![]() |
Od nowego sezonu United przechodzą na Adidasa
http://i.imgur.com/W1lQhJA.jpg Tez chyba całkiem nowy model |
https://pbs.twimg.com/media/CGveZvNUYAAGTCm.jpg:large
Czyżby to miała być sugestia, że w nowy sezon wejdziemy nie tylko z nowym modelem koszulek ale również nowym sponsorem koszulkowym? Oby... |
wszystko fajnie koszulka naprawdę łądna, tyle tylko że poprzedni model kosztował już 259,00 pln, ten nowy ponad 320,00 pln....z całym szacunkiem to są naprawdę wysokie ceny...dokąd to zmierza ?
|
skad ta zapowiedz koszulki?
|
Cytat:
|
Bardzo mi się podoba ta nowa koszulka, ta wyjazdowa również nie jest zła mimo tych pasów. A cena to cóż..Adidas to Adidas. A jak wygląda sprawa z innymi drużynami które będą grały w Adikach? Są znane ceny ich nowych kompletów? Cena zapewne ta sama?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W przerwie na R22 to ja w kolejce po piwo stoję :)
|
Cytat:
|
Koszulka fajna, ale cena troche zaporowa ... Za pare lat to będą po 500 zł do kupienia :D
|
Pewnie będę kolejną osobą, która napisze "bardzo fajna koszulka, inna niż w ostatnich latach", ale tez nie będę jakoś super oryginalny pisząc, że cena zaproponowana pro-direct jest dość wysoka. Miejmy nadzieje, że w oficjalnym sklepie Wisły cena będzie podobna do cen w poprzednich latach, lub w innych sklepach gdzie można zakupić Wiślacką odzież będzie jeszcze taniej.
|
Prezes Gaszyński dzisiaj: Sezon rozpoczniemy z Tele-foniką na koszulkach.
Czyli bez zmian, sponsora jak nie było tak nie ma :-/ |
Cytat:
|
Gaszyński może nadać się do Platformy Obywatelskiej: znajdziemy, przygotujemy, zrobimy, myślimy, planujemy (czas przyszły) tylko mało co z tego na razie wynika ...
Takie ładne pierd ..... słyszę już od kilku lat a sponsora jak nie było tak nie ma ... |
Nie będzie telefoniki tylko gorąca kiełbasa.
Proszę któregoś uzdolnionego grafika o jakąś wizualizację. |
Pozwalam sobie przykleić z moich shoutów na SB:
Klub na sprzedaży 1 koszulki zarabia ok. 50 złotych. Produkcja koszulki, koszty transportu i sprzedaży to 6 dych. 20 zł adidas płaci Wiśle za prawo do używania nazwy klubu. 40zl to marża dostawcy. 86zł to klubowy marketing. 32zl to marża klubu. Reszta podatki. Dlaczego słabo ta sprzedaż idzie? U nas są droższe ceny niż na Zachodzie przez 23% VAT. Zarobki mamy 4x mniejsze niż na Zachodzie, ale nijak się to ma do cen, które są mnożone przez kursy walutowe. |
Cytat:
|
To nie kwestia odpowiedzialnych ludzi tylko tego, że Cupiał mówi "NIE" gdy nie usłyszy miliona ojro za sezon. No niestety brak sponsora od 5 lat jest wynikiem poszukiwania oferty-widomo, na poziomie finansowym, którego Wisła mogłaby rządać, gdyby grała chociaż w pucharach.
Po bet-at-home były oferty rzędu 2,5mln, ale zostały odrzucone, bo były "za niskie", a wsytarczyłoby znaleźć 2 niskie oferty za 2,5mln i 1 mln (na tyłu koszulek) i by się wyrównało. Niestety Cupiał teraz trzyma Wisłę jak zakładnika i przez kilka sezonów mamy status quo. |
Tylko że Cupiał rocznie musi przekazywać 5 mln zł z tego tytułu bez żadnych prowizji dla Ufa w przypadku innego sponsora Ufa bierze ok 20% od kontraktu. Więc Boguś woli zareklamować swój biznes niż dostać jakieś marne pieniądze od innych, choć mogli by TF przerzucić na tył koszulek a na przód dać kogoś za te 2-3 mln jeśli nie mogą znaleźć nikogo za 5 mln.
|
wczoraj Legia River Plate Warszawa pokazała nowe koszulki, wiec licze ze niedługo nasz asy przestworzy również coś zaproponuja.
|
Cytat:
http://files.tinypic.pl/i/00678/o7smdpe5dixl.bmp Swoją drogą to ten sam model który mamy dostać my, z tą różnicą że oni mają pasek, a my przejście między kolorami. W przyszłym sezonie będzie to najpopularniejszy wzór Adidasa. http://pics.tinypic.pl/i/00678/ppm9stk0t496.png |
Swoją drogą, ta koszulka wygląda, jakby mieli permanentną żałobę.
|
A nie jest tak? Miszcza nie mają :P
|
Moim zdaniem fajnie by wyglądały nasz koszulki z takim pasem. Oczywiście w kolorze niebieskim. :)
|
Był ktoś ostatnio w factory i widział meczówki z tego sezonu na promocji rozmiar M/L ?
|
^^
Byłem wczoraj, nie widziałem niestety. |
Ktoś wie kiedy będzie prezentacja strojów?
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kibicow_wisly/ 'Voucher na najnowszą kolekcję firmy adidas będzie można zrealizować od 21 lipca do 21 grudnia 2015 roku w sklepie Wiślacki Świat.' Myślę więc że coś koło tej daty :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl