Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

For_FuN_ 31.10.2013 16:37

Jaki faul? Lekko go przepchnal i tyle. Sytuacja jeszcze bardziej klarowna, niz ta w Poznaniu, gdzie Kamiński dal sie zrobic, jak junior estonczykowi z L.

P.S - O korupcji nie ma co pisac. Warto jednak odnotowac, ze u nas biega niejaki Łukasz G., ktory stosuje wszystkie tricki prawne, a zeby uniknac odpowiedzialnosci(karnej, bo PZPN juz nie zajmuje sie tymi sprawami).

Drozd 31.10.2013 17:27

Ale tu nie chodzi o korupcję, a o układanie wyników tak w skali globalnej jak w układach bilateralnych. Choćby, teraz wygramy my potem wy i bez stresu mamy po 3 pkt. A tak trzeba biegać walczyć a może się skończyć że będziemy mieli po 2.

Wystarczy popatrzyć jakie wyniki miał Ruch kiedy trzeba było promować Fornalika, a jakie Górnik kiedy trzeba było utrącić Kasperczaka.

Co się potem dziwić, że pół roku w tym bagnie zdeprawuje każdego choćby najambitniejszego stranieriego.

Lukasz 31.10.2013 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1337671)
Mylący się sędzia to niekoniecznie nieuczciwy sędzia.

Tutaj masz błąd w założeniu. Mylący się sędzia powinien zostać piekarzem, murarzem, bankowcem, nauczycielem albo, jeśli to jego hobby, zająć się zbieraniem znaczków. Trochę kolejność nam się pomieszała przez tą korupcję. Najpierw umiejętności, potem lecimy z cechami charakteru.

Druga sprawa - imho każdy aktor powinien po meczu 'dostawać' nagrodę. Może być i pieniężna.

kreseq 31.10.2013 17:37

Bycie aktorem też nie jest tutaj betonowym terminem. Wystarczy popatrzeć na inne o wiele lepsze ligi. Cwaniactwo boiskowe to jedno, wykorzystanie głupoty przeciwnika to drugie, a trzecie to wypierdalanie się przy najmniejszym dotknięciu przeciwnika.
Taki Radovic irytująco kładł się na glebie przy każdym kontakcie i o ile na początku cokolwiek z tego miał, tak później sędziowie byli uczuleni i nawet gdy był faulowany nie gwizdali. To go nauczyło pokory i przewraca się już sporadycznie.
Kosecki też jest irytujący, ale w przypadku takim jak faul Trałki gdyby nie refleks to mógłby mieć połamaną nogę. Nie bronie go, sam mnie w....ia niemiłosiernie ale czasami po prostu ktoś mu wjedzie w nogi.
Co do sędziowania, przecież to oczywiste że poziom jest niski. W tej kolejce już 3 odgwizdanie spalone, których nie było i bramka ze spalonego której nie powinno być.
Tak jak nie każdy nurek non stop nurkuje, tak nie każdy słaby sędzia nie przekręca spotkań. Czasami jest po prostu chujowy.

Arked 31.10.2013 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1337683)
Tutaj masz błąd w założeniu. Mylący się sędzia powinien zostać piekarzem, murarzem, bankowcem, nauczycielem albo, jeśli to jego hobby, zająć się zbieraniem znaczków. Trochę kolejność nam się pomieszała przez tą korupcję. Najpierw umiejętności, potem lecimy z cechami charakteru.

Druga sprawa - imho każdy aktor powinien po meczu 'dostawać' nagrodę. Może być i pieniężna.

Twoim zdaniem istnieją nie mylący się sędziowie? Ja takiego nie widziałem.

Jestem również za bardzo surowym karaniem symulantów. Dla mnie za bezczelne symulki w polu karnym powinna być czerwona kartka, a nie żółta. Kara finansowa oczywiście również wszelkiej maści aktorom nie zaszkodzi. Po każdym meczu komisja ligi powinna analizować nagrania meczów i wyłapywać cwaniaków umierających pół godziny po lekkich dotknięciach itd.

Lukasz 31.10.2013 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1337687)
Twoim zdaniem istnieją nie mylący się sędziowie? Ja takiego nie widziałem.

Raczej chodziło mi o nakreślenie pewnej zależności - jedni mylą się bardziej inni mniej, dlatego że maja pewne predyspozycje i doświadczenie. Z tego też wynika prosty wniosek - są sędziowie którzy się mylą raz na kilka spotkań i są tacy którzy raz na kilka minut. Pierwszych trzeba faworyzować, drugich rotować. Wtedy nawet jak ktoś kręci u buków lody to będzie sędziował mniej i gorsze mecze, bo się myli (nieważny powód). A jak będzie chciał wykręcić lepsze lody to musi kilka meczy wykonać perfekt (czyli z korzyścią dla ligi).

Tak czy siak ... lekkie SF - w tym aspekcie nadal masz rację.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1337686)
Tak jak nie każdy nurek non stop nurkuje, tak nie każdy słaby sędzia nie przekręca spotkań. Czasami jest po prostu chujowy.

Dlatego powinno się takim dziękować - czytaj nie doprowadzać do patologii gdzie 'ch..wi' rządzą na boisku. Bo pytanie czy w interesie klubu jest trzymać 'nurka'. Jakby ładnie dostawał karteczki, chwytał absencje i do tego pobierał pensję to pewnie by długo nie 'pograł'. System powinien być taki by faworyzował 'nie nurków'. Może dożyjemy do powtórek podczas meczy - oby. Mnie zadowalałaby nawet sytuacja w której techniczny analizuje sytuacje 'post factum' i jak trzeba to prosi głównego (w momencie gdy przerwana jest akcja, aut czy coś) o wręczenie odpowiedniego kartonika. Miodzio, malina.

arti 31.10.2013 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1337624)
Jak wy się kochacie napinać na tą Legię w Internecie to aż przykro czasem czytać.

Zacznijcie sie lepiej zajmować własnym podwórkiem, wyjdzie to z korzyścią dla nas wszystkich..

Też jestem tego zdania - trzymajmy się jak najbliżej czuba albo wręcz jeśli tak się ułoży sytuacja wyskoczmy na czoło... potem zima a nuż uda się ściągnąć kogoś niezłego i wtedy.
Oczywiście fortuna kołem się toczy i może być też tak, że nasz fart się skończy i obsuniemy się nieco.
Taktyka Małysza - myślenie/robienie żeby jak najlepszy był następny skok/mecz jest tu chyba najlepszym wyjściem.

shaggy 31.10.2013 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1337691)
Też jestem tego zdania - trzymajmy się jak najbliżej czuba albo wręcz jeśli tak się ułoży sytuacja wyskoczmy na czoło... potem zima a nuż uda się ściągnąć kogoś niezłego i wtedy.
Oczywiście fortuna kołem się toczy i może być też tak, że nasz fart się skończy i obsuniemy się nieco.
Taktyka Małysza - myślenie/robienie żeby jak najlepszy był następny skok/mecz jest tu chyba najlepszym wyjściem.

Oczywiscie z naszej strony po poprzednich dwoch sezonach wymagana jest duza dawka pokory i taktyka malych kroczków.

Nie dziw sie jednak ze jest tutaj tyle uszczypliwosci w stosunku do (L)osersow skoro oni sami swoja gadka (pamietacie przedsezonowe brednie Lesnodorskiego) do tego zachecaja. Gdyby zamiast wszechobecnej w ich obozie (prezio, pilkarze, kibice) buty i arogancji byloby troche zdroworozsadkowego myslenia i wypowiadania sie - byliby odbierani inaczej. A tak jedni sa klaunami (prezio) inni bujajacymi w oblokach (kibice) a jeszcze inni parodystami (niektorzy pilkarze) i gdy jest okazja to czasem trzeba dla ich wlasnego dobra o tym im przypominac...

Gwiaździsty 31.10.2013 20:06

Dla mnie klasycznym przykładem sędziowania pod zapotrzebowanie (w tym wypadku polityczne) było wyruchanie nas w PP przez sędziowską mafię w meczu z Ruchem, gdzie w dwumeczu pdyktowano przeciwko nam 3 (!!!!) karne z kapelusza aby minister Mucha nie musiała znowu pytać "Kto wylosował te drużyny".

0 22 31.10.2013 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1337682)
Ale tu nie chodzi o korupcję, a o układanie wyników tak w skali globalnej jak w układach bilateralnych. Choćby, teraz wygramy my potem wy i bez stresu mamy po 3 pkt. A tak trzeba biegać walczyć a może się skończyć że będziemy mieli po 2.

Wystarczy popatrzyć jakie wyniki miał Ruch kiedy trzeba było promować Fornalika, a jakie Górnik kiedy trzeba było utrącić Kasperczaka.

Co się potem dziwić, że pół roku w tym bagnie zdeprawuje każdego choćby najambitniejszego stranieriego.

Napisałeś wyraźnie, że u nas w lidze niekręcony mecz zdarza się raz na ruski rok, a tym samym zakwestionowałeś chyba wszystkie mistrzostwa Polski w ostatnich latach. No, ja tego Mistrzu nie wymyśliłem, nie moja wina że nie kontrolujesz czasami swoich spisków :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1337642)
W tych latach Wisła była za mocna, chociaż próby moderowania przez sędziów były i liczne wałki przeciwko Wiśle, w których celował zwłaszcza sędzia Małek czy Mikołajewski. Nie raz nas przekręcano jak np. we Wodzisławiu. Pełno tego było ale przy tak silnej drużynie nie za bardzo sie to im udawało. Też są granice robienia publicznie wałów.

Z tego co pamiętam to nie we wszystkich wymienionych latach ta za mocna Wisła była mistrzem. No, ale wtedy pewnie nie była aż tak mocna i można było robić wał. Stosujmy Żelazną Logikę Dziewictwa Dnia Pierwszego.

Lukasz 31.10.2013 20:49

OT:/
Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1337699)
Stosujmy Żelazną Logikę Dziewictwa Dnia Pierwszego.

Która mówi że.. ? :mysli:
Nie łapię.

fialo 31.10.2013 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1337694)
Nie dziw sie jednak ze jest tutaj tyle uszczypliwosci w stosunku do (L)osersow skoro oni sami swoja gadka (pamietacie przedsezonowe brednie Lesnodorskiego) do tego zachecaja. Gdyby zamiast wszechobecnej w ich obozie (prezio, pilkarze, kibice) buty i arogancji byloby troche zdroworozsadkowego myslenia i wypowiadania sie - byliby odbierani inaczej. A tak jedni sa klaunami (prezio) inni bujajacymi w oblokach (kibice) a jeszcze inni parodystami (niektorzy pilkarze) i gdy jest okazja to czasem trzeba dla ich wlasnego dobra o tym im przypominac...

Ja bym nie nazwał tego uszczypliwościami tylko zwykłym napinaniem się w necie, co także czynisz, pisząc to szczeniackie Loosers, a nie Legia. Mistrza Polski wygrali, także chyba aż tacy Loosers to oni nie są..

Abstrahując od średniego (w porywach) sensu napinania się przez kabel, to ja kompletnie nie rozumiem tego waszego ciśnienia na Legionistów. Wiadomo przyjaźni nie ma i nie będzie nigdy, życze im jak najgorzej na każdej płaszczyźnie. Ale. Ale znaczniej bardziej cisnienie mi podnosi taka Amica, zgoda naszej największej drodzy państwo kosy. Nie wiem moze myślę w innych kategoriach, co większość, a chyba szkoda.

Przejmujecie się tym co media piszą? Co wypisują na tych tłiterach, pejsbukach? Tym co opowiada prezes Legii ? Serio..? Wrzućcie na luz, bo to już jest komedia, jak Legia przegrywa, a jeden z drugim wypisuje "Legła Warszawa" na forum Wisły. Dobrze ksereq napisał - poziom gimbazy.

Napisze to ostatni raz. Skupmy się na swojej drużynie i na swoim mieście. Tyle, napinajcie się dalej na Legię, drużynę z miasta 350km, z którą spotykamy się 2 razy w roku.

Janusz 31.10.2013 22:02

"Skupmy się na swojej drużynie i na swoim mieście" no tak ale to temat Ekstraklasa, Wisła jest w innym dziale...
A o Legii jest pocisk bo mają śmiesznego, Super Prezesa z dumną owłosioną klatą, i ogólnie napinają się że hej

Lukasz 31.10.2013 22:38

Lech w plecy.
Legia, Górnik, Wisła, Pogoń i Cracovia. Czołówka ligi rysuje się coraz wyraźniej.

Ma_niek 31.10.2013 23:10

Tylko ta Cracovia niepotrzebna.

AYALA 01.11.2013 06:19

Legia dalej sie wzmacnia
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/2...em-heerenveen/

najważniejsze żeby Leśny zostawił Urbana na stanowisku trenera.Janek to dobry trener nigdzie takiego nie znajdą

shaggy 01.11.2013 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1337706)
Ja bym nie nazwał tego uszczypliwościami tylko zwykłym napinaniem się w necie, co także czynisz, pisząc to szczeniackie Loosers, a nie Legia. Mistrza Polski wygrali, także chyba aż tacy Loosers to oni nie są..

(L)osersi przez lata spiewaja "Mistrzem Polski jest Legia" a zdobywają je srednio raz na dekade - ta przyspiewka w takim razie tez musi byc szczeniackim wybrykiem z ich strony- nie uwazasz?

Wszyscy chyba wiedza ze (L)osersi to (L)osersi mozna z nich sie posmiac ponabijac, czasem przyznac racje jak zdarza im sie trzezwo pisac ale najwiekszy wrog jest po drugiej stronie błoń i chyba nikt o tym nie zapomina... Przynajmniej pasiaste damy nie panosza sie tu po forum:)

serek.c2 01.11.2013 09:27

Skończ już chłopie, bo zachowujesz się jak typowi stadionowi krzykacze zza pleksi... Tyle, że oni napinają się przynajmniej na stadionie... Swoją drogą - byłeś choć raz w Warszawie?

Jaroo1 01.11.2013 10:57

[QUOTE] Przynajmniej pasiaste damy nie panosza sie tu po forum[/QUOTE
Ale Ci się panoszą na mieście więc tym się zajmij tak jak się zajmujesz "ustawianiem do pionu" Legionistów.
Ja rozumiem, że Legii się nie lubi ale jak się pisze, że Legia komuś zwisa bo to taki tam rywal, takie w sumie szmaciarze, zwykłe cieniasy a później w tym temacie sama napinka, ciągle piętnowanie Legii, cieszenie się z porażek to po pierwsze się gryzie z tym, że Legia wam zwisa a po drugie, że jest taka cienka. Bo jakby wam była obojętna to byście tak szeroko nie komentowali jej poczynań. Trochę od niektórych tu jebie kompleksami.
A Warszawka na forum tutaj też się nieźle rozhulała więc też dajcie sobie na luz bo nieładnie tak w gościach pyskować i nie jest to temat o Legii tylko i wyłącznie

shaggy 01.11.2013 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1337726)
Skończ już chłopie, bo zachowujesz się jak typowi stadionowi krzykacze zza pleksi... Tyle, że oni napinają się przynajmniej na stadionie... Swoją drogą - byłeś choć raz w Warszawie?

Jestem tam codziennie... i z (L)osersami ma stycznosc na codzien. Wielu jest normalnych mozna z nimi pogadac ale wielu to bajkopisarzy i na tych jestem tak wyczulony. Moze stad moja taka awersja jesli pieprza dyrdymaly...

kreseq 01.11.2013 13:02

Napinających się bajkopisarzy w Warszawie i Krakowie nie brakuje. Aglomeracja warszawska większa więc i więcej napinaczy. W pewnym wieku po prostu wyrasta się napinania, albo dostaje się na mieście gonga i wyrastanie następuje natychmiastowo. Lepiej wyluzować.
Odnośnie stopera to dobry ruch, przyjechać ma jeszcze 2 innych z tej samej reprezentacji. Zawsze to jakieś ruchy kadrowe :D

Wracając do ligi. Ciekawi mnie co stanie się z Widzewem w przerwie między rundami. Nie mają szans na wzmocnienia, taktycznie są chaotyczni, puchną już na początku drugiej połowy i perspektyw brak.
Trzy kolejne spotkania też nie zapowiadają choćby 3 punktów. Chociaż w przypadku meczu z nami wszystko jest możliwe :D
Jestem w 99% przekonany że spadnie z ligi Podbeskidzie i Widzew, owszem pałęta się tam jeszcze Korona i Zagłębie, ale znając te zespoły odpalą, a jak nawet będą się potykać to w bezpośrednich spotkaniach zrobią swoje.
Małe wróżenie z fusów :
Co do górnej części tabeli pozostanie bez zmian jeśli chodzi o kluby w grupie mistrzowskiej. Jedyny wyjątek to Lechia, która zamieni się ze Śląskiem miejscami.

Karherop 01.11.2013 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1337739)
Co do górnej części tabeli pozostanie bez zmian jeśli chodzi o kluby w grupie mistrzowskiej. Jedyny wyjątek to Lechia, która zamieni się ze Śląskiem miejscami.

została jeszcze cała runda , to wszystko może odwrócić się do góry nogami , choć też obstawiam że Śląsk załapie się do 8 , ale niekoniecznie kosztem Lechii

arti 02.11.2013 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1337739)
Jestem w 99% przekonany że spadnie z ligi Podbeskidzie i Widzew, owszem pałęta się tam jeszcze Korona i Zagłębie, ale znając te zespoły odpalą, a jak nawet będą się potykać to w bezpośrednich spotkaniach zrobią swoje.
Małe wróżenie z fusów :
Co do górnej części tabeli pozostanie bez zmian jeśli chodzi o kluby w grupie mistrzowskiej. Jedyny wyjątek to Lechia, która zamieni się ze Śląskiem miejscami.

Lubin powinien ruszyć w górę chyba, że Lenczyk już w zimie pokłóci się z kim się da. Pytanie czy uda im się odrobić to co posiali do tej pory i wskoczyć do 8.
Zdziwię się jak Zawisza skończy w górnej 8. Poza tym jak dotąd na plus zaskakuje KSG, Wisła, Pogoń i pejsy.

Kocur 02.11.2013 19:21

hehehehehe, garbaci :D


Nie chce mi się szukać ale ostatnio ktoś pisał że grają "najładniejszą" piłkę w lidze.
Zobaczymy co pograją jak im murzyna wykartkowali.

Lukasz 02.11.2013 19:26

OT/:
Jesu. Czytam relacje z meczu Widzewa i Pogoni na Onecie (!).

Cytuję opis przy 2:1:
Cytat:

Co za odkupienie win Lafrance'a! Coś niesamowitego, co tu się dzieje! Obrońca Widzewa doskonale wpadł w pole karne i dostawił nogę do dośrodkowania kolegi z zespołu, dzięki czemu pokonał Janukieiwcza. Lafrance dokonuje ekspiacji, strzela dwa gole w minutę, z tym że jeden do własnej bramki, a jeden do bramki Pogoni. To się nie mieści w głowie!
Ekspiacja... co to za słowo, ksiądz czy polonista relacjonuje spotkanie? :D
Albo ja taki niedouczony? :-P

Ostania kolejka klasycznie, musi być kolejką 'cudów'.

keth 02.11.2013 19:28

chyba jednak ksiądz
Ekspiacja (łac. „odpokutowanie za winę, oczyszczenie”) – ludzkie działanie o charakterze religijnym (pokuta), mające na celu przywrócenie jedności z Bogiem naruszonej grzechem samego pokutującego lub innego człowieka czy społeczności.

matysiuk 02.11.2013 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1337848)
Zobaczymy co pograją jak im murzyna wykartkowali.

Ale chyba będzie mógł zagrać w najbliższym meczu bo to się liczy jako dwie zółte a nie czerwona. Pauzowałby jakby to była 4 zółta na przykład :)

Bik 02.11.2013 19:56

Widzew ogrywa Pogoń. Kończymy runde jesienną na pudle :). Przed sezonem kto by w to uwierzył.

Kocur 02.11.2013 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matysiuk (Post 1337852)
Ale chyba będzie mógł zagrać w najbliższym meczu bo to się liczy jako dwie zółte a nie czerwona. Pauzowałby jakby to była 4 zółta na przykład :)

Proszę nie psuć mi humoru :-p


E: Jeszcze brakuje żeby Zagłębie poszło dzisiaj z koksem to Podbeskidzie się zesra na boisku żeby nie zostać kompletnie na końcu ...

gigant 02.11.2013 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1337855)
Proszę nie psuć mi humoru :-p

Żartujesz kocurze? Co moze zepsuć humor w dniu parchatej porażki?
Chyba tylko brak browara i viagry w domu.

Elendil 02.11.2013 22:28

Cytat:

Nie chce mi się szukać ale ostatnio ktoś pisał że grają "najładniejszą" piłkę w lidze.
to byłem ja. Przepraszam. Poniosło mnie. Dziś ulżyło. Jednak wciąż są garbaci.

DevilMayCry 02.11.2013 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1337861)
to byłem ja. Przepraszam. Poniosło mnie. Dziś ulżyło. Jednak wciąż są garbaci.

Garbaci to byli, są, i będą. W ekstraklasie to i PBB możę grać piękną piłkę (wiosna 2013). Tu chodzi o cały sezon, a nie o 4-5 spotkań z rzędu.

Ogryzek 03.11.2013 10:43

Niech mecz zakompleksionych w paski z zakompleksionymi z Kielc będzie ostrzeżeniem dla naszych kopaczy przed jutrzejszym meczem z Podbeskidziem. Tam wszystko się może zdarzyć i nie można lekceważyć piłkarzy z Bielska-Białej.

BTW
Korona była lepsza, miała więcej "setek" wynik sprawiedliwy, a Saidi dostał 2 i 3 żółtą więc w Gliwicach zagra.

rafkur 03.11.2013 11:24

Meczu nie widziałem ( bo po co?) ale byłem na spacerze z żoną i dzieckiem na Plantach w okolicach Filharmonii, piłem sobie czekoladę z Chocoffee i zastanawiała mnie jedna rzecz - ciągle słyszałem tych ćwoków z Kielc a garbaci jacyś milczący )))

DeadOrAlive 03.11.2013 11:41

Wiem, że nie powinienem wysuwać na podstawie tego jakiś dziwnych spiskowych teorii, ale oceńcie sami :

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...57588733_n.jpg

gigant 03.11.2013 12:21

Niech się cieszą laski w paski, że trenerem buraków już nie jest Ojrzyński, bo Nowak i ulubieniec Małego "spie.rdalaj czarnuchu", scyzorykowa rzeźnia wysłałaby na L4 na długie miesiące.

QBAS 03.11.2013 12:42

Taką tiki-takę to prawdziwa przyjemność oglądać ;)

Mam tylko nadzieję, że Smuda nie pozwoli naszym jutro wyjść na Podbeskidzie bez należytego nastawienia. Jesteśmy wysoko w tabeli, ale piłkarsko nie jesteśmy wiele lepsi od większości ekstraklasy. Zwyciężamy walecznością, kolektywem etc. Więc niech tych cech nam jutro nie zabraknie.

Korbit 03.11.2013 12:54

żydowskie ścierwa już nie zapunktują:D teraz mają Piasta, który musi zacząć wygrywać a pejsy jadą tam bez czarnucha, potem mają kuchenki więc pewnie bęcki i jeszcze na wyjeździe Ruch więc przewiduje w tych meczach okrągłe 0 pkt pedałów:D

gigant 03.11.2013 12:59

Padłem, komentarz z Krakowskiej:

Cytat:

Niech ktoś mi odpowie jak to działa.
Wisła gra w środku tygodnia o 20.30 w zimnicy, po słabych dwóch meczach w tym porażce w beznadziejnym stylu i na stadionie jest 10500 kibiców.
Cracovia gra w środku długiego weekendu przy pięknej pogodzie po serii czerech zwycięstw, wychwalana przez media i na stadionie jest 10500 kibiców.
Dlaczego kibice nie akceptują Cracovii?
Przecież mają piękną uciemiężoną martyrologiczną przeszłość, byli klubem najpierw Cyrankiewicza "Towarzyszu Cyrankiewicz pozdrawia Cię Twoja Cracovia", później klubem papieża "Ojcze święty pozdrawia Cię Twoja Cracovia", później znów pod skrzydła komunisty i tak w koło. W pucharach europejskich też nieźle, a przepraszam to nie ten klub, ale reszta się zgadza. Co z nimi jest nie tak?

keth 03.11.2013 14:21

Cytat:

Wisła gra w środku tygodnia o 20.30 w zimnicy, po słabych dwóch meczach w tym porażce w beznadziejnym stylu i na stadionie jest 10500 kibiców.
Cracovia gra w środku długiego weekendu przy pięknej pogodzie po serii czerech zwycięstw, wychwalana przez media i na stadionie jest 10500 kibiców.
chvj z tym jakie były warunki, i tak powinno być nas znacznie więcej niż garbatych, bo to po prostu nie wypada by przychodziło tyle samo ludzi na Reymonta i do kauflanda.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl