Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

pysio 17.12.2009 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 831368)
pysio
tylko ze lazio dostaje...

j****ne makarony !!!

pan Dudi 18.12.2009 08:22

Hehe, no z a nuż wyszła dupa zbita, ale widzę, że jeśli dorzuciłeś, Speedy, tych Kingsów, to musisz tego teraz żałować (chyba, że nie dorzuciłeś, to gratuluję ;) ).

LuKaS TSW 18.12.2009 17:05

Thrasivoulos - Diagoras Rodou 1 za 30 zł ,zobaczymy co to będzie:)

fialo 18.12.2009 17:20

Ja gram dziś na undery bo zimno jak 150, a zwykle jak tak jest to goli duzo nie pada.

pan Dudi 18.12.2009 17:25

Ale polska liga dziś nie gra :P

fialo 18.12.2009 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 831623)
Ale polska liga dziś nie gra :P

No nie ale jak sprawdzałem w Europie, to Niemcy średnio -10, Francja podobnie, więc to jest pogoda bardziej na sanki niż na grę w piłkę. Zagrałem coś takiego:

Ascoli Calcio 1898 - Padova Calcio (under/over 2.5) 1 1,65
AC Arles-Avignon - LB Chateauroux (under/over 2.5) 1 1,60
Racing Strasbourg - EA Guingamp (under/over 2.5) 1 1,60
MSV Duisburg - TSV Alemannia Aachen(under/over 2.5) 1 1,80
TUS Koblenz - FSV Frankfurt (under/over 2.5) 1 1,80

AKO 13,36

Pozamiatane...
EDIT: Nawet poprzekładali kilka meczy z powodu temperatury;)

bula1010 18.12.2009 20:59

na wieczór
Schalke 1
Braga 2

za 20zł do wygrania 58zł z groszami

pan Dudi 18.12.2009 21:18

Cytat:

EDIT: Nawet poprzekładali kilka meczy z powodu temperatury;)
No właśnie widzę, że masakra. Ja ruszyłem ze swoim starym systemem na mniej "tłuste czasy" i gram 2 kupony- 1 kosmos, z milionem zdarzeń na a nuż, a drugi to będzie zawsze singiel na coś tam też za niewiele, ale sukcesywnie za całą stawkę. No i tym singlem jest mecz, który Ci nie wszedł, tj. Arles 1 (swoją drogą zajebisty kurs był, bo 2.00). Drugi, długi kupon puszczony na cały weekend ze względu na brak kompa od jutrzejszego popołudnia:

Cytat:

1296109 FC Schalke 04 - FSV Mainz 05 (Typ) 1 1,40 [Otwarte] 18-12-09 20:30
1296134 Borussia Dortmund - SC Freiburg (Typ) 1 1,45 [Otwarte] 19-12-09 15:30
1296180 VFB Stuttgart - TSG 1899 Hoffenheim (Typ) X 3,30 [Otwarte] 19-12-09 18:30
1296332 FC Sevilla - CF Getafe (Typ) 1 1,60 [Otwarte] 19-12-09 20:00
1297337 Nottingham Forest - Preston North End (Typ) 1 1,75 [Otwarte] 19-12-09 18:15
1297343 Newcastle United - Middlesbrough FC (Typ) 1 1,70 [Otwarte] 20-12-09 14:00
1297374 Leeds United - Southampton FC (Typ) 1 1,85 [Otwarte] 19-12-09 16:00
Gracie jakieś hamerykańskie sporty na noc?

Edit: Poszło na własną rękę na Florida Panthers.;)

WislakWiDoK 18.12.2009 22:15

Chicago w Nhl, Cavs, Atlanta -6 w Nba :)

WISŁAZWE 18.12.2009 22:39

Mam takie pytanko postawiłem dziś kupon w STSie

Lierse- Oostende 1 ( odwołany)
Schalke- Mainz 1
Arles - Chateauroux 1
Brest - Nimes 1
Heracles - VVV Venlo 1


i co teraz jak to przyjmą w STSie?? Pierwszy raz mam taka sytuacje i nie wiem co i jak :D

ptica19 18.12.2009 22:44

Grać coś z tego na jutro oczywiście single

hannover bochum handicap +1 na 2 1,80

liczba goli 2-3 fulham-man u 1,90

handicap na atalante z bologna + 1

stuttgart hoffenheim +1 na 2

albo hannover bochum x

stuttgart hoffenheim x

ptica19 18.12.2009 22:46

Ewentualnie jakieś pomysły na jutro inne ??

cinekw 18.12.2009 23:03

WISLAZWE po prostu policzą ci kurs bez tego 1 meczu, odbierzesz normalnie wygraną :)

d.j 18.12.2009 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 831772)
WISLAZWE po prostu policzą ci kurs bez tego 1 meczu, odbierzesz normalnie wygraną :)

Nie do końca masz racje...
z regulaminu sts-u paragraf 11 podpunkt 2
Stawka zwrócona zostaje zawierającemu zakład w przypadku, gdy wybrane wydarzenie nie odbyło się lub zostało nie dokończone w przypadku wydarzenia
z określonym czasem jego zakończenia.
W zakładzie wielokrotnym takie wydarzenie ocenia się kursem 1 a zakład jest ważny. Jeżeli jednak obstawione wydarzenie odbędzie się przy niezmienionych warunkach zakładów w ciągu dwóch następnych dni kalendarzowych, to zakład jest ważny. Za rozstrzygający uważa się czas, gdzie wydarzenie ma miejsce.


z tego co wiem ten mecz nie odbył się z powodu dość obfitych opadów śniegu, ale nie wiem czy nie zdołają tego rozegrać w ten weekend. Jeżeli nie będzie takich przesłanek to oczywiście wtedy pomnożą x1:)

Pozdrawiam

pan Dudi 18.12.2009 23:44

W praktyce bardzo rzadko (wcale?) zdarza się, żeby przełożono mecz z dnia na dzień. Mogą odłożyć rozstrzygnięcie kuponu powiedzmy do niedzieli, ale rozliczenie meczu po kursie 1.00 jest raczej pewne.

d.j 18.12.2009 23:49

Nigdy nie zapomnę sytuacji gdzie grała bodajże Anglia z kimś tam, mecz został przerwany w 87 min.... i uwaga... na następny dzień został rozegrany(dograny)...
STS ma nieco inny regulamin niż np Totolotek
Totolotek zmienił go z początkiem grudnia i jest w nim zawarty zapis ze jeżeli mecz został przerwany jest liczony x1. Jest do bardzo duże ułatwienie dla ludzi grających w baseball, bo w tym sporcie mecze się odbywały(były i są czasem grane 2 pod rząd)
Z ciekawostek mogę jeszcze powiedzieć ze np jeżeli w tenisie ktoś skreczuje, zakład nie jest już traktowany jako wygrana/przegrana lecz tez liczony x1

pan Dudi 19.12.2009 09:33

Rozliczanie kreczowanych meczów w tenisie jest już zależne od widzimisię (regulaminu) danego buka i tak np. expekt rozlicza mecz normalnie jeśli została w nim rozegrana choćby 1 piłka, a np. betsafe rozlicza mecz po kursie 1 niezależnie od tego, czy do końca brakowało 1 piłki, czy rozegrano 1 gema. Który układ jest lepszy zależy oczywiście od tego, na kogo się postawiło ;)

Mi w nocy weszło nhl i teraz się waham, czy wypłacać te 86 zeta, czy grać dalej. Niby na czysto tylko 60 zeta, ale ze względu na Święta itp. dopadł mnie kryzys finansowy na miarę Islandii. :lol: Jest dziś coś ciekawego do grania? Będę na necie do ok 14, więc piszcie, piszcie, piszcie :D

d.j 19.12.2009 10:23

Jak najbardziej masz racje. To co napisałem, napisałem na podstawie regulaminu Totolotka... miesiąc temu jeszcze jak ktoś skreczował miałeś wygraną/przegraną teraz masz kurs x1

rabi86 19.12.2009 10:56

Na dzisiaj dwa kupony:
Leeds - Southampton 1 1.85
Saint Etienne - Marseille 2 1.90
Drugi:
Aston Villa - Stoke 1 1.40
Bordeaux - Lorient 1 1.45
Real Madrid - Zaragoza 1 1.20

LuKaS TSW 19.12.2009 11:08

ja na dziś trzy kupony :
Bilbao-Osasuna 1
Cliftonville-Dungannon 1
za 20 zł do wygrania 67,60

Estudiantes-Barcelona 2
Sassuolo-Salernitana 1
Dortmund-Freiburg 1
za 20 zł do wygrania 61,50

Wisła-Brzeg 1
Śląsk-Wybrzeże 1
Piotrków Tryb.-Płock 2
za 60 zł do wygrania 95,35

wpadło lewe 100 zł to można je zainwestować:)

Fuks 19.12.2009 11:55

Co za piekny kupon z nocy, Tampa, Florida i Wizards, jest w koncu cos na zainwestowanie w weekend :D

matern 19.12.2009 13:41

a ja mam pytanie jak to jest jak postawilem kupon i jest na nim przelozony mecz ( 2 liga angielska) przelozony pewnie przez pogode wiec nie wiadomo kiedy sie odbedzie. Musze czekac az mecz sie odbedzie czy jezeli pozostale mi wejda to wyplaca bez tego meczu?

MCX 19.12.2009 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matern (Post 831947)
a ja mam pytanie jak to jest jak postawilem kupon i jest na nim przelozony mecz ( 2 liga angielska) przelozony pewnie przez pogode wiec nie wiadomo kiedy sie odbedzie. Musze czekac az mecz sie odbedzie czy jezeli pozostale mi wejda to wyplaca bez tego meczu?

Obstawiałeś u naziemnego buka?
Jeśli tak to na 99% rozliczą Ci ten nieodbyty mecz po kursie 1,0, a resztę normalnie i wszystko zostanie rozliczone tak, jak powinno.

matern 19.12.2009 13:47

u naziemnego. dzieki za info :)

maciek777 19.12.2009 15:58

Na dzis tak bardziej rekreacyjnie :

Man City
Panathinaikos -1
Marsylia

Vashut 19.12.2009 16:45

a ja cholera do L'poolu- wrocil Gerrard, wrocil Torres, grali w ostatniej druzynie w tabeli a tu taka przykra niespodzianka

maciek777 19.12.2009 17:32

Haha to co robi City dzis to jakas komedia... skonczy sie czuje 5-3

Mr. X 19.12.2009 18:53

Gold Coast United -0.25 v Perth Glory
@ 1.76
Bet365
4/10
Więcej info na www.insidefootball.info
FT 2:0


Newcastle -0.25 v North Queensland Fury
@ 1.68
Bet365
4/10
Więcej info na www.insidefootball.info
FT 3:2

rabi86 19.12.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 831872)
Na dzisiaj dwa kupony:
Leeds - Southampton 1 1.85
Saint Etienne - Marseille 2 1.90
Drugi:
Aston Villa - Stoke 1 1.40
Bordeaux - Lorient 1 1.45
Real Madrid - Zaragoza 1 1.20

Na mały plus.

Oglądając mecz Marseille byłem nieźle wkurzony.
Grając praktycznie cały mecz z przewagą jednego zawodnika grać tak nieporadnie, strach było patrzeć.
Niech wypieprzą z tego składu Brandao co z niego w ogóle za piłkarz.

LuKaS TSW 19.12.2009 23:15

kupony
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 831874)
ja na dziś trzy kupony :
Bilbao-Osasuna 1
Cliftonville-Dungannon 1
za 20 zł do wygrania 67,60

Estudiantes-Barcelona 2
Sassuolo-Salernitana 1
Dortmund-Freiburg 1
za 20 zł do wygrania 61,50

Wisła-Brzeg 1
Śląsk-Wybrzeże 1
Piotrków Tryb.-Płock 2
za 60 zł do wygrania 95,35

wpadło lewe 100 zł to można je zainwestować:)

jeden kupon wszedł,słaba ta sobota.


Na jutro:
Lotos-Polkowice 1
Estudiantes-Bilbao 1
Juventus-Catania 1
APOEL-Peyia 1

fialo 20.12.2009 13:12

Na szybko na pierwszą część soboty :

Heart of Midlothian - Celtic Glasgow (Typ) 2 1,55
Newcastle United - Middlesbrough FC (Typ) 1 1,70
1. FC Union Berlin - TSV 1860 München (under/over 2.5) 1 1,70
SC Paderborn 07 - FC St. Pauli (Typ) 2 2,10

kameleon2323 20.12.2009 14:16

West Ham-Chelsea - 2
Lotos Gdynia-Polkowice 1
FC Koln-Nurnberg1
Juventus-Catania 1

Wkład 10 zl
Do Wygrania : 42.57

bula1010 20.12.2009 17:01

brawo juve już kur** siły do nich nie mam :/

kameleon2323 20.12.2009 17:56

yhmmm... ale miałem ochotę postawić na Catanie Juve takie niespodzianki wali ze to masakra . Koniec obstawiania na Juve :

Arkas 20.12.2009 22:16

Metz - Caen 1
Bournemouth - Notts County 1

Wkład 10 zł
Ako: 5,16

WislakWiDoK 20.12.2009 22:20

Jakieś propozycje na nocke?

Fuks 21.12.2009 00:35

ja dwie 1 w NHL, ale raczej watpie czy to wejdzie :P

Mr. X 21.12.2009 13:44

Wigan v Bolton
Rodllega strzeli bramkę? TAK
@ 2.30
Betsson
Więcej na www.insidefootball.info

Bournemouth v Notts County 0:0
@ 1.95
Bet365
Więcej na www.insidefootball.info

maciek777 21.12.2009 14:07

Na dzis rekreacyjnie :

Hapoel Tel Aviv-Hapoel Raanana over 2,5
Olympiakos-Kalamata under 2,5
Karabukspor - Adanaspor AS over 2,5

AKO 4.95

ebi 21.12.2009 19:49

macie cos na noc? :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl