Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

SpoXsteR 27.02.2010 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 861178)
Tak was czytam... i po prostu nie mogę ze śmiechu. Runda ledwo co się zaczęła a wy po jednej przegranej (u wcale nie "ligowych ogórków") już:
1.twierdzicie że Skorża nie zdobędzie mistrza (mimo, że rok temu o tym samym czasie nie miał 2pkt przewagi nad vice-liderem)
2.zwalniacie trenera nie mając 100%towego kandydata na jego miejsce, który zaspokoiłby wasze wymagania o pięknej grze z polotem i fantazją wzorem (nie wiem) Manchesteru? Barcelony?
3.wieszacie psy na piłkarzach za brak zaangażowania, walki itp.. (głównie - o zgrozo - na Diazie, który był wg mnie największym "zadziorą" po stronie Wisły w tym meczu)

Skorże należało (jeśli już) rozliczyć po Levadii. I jeśli już - to po zakończeniu sezonu (ew. po serii porażek (dwóch, trzech...)

Ochłońcie heheheh

Jutro Lech przegra, za tydzień przegra Legia - humor wam wróci...


dlatego każdy kibic przeciwnej druzyny ma śmiech czytając to forum hehehehe...

ale oni dalej żyją w jakims amoku że jest tak tragicznie.. obejrzy jeden z drugim Barcelonę i on już taktykę pod Wisłę taką jak u nich próbuje wprowadzić :))))))

one by chcieli wygrywać każdy mecz po 6-0... a czasem zdarzają się przegrane z Bełchatowem (solidny zespół) czy Cracovią.. Manchester, Chelsea, Barcelona tez zalicza wpadki z ogórkami i co ??? grają dalej swoje i dążą po mistrzostwo... tak się złożyło że sukcesy przyciągnęły takich kibiców do Wisły którzy na dziś dzień potrafią obwinić trenera za to że któryś z piłkarzy trafił w słupek... igły z widły i nic więcej... więcej pokory .. ja mam czasem takie wrażenie że oni żyją w świadomości że Wisła to ma 500 mln zł budzetu i piłkarzy wartych 100mln..a każdy inny to jakiś przypadkowy zawodnik, przypadkowy zespół... nie, te czasy minęły, tzn nigdy ich nie było ale to nie jest to co kiedyś kiedy Wisła za czasów wejścia TF wprowadzała do Polskiej piłki nową jakośc... gdziie poza Legią reszta druzyn była zacofana w rozwoju i brała przykład z Wisły...

koyoot 27.02.2010 23:14

Oczywiscie kazdy forumowicz jest madrzejszy od trenera, dzialaczy, pilkarzy nawet wlasciciela w naszym klubie.

Juz to nie raz pisalem. Krytykowac, ok krytykujcie, ale miejcie ku temu argumenty. Bo wiekszosc argumentow jest mocno chybiona.

WISŁAZWE 27.02.2010 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 861178)
Tak was czytam... i po prostu nie mogę ze śmiechu. Runda ledwo co się zaczęła a wy po jednej przegranej (u wcale nie "ligowych ogórków") już:
1.twierdzicie że Skorża nie zdobędzie mistrza (mimo, że rok temu o tym samym czasie nie miał 2pkt przewagi nad vice-liderem)
2.zwalniacie trenera nie mając 100%towego kandydata na jego miejsce, który zaspokoiłby wasze wymagania o pięknej grze z polotem i fantazją wzorem (nie wiem) Manchesteru? Barcelony?
3.wieszacie psy na piłkarzach za brak zaangażowania, walki itp.. (głównie - o zgrozo - na Diazie, który był wg mnie największym "zadziorą" po stronie Wisły w tym meczu)

Skorże należało (jeśli już) rozliczyć po Levadii. I jeśli już - to po zakończeniu sezonu (ew. po serii porażek (dwóch, trzech...)

Ochłońcie heheheh

Jutro Lech przegra, za tydzień przegra Legia - humor wam wróci...


Tak to już jest jak na forum jest ze 100 profesjonalnych trenerów 100 zawodowych, profesjonalnych piłkarzy i jeszcze więcej ludzi którzy mają miliardy na koncie i z chęcią zainwestują w Wisłę.
Większość ludzi już po pierwszym meczu zwalania trenera zatrudnia nowego a jak wygramy ligę i daj Boże awansujemy do europejskich pucharów to wtedy będą go nosić na rękach - kibice sukcesu, którzy kochają Wisłę wtedy kiedy są sukcesy i zwycięstwa a jak przychodzi porażka to szukanie kozła ofiarnego i jeżdżenie bez opamiętania po byle kim byle poczuć się dowartościowanym.
Takie moje zdanie.

1q2 27.02.2010 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 861191)
. Bo wiekszosc argumentow jest mocno chybiona.

To tylko Twoje zdanie:>

Co do trenera ,nie mam zamiaru się nad nim pastwić a wręcz jest mi go po ludzku żal.Nie wiem na ile i czy w ogóle on jest winny takiej ilości kontuzji, ale jeśli on tego jakimś cudem szybko nie ugasi, to będzie bardzo kiepsko.

Kolejny mecz gdzie nie ma w ogóle ławki.Musi grać Bułgar, choć nie powinien, musi wejść Ba - który być może powinien się jeszcze leczyć.

koyoot 27.02.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 861213)
To tylko Twoje zdanie:>

Co do trenera ,nie mam zamiaru się nad nim pastwić a wręcz jest mi go po ludzku żal.Nie wiem na ile i czy w ogóle on jest winny takiej ilości kontuzji, ale jeśli on tego jakimś cudem szybko nie ugasi, to będzie bardzo kiepsko.

Kolejny mecz gdzie nie ma w ogóle ławki.Musi grać Bułgar, choć nie powinien, musi wejść Ba - który być może powinien się jeszcze leczyć.

Ale co moze powiedziec lub zrobic Skorza do pilkarzy jesli ci chca grac agresywnie? Przez to sa kartki i kontuzje. A odnosnie argumentow to moje zdanie i chyba nie tylko bo na wiekszosc argumentow da sie dac kontrargument, ktory bedzie wazniejszy:P.

fanTS1906 27.02.2010 23:28

O co chodzi tym chuliganom z tym transparentem?
http://galeria.wislakrakow.com/20100227/norek/16.jpg

Jaroo1 27.02.2010 23:28

ja mysle ze glownym problemem Wisły sa te kontuzje ktore Bog wie czemu nas przesladuja bardzo bardzo mocno od jakiegos czasu. Te braki spowodowane przez kontuzje to jest jakas masakra. Cała jesien w tym sezonie gralismy z młodymi na lawce rezerwowych, kontuzjowanych bylo po 5 podstawowych graczy i teraz zapowiada sie na taki sam obrot sprawy. Cholera cos z tym trzeba zrobic bo tak to mamy polowe skladu wylaczone z gry, na lawce malo wartosciowych zmiennikow. Dzis nie mogli zagrac Singlar, Cleber i Jop - jak na polska lige to zajebisci zmiennicy, w pomocy brak Gołosia, Lobo, Garguły, w ataku nie było dzis Pawła Brozka. Do cholery gdyby wzyscy byli zdrowi to rywalizacja w skladzie bylaby nieziemska jak na nasza uboga lige. Byloby kim zonglowac w skladzie, zawodnicy ktorzy sa na boisku bardziej by byli zmotywowani do gry a tak to wiedza ze beda grac bo kto za nich wejdzie? Dzis jedynie na zmiane był wartosciowy Ba... Porazka jakas. To jest mysle glowny problem trenera. A co do braku motywacji, mysle ze to tez jego wada. Zdaje mi sie ze to taki spokojny gosc ktory nie potrafi krzyknac na pilkarzy a raczej wszystko chce na spokojnie wyjasnic, bez nerwow. A jednak czasami trzeba komus dac kopa w dupe. Ale coz, lepszego trenera nie znajdziemy. Przyjdzie jakis trener X i owszem zdobedzie mistrzostwo w 1 sezonie ale tylko dlatego ze bedzie nowy. Jak jest nowa miotla w druzynie to lepiej to wszystko idzie. Dlatego nie rozumiem tych narzekan na Pana Macka. Moim zdaniem ewidentnie wieje Mu wiatr w oczy i nie latwo prowadzic Wisłe w takich okolicznosciach. Chcialbym jak najpredzej doczekac momentu az wszyscy beda zdrowi i trener bedzie mial bol glowy kogo tutaj odrzucic z 18 meczowej i dopiero wtedy zobaczylibysmy jego pelne mozliwosci trenerskie

JrQ- 27.02.2010 23:33

Ba z Diazem do środka, Mały na skrzydło, na drugie Kirm, w ataku Boguski z Hristowem.
No ale gramy bez ławki z Lechią.

A co do dzisiejszego meczu, to Mączyński przez tą chwilę ładnie się pokazał.
Przynajmniej się nie chował za rywalami ;-)

koyoot 27.02.2010 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 861223)
A co do braku motywacji, mysle ze to tez jego wada. Zdaje mi sie ze to taki spokojny gosc ktory nie potrafi krzyknac na pilkarzy a raczej wszystko chce na spokojnie wyjasnic, bez nerwow. A jednak czasami trzeba komus dac kopa w dupe.

Czy my naprawde rozmawiamy o tej samej osobie? :shock:

Jesli on nie umie pilkarzy umotywowac to Ojciec Rydzyk jest papiezem...

someonewisp 27.02.2010 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanTS1906 (Post 861222)
O co chodzi tym chuliganom z tym transparentem?
http://galeria.wislakrakow.com/20100227/norek/16.jpg

Chodzi o to, że jeszcze przed erą Cupiała Łaciak naraził się kibicom Wisły, popierając Cracovie oraz trenując Proszowiankę. Nie jestem do końca pewny. Zresztą za młody jestem by to pamiętać.

GacekCCM 28.02.2010 00:50

Urocze. Zakontraktowano Hristova, przebąkiwano o transferze Makinwy czy jakiegoś lewego obrońcy, więc przeciwnicy Skorży wyłączyli się na parędziesiąt godzin ku radości normalnych użytkowników forum. Wystarczył jeden mecz:
1. Z naprawdę mocnym i świetnie taktycznie ustawionym rywalem;
2. Bez kilku czołowych piłkarzy;
3. Z nowymi zawodnikami odpowiadającymi za grę ofensywną, którzy byli kompletnie niezgrani z zespołem;
4. W którym na dobrą sprawę brakowało jedynie wykończenia, bo na stadionie niewygodnym bardzo mocnej drużyny przez ogromną większość czasu Wisła dominowała i zasłużyła bardziej na 1:2, niż 1:0;
By przeciwnicy Skorży natychmiast się uaktywnili. Zrozumiałbym to, gdybyśmy przegrali u siebie/na wyjeździe z Lubinem czy innym Piastem, wtedy taka krytyka byłaby uzasadniona. W obecnej sytuacji kadrowej dzisiejsza gra była nadspodziewanie dobra, na dobrą sprawę brakowało kilku dotknięć piłki, w paru sytuacjach paru centymetrów, do zwycięstwa.
Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, kto odpowiada za to, że był o ułamek sekundy za wolny na boisku, lub zbyt późno się wybił - piłkarz grający czy trener stojący.
Krytyka jest zdrowa, ale na litość - nie bez powodu.

KacpiTSW 28.02.2010 01:23

Najlepiej wszystko zwalić na trenera;
- a bo to on nie potrafi zmotywować zawodników
- znowu źle przygotował drużynę do sezonu
- to jego wina, że Brożkowi odnowiła się kontuzja
- to on ściągnął Hristova, który powinien coś dzisiaj strzelić

i jest jeszcze tego wiele... ale na litość boską!

To są już sprawy poza możliwościami Skorży, nie jest jakimś nadzwyczajnym człowiekiem - to taki sam człowiek jak ja czy Wy. Skąd miał to niby przewidzieć, że Brożkowi odnowi się kontuzja tuż przed meczem? To ponownie los rzuca mu kłody pod nogi i przez to lecą na niego zupełnie nie uzasadnione i niezrozumiałe słowa krytyki! Do tego jeszcze kartki i pauza Małeckiego, słaba ławka i Issa Ba który prawdo podobnie powinien się jeszcze leczyć.

Spójrzcie na plusy dzisiejszego meczu a nie zawsze na minusy. Mimo porażki i tak trzeba pochwalić zespół, prawie cała drużyna zagrała pełne 90 minut w tym nasz nowy nabytek Georgi, który z drużyną odbył TYLKO jeden trening, nie zna polskiego języku więc przez to komunikacja z innymi zawodnikami jest utrudniona - moim zdaniem i tak całkiem nieźle się zaprezentował. Trzeba też pochwalić Senegalczyka - Isse Ba, który na prawdę przez te ok. 10 minut gry pokazał, że jest na prawdę wartościowym zawodnikiem, który potrafi podać, przyjąć piłkę plecami do bramki i obrócić się z nią z dwoma rywalami na plecach. Gra generalnie wyglądała dobrze.

Więc stąd moja gorąca prośba do tych naszych krytyków - zanim coś napiszecie wylejcie sobie na głowę kubeł zimnej wody!

Wojtas 28.02.2010 01:33

Najwikszym przeklenstwem Skorzy i nasz wszystkich byla ta nieszczesna Levadia ktora jest do dzis oscią w naszych gardłach.

Skorza poprpstu od tamtego czasu jakos nie potrafi dotrzec do zespolu.Zawodnicy tez jakos nie walczą brak im charaktreu ktory przeciez maja bo pokazlai to zdobywajac MP w tamtym seoznie.

Skorza musi jakos przemowic do nich ,zmenic podejscie,bo to ze po raz kolejny pezegrywamy wazny mecz chyba przypadkiem nie jest.

1q2 28.02.2010 01:42

Levadia jest przekleństwem, tyle że wd. mnie ta Levadia to po prostu efekt takiej a nei innej gry już o wiele wcześniej.Przeszlibyśmy Levadie, pewnie Debreczyn by nas spokojnie ograł = kompromitacja niby mniejsza, efekt byłby w sumie ten sam.

Teraz przekleństwem to są kontuzje.Wiadomo , każdy klub , każdy trener tego doświadcza ale u nas to już się ciągnie od dawna i końca nie widać.
Dziś np mieliśmy 10 zawodników do gry.Skorża rzucił Hristova na pożarcie ale musiał to zrobić, najpewniej też zaryzykował wprowadzając Ba, bo gdyby Ba był zdrowy to na bank zagrał by od początku.
Kiepska sprawa ogólnie.

jabadabaryba 28.02.2010 02:07

Coś dla "rozluźnienia" http://www.youtube.com/watch?v=Hwzx66HsONc
Ciekaw jestem jak wygląda motywacja naszego trenera.

RAFi89 28.02.2010 09:52

A ja się pytam co wy macie z tą motywacją. Tym zawodnikom się płaci nie małe pieniądze w dodatku podobno uprawiają zawód o którym marzyli od dzieciństwa więc do czego ich tu motywować. Może klub ma jeszcze dodatkowo płacić zawodnikom za to żeby im się chciało. Ja rozumiem że od czasu do czasu trener musi zareagować ale u nas co chwilę trzeba ich pobudzać.
Albo chłopy mają jaja i jak przegrywają to sami ze złości powinni rywala rozszarpać albo nie nadają się do uprawiania sportu. A nie żeby zawodnik w przerwie mówił że ma nadzieję że trener ich w szatni zmotywuję albo pierwsze połowy zawsze mamy słabsze.
I nie bronię Skorży ale teksty że trener nie umie zmotywować mnie już nudzą.

szczebrzeszcz 28.02.2010 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 861319)
Tym zawodnikom się płaci nie małe pieniądze w dodatku podobno uprawiają zawód o którym marzyli od dzieciństwa więc do czego ich tu motywować.

"piniondze" to nie wszystko, to raz
dwa, trudno wymagać od dorosłego faceta - spojrzenia dziecka, inny wiek inne problemy
poza tym kiedyś przychodzi rutyny nuda, która potrafi zabić nawet to co sprawia na przyjemność

Oldpara 28.02.2010 10:04

Też nie widzę problemu z motywacją - w meczu trzeszczały kośći aż miło - cud że czerwone kartki nie poleciały. Zresztą w komentarzach pomeczowych właśnie ten aspekt był uwypuklany. Tak nie grają chyba słabo zmotywowani zawodnicy.
Jeśli jest problem, to gdzie indziej - w braku jakości - Sobol, Głowa i Boguś grają słabo po dłuuugich kontuzjach, Pawełek, Diaz i Jirsak grają słabo bo.... może są słabi?. Hristov na mecz przyjechał meleksem prosto z samolotu. Jak pół drużyny to pół-piłkarze to nie rozmywajmy brakiem motywacji :)

felipe 28.02.2010 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 861327)
Też nie widzę problemu z motywacją - w meczu trzeszczały kośći aż miło - cud że czerwone kartki nie poleciały. Zresztą w komentarzach pomeczowych właśnie ten aspekt był uwypuklany. Tak nie grają chyba słabo zmotywowani zawodnicy.
Jeśli jest problem, to gdzie indziej - w braku jakości - Sobol, Głowa i Boguś grają słabo po dłuuugich kontuzjach, Pawełek, Diaz i Jirsak grają słabo bo.... może są słabi?. Hristov na mecz przyjechał meleksem prosto z samolotu. Jak pół drużyny to pół-piłkarze to rozmywajmy brakiem motywacji :)

Bardzo dobry głos w sprawie. Nawet ja powstrzymuję sie jeszcze z krytyką...

Salamanca 28.02.2010 10:49

Widze ze wszyscy tu piszecie o motywacji , rzeczywiscie super filmik ale czy on by podzialal na naszych pilkarzy to nie wiem. U nas bardziej realna bylaby ta wersja motywacji -> http://www.youtube.com/watch?v=rydcDdajRpc

pawelo84 28.02.2010 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Salamanca (Post 861360)
Widze ze wszyscy tu piszecie o motywacji , rzeczywiscie super filmik ale czy on by podzialal na naszych pilkarzy to nie wiem. U nas bardziej realna bylaby ta wersja motywacji -> http://www.youtube.com/watch?v=rydcDdajRpc

To by w Polsce raczej nie przeszło, trener by dostał mocniej niż piłkarze.

Kamson 28.02.2010 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 861178)
Tak was czytam... i po prostu nie mogę ze śmiechu. Runda ledwo co się zaczęła a wy po jednej przegranej (u wcale nie "ligowych ogórków") już:
1.twierdzicie że Skorża nie zdobędzie mistrza (mimo, że rok temu o tym samym czasie nie miał 2pkt przewagi nad vice-liderem)
2.zwalniacie trenera nie mając 100%towego kandydata na jego miejsce, który zaspokoiłby wasze wymagania o pięknej grze z polotem i fantazją wzorem (nie wiem) Manchesteru? Barcelony?
3.wieszacie psy na piłkarzach za brak zaangażowania, walki itp.. (głównie - o zgrozo - na Diazie, który był wg mnie największym "zadziorą" po stronie Wisły w tym meczu)

Skorże należało (jeśli już) rozliczyć po Levadii. I jeśli już - to po zakończeniu sezonu (ew. po serii porażek (dwóch, trzech...)

Ochłońcie heheheh

Jutro Lech przegra, za tydzień przegra Legia - humor wam wróci...

Głos rozsądku od... Lechity :shock: Do czego to doszło :)

Colin 28.02.2010 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 861327)
Też nie widzę problemu z motywacją - w meczu trzeszczały kośći aż miło - cud że czerwone kartki nie poleciały. Zresztą w komentarzach pomeczowych właśnie ten aspekt był uwypuklany. Tak nie grają chyba słabo zmotywowani zawodnicy.
Jeśli jest problem, to gdzie indziej - w braku jakości - Sobol, Głowa i Boguś grają słabo po dłuuugich kontuzjach, Pawełek, Diaz i Jirsak grają słabo bo.... może są słabi?. Hristov na mecz przyjechał meleksem prosto z samolotu. Jak pół drużyny to pół-piłkarze to nie rozmywajmy brakiem motywacji :)

Dokładnie. Mnie już trochę śmieszą te modelowe komentarze na temat zaangażowania po przegranych meczach. Tak jakby przegrany mecz zawsze można było usprawiedliwić brakiem zaangażowania... Walki było dużo, aż czasem kości trzeszczały, tylko było za dużo chaosu, za mało pomysłu, techniki, spokoju, może świeżości, zgrania nowych zawodników...

Arapaho 28.02.2010 11:26

Skorża jest taki sam jak rok czy dwa temu.Dopóki działa taktyka do boku i wrzuta to będziemy wygrywać.Dopóki będzie działać...jak nie działa to jest taki wynik jak wczoraj
Co do motywacji to trzeba przyznać że walczyli i chwała im za to.A że umiejętności takie a nie inne...to nie Kosa,Zuraw i Szymek nie ma kombinacyjnych akcji bo to nie ta technika

Daja`n 28.02.2010 11:33

Ludzie ogarnijcie się trochę to był pierwszy mecz po zimowym śnie.To że przegrali to jeszcze nie jest koniec świata.Mamy jeszcze sporo czasu do takiego biadolenia że już po mistrzostwie i trzeba wywalić trenera.Ja jestem optymistą co do kolejnych występów naszych kopaczy.Jeżeli pograją troszkę dokładniej i zaczną się lepiej rozumieć na boisku to będziemy mieli wiele radosnych chwil w tym sezonie.Więc głowa do góry bo jesteśmy WISŁA KRAKÓW !!!

dj_ibutti 28.02.2010 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 861383)
Skorża jest taki sam jak rok czy dwa temu.Dopóki działa taktyka do boku i wrzuta to będziemy wygrywać.Dopóki będzie działać...jak nie działa to jest taki wynik jak wczoraj
Co do motywacji to trzeba przyznać że walczyli i chwała im za to.A że umiejętności takie a nie inne...to nie Kosa,Zuraw i Szymek nie ma kombinacyjnych akcji bo to nie ta technika


O tak? To przypomnij mi proszę ileż tych goli zdobyliśmy po wrzutach (nie ze stałych frag.) ?

Rafał_TS 28.02.2010 13:08

Mnie Skorża w****ia tylko tym że wystawia cały czas Diaza na środku pomocy.Widać że chłopak sobie nie radzi popełnia masę strat.Co z tego że pare razy odbierze piłke jak i tak ją s.......i.No nie wiem chyba że to ja jestem ślepy i ze mną coś nie tak?
Mimo wszystko Skorża ma jeszcze u mnie pełne poparcie.

fanTS1906 28.02.2010 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 861260)
Ty not-chuliganie byłeś w Bełchatowie czy płakałeś z resztą na forum podczas relacji live?

Bo co to w ogóle jest za zachowanie, trener jest mlody, ambitny, widac ze prowadzi duzo ciekawiej treningi od Kazimierskiego, trzyma twardsza reka bramkarzy niz Skorza reszte druzyny, ale wy wolicie zgnoic faceta bo Wam sie cos nie podoba, myslicie ze to takie dobre jest dla druzyny? Dla mnie tak sie nie zachowuja prawdziwi kibice tylko chuligani. Takie czasy ze w 90% w klubach nie pracuja/graja ludzie zwiazani sercem z ta druzyna, najwazniejsze zeby profesjonalnie wykonywali swoje obowiazki.
No chyba ze zrobil rzeczywiscie cos niewybaczalnego i ja o tym nie wiem, prosze wytlumaczcie mi a nie bede mial oporow zeby Was przeprosic.

Adamek21 28.02.2010 16:46

Powoli czas Skorży mija w Wiśle już 4 porażki jeszcze niech nie daj Boże jedna lub dwie z dobrymi rywalami to Skorża poleci.

orm 28.02.2010 16:55

Skorża na 100% poleci jak nie będzie mistrza. Ale nawet jak będzie mistrzostwo, to może wylecieć. Wygląda na to że Cupiał po kolei spokojnie odstrzeliwuje wszystkch umoczonych w Levadii...Mam podejrzenie, że Skorża został tylko dla oszczędności...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl