![]() |
W istocie projekt nie jest najwyższych lotów, stadion będzie jaki będzie, ale najważniejsze aby Kibice Wisły go zapełniali przynajmniej w 70 % wtedy nikt nie będzie marudził o błędach tylko będzie żył atmosferą stadionu i meczu a to jest najważniejsze dla nas kibiców.
|
Cytat:
|
Kamerka już działa-;)
|
Cytat:
A juz wałkowanie na 4 stronach ze to ze tamto w momencie kiedy wiadomo co jest budowane jest bez sensu. |
Na filmikach z wizualizacjami (na youtube jest tego sporo) widać wyraźnie że nie będzie to w żaden sposób zakrywane
|
Do krytukujacych : stadion Wisly bedzie mial chyba najlepsza akustyke z racji typowo prostego zadaszenia. Nie ma co krytykowac, zrobili podwojne trybuny C,A,B takze ladnie to wyglada. Moze z Zewnatrz nie jest to obiekt przypominajacy agresywnego owada lol.pl, ale wewnatrz prezentuje sie pieknie. Niczym Anfield Road.
|
Anfield Road zbudowali 120 lat temu i już tam nie grają. A Emirates Stadium to to nie jest.
|
Cytat:
Arsenal grał na Higbery, teraz na Emirates :) |
Stawski gratuluje wiedzy zeby Anfield z Emirates laczyc lol.
|
hehe właśnie włączyłem polsat i rzuciłem się poprawiać błąd :D Shame on me!!!
sorki na drugi raz sprawdze zanim napiszę. |
Cytat:
No i ja sie ciesze ze Emirates to to nie jest. Wielkie ,nieksztaltne ,ze slaba akustyka.Nie ma tego angielskiego stylu.To samo z nowym City of Manchester porownujac z ich wczesniejszym "angielskim " Main Road. |
No faktycznie Emirates chu**wy jest. Glodowke bym rozpoczal gdyby cos takiego nam budowali.
|
Dokładnie Nowe Emirates to już nie to co HB tak samo uważam że nowy stadion Tottenhamu to będzie porażka.White Heart Lane ma ten klimat angielski a te nowe stadiony mimo to że są bardzo nowoczesne to brakuje im tego czegoś w sobie co mają typowe angielskie obiekty.
|
Wygląda na to, że na budowie będziemy mieli nowy dźwig.
|
Nie macie wrażenia, że te wejścia na piętrze trybuny C są za duże ? Takie przerwy mogę nie wyglądać zbyt ciekawie podczas meczów...
|
Cytat:
|
Ludzie mniej narzekanie, cieszmy się że będziemy mieć w końcu stadion na miarę europy. Zapomnieliście jak nasz stadion wyglądał parę lat temu? Niektórym wciąż mało, niektórzy chcieli by mieć polskie camp nou.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=hj-8hOf3EsE około 35 sekundy :lol: |
Cytat:
szkoda że na dole nie zrobiono wyjść z samej góry dolnego poziomu. pomiędzy tymi pomieszczeniami dla vipów. Wtedy mielibyśmy ładną powierzchnię i sporo miejsc więcej. A i ładniej by to wyglądało. |
No i chyba miałem rację :)
Będziemy mieli prawdopodobnie podobnego ptaszka, jak ten biało czerwono czarny na Legii. http://www.legia.com/www/galerie/wyd...r/big/1007.JPG |
Zdecydowanie masz racje
http://img382.imageshack.us/img382/8...ny1024copy.jpg Bo ten u nas zaczyna przypominać tego na Łazienkowskiej. |
Stadiony bardzo podobne do naszego http://stadiony.net/stadium.php?s=33 - Everton, http://stadiony.net/stadium.php?s=26 - Liverpool :D Oczywiscie nasz będzie nowocześniejszy, pojemnościowo mniejszy, ale gabarytem nie będzie za bardzo odbiegał od Anfield ponieważ przestrzenie pomiędzy krzesełkami będą wieksze :D Szczerze mówiąc to podoba mi się bardzo ;d
|
Ja o wejsciach powiem tak - z tego co pamietam, te dolne wygladały na wieksze jeszcze jakis czas temu, ostatnio cos tam robili i tak troche sie "zmniejszyly". Pewnie to samo bedzie z tymi na pietrze. Do tego wezcie pod uwage fakt, ze trybuna jest w tej chwili goła. Wszystko widac jak na dłoni, wiec razi to po oczach. Ale Po dodaniu krzesełek, barierek , kolorków , świateł i ludzi na trybunie to wszystko zniknie. Podobnie jest jak sie robi remont w domu, np malowanie. Jak pokoj jest pusty to widac kazdą smuge czy niedociągniecie. Jak zapełnicie go meblami itd to w ogole tego nie widac. więc spokojnie.
A co do nowego dzwigu - na jakiej podstawie to wnioskujecie? Ja na kamerach nigdzie nic nie widze, chyba ze cos przeoczyłem.. edit: ok ostatnie pytanie nieistotne. |
Pamiętam jak sporo osób mówiło że na braku EURO 2012 w Krakowie nic nie stracimy i że w ogóle po co nam to... Proszę bardzo:
http://stadiony.net/news.php?n=1649 Czyli dobrze typowałem że parkingów na Reymonta nie uświadczymy nigdy :) Właściwie to było to bez trudu do przewidzenia, wystarczy tylko choć trochę znać to miasto... |
ale że parkingów nie będzie wiadomo już od dłuższego czasu. Natomiast co do nowego dźwigu na budowie będzie to Liebherr LTM 1400 (przynajmniej tyle wynika ze strony KRAN)
http://www.guymturner.com/images/cra...LTM-1400_2.jpg |
No zaskoczyli mnie, bo mowa była o jednym olbrzymie na budowie. Teraz będą dwa.
|
pewnie dla potrzeb dachu ten 2 dziwg
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl