![]() |
Rower górski Grand Junior:
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5522371591 |
LG G2 MINI 8GB LTE NFC 4x1,2GHz 1080p 8MP
http://allegro.pl/show_item.php?item=5526478828 http://s3.ifotos.pl/mini/TELKOMLGG_waehpqe.jpg |
Sprzedam okulary Diamante . Stan idealny . Cena 39 zł . Zdj mogę wysłać na priv .
|
medal
sprzedam medal za mistrzostwo w sezonie 2004/2005
|
Sprzedam smycz patriotyczną
"Od Urodzenia Dumni Z Pochodzenia" Cena: 12 pln za szt Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. http://oi61.tinypic.com/351zxb9.jpg |
Sprzedam plecak Kapitan Ameryka dla małego Wiślaka lub Wiślaczki
idealnie pasuje do naszych barw :) http://allegro.pl/plecak-kapitan-ame...568338080.html oraz Xperia Z3 Compact http://allegro.pl/sony-d5803-xperia-...553111416.html |
Kupię starsze osiedlowe i fanklubowe szale Wisły. PW.
|
Allegro
|
|
Zły temat, do usunięcia.
|
Kupię rękawice bokserskie w dobrym stanie.
|
|
Paczka dla fanów Eminema - 8 oryginalnych płyt, książka oraz płyta z materiałami!
- The Slim Shady LP - The Marshall Mathers - The Enminem Show - Encore - Relapse - Recovery - The Marshall Mathers 2 - Shady XV (polskie wydanie) - Książka Wściekły Blond - Płyta dvd E Stan wszystkich rzeczy bardzo dobry/ idealny! Delikatnie porysowane pudełka.Możliwa wymiana na coś Wiślackiego! |
SPRZEDAM ALFA ROMEO 147.
http://www.gumtree.pl/a-samochody-os...50910495434109 CENA 6500 do negocjacji. |
Moja dziewczyna sprzedaje gitarę, jak ktoś potrzebuje to zapraszam ! http://olx.pl/oferta/gitara-klasyczn...1-IDbiprw.html
|
Sprzedam
Polówki LONSDALE Bluzę EVERLAST Smyczki Patriotyczne Link do aukcji: http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=3934158 |
Vlepki
Sprzedam vlepki Wisły i zgód wiecej info i konkretne oferty na pw.
1 http://i59.tinypic.com/2lnecrb.jpg 2 http://i60.tinypic.com/ei4aao.jpg 3 http://i58.tinypic.com/15qbtqc.jpg 4 http://i58.tinypic.com/fk72op.jpg 5 http://i58.tinypic.com/23u3k8z.jpg 6 http://i60.tinypic.com/35i61p1.jpg 7 http://i57.tinypic.com/14w900w.jpg 8 http://i61.tinypic.com/29osh20.jpg 9 http://i60.tinypic.com/2pshwtw.jpg |
Być może jest tu jakiś inwestor na forum :)
Sprzedam mieszkanie do remontu na Prądniku Białym, w bardzo atrakcyjnej cenie 5000zł/m2! http://dom.gratka.pl/tresc/397-63259...ialy-wyki.html |
|
Autograf Tomasza Frankowskiego, zapraszam do licytacji :)
http://allegro.pl/autograf-tomasz-fr...643781480.html |
Sprzedam używaną lustrzankę sony alpha 500. Cena 700 PLN. Stan idealny.
|
Zapraszam na aukcje, na których: autografy Frankowskiego, Nikolicia oraz książki: Harry Potter - 6 tomów oraz biografia Steve'a Jobs'a
http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=3272583l |
Czapka THS Klika
|
Robię wietrzenie w szafie w związku z czym wystawiłem na allegro trochę odzieży sportowej
takich marek jak EVERLAST, LONSDALE, PIERRE CARDIN, TAPOUT - odzież nowa, z metkami http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=3934158 Ceny zaczynają się już od 20 pln - kto pierwszy ten lepszy. |
Przypomnę się. Kupię każdy stary zegarek mechaniczny. Ruski, szwajcarski, niemiecki, japoński....
|
http://i57.tinypic.com/28ap2s4.jpg
Rozważam sprzedaż niesamowitych unikatów takich jak szale Bandyci z Wrzeszcza oraz Moreny, pierwsze edycje tych szali, nie do zdobycia. Z godnymi ofertami zapraszam na PW |
Autograf van Gaal'a, zapraszam do licytacji :)
http://allegro.pl/louis-van-gaal-man...698490188.html |
Kupię bluzę Towarzystwo Sportowe w kolorze szarym , bez kaptura , rozmiar L . Ewentualnie wymiana
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...2_Bluza_TS.jpg |
http://images.tinypic.pl/i/00714/jejvhdwkpw35_t.jpg
sprzedam 60 zl |
Cytat:
|
http://olx.pl/oferta/komputer-pc-mon...9-IDcgR7X.html
Sprzedam komputer PC z monitorem, klawiaturą i myszką za 600 zł |
BRUNO BANANI Made for Men
http://allegro.pl/show_item.php?item=5757798346 |
Sprzedam szaliki:
Lechia Gdańsk + Hannower 96, Leeds, Liverpool dokładam gratis! Za całość chciałbym 22 zł + koszt wysyłki. http://i740.photobucket.com/albums/x...psq7eigjdq.jpg |
KUPIĘ książkę Wisła Kraków - srn o potędze. Jak coś priv
|
Sprzedam PILNIE:
http://allegro.pl/show_item.php?item=5790462269 |
Kupię wódkę na wesele interesują mnie
stock stumbras Pan Tadeusz Wyborowa (ale naprawdę w ostateczności) Ktoś ma jakieś dojścia do tańszej? jakiś przedstawiciel, knajpa? |
Rapidografy
Dla studentów/grafików/architektów !
Sprzedam w większej ilości nowe: Rapidografy firmy Staedtler oraz Rotring, końcówki do rapidografów różnej grubości oraz tusze. W przypadku wzięcia dużych ilości duży upust. Mniejsze ilości również w bardzo okazyjnej cenie. Na priv szczegóły. |
Sprzedam dwa oryginalne szale Man U
http://allegro.pl/manchester-united-...804916392.html I szal łączony z eliminacji MŚ Irlandia - Francja http://allegro.pl/francja-irlandia-2...804913137.html Aukcja od 1 zł |
Kupię używany statywy fotograficzny (udźwig koniecznie minimum 3 kg).
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl