Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

PiVoSH92 30.06.2015 10:01

Może I mecz jako prezentacja? Zawsze to mniej organizowania :D

Gucio25 30.06.2015 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1406316)
Może I mecz jako prezentacja? Zawsze to mniej organizowania :D

w sumie prezentacja przed I meczem to nie taki głupi pomysł, bo:
a) możnaby dodatkowo reklamować mecz jako prezentację strojów,
b) prezentacja mogłaby się odbyć godzinę przed meczem, ludzie by wcześniej przyszli, więcej kasy zostawią, a jeszcze jakby konkursik jakiś zrobić na wygranie koszulki to już w ogóle.

R33 30.06.2015 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mari339 (Post 1406309)
Raczej ciężko by było zaprezentować koszulkę 21 lipca skoro liga startuje 17 :D

W sezonie 11/12 tak było, że początek graliśmy w strojach z ubiegłego sezonu.

Kapcok7 01.07.2015 14:41

Obecne stroje były prezentowane przed pierwszym meczem. A w sezonie 11/12 to był cyrk ze strojami, bo zaprezentowane były dopiero w połowie września, a jak się potem okazało były gotowe dużo wcześniej.

Stelio 01.07.2015 21:23

http://weszlo.com/2015/07/01/legia-p...ostatnich-lat/

Wiem, że to przecież weszlo ale wrzucam jako zabawną ciekawostkę, nie ma to jak uważać, że przeciętne stroje legii są REWOLUCYJNE i najlepsze od lat w Polsce :lol: a najlepsze jest to, że 2 sezony temu Lechia miała już stroje od adidasa które nie dość, że zawierały ukośny pasek to jeszcze miały kołnierzyk.

PiVoSH92 01.07.2015 21:51

Co więcej są identyczne jak nasze przewidywane tylko z tym całym paskiem. Mistrzowie marketingu + lizanie po jajkach obleśnego i w artykule mamy 2 praktycznie identyczne, ale zupełnie różnie ocenione trykoty...

Brozinho_23 01.07.2015 22:11

Aż dziw, że nie dali naszych z Białą Gwiazdą z 2óch ostatnich sezonów. One są bardzo ładne.

Kon®ado 01.07.2015 22:22

http://www.prodirectsoccer.com/pl/Pr...2a-109133.aspx
Hmmm...
https://drive.google.com/file/d/0Bzg...p=docslist_api

BlueBerry 01.07.2015 22:29

Nie jest to projekt koszulki, który przekonywałby do jej zakupu nieprzekonanych w kontekście design

BlueBerry 01.07.2015 22:32

Jeśli chodzi o projekt koszulka L ... chapeau bas. Nie wspominając o promocji, której u nas w klubie dotychczas nie było.

Stelio 01.07.2015 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlueBerry (Post 1406471)
Jeśli chodzi o projekt koszulka L ... chapeau bas. Nie wspominając o promocji, której u nas w klubie dotychczas nie było.

Koszulka nic specjalnego, dostali to samo co my tylko z paskiem. Aczkolwiek trzeba im przyznać, że potrafią dobrze zaprezentować stroje, ciekawy jestem jak to u ns bedzie wyglądać, czy będzie jakiś porządny filmik promocyjny czy na prezentacja wyjdą jakieś 2 laski i kilku piłkarzy w miejscu gdzie organizują konferencje prasowe.

siemstein 02.07.2015 07:40

.............. ‏@forumwisla_pl 13 godz.13 godzin temu
Coś czujemy, że koszulki @WislaKrakowSA zrobią mocne, dobre wrażenie... W przyszłym tygodniu powinna być ich prezentacja.

Coś się kroi porządnego ;)

cancer 02.07.2015 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siemstein (Post 1406483)
.............. @forumwisla_pl 13 godz.13 godzin temu
Coś czujemy, że koszulki @WislaKrakowSA zrobią mocne, dobre wrażenie... W przyszłym tygodniu powinna być ich prezentacja.

Coś się kroi porządnego ;)

Oby, oby - już się nie mogę doczekać :) Poprzednia z Głową też była fajna ;)

heoij 03.07.2015 16:32

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_prezentacje/


https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net...96&oe=562BF6DC

Nowy sezon, nowa odsłona – Wiślaku, zapraszamy Cię na prezentację!

https://www.facebook.com/events/470781199764393/

Zapraszajcie znajomych !

Kamson 03.07.2015 16:46

Wszystko fajnie tylko czemu takie wydarzenie ma się odbyć w galerii handlowej a nie np. w naszej hali?

brylant17 03.07.2015 16:59

Pewnie przyciągnąć klientów i od razu kupców


edit


Cytat:

Po prezentacji zespołu każdy z kibiców Białej Gwiazdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie ze swoim piłkarskim idolem, porozmawiać z nim i poznać nowych graczy Wisły!

Kibice Wisły, którzy będą uczestniczyć w tym evencie, mogą wziąć udziału w konkursie z nagrodami, a będą to piłki z autografami Wiślaków oraz nowa koszulka Białej Gwiazdy. Fani Wisły, którzy zakupią nowy trykot Białej Gwiazdy, otrzymają także voucher na bilet na mecz z Górnikiem Zabrze na sektor G!
Już teraz zapraszamy wszystkich do przybycia na to niezwykłe wydarzenie!

mari339 03.07.2015 17:15

Bardzo fajny pomysł na taką prezentację. Widać że w marketingu wreszcie coś ruszyło.

Gucio25 03.07.2015 17:49

choćby dlatego, że jesteśmy w sytuacji kiedy to klub musi wyjść do ludzi, bo tych ludzi brakuje.. co z takiej prezentacji w hali, gdzie przyszło by te same 200 osób co zawsze? bardzo dobry pomysł

malaparte 04.07.2015 22:56

mała dygresja...wróciłem właśnie z wakacji z Chorwacji...okolice Splitu a więc Hajduk Split. chciałem napisać że pod względem ilości,jakości gadżetów kibicowskich..tych oficjalnych klubowych ale też produkowanych przez samych kibiców (Torcida),My jako kibice zasłużonego w historii klubu, w dużym europejskim kraju .... jesteśmy głęboko w d...e,

Kapcok7 05.07.2015 17:45

Inna mentalność ludzi, inne podejście do tematu, inny klimat kibicowski, nie ma co porównywać tego.

gdsmk 05.07.2015 19:33

Akurat zastanawiam się, czy nie lepiej tę prezentację zrobić było na Rynku...

Dariook 06.07.2015 05:22

Równie dobrze, prezentacja mogła by odbyć się na Cmentarzu Rakowickim i efekt całej zabawy by był podobny. Jakaś relacja w prasie, pare fotek, wywiady, analiza kadry, zapytania o cele drużyny...itp itd.
Ktoś tam pisał, że Wisła wychodzi powalczyć o klienta, więc padło na galerię. A tak naprawdę, przyjdą Ci kibice, co i tak by przyszli, gdziekolwiek miało by się odbyć owe "wielkie" show. Jakoś nie widzę tego błyskotliwego planu.

Wiadomo, dobry towar rozchodzi sie jak świeże bułeczki a z marnym...a z marnym to trzeba sie nabiegać po ludziach, jednocześnie sprzedając jakąś bajeczkę, która mija się zawsze grubo z prawdą. Nie wiem, może ktoś uznał, że ludzie w galerii mają kasę i chętnie je wydadzą na nowe klubowe koszulki. Może ktoś uznał, że drużyna przyciągnie i zachęci do siebie tych na co dzień z klubem niezwiązanych. Ok.
Tylko jeśli na Bronowicach, nawet zakładając, że trafi się na ludzi nieświadomych o istnieniu Wisły, prezentacja drużyny niewiele pomoże. Ktoś tam mógł kiedyś słyszeć, nazwisko Głowacki, może Brożek...ale kim jest reszta?
Dla kogoś kto znajdzie się tam przypadkowo, to będzie jakaś egzotyczna zbieranina zawodników, kompletnych anonimów z jakimś małoletnim zaciągiem.

grzybek000 06.07.2015 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez malaparte (Post 1406751)
mała dygresja...wróciłem właśnie z wakacji z Chorwacji...okolice Splitu a więc Hajduk Split. chciałem napisać że pod względem ilości,jakości gadżetów kibicowskich..tych oficjalnych klubowych ale też produkowanych przez samych kibiców (Torcida),My jako kibice zasłużonego w historii klubu, w dużym europejskim kraju .... jesteśmy głęboko w d...e,

Masz 100% racje ! Gadzetow jest mega malo, a szkoda, bo zawsze one "popularyzuja" klub. Zwlaszcza wsrod dzieciakow, ktore ucieszy poduszeczka z logo Wisly, obudowa na telefon z Biala Gwiazda, czy jakakolwiek inna .......a byle by byla Wislacka. A i kazdy dorosly kupilby sobie cos wiecej, niz dlugopis czy zapalniczka, bo zawsze to cieszy jak jakas niby prosta rzecz ma herb ukochanego klubu. Ale jak wiemy marketing to niestety fikcyjny dzial naszej Wiselki.

As 06.07.2015 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzybek000 (Post 1406796)
Masz 100% racje ! Gadzetow jest mega malo, a szkoda, bo zawsze one "popularyzuja" klub. Zwlaszcza wsrod dzieciakow, ktore ucieszy poduszeczka z logo Wisly, obudowa na telefon z Biala Gwiazda, czy jakakolwiek inna .......a byle by byla Wislacka. A i kazdy dorosly kupilby sobie cos wiecej, niz dlugopis czy zapalniczka, bo zawsze to cieszy jak jakas niby prosta rzecz ma herb ukochanego klubu. Ale jak wiemy marketing to niestety fikcyjny dzial naszej Wiselki.

Nie mozna tez zignorowac, faktu, ze u nas nienawisc jest sporym problemem. Kluby moglyby produkowac i sprzedawac wiecej rodzajow gadzetow ale ludzie nie kupuja bo niestety mogloby to ich narazic na nieprzyjemnosci lub niebezpieczenstwo.

Wyobraz sobie, ze kupujesz dziecku wyprawdke do szkoly, od plecaka, przez zeszyty po tenisowki na WF dzieciak jest caly w prudkatach Wisly. No i on teraz tak wyposazony idzie do szkoly w ktorej czesc jest za Wisla czesc za Cracovia. Bankowo skonczyloby sie to dla niego problemami. W normalnym kraju Wisla sprzedalaby takich wyprawek kilka lub kilkanascie tysiecy.

Nie kupisz sobie tez wislackich pokrowcow na siedzenia do samochodu, lub kurtki przeciwdeszczowej albo wislackiego parasola bo ktos ci przerysuje fure albo zalapiesz sie na oklep od grupki kibicow innego klubu. Dlatego tez kluby w Polsce nigdy nie beda solidnie zarabiac na gadzetach bo sami kibice swoim zachowaniem powoduja, ze rynek zbytu jest marginalny.

TSWthedues 06.07.2015 10:33

uprzedziłeś mnie z postem As, może gadżety dla najmłodszych typu pluszaki ze smokiem czy poduszki nie spowodują problemów, ale jak później dzieciakowi wyjaśnię, że plecak do szkoły to nie najlepszy pomysł?

Niestety "taki mamy klimat" w tym mieście i tego przez długi czas nikt nie zmieni.

cancer 06.07.2015 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1406804)
Nie mozna tez zignorowac, faktu, ze u nas nienawisc jest sporym problemem. Kluby moglyby produkowac i sprzedawac wiecej rodzajow gadzetow ale ludzie nie kupuja bo niestety mogloby to ich narazic na nieprzyjemnosci lub niebezpieczenstwo.

Wyobraz sobie, ze kupujesz dziecku wyprawdke do szkoly, od plecaka, przez zeszyty po tenisowki na WF dzieciak jest caly w prudkatach Wisly. No i on teraz tak wyposazony idzie do szkoly w ktorej czesc jest za Wisla czesc za Cracovia. Bankowo skonczyloby sie to dla niego problemami. W normalnym kraju Wisla sprzedalaby takich wyprawek kilka lub kilkanascie tysiecy.

Nie kupisz sobie tez wislackich pokrowcow na siedzenia do samochodu, lub kurtki przeciwdeszczowej albo wislackiego parasola bo ktos ci przerysuje fure albo zalapiesz sie na oklep od grupki kibicow innego klubu. Dlatego tez kluby w Polsce nigdy nie beda solidnie zarabiac na gadzetach bo sami kibice swoim zachowaniem powoduja, ze rynek zbytu jest marginalny.


Zgadzam się z Tobą. Jedynie szansę na jakiś zysk w tej dziedzinie to ma Legia/Lech/Śląsk czy nawet Lechia, bo nie mają konkurencji żadnej lub prawie żadnej. Legia ściąg kibiców z dużej promienia, podobnie jak Lech - można to porównać nawet przez like na fb: 815 tys. dla Legii vs. 600 tys. dla Lecha wyglądają imponująco przy naszych 275 tys. Także nie dość, że na południu jest więcej klubów, to jeszcze mamy w mieście inny, z którym walczymy o kibiców... Temu, a nie innemu jest tak ciężko właśnie z tymi wszystkimi duperelami...

As 06.07.2015 11:10

Tu nawet nie chodzi o Krakow tylko o caly kraj. Jesli pojedziesz np pozwiedzac Warszawe i zalozysz T-shirt Wisly (ktorych mialbys o wiele wiecej gdybys mogl je normalnie na codzien nosic) to pewnie nie bylaby to najbardziej udana wycieczka.

MłodePokolenie 06.07.2015 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapcok7 (Post 1405873)
Legia nic nie pokazywała, wyciekło zdjęcie ich koszulki do internetu.

http://files.tinypic.pl/i/00678/o7smdpe5dixl.bmp

Swoją drogą to ten sam model który mamy dostać my, z tą różnicą że oni mają pasek, a my przejście między kolorami.

W przyszłym sezonie będzie to najpopularniejszy wzór Adidasa.

http://pics.tinypic.pl/i/00678/ppm9stk0t496.png


Oficjalna pokazała nieco więcej ujawniając to zdjęcie
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1729317116.jpg

Mam na myśli rękawek. Pasek na rękawie ma być koloru czarnego, tak wynika z tego zdjęcia. A nie białego jak sugerował ten jakiś sklep internetowy.

Myślę, że będzie identyczna jak ta ze sponsorem "vodacom" z tej grafiki co wrzucił Kapcok7. Tylko nieco ciemniejsza czerwień.

cancer 06.07.2015 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 1406825)
Oficjalna pokazała nieco więcej ujawniając to zdjęcie
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...1729317116.jpg

Mam na myśli rękawek. Pasek na rękawie ma być koloru czarnego, tak wynika z tego zdjęcia. A nie białego jak sugerował ten jakiś sklep internetowy.

Myślę, że będzie identyczna jak ta ze sponsorem "vodacom" z tej grafiki co wrzucił Kapcok7. Tylko nieco ciemniejsza czerwień.

Zobaczymy co wyjdzie, bo w sumie to się zastanawiam, który kolor bardziej pasuje :)

Gucio25 06.07.2015 12:03

proste, że biały.. o ile wiem, czarnego nigdy w naszych barwach nie było.. :mysli:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl