![]() |
Z całym szacunkiem dla zasluzonych pilkarzy ale ich koniec powinien po tym sezonie nastapic. Sobolewski gra coraz gorzej (2 akcje spierniczył), Głowacki sie gubi, Iliev gra jakby mu sie juz nie chcialo tylko Kosowski jako tako sie jeszcze prezentuje. A do tych zawodnikow zaliczyłbym jeszcze Wilka - juz mnie te jego strzały denerwuja. Najpierw niech sie nauczy a potem probuje. Dobrze, ze ta bramka dla Nas padła bo jeszcze jest szansa na awans a przy 0-2 byloby pozamiatane.
|
e no juz nie placzmy, pierwsza polowa katastrofa, druga walczyli - na tyle ile ich stac
|
To co widziałem w pierwszej połowie trudno jakoś skomentować bez emocji. Po prostu żal było patrzeć ....
Kulawik zareagował w przerwie odpowiednio i dokonał 2 dobre zmiany. Tą wiosnę na razie ratuje nam Małecki .... Genkov, Iliev .... na drugim biegunie (przynajmniej w tym meczu ..) Szacunek dla Kosy przynajmniej widać że mu się chce .. Wstawianie do pomocy Wilka i Sobola razem krytykuje od Maskanta poprzez Probierza a teraz Kulawika ... Szanse są ale w rewanżu trzeba zagrać dwie połowy ... |
Cała obrona gra "katastrofę" i tylko nieudolność przeciwników pozwala w miarę mało tracić bramek.
Drużyna jest żle przygotowana ,nie zgrana , słaba szybkościowo ,nie potrafi zagrać poprawnie ataku pozycyjnego ,gra na "stojąco" ,ale ma szanse ograć Śląsk i zagrać w finale ,bo oni są też kiepscy. |
tak szczerze, to może Sikorski nie jest ideałem, ale wybiegał chyba więcej niż Genkow. Wiem, wiem, że prawie już dwa lata nie zdobył bramki, ale dałbym mu szansę z Legią, bo na pewno gorszy nie będzie np. od Boguskiego, czy Kosowskiego...
|
wis.la/s8x7q Zgodzicie się z tym tekstem, bo ja się pod nim podpisuję! Ja nie widzę sensu, żeby Wisła startowała w LE. Bo wpierdzieli nam jeszcze jakaś drużyna pastuchów z Kazachstanu (oczywiście szanuje Kazachów, tak mi się napisało). Chciałbym aby Wisła zdobyła PP ale z drugiej strony po co nam taka kompromitacja? Trzeba dodać że eliminacje LE generują dodatkowe koszty. Na eliminacjach LE raczej się nie zarabia, a na pewno nie na wstępnych fazach. Chyba że nasze gwiazdeczki w ramach oszczędności zostały by zmuszone do pójścia... pieszo. Wtedy jestem za LE, może w końcu zbudowali by kondycję. JJJBG!
P.S. Oczywiście jest jakiś cień szansy że LE będzie impulsem do budowania kolejnej wielkiej Wisły, ale jak w to nie wierzę. |
Cytat:
Skład będzie inny, trener najprawdopodobniej tez wiec pisanie, że Wisła zrobi wstyd jest po prostu "pisaniem, by wiecej osob sie wkurzyło i kliknęlo" Oczywiście, że to co zagrali pilkarze w I połowie to kpina. Ale nie przesadzajmy. Połowa drużyn w lidze gra taką kiszkę i młuckę. Slask to wykorzystał, bo ma graczy szybkich, którzy dobrze sie czuja w kontrach. Ot, cała filozofia. |
Jako kibic mam w dupie opinię innych, zwłaszcza malkontentów z Weszło i chcę żeby drużyna zaszła najdalej jak może.
Ale nie ma co się oszukiwać, że puchary to tylko i wyłącznie fantazja Cupiała. Nawet, jeżeli zagralibyśmy w LE, wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że latem właściciel zafundowałby nam albo brak wzmocnień, albo klecone bardzo naprędce, łącznie z nowym szkoleniowcem. Wystawienie tak szybko pozszywanej kadry skończyłoby się fiaskiem, kolejnymi frustracjami Cupiała, czystkami, ponownym zaoraniem wszystkiego. Po co nam to? |
Za w....... od pastuchów z Kazachstanu punktów w rankingach nie odejmują.
|
|
@comek z tym Danielem to chyba żartujesz. On nawet ze spalonego dobrze bitej piłki od Sarkiego nie potrafił dotknąć żeby skierować w stronę bramki. Napastnik ma strzelać! Niestety nie mamy takiego.
|
Wynik nie jest jakiś tragiczny - po porostu trzeba wygrać i nie dać sobie wrypać bramki.
Jak nie umieją tego zrobić to nie maja czego szukać w rozgrywkach europejskich. Czyli jest/bedzie fair - nie można mówić ze sędziowie Wisłę krzywdzą albo ma pecha. Takie moje zdanie. |
Czy razem z tą administracją wywieżli też sztab trenerski do Katowic ?
Bo wygląda na to, że oni nie maja kontaktu z zawodnikami. Czy ktoś rozpracowuje przeciwnika u nas ? Przecież średnio ogarnięty kibic wie, że Sobota dobrze strzela z dystansu. Oni tego nie wiedzą ? Nie powiedzieli obrońcom ? Czy może obrońcy żyją przeświadczeniem, że jak u nas nie ma zawodnika, który potrafi strzelić (co tam strzelić, trafić) w bramkę z szesnastu metrów, to tak jest wszędzie ? Siedząc pod dachem wrocławskiego stadionu wiedziałem, przed wykonaniem rzutu wolnego gdzie Mila strzeli. Oni tego nie wiedzieli ? Nie pokazywali Pareice wolnych Mili ? O grze nie ma co pisać. Ducha nie ma w tym zespole. Niezrozumienie w grze, jakieś kłótnie na boisku, na końcu krokiem marszowym schodzą do szatni nie podchodząc do kibiców. A najlepsze a właściwie najgorsze w tym wszystkim jest to, że wciąż mamy duże szanse na awans. |
Po co nam LE? Z taka gra w pucharach odprawia nas w pierwszej rundzie. Nic nie zarobimy, a tylko bardziej pod....imy Cupiała.
Cała nadzieja w Ślasku, że nie dadzą się ograć . |
I jak tu nie lubić naszych kopaczy kabaret dalej trwa.Pan Kulawik to taki Bałtroczyk trawiastej sceny!
|
Wiedziałem, że Boguski jest drewniany ale nie przypuszczałem, że aż tak. Oglądałem wczoraj stosunkowo na luzie mecz i obserwowałem Boguskiego odkąd wszedł na murawę. Nie miał ani jednego przejęcia, był uprzedzany albo przepychany, miał tylko jedno celne podanie - podanie na skrzydło do Sarkiego ale prawdopodobnie udało mu się dlatego, że podczas zagrywania wy.......ił się.
|
Cytat:
|
Cytat:
To chyba inny mecz oglądałeś, bo ja widziałem, że podał Sarkiemu idealnie mimo że sie poślizgnął, a wcześniej dwa razy wyprowadził Sobola na przewagę. To Boguski jest od przejmowania? Może jeszcze powinien łapać na spalone. Widziałem ostatnie 15 min meczu i Boguski był najlepszy, Małecki robił najwięcej szumu, a Sobol spieprzył dwie okazje bramkowe. I całe szczęście bo przy 2:2 pewnie byśmy odpadli, a tak jest szansa całkiem duża. |
Pierwsza połowa bardzo, ale to bardzo słaba. Kulawik w szatki chyba dał im do zrozumienia, że w końcu reprezentują solidny klub i jako tako dało się ich oglądać w drugiej połowie.
|
Brawo dla Śląska, szkoda że nie wygrali wyżej bo była ku temu okazja żeby nas rozjechali już w 1 połowie....
|
Cytat:
Trener motywator w chujjjjjjjjj |
Cytat:
|
W obliczu jakże przykrego dla mnie faktu, tj. mistrzostwa (aż nie może mi to przejść przez gardło) dla Legii, i prawdopodobnego jej awansu do finału PP, to Wisłę dzieli od przyszłorocznych pucharów jeden gol. Wystarczy strzelić jedną bramkę u siebie nie tracąc żadnej i Wisła gra w Lidze Europy. Pytanie tylko, czy będziemy mieć kim grać w pucharach? Można pokładać nadzieje w sumie tylko w Małeckim, a reszta? Strach pomyśleć co z nas zrobi taki Quarabach czy inna potęga z Azerbejdżanu czy z Kazachstanu. Nie mniej jednak, nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu bez udziału Wisły w pucharach.
|
Nie bój żaby, drużyna z Pucharu Polski zaczyna eliminacje bodajże od 3 rundy, wiec ewentualnie trafi się ktoś mocniejszy niż Karabach.
|
Cytat:
Oczywiście jego styl gry czyli próba gry do przodu wiąże się z ryzykiem straty albo faulu. Rozumiem, że można takich niuansów nie dostrzegać. Jednak lepszego piłkarsko zawodnika w Wiśle nie ma. Każdy wie że 90 % skuteczności podania zależy od podającego, jak jest podanie o dupy to cudów się nie spodziewaj. Niestety jak sie ma uprzedzenia to nawet dowód na dobre wyszkolenie jakim było podanie do Sarkiego można przedstawić tak żenująco jak to zrobiłeś. |
Wilka musi odsunąc w rewanżu i będzie dobrze-chrapek,illiev,sobol,sarki,mały,boguski-taki przód
|
jak będzie dobrze?
dobrze bedzie jak Śląsk nie bedzie chciał grać, tylko wtedy moze byc dobrze. |
Cytat:
z resztą porównajmy Bogusia do osiągnięć Genkova .... |
dobrze ze mu nie podał,bo nakładką to cięzko taką piłke uderzyc.(wcześniej jak Mały strzelił bramke tez miał zagranie do dzikiego i ...też mu nie zagrał) Przypadek ? Nie sądze. Ja sie nie dziwie takiemu Ilievowi ze mu nie che zagrać, skoro wie ze i tak odbije sie jak od drewna i przepadnie. A co jakby mu dograł na piłke stykową? Wtedy tez dziki odstawi nóżkę.
kiedyś były teksty ze lepiej mieć sredniego polaka niz sredniego obcokrajowca Ja powiem tak. Lepiej mieć słabego murzyna niż sredniego polaka. (nie mówie o11 murzynach tylko o 1 czy 2) Wczoraj murzyn wszedł do gry, murzyn wyśmiewany ze nie grał w piłke ileś tam lat, że seler na głowie i że wogole masakra. I ten o to murzyn zrobił wiecej nieprzewidywalnych dla przeciwnika rzeczy niż np. taki Wilk przez całe życie. Zaden z naszych aktorów nie ma w sobie ani nutki nieprzewidywalności która można zaskoczyć przeciwnika. Jedynie potrafia zaskakiwać siebie popełniając juniorskie błędy. I mam pytanie do statystyków etc : -Czy kiedykolwiek Cwetan Genkow minąl przeciwnika w akcji 1na1 ?Minął mam na myśli objechanie rywala... aha,co mi sie jeszcze przypomniało z wczorajszego dramatu: -Wczoraj widziałem conajmniej 3 schematy robione przez nasz klub( z wolnego, z auto i z akcji). Oczywiście zaden schemat nie wyszedł, ale tylko poprzez złe/niedokładne zagrania. Na schemat z autu czekałem długo, bo przez ostatni rok to z tego miejsca oddawalismy piłke rywalowi, i dlatego sie ciesze ze trener to widział. No ale co z tego ze widział, ze nauczył jak wykonują to amatorzy którzy nie potrafią prosto piłki kopnąć? Na treningach z cieniem to wychodzi, ale cień nie potrafi zrobic pressingu niestety. p.s. z 2 lata temu najeżdzało sie (sam to robiłem) na Sobola by kończył kariere bo grał piach. Teraz Sobol jak może to gra. To pokazuje jaki rozkład nastąpił w tej drużynie. p.s.2 Kosa myśli dalej ze ma szybkość..... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
to nie podejscie narodowosciowe tylko fakty. Chłop Sarki który wszedł, wg. mnie jest murzynem bo ma czarna skóre i tak będe na niego mówił, bo tak wyglada. Jakbyś oglądał puchar narodow afryki moze bys zrozumiał co mam na mysli pisząc murzyn - tam były druzyny napakowane gwiazdami czarnego lądu ale nie potrafiły grać, bo murzyni nadaja sie tylko do biegania przed siebie a do myślenia i podawania jest biały. I dlatego ja wole murzyna niz białego na skrzydle - zebys mnie zrozumiał ,majac do wyboru Serba i Polaka biere Naszego, ale majac do wyboru Nigeryjczyka i Polaka biore czarnego bo on ma własnie ten element latającej muchy wokół głowy dzieki czemu jest nieprzewidywalny, czyli coś czego polak nigdy miał nie bedzie.A nieprzewidywalnoscia sie zdobywa sie miejsce na boisku ,zdobya sie bramki i wygrywa mecze. |
Wy sobie dzieci uważajcie na to co mówicie o czarnoskórym człowieku, bo pare za dużo powiedzianych słów może podchodzić pod rasizm, bo chyba nie musze wam przypominać sytuacji jak jakieś dziecko kibic Sląska obraził Érica Mouloungui i teraz ma przechlapane...
|
Ja patrząc na Sarkiego chciałbym zobaczyc go w większym wymiarze czasowym. Bo za każdym razem jak wchodzi coś widac w jego grze ... ale ciężko to ocenic bo jak gra 10 czy 15 minut to jednak nie ma kiedy ...
|
W najbliższym meczu ze Śląskiem, wystawiłbym Sikorskiego, wiem, wiem, że najbliższą bramkę może znowu strzelić za rok, ale strzelił w ważnym meczu, więc mam nadzieję, że nabierze trochę pewności siebie i pokaże to w PP.
To Genkova nic nie mam, ale nie widać u niego agresji, waleczności. Wiadomo, że jak będzie miał okazje to ją wykorzysta, ale mimo wszystko postawiłbym na Sikora |
o której mecz w srode...?
|
Cytat:
10 znaków. |
Pareiko-Kiu,Chavez, Głowa, Bundoza - Mały, Wilk, Chrapi, Sobol, Guła - Iliev
|
Tak szczerze, to myślę, że Wisła będzie wyraźnie lepszą drużyną, ale padnie remis...
Dlaczego? Pecha w tym sezonie mamy na maxa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl