Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Levis88 03.06.2015 17:37

Od nowego sezonu United przechodzą na Adidasa
http://i.imgur.com/W1lQhJA.jpg
Tez chyba całkiem nowy model

krzaq12 05.06.2015 15:15

https://pbs.twimg.com/media/CGveZvNUYAAGTCm.jpg:large

Czyżby to miała być sugestia, że w nowy sezon wejdziemy nie tylko z nowym modelem koszulek ale również nowym sponsorem koszulkowym?

Oby...

malaparte 05.06.2015 17:56

wszystko fajnie koszulka naprawdę łądna, tyle tylko że poprzedni model kosztował już 259,00 pln, ten nowy ponad 320,00 pln....z całym szacunkiem to są naprawdę wysokie ceny...dokąd to zmierza ?

cierpliwy 05.06.2015 18:26

skad ta zapowiedz koszulki?

R33 05.06.2015 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez malaparte (Post 1403290)
wszystko fajnie koszulka naprawdę łądna, tyle tylko że poprzedni model kosztował już 259,00 pln, ten nowy ponad 320,00 pln....z całym szacunkiem to są naprawdę wysokie ceny...dokąd to zmierza ?

A 8 lat temu jak Umbro było to ja narzekałem, że 200 zł. to drogo.....

Mixu 05.06.2015 20:15

Bardzo mi się podoba ta nowa koszulka, ta wyjazdowa również nie jest zła mimo tych pasów. A cena to cóż..Adidas to Adidas. A jak wygląda sprawa z innymi drużynami które będą grały w Adikach? Są znane ceny ich nowych kompletów? Cena zapewne ta sama?

krzaq12 05.06.2015 20:45

Cytat:

skad ta zapowiedz koszulki?
Z oficialnego konta Wisły na twitterze ;)

wolfu 05.06.2015 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cierpliwy (Post 1403293)
skad ta zapowiedz koszulki?

na R22 w przerwie to reklamują

cierpliwy 05.06.2015 22:13

W przerwie na R22 to ja w kolejce po piwo stoję :)

Machor303 06.06.2015 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cierpliwy (Post 1403322)
W przerwie na R22 to ja w kolejce po piwo stoję :)

o kur... wole wypić ze 4 przed meczem a koszulke oglądnąć w przerwie bo szkoda drugiej połowy ;)

adam28 07.06.2015 16:24

Koszulka fajna, ale cena troche zaporowa ... Za pare lat to będą po 500 zł do kupienia :D

Fidzi 07.06.2015 18:04

Pewnie będę kolejną osobą, która napisze "bardzo fajna koszulka, inna niż w ostatnich latach", ale tez nie będę jakoś super oryginalny pisząc, że cena zaproponowana pro-direct jest dość wysoka. Miejmy nadzieje, że w oficjalnym sklepie Wisły cena będzie podobna do cen w poprzednich latach, lub w innych sklepach gdzie można zakupić Wiślacką odzież będzie jeszcze taniej.

heoij 08.06.2015 10:13

Prezes Gaszyński dzisiaj: Sezon rozpoczniemy z Tele-foniką na koszulkach.

Czyli bez zmian, sponsora jak nie było tak nie ma :-/

cancer 08.06.2015 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1403634)
Prezes Gaszyński dzisiaj: Sezon rozpoczniemy z Tele-foniką na koszulkach.

Czyli bez zmian, sponsora jak nie było tak nie ma :-/

I powiedział jeszcze coś w stylu: "Postaramy się go znaleźć do końca roku kalendarzowego"...

heoij 08.06.2015 10:25

Gaszyński może nadać się do Platformy Obywatelskiej: znajdziemy, przygotujemy, zrobimy, myślimy, planujemy (czas przyszły) tylko mało co z tego na razie wynika ...

Takie ładne pierd ..... słyszę już od kilku lat a sponsora jak nie było tak nie ma ...

Coglin 08.06.2015 11:18

Nie będzie telefoniki tylko gorąca kiełbasa.
Proszę któregoś uzdolnionego grafika o jakąś wizualizację.

ABGwislakABG 08.06.2015 11:30

Pozwalam sobie przykleić z moich shoutów na SB:

Klub na sprzedaży 1 koszulki zarabia ok. 50 złotych. Produkcja koszulki, koszty transportu i sprzedaży to 6 dych. 20 zł adidas płaci Wiśle za prawo do używania nazwy klubu. 40zl to marża dostawcy. 86zł to klubowy marketing. 32zl to marża klubu. Reszta podatki.

Dlaczego słabo ta sprzedaż idzie?

U nas są droższe ceny niż na Zachodzie przez 23% VAT. Zarobki mamy 4x mniejsze niż na Zachodzie, ale nijak się to ma do cen, które są mnożone przez kursy walutowe.

TS&ZKS 08.06.2015 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1403653)
A no bo przecież znalezienie sponsora to jeden telefon dosłownie 5 minut :)
Mi to się wydaje,że sponor by już dawno był,ale kwota jaką Wisła chce dostać jest zbyt wysoka bo jak inaczej to można wytłumaczyć skoro nawet taki Ruch kogoś znalazł.

Wiesz jak to możliwe? Tam widocznie pracują odpowiedni ludzie, a u nas .... Sam sobie dopowiedz.

crazykaro 08.06.2015 15:52

To nie kwestia odpowiedzialnych ludzi tylko tego, że Cupiał mówi "NIE" gdy nie usłyszy miliona ojro za sezon. No niestety brak sponsora od 5 lat jest wynikiem poszukiwania oferty-widomo, na poziomie finansowym, którego Wisła mogłaby rządać, gdyby grała chociaż w pucharach.
Po bet-at-home były oferty rzędu 2,5mln, ale zostały odrzucone, bo były "za niskie", a wsytarczyłoby znaleźć 2 niskie oferty za 2,5mln i 1 mln (na tyłu koszulek) i by się wyrównało. Niestety Cupiał teraz trzyma Wisłę jak zakładnika i przez kilka sezonów mamy status quo.

krzaq12 08.06.2015 16:05

Tylko że Cupiał rocznie musi przekazywać 5 mln zł z tego tytułu bez żadnych prowizji dla Ufa w przypadku innego sponsora Ufa bierze ok 20% od kontraktu. Więc Boguś woli zareklamować swój biznes niż dostać jakieś marne pieniądze od innych, choć mogli by TF przerzucić na tył koszulek a na przód dać kogoś za te 2-3 mln jeśli nie mogą znaleźć nikogo za 5 mln.

szprotson 25.06.2015 09:50

wczoraj Legia River Plate Warszawa pokazała nowe koszulki, wiec licze ze niedługo nasz asy przestworzy również coś zaproponuja.

Kapcok7 25.06.2015 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1405844)
wczoraj Legia River Plate Warszawa pokazała nowe koszulki, wiec licze ze niedługo nasz asy przestworzy również coś zaproponuja.

Legia nic nie pokazywała, wyciekło zdjęcie ich koszulki do internetu.

http://files.tinypic.pl/i/00678/o7smdpe5dixl.bmp

Swoją drogą to ten sam model który mamy dostać my, z tą różnicą że oni mają pasek, a my przejście między kolorami.

W przyszłym sezonie będzie to najpopularniejszy wzór Adidasa.

http://pics.tinypic.pl/i/00678/ppm9stk0t496.png

piotek 25.06.2015 14:24

Swoją drogą, ta koszulka wygląda, jakby mieli permanentną żałobę.

PiVoSH92 25.06.2015 15:05

A nie jest tak? Miszcza nie mają :P

foxtrot_green 26.06.2015 20:20

Moim zdaniem fajnie by wyglądały nasz koszulki z takim pasem. Oczywiście w kolorze niebieskim. :)

mati1413 28.06.2015 12:26

Był ktoś ostatnio w factory i widział meczówki z tego sezonu na promocji rozmiar M/L ?

Jaro1991 28.06.2015 22:59

^^

Byłem wczoraj, nie widziałem niestety.

Alonso19 29.06.2015 23:34

Ktoś wie kiedy będzie prezentacja strojów?

Patryk_185 30.06.2015 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1406299)
Ktoś wie kiedy będzie prezentacja strojów?


http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kibicow_wisly/

'Voucher na najnowszą kolekcję firmy adidas będzie można zrealizować od 21 lipca do 21 grudnia 2015 roku w sklepie Wiślacki Świat.'

Myślę więc że coś koło tej daty :)

mari339 30.06.2015 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryk_185 (Post 1406306)
Myślę więc że coś koło tej daty :)

Raczej ciężko by było zaprezentować koszulkę 21 lipca skoro liga startuje 17 :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl