby sie to dla niego problemami. W normalnym kraju Wisla sprzedalaby takich wyprawek kilka lub kilkanascie tysiecy. Nie kupisz sobie tez wislackich pokrowcow na siedzenia do samochodu, lub kurtki przeciwdeszczowej albo wislackiego parasola bo ktos ci przerysuje fure albo zalapiesz sie na oklep od grupki kibicow innego klubu. Dlatego tez kluby w Polsce nigdy nie beda solidnie zarabiac na gadzetach bo sami kibice swoim zachowaniem powoduja, ze rynek zbytu jest marginalny. |
uprzedziłeś mnie z postem As, może gadżety dla najmłodszych typu pluszaki ze smokiem czy poduszki nie spowodują problemów, ale jak później dzieciakowi wyjaśnię, że plecak do szkoły to nie najlepszy pomysł?
Niestety "taki mamy klimat" w tym mieście i tego przez długi czas nikt nie zmieni. |
Cytat:
Zgadzam się z Tobą. Jedynie szansę na jakiś zysk w tej dziedzinie to ma Legia/Lech/Śląsk czy nawet Lechia, bo nie mają konkurencji żadnej lub prawie żadnej. Legia ściąg kibiców z dużej promienia, podobnie jak Lech - można to porównać nawet przez like na fb: 815 tys. dla Legii vs. 600 tys. dla Lecha wyglądają imponująco przy naszych 275 tys. Także nie dość, że na południu jest więcej klubów, to jeszcze mamy w mieście inny, z którym walczymy o kibiców... Temu, a nie innemu jest tak ciężko właśnie z tymi wszystkimi duperelami... |
Tu nawet nie chodzi o Krakow tylko o caly kraj. Jesli pojedziesz np pozwiedzac Warszawe i zalozysz T-shirt Wisly (ktorych mialbys o wiele wiecej gdybys mogl je normalnie na codzien nosic) to pewnie nie bylaby to najbardziej udana wycieczka.
|
Cytat:
Oficjalna pokazała nieco więcej ujawniając to zdjęcie http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1729317116.jpg Mam na myśli rękawek. Pasek na rękawie ma być koloru czarnego, tak wynika z tego zdjęcia. A nie białego jak sugerował ten jakiś sklep internetowy. Myślę, że będzie identyczna jak ta ze sponsorem "vodacom" z tej grafiki co wrzucił Kapcok7. Tylko nieco ciemniejsza czerwień. |
Cytat:
|
proste, że biały.. o ile wiem, czarnego nigdy w naszych barwach nie było.. :mysli:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl