Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

masterlag 27.04.2011 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1082565)
Nie chodzi mi przeciez o rozgrywanie akcji podczas spotkan tylko o treningi. Za Petrescu tak samo harowali jak teraz za Maaskanta tylko wtedy narzekali a teraz takiego czegos nie ma. Dlaczego podczas Copa del Rey tak słabo wypadli nasi pilkarze? Bo byli zmeczeni treningami

Ja bym się cieszyła gdybyśmy chociaż mogli wystąpić w tych rozgrywkach :P Pewnie chodziło ci o Copa del Sol czy jakoś tak ;)

Sorry za lekki OT

HEDu 30.04.2011 17:07

Kosowski strzelił gola w meczu z Enosis Neon Paralimni

Titto 30.04.2011 18:37

Marcin Juszczyk, w meczu z Jagiellonią zaliczył asystę przy golu Barcika. (Bramka na 1:0).
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...2__Barcik.html
Dzięki Marcin ;-)

murray 30.04.2011 21:35

Gratulacje dla Kuby Błaszczykowskiego za zdobycie tytułu Mistrza Niemiec!
Teraz czas na LM, w końcu Kuba tam zagra :)

nicolas 30.04.2011 21:50

Ja zauważyłem, że ludzie związani z Wisłą ogrywają nas. Trener Nawałka, albo trener Podbeskidzia Kasperczyk (tu: który marzy, żeby kiedyś poprowadzić Wisłę jako trener). Może kiedyś wróci moda na polskich trenerów i znajdziemy dobrego rodaka na szkoleniowca BG.

JrQ- 30.04.2011 22:59

oby nie
ogrywają nas, bo jesteśmy ciency jak dupa węża, ograć nas może każdy, więc nie przesadzajcie

Lysy 30.04.2011 23:03

Kamil Kosowski zdobył bramkę , oraz zaliczył asystę w meczu Apollon - Enosis wygranym przez zespół Kamila 3:0

http://youtu.be/FWgt0eKV9Jk

To kolejny udany występ Kamila (w poprzednim meczu z Olympiakosem zaliczył 2 asysty) który wraca do starej, dobrej dyspozycji. Z chęcią bym go zobaczył u nas , tym bardziej, że w lecie będzie wolnym zawodnikiem, a my mamy bezbarwnego Kirma na skrzydle.

Proud 01.05.2011 15:04

Marcelo strzela gola dla PSV:)

Prowadzą 2:0

mitmichael 01.05.2011 17:32

Paweł Brozek i Arkadiusz Glowacki od 1 minuty w meczu ligowym.

AS82 01.05.2011 17:39

Paweł Brozek strzelil gola na 2-0 dla Trabzonsporu

yoda79 01.05.2011 18:23

A Głowacki złapał żółtą.

Titto 01.05.2011 19:13

Link do bramki Brożka:
http://www.youtube.com/watch?v=aM37B391sK4

domofon 01.05.2011 20:05

Brawo Pawel !!!

sayek89 01.05.2011 20:50

Nie pilnowany, pewny ładny strzał ;)

blanco 01.05.2011 20:51

Czekałem na tą bramkę z niecierpliwością ! :)
Orientuje się ktoś ile razy Paweł wybiegał w pierwszej 11 ? Czy to nie czasem pierwszy raz w lidze ?

Karherop 01.05.2011 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1084606)

bramkarz zawalił prrzy tej bramce , niemniej jednak fajnie że wkońcu Pawel zagral w pierwszym składzie i strzelił do tego bramke . Może sie okazac że za tydzień w wyjściowym składzie zobaczymy 3 Wiślaków

Lacrima 01.05.2011 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 1084660)
Czekałem na tą bramkę z niecierpliwością ! :)
Orientuje się ktoś ile razy Paweł wybiegał w pierwszej 11 ? Czy to nie czasem pierwszy raz w lidze ?

Z tego, co się orientuję, był to jego drugi ligowy występ w pierwszej jedenastce. :)

Baala 01.05.2011 21:08

No w końcu w pierwszym składzie i od razu gol. Brawo. Ciągle żałuje że go sprzedaliśmy, jakby udało sie go zatrzymać i dokupuc do niego Genkowa to z 10 pkt pewnie przed Jagą bylibyśmy.

John1906 02.05.2011 11:24

Piłkarz Atrómitosu Marek Saganowski postanowił opuścić Grecję. To pokłosie sobotniego finału krajowego pucharu z AÉK-iem, w którym dochodziło do awantur na trybunach i błędów sędziowskich.
- Myślę o powrocie do Polski. Jestem w kontakcie z działaczami ŁKS-u. Z Grecją żegnam się na sto procent. Nie chcę być kukiełką dla dużych klubów, które zawsze muszą wygrywać. Wszystko jest tu ustawione pod potężne kluby - nie kryje polski napastnik.

W trakcie finału chuligani wbiegali na boisko, a po zakończeniu meczu wpadli do sektora VIP i chcieli pobić rodziny piłkarzy Atrómitosu. - Policja i ochrona nie reagowały, to sami się broniliśmy - mówi Saganowski. - Kilka osób musiałem przepchnąć - dodaje drugi Polak grający w tym klubie Marcin Baszczyński.

33-letni obrońca także zastanawia się nad swoją dalszą piłkarską przyszłością w tym kraju. - Po tym, co się stało w sobotę i wcześniej w meczach ligowych, też myślę o wyjeździe z Grecji.

Mario Nh 02.05.2011 15:06

Baszczu do Wisły, jest lepszy od Branco i Czikosa razem wziętych. I walczyłby na maksa w każdym meczu.

Eternit 02.05.2011 15:49

Na bok obrony to może już nie te lata, ale na środek myślę, że by się przydał.

neq. 02.05.2011 16:16

coś czuje że do Ruchu pójdzie bo Wisła go nie będzie chciała

Dean 02.05.2011 16:34

I tam z Zieniem będą wariować. :)

radek2323 02.05.2011 16:36

w sumie jeszcze z 2 sezony by pogral albo na zmiennika chociaz i zakonczenie kariery w Wisle -czemu nie???

Titto 02.05.2011 17:32

Sorry, ale Zieniu nie jest nam potrzebny...
Nie wiem czy oglądacie mecze Ruchu, Zieniu w Ruchu gra bez rewelacji.
Myślę, że w obecnej formie jest to zawodnik klasy Boukhariego.

Else 02.05.2011 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1084901)
Sorry, ale Zieniu nie jest nam potrzebny...
Nie wiem czy oglądacie mecze Ruchu, Zieniu w Ruchu gra bez rewelacji.
Myślę, że w obecnej formie jest to zawodnik klasy Boukhariego.

A kto napisał, że Zieńczuk byłby nam potrzebny? Cała rozmowa dotyczy Baszczyńskiego. Myślę, że nie byłby zły mimo wieku, ale wątpię w to, aby nasi Holendrzy zdecydowali się na Marcina. Zgadzam się z Eternitem, że w tym wieku lepiej by mu się grało na środku, z resztą tak chyba jest ustawiany w Grecji, ale dla nas priorytetem są boczni obrońcy.

TOMEK 11 02.05.2011 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Else (Post 1084908)
A kto napisał, że Zieńczuk byłby nam potrzebny? Cała rozmowa dotyczy Baszczyńskiego. Myślę, że nie byłby zły mimo wieku, ale wątpię w to, aby nasi Holendrzy zdecydowali się na Marcina. Zgadzam się z Eternitem, że w tym wieku lepiej by mu się grało na środku, z resztą tak chyba jest ustawiany w Grecji, ale dla nas priorytetem są boczni obrońcy.

Baszczu wszystkie mecze w tym sezonie rozegrał na PO, tak przynajmniej jest na transfermarkt :p

Else 02.05.2011 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1084912)
Baszczu wszystkie mecze w tym sezonie rozegrał na PO, tak przynajmniej jest na transfermarkt :p

transfermarkt nie jest najpewniejszym źródłem, ja tym bardziej, ale tak mi się coś obiło o uszy, chyba w Cafe Futbol o tym kiedyś mówili. Sprawdziłem i na pewno na środku w tym sezonie zagrał z Arisem oraz z AEK. Znalazłem też wywiad dla PS z grudnia zeszłego roku w który mówi:
"U mnie zaszły spore zmiany, bo gram na środku obrony. Poprzedni sezon zacząłem z prawej strony, a rundę kończyłem jako stoper. W tych rozgrywkach zagrałem dwa-trzy mecze na prawej obronie, a potem znowu na środku. " - sports.pl
Także grywa różnie, ale na pewno pozycja środkowego obrońcy nie jest mu obca.

P.S. martin: wiem, wiem. Z tego co kojarzę to chociażby z Barceloną na Reymonta zagrał na środku i był za to bardzo chwalony.

martin_6 02.05.2011 18:33

Oczywiście, że nie jest mu obca. Przecież i u nas pod koniec częściej grywał na środku niż na boku :> Myślę, że mimo swoich lat Baszczu bardzo by się nam przydał, wspomagając nas swoim doświadczeniem. No i to jest pewniak, a nie królik z kapelusza jak choćby Jaliens, po którym nadal nie wiem, czego się spodziewać.

Titto 02.05.2011 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Else (Post 1084908)
A kto napisał, że Zieńczuk byłby nam potrzebny? Cała rozmowa dotyczy Baszczyńskiego. Myślę, że nie byłby zły mimo wieku, ale wątpię w to, aby nasi Holendrzy zdecydowali się na Marcina. Zgadzam się z Eternitem, że w tym wieku lepiej by mu się grało na środku, z resztą tak chyba jest ustawiany w Grecji, ale dla nas priorytetem są boczni obrońcy.

Tak, sorry, źle przeczytałem ;-)

Jeszcze raz odnosząc się do transferu Baszczyńskiego. Moim zdaniem ten Baszczu w ostatnim sezonie przed odejściem do Atromitosu prezentował się lepiej i zdecydowanie pewniej od Erika Cikosa.
Jednak taki Marek Zieńczuk, który odchodził z Wisły tak samo jak Baszczyński 3 lata temu jako gwiazda ekstraklasy do ligi polskiej wrócił już raczej jako wypalony zawodnik...

Podobno Marcin Kuźba obserwuje ligę grecką. Pewnie, w tym roku kilka razy oglądnął mecze Atromitosu może zwrócił uwagę na Marcina Baszczyńskiego...

tarantulaw2 02.05.2011 19:56

Paweł Brożek zdobył bramkę w wygranym 3:0 meczu.

http://www.youtube.com/watch?v=pPSEG...layer_embedded

Ładna główka swoją drogą :)

Fifiorek 02.05.2011 20:13

Patrz kilka postów wyżej ;>

yogul 03.05.2011 09:41

Bardzo ładna bramka Marcelo w wygranym meczu 2:1

I pomyśleć że puściliśmy takiego Baszczyńskiego za darmo, żeby przez kolejne lata mieć problem z PO.
A wystarczyło do niego ściągnąć takiego Cikosa żeby się uczył.

rychu 05.05.2011 16:56

http://www.90minut.pl/news/155/news1...sowskiego.html

Wygląda na to że Kosa utrzymuje się w wysokiej formie.

zim zum 06.05.2011 08:41

Urodziny obchodzi...Wyn Belotte :D

WiślakMyślenice 06.05.2011 09:56

Cytat:

http://www.90minut.pl/news/155/news1...sowskiego.html

Wygląda na to że Kosa utrzymuje się w wysokiej formie.
Mrdaković też strzelił (którym się podobno interesujemy). Może pakiecik? Zgrani zapewne są (sądzę po wynikach).

HEDu 06.05.2011 11:10

Mrdakoviciem się interesujemy? Wow. To naprawde bardzo dobry napastnik z tego co oglądałem go w meczach Apollonu.

Else 06.05.2011 16:04

Futbol News: Ogromny pech Piotra Brożka
Co tu dużo mówić, szkoda Piotrka

Silvestro 08.05.2011 15:42

Apollon Limassol pokonał AEL Limassol 3:1 w meczu 5. kolejki rundy playoff w lidze cypryjskiej. Kamil wczoraj nie grał .

mitmichael 08.05.2011 17:46

Arek Głowacki i Pawel Brozek od 1 minuty


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl