Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

mic 03.03.2010 21:15

Błaszczu 1:0 :D

Peszko, co za ofiara :lol: nie wiem co lepsze, czy ta dobitka czy ten strzal z podbitej pilki

piotrek chicago 03.03.2010 21:15

brawo Kuba!!!

kucharz_77 03.03.2010 21:15

Kuuuuuuuuuubaaaaaa!!!!!

brylant17 03.03.2010 21:18

Ja pie.... co to było? Murawski :lol:

Kamson 03.03.2010 21:19

Co to są kvrwa za stroje?! Kogoś tu popie****iło!

Maciuś 03.03.2010 21:21

Dudka na lewej obronie to nieporozumienie. 90% akcji Bulgarow idzie ta strona boiska.

Kluvi 03.03.2010 21:22

panowie co do strojów dobrze że na getrach widnieje prawidłowa flaga :D

a co Peszko i Kowalczyk dziś grają to masakra :P
i jeszcze komentarze że Kuszczak to wybijać piłki powinien umieć ale na litość boską!! na jakich boiskach gra się w Anglii a na jakim teraz graja.. tam piłka płynie po murawie, a tutaj to skacze po kartoflisku.. nie dziwię się że skiksował w bok przy jednym z wykopów

cinekw 03.03.2010 21:23

brawo Kuba!!!

ps. Kirm brame walnął

qchar90 03.03.2010 21:26

ja pamietam jak nasi grali w czarnych koszulkach z Luksemburgiem, to było bodajże 98 lub 99
pierwsze moje mecze kadry
a teraz nawet nie oglądam meczy naszej kadry...bo nic ciekawego nie ma..
Jurek "wąsacz" Engel zaś sie podnieca, dla niego kadra zawsze gra swietnie
a najbardziej Jureczka cieszy gra ofensywna;]

Mario Nh 03.03.2010 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 863313)
Słychać, że dużo Legii na stadionie bo lecą bluzgi na KSP i "pozdrowienia" dla ITI.

Pozdrowienia do ITI niech ślą ale swoją obecność mogliby zaznaczać w inny sposób.
Polonia też nie jest dłużna i LTSK musiało być. :foch:

Koszulki, stadion, murawa, zachowanie kibiców: wieś. Tylko ten gol Kuby jakoś nie pasuje do otoczenia. Ładne trafienie.

korzychxp 03.03.2010 21:28

nie no Peszko gra jak zawsze, w ataku totalne zero, w pomocy ok rozdziela i walczy. Ale żal, że tak słabo wykancza akcje.

Kordel 03.03.2010 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bati_NS_TSW (Post 863325)
Mam nurtujace pytanie, kto to komentuje, jakis pilkarz byly tylko nie moge przypomniec jak sie nazywa

Maciej Szczęsny jako gość/ekspert :rotfl:

matt1906 03.03.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 863361)
Pozdrowienia do ITI niech ślą ale swoją obecność mogliby zaznaczać w inny sposób.
Polonia też nie jest dłużna i LTSK musiało być. :foch:

Koszulki, stadion, murawa, zachowanie kibiców: wieś. Tylko ten gol Kuby jakoś nie pasuje do otoczenia. Ładne trafienie.

a co mieli nie odpowiadać jak ktoś bluzga na ich klub?

airborne4009 03.03.2010 21:29

Kuba niezle gra dzisiaj,no a Kiro to juz niedlugo chyba nas opusci;(

Kluvi 03.03.2010 21:31

jezuu co to za dziwolągi siedzą na tym forum?? Kirm 2 bramkę w reperze walną i już ma odejść...
i bądź tu normalny...

someonewisp 03.03.2010 21:38

Nie wiem co się stało przez te ostatnie lata, ale jak oglądam retransmisje meczy sprzed 15, 20 lat to widzę tam mężczyzn, prawdziwych chłopów, którzy grali w piłkę entuzjastycznie z werwą i z zaangażowaniem.
A teraz jedyne co widzę na boisku to panienki, które padają po każdym lekkim stuknięciu oraz grających "na stojąco" bez energii.
Coś złego musiała się stać w piłce nożnej - jakiś błąd został popełniony po drodze. Ale jaki?

Kamson 03.03.2010 21:39

Żałosne te bluzgi na KSP i Legie.

mic 03.03.2010 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someonewisp (Post 863375)
Nie wiem co się stało przez te ostatnie lata, ale jak oglądam retransmisje meczy sprzed 15, 20 lat to widzę tam mężczyzn, prawdziwych chłopów, którzy grali w piłkę entuzjastycznie z werwą i z zaangażowaniem.
A teraz jedyne co widzę na boisku to panienki, które padają po każdym lekkim stuknięciu grając "na stojąco". Coś złego musiała się stać - jakiś błąd został popełniony po drodze. Ale jaki?

Widac artykul na weszlo przeczytales :D

brylant17 03.03.2010 21:41

Transparent wymiata :D zrobili go w przerwie? :P

Dżołkmen 03.03.2010 21:42

Oprawa idealnie trafiona.

someonewisp 03.03.2010 21:42

Na weszło.com wchodzę sporadycznie i nie wiem o który artykuł ci chodzi, bo nie kojarzę. Wyślij mi linka na priv. :)

piotrek chicago 03.03.2010 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dżołkmen (Post 863380)
Oprawa idealnie trafiona.

nawet tego sami nie wymyslili tekst z oprawy jest czescia piosenki Funky Polak "Pamietaj"

_ukoL 03.03.2010 21:49

Polska granatowo - czerwono - biaaaaaaaali! Kurczę ciężko będzie teraz to śpiewać. Może lepiej Polskaaaaa trójkolorowiiiiii. O już lepiej. Proponuję by domowe stroje miały różowe elementy, ukłon w stronę tolerancji. Szkłęrwa co za syf, a nie stroje.

mic 03.03.2010 21:52

Blaszczu asysta do "7mln" i 2:0 :D

LuKiTS89 03.03.2010 21:54

Piękna asysta i piękny gol Lewego takiego snajpera by nam trzeba...

Dżołkmen 03.03.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 863385)
nawet tego sami nie wymyslili tekst z oprawy jest czescia piosenki Funky Polak "Pamietaj"


Wiem, ale do sytuacji pasuje idealnie.

Maciuś 03.03.2010 21:56

Alez nas robia na tej lewej obronie :/

Wizard 03.03.2010 22:05

Żenada te wzajemne przyśpiewki Legii i Polonii. Wstyd.

Co jest na transparencie, że o nim mówicie? Sama postawa Polaków jest pozytywna, widać już pewne schematy gry, no i nasz Kuba :)

MarecqiTSW 03.03.2010 22:07

byłby ktoś łaskaw napisać tekst tych przyspiewek, którymi nawzajem warsiawiaki na siebie bluzgają??

John1906 03.03.2010 22:11

Polonia K Polonia S Polonia zawsze k... jest :D
i Legia to stara... czyli standardowo ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl