Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

WiślakMyślenice 13.02.2010 21:57

Właśnie. Finanse z biletów to mały procent tego co kluby zarabiają dzięki TV, ale oczywiście jeżeli jest jakaś okazja dopic komuś i pokazac swoją wyższośc (a raczej słabośc), to musi wykorzystac sytuację...

Oldpara 13.02.2010 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 854526)
Właśnie. Finanse z biletów to mały procent tego co kluby zarabiają dzięki TV....

Mówisz o stanie aktualnym chyba gdzie stadiony to ruiny. Przy stadione 30 tys, średniej frekfencji 20 tys, i 30 PLN za bilet do kasy klubu wpłynie 18 mln. Która telewizja tyle da?

A nie liczę Sky Boxów (jakieś 3-4 mln rocznie) i nie wykluczam, że i frekfencja będzie większa, i ceny biletów - pezynajmniej na niektóre miejsca - wyższe.

Ale to nie ten temat :)

pawelwislak 13.02.2010 22:39

Nawet w przypadku Barcelony wpływy ze stadionu pod względem tylko sprzedanych biletów na mecze ligi są większe niż z transmisji za poprzedni sezon Barca skasowała okolo 60mln euro za prawa do transmisji a zakładając że bilet średnio kosztuje 45euro(cena różni się w zależności od meczu i trybuny ale liczac dla generalki od 19-75 euro) To dla 19 meczu ligowych przy zapełnieniu trybun 80 tys ludzi wychodzi jakieś 68,5mln euro a do tego dochodzi puchar liga mistrzów muzeum i inne rzeczy więc myślę że w przypadku FCB kwota za prawa do transmisji zamyka się w 70% wpływów ze stadionu

pan Dudi 14.02.2010 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 854471)
Mialem nie pisac na tym forum w tematach pilkarskich juz bo zwyczajnie na niektorych ludzi szkoda klawiatury ale napisze ci odpowiedz. To proste czemu Skorza nie zna swojej przyszlosci. Jesli wygra Lige dostanie nowy kontrakt, jesli by mu powiedzieli ze nawet jak wygra lige jest zwolniony, moglby powiedziec "a ja was w takim razie .......e, trenujcie se sami w takim razie" moglby doporowadzic do tego ze Wisla nie zdobylaby mistrzostwa prez co straciliby stolki ci wyzej od Skorzy. Tak trudno zrozumiec?

P.S. Wlasnie obawiam sie czy to, co napisalem na ostatnim etapie mojej wypowiedzi, nie jest prawda...


Uwielbiam Twoje wpisy. Jesteś tak radośnie naiwny, że aż trudno uwierzyć, że możesz legalnie pić alkohol.:lol:

A do czego zmierzasz tą wypowiedzią jest dla mnie zaaajebistą zagadką, choć zobacz chłopaku, sam też teraz popiłem, a niby pijany, pijanego zawsze zrozumie.:lol:

Cytat:

Skorża imho poleci jak nie dostaniemy się do fazy grupowej LM albo LE.
Wtedy panie kolego będzie już za późno, ale przynajmniej pozbędziemy się z trybun pewnej grupy kibiców. 8)

AYALA 14.02.2010 03:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 854522)
Kurde, a jak tu zrobic zeby wygrac lige ale zwolnic Skorze :)

nie sądze że Cupiał zwolni Skorże bo sobie zdaje sprawe że w kraju lepszego trenera nie znajdzie a na klasowego szkoleniowca z zagranicy raczej nie stac.No sorry , jeden już był nazywał sie Petrescu to go zwolnił bo zbyt forsowane treningi prowadził a to nie podobało sie zawodnikom.Tak czy siak Skorża zostanie.To już jest inny Cupiał niż przed 3-5 laty.

tofik 14.02.2010 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 854530)
Mówisz o stanie aktualnym chyba gdzie stadiony to ruiny. Przy stadione 30 tys, średniej frekfencji 20 tys, i 30 PLN za bilet do kasy klubu wpłynie 18 mln. Która telewizja tyle da?

A nie liczę Sky Boxów (jakieś 3-4 mln rocznie) i nie wykluczam, że i frekfencja będzie większa, i ceny biletów - pezynajmniej na niektóre miejsca - wyższe.

Ale to nie ten temat :)

Moża uda się spłacić dług i zaciągnąć kolejny :lol:
No i grzechem wtedy byłoby zostawiać Skorżę. Przy takim obrocie to trener i dyrektor sportowy z Niemiec bądź Holandii. I budujemy profesjonalny klub.

koyoot 14.02.2010 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 854561)
Uwielbiam Twoje wpisy. Jesteś tak radośnie naiwny, że aż trudno uwierzyć, że możesz legalnie pić alkohol.:lol:

A do czego zmierzasz tą wypowiedzią jest dla mnie zaaajebistą zagadką, choć zobacz chłopaku, sam też teraz popiłem, a niby pijany, pijanego zawsze zrozumie.:lol:



Wtedy panie kolego będzie już za późno, ale przynajmniej pozbędziemy się z trybun pewnej grupy kibiców. 8)

Jezeli twoj poziom intelektualny ogranicza sie do tego typu wpisow gdzie zamiast dac jakiekolwiek przeciw argumenty i potrafisz tylko wytknac komus cos co tobie sie uroilo to gratuluje skrajnego debilizmu.

Adios i nie odpisuj mi juz.

Przepraszam za off top.

jachting 14.02.2010 12:37

Narzekaliście na pana Ciupała , widać teraz że niektórzy po prostu projektowali na niego swoją głupotę , uprzedzenia , emocje .... Bo różnicie się ale raczej na niekorzyść .
Brawo Panie Ciupał !
Brawo Panie Skorża !
I tak trzymać dalej ...

Ta wasza troska o Wisłe podszyta jest defetyzmem i to się prawdopodobnie u niektórych nigdy nie zmieni , jaka by nie była sytuacja .

Maciuś 27.02.2010 18:12

Rozpoczynamy akcje "spakujmy walizki Skorży". Kolejny bardzo wazny mecz przegrany, zero dobrego stylu od 2 lat. Sajonara.

bravelukas 27.02.2010 18:14

taaa już się nie mogę doczekać aż zaczniecie te wasze medytacje nad trenerem...

*Michael* 27.02.2010 19:42

to w takim razie ja zacznę.

Wiślacy są dobrze przygotowani kondycyjnie i ... na tym bym poprzestał.

Niestety nasz drogi treneiro nie ma warsztatu taktycznego... i to boli

bo w dzisiejszym meczu nie bylo wogóle widać stylu gry !!

tam nie było pomysłu na rozpracowanie drużyny gospodarzy... niestety ale tu potrzebny jest trener zagraniczny który trzepnie tymi chłopakami i ich wytrenuje... trener z dobrym warsztatem taktycznym i fizycznym

Adamek21 27.02.2010 19:46

To co Skorża wyprawia to jest absurd.Widzi,że Diaz nic nie robi tylko głupio fauluje i gra beznadziejnie,ale mimo to on robi dopiero pierwszą zmianę w bodajże w 70 minucie jeszcze do tego nie zdejmuje go.To jest paranoja od początku gdy Skorża został trenerem Wisły nie robi dużo zmian widząc,że paru zawodników sobie nie radzi.Ja osobiście nie dziwie się Kokoszce dlaczego postanowił odejść z Wisły dostawał mało szans i za niedługo opuszczą nas kolejni młodzi zawodnicy,gdyż nie dostają szans na grę.Przynajmniej jednego zawodnika na sezon powinno się wypromować Urban z Legii wpuścił Rybusa i Borysiuka i w tej chwili oni są motorami napędowymi Legii stanowię o jej silę.

Kamson 27.02.2010 19:52

A ja myśle, że spokojnie można zamknąć ten temat do zakończenia sezonu. Wtedy przyjdzie czas na rozliczanie Skorży.

Mixu 27.02.2010 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *Michael*
Wiślacy są dobrze przygotowani kondycyjnie i ... na tym bym poprzestał.

Kondycyjnie, może i sie zgodzę. Ale motoryka!? Dynamika!? Szybkość!? Gdzie ona jest? To jest tragedia żeby zawodnicy Mistrza Polski biegali dwa razy wolniej od zawodników Bełchatowa z całym szacunkiem dla nich. Ruszali sie tak jakby mieli na nogach pięciokilowe obciążenie. I te kontuzje to też nie przypadek, ktoś tam nieźle partoli robote..A co do Skorży to sie nie wypowiadam.

Prawda jest taka że Probierz, Ulatowski, Lenczyk i Bóg wie kto jeszcze zdobyli by z Wisłą mistrza Polski. Mogę sie spokojnie o to założyć!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson
A ja myśle, że spokojnie można zamknąć ten temat do zakończenia sezonu. Wtedy przyjdzie czas na rozliczanie Skorży.

Prędzej proponuje go otworzyć po dostaniu po dupsku z pierwszym lepszym rywalem w eliminacjach do LM. Nie widzę dla tego gościa przyszłosci. Jesli nie potrafi druzynie nadac stylu i pomyslu na gre przez 2 lata swojej pracy.

jaszczur90 27.02.2010 20:06

Ja mam tylko jedno pytanie do sztabu trenerskiego/lekarzy Skorży ? Jakim cudem, jesteśmy jedynym zespołem w ekstraklasie, gdzie aż 8 zawodników jest kontuzjowanych ( i to mowa o zawodników, którzy grali prawie regularnie w 11-stce ) ? Czy my mamy szczęscię do szklanych piłkarzy ?

tofik 27.02.2010 20:12

Nie wytrzymują obciążen. Bykom jak Diaz Kirm Marcelo nic nie jest :) Kwestia predyspozycji do uprawiania wyczonowo sportu pewnie ma jakieś znaczenie. Skoro taki Łobo nigdy nie przepracował przygotowań w pełni, a Boguskiego boli mięsień jak mocniej potrenuje. Kto taki zawodników brałby na zachodzie na poważnie ?

qchar90 27.02.2010 20:14

wy wierzycie ze trener z zagranicy coś zmieni?
przecież co nie którzy nasi piłkarze zaraz walną fochami, pojdą na skarge do Bogusia i tyle z tego bedzie,
beda narzekac ze ciagle ciezkie treningi, Ci co nie maja ambicji niech lepiej odejda do innej druzyny, tutaj zmiana nic nie pomoze, dziś widziałem totalna bezradnosc...
oczywiscie Mariusz Pawełek nie potrafi się skocentrować na meczu, lubi podnosci adrenaline
a z tymi kontuzjami to jakies fatum ;/
Brozek odpada, Boguski nie jest w pelni formy, bo ktos go porzadnie nie potrafi wyleczyc, Hristov dopiero przybyl, jedynie Malecki moze cos poradzi, Kirm dzis probowal ciagnac, zawsze bronilem Jirsaka ale dzisiaj juz stracilem do niegu zaufanie...zamiast Diaza Issa Ba na boisko

Gwiaździsty 27.02.2010 20:20

Nie ma to jak dobrze rozpocząć nowy sezon. Pan Maciuś znowu nie trawił z przygotowaniami. Pewnie zaczną grać jako tako, dopiero w ...lipcu. Ciekawe czy tym razem też się przyzna ? W razie czego można zwolnić sprzątaczkę winną formy drużyny.

Dzimi 27.02.2010 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 861009)
Kondycyjnie, może i sie zgodzę. Ale motoryka!? Dynamika!? Szybkość!? Gdzie ona jest? To jest tragedia żeby zawodnicy Mistrza Polski biegali dwa razy wolniej od zawodników Bełchatowa z całym szacunkiem dla nich. Ruszali sie tak jakby mieli na nogach pięciokilowe obciążenie. I te kontuzje to też nie przypadek, ktoś tam nieźle partoli robote.

To jest racja. Zamiast składu mamy szpital, a piłkarze prezentują się poniżej jakiegokolwiek poziomu pod względem motoryki, dynamiki i szybkości. Wszystkie te problemy zaczęły się od momentu kiedy w Wiśle w czerwcu 2009 roku pojawił się fizjolog Paolo Terziotti

I obstawiam że wszystkie problemy z kontuzjami, beznadziejnym przygotowaniem pod względem motoryki, dynamiki i szybkości to wina właśnie Paolo Terziottiego.

tofik 27.02.2010 22:21

W Baniku też odwalil kawał dobrej roboty. Dziwnym zbiegiem okolioczności mieli najgorszy sezon od 10 lat właśnie w okresie pracy Włocha.
No, ale to chyba zbyt pochopne wnioski, nie znamy sytuacji od środka. Możemy tylko przypuszczać.

szczebrzeszcz 27.02.2010 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 861130)
Paolo Terziottiego.

nie pracuje już w Wiśle od grudnia :-)
chyba ze się mylę ale na wislakrakow.com taki news był
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 861043)
Nie ma to jak dobrze rozpocząć nowy sezon. Pan Maciuś znowu nie trawił z przygotowaniami. Pewnie zaczną grać jako tako, dopiero w ...lipcu. Ciekawe czy tym razem też się przyzna ? W razie czego można zwolnić sprzątaczkę winną formy drużyny.

spieprzyli cały sezon, jak mogli przegrać, to już koniec marzeń o mistrzowstwie, lepiej niech w ogóle nie wychodzą na boisku
;-)
polecam kubeł zimnej wody na głowę, przyda się

Zimon 27.02.2010 22:29

tofik jednak cos w tym jest bo pamietam ze jak ten Wloch do nas przychodzil to tez pisali ze w zespole Banika byla plaga kontuzji czyli taka sytuacja jak teraz jest u nas.

Kluvi 27.02.2010 22:37

szczebrzeszcz sam lepiej czytaj newsy dokładnie :

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zebiony_sklad/


"W związku z czasowym ograniczeniem kadry oraz zmęczeniem po wczorajszym meczu sztab szkoleniowy zdecydował , iż poranny trening będzie się składał jedynie z kilku gierek, a po południu piłkarze odpoczną . Tylko ochotnicy o 16:30 udadzą się na siłownię wraz z Paolo Terziottim "

jak nie pracuje? to co on robił w Hiszpanii??

Markus 27.02.2010 22:38

Skorżę w znacznym stopniu "gubią" słabi i źle dobrani współpracownicy - błedy Janasa i Tenzzotiego są ewidentne i bezprecedensowe, a mimo to obaj są ciągle w sztabie trenerskim, chronieni z niezrozumiałą dla mnie determinacją przez Pana Macieja. W tym sezonie mamy rekordową liczbę poważnych kontuzji mięśniowych u zawodników, co jest ewidentnie "kamykiem do ogródka" Tenzzotiego, a rozpracowywanie rywali przez Janasa, szczególnie Lewadii, przejdzie już niestety do ciemnej historii klubu. Nie wiem, co mający tak złe efekty pracy "fachowcy" robią w Wiśle i za co biorą pieniądze - ich praca jak widać bardziej szkodzi, niż pomaga drużynie i Skorży, rzutując na wyniki.

Marszałek 27.02.2010 22:45

Póki co to za Skorzy doszło nam kolejne "osiągnięcie" Wisły pod jego wodzą. Od trzynastu lat przegrana na inaugurację. Wcześniejsze to: przegrana z Legią u "siebie" od nastu lat, tudzież porażka z Cracovią od 50 lat? No i z Amicą, ale to już nie popadajmy w szczegół. Niemniej dogmat o jego geniuszu nieobalony do dziś i pewnie będzie trwać na wieku wieków. Amen./

szczebrzeszcz 27.02.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 861158)
...

innym newsem się podpierałem,
znazlem go , i w pozniejszej wersji dodano słowo "podobno"
widziałem tylko pierwszą

WILU TS 27.02.2010 22:51

Bardzo lubię Pana Macieja i nie śmiem oceniać go po pierwszej kolejce,jednak chyba muszę,i powiem mu szczerze : szukaj Pan miejsca w jakiejś Odrze bądź Bełchatowie,na Wisłę się Pan nie nadajesz,wiem wiem 2 razy mistrzostwo ale to nie wszystko.Zero motywacji w szatni co było widać bo dzisiejszej grze - w stylu V ligi.

-Goral- 27.02.2010 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 861159)
Skorżę w znacznym stopniu "gubią" słabi i źle dobrani współpracownicy - błedy Janasa i Tenzzotiego są ewidentne i bezprecedensowe, a mimo to obaj są ciągle w sztabie trenerskim, chronieni z niezrozumiałą dla mnie determinacją przez Pana Macieja. W tym sezonie mamy rekordową liczbę poważnych kontuzji mięśniowych u zawodników, co jest ewidentnie "kamykiem do ogródka" Tenzzotiego, a rozpracowywanie rywali przez Janasa, szczególnie Lewadii, przejdzie już niestety do ciemnej historii klubu. Nie wiem, co mający tak złe efekty pracy "fachowcy" robią w Wiśle i za co biorą pieniądze - ich praca jak widać bardziej szkodzi, niż pomaga drużynie i Skorży, rzutując na wyniki.

O Terizzotim się nie wypowiadam ale przestań najeżdżać na Janasa tylko dlatego, że jest synem Pawła a to już budzi podejrzenia, że ktoś przez tatusia mógł dostać pracę. A prawda jest inna.

Czytałeś wywiad Marcelo jak chwalił Janasa, czytałeś, gdy mówił, że jest wdzięczny Janasowi, że zostaje z nim po treningach. Czytałeś potem Clebera, który chwalił Marcelo jak przez ten rok się rozwinął.
A co do rozpracowywania, słyszałeś co powiedział Skorży o Lewadii , widziałeś jaki raport mu przedstawił czy tylko czytałeś to co powiedział prasie?

sq 27.02.2010 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 861009)
Prawda jest taka że Probierz, Ulatowski, Lenczyk i Bóg wie kto jeszcze zdobyli by z Wisłą mistrza Polski. Mogę sie spokojnie o to założyć!

Tak was czytam... i po prostu nie mogę ze śmiechu. Runda ledwo co się zaczęła a wy po jednej przegranej (u wcale nie "ligowych ogórków") już:
1.twierdzicie że Skorża nie zdobędzie mistrza (mimo, że rok temu o tym samym czasie nie miał 2pkt przewagi nad vice-liderem)
2.zwalniacie trenera nie mając 100%towego kandydata na jego miejsce, który zaspokoiłby wasze wymagania o pięknej grze z polotem i fantazją wzorem (nie wiem) Manchesteru? Barcelony?
3.wieszacie psy na piłkarzach za brak zaangażowania, walki itp.. (głównie - o zgrozo - na Diazie, który był wg mnie największym "zadziorą" po stronie Wisły w tym meczu)

Skorże należało (jeśli już) rozliczyć po Levadii. I jeśli już - to po zakończeniu sezonu (ew. po serii porażek (dwóch, trzech...)

Ochłońcie heheheh

Jutro Lech przegra, za tydzień przegra Legia - humor wam wróci...

piotrek chicago 27.02.2010 23:00

szacunek za 2 majstry dla Skorzy ale w szatni trzeba motywowac moze i tak :) --> http://www.youtube.com/watch?v=Hwzx6...eature=related


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl