Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Marsz niepodległości 11.11. 2013 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8342)

Krystian14 19.11.2011 05:56

Wracając do MN, zobaczcie jak niektórzy potrafią się ogarnąc a u nas połowa wypowiadających zastanawia się czy należy wyjśc w 70 min meczu mimo iż taką decyzję podjęto i czy w ogóle pojawienie się na MN nie przysporzy nam złej prasy...

http://i41.tinypic.com/2ltjz2t.jpg

Kowalski 19.11.2011 08:42

Policjant postanowił wszystkich zagadać i tym samym wybić z koncepcji. Jak się okazuje częściowo dobra metoda, bo nie docisnęli go w sprawie niemieckich turystów tak jak należy.

flamengista 19.11.2011 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1192658)
Jest sprawiedliwość w tym kraju! Facet, który na słynnym filmiku atakuje buty policjanta swoją twarzą, a potem przyczynia się do uszczuplenia ilości gazu w jego miotaczu został skazany na 3 miechy paki za napaść na funkcjonariusza!

Bardzo mocno liczę, że to tylko paranoja dziennikarzy z Gazety Polskiej Codziennie i że to nie jest prawda.

No nie wiem, gościu na filmiku pokazuje wyrok sądu i twierdzi, że się odwołał.

Nie wiemy, co się działo WCZEŚNIEJ - mamy tylko jego słowa. Ewidentnie jednak widać, że policjant skopał go po twarzy - a to wcale nie było potrzebne, by go zaaresztować.

Ewidentne nadużycie siły przez policjanta, który powinien zostać za to przykładnie ukarany.

Liczę, że Gazeta Polska będzie nadal monitorowała tą sprawę.


PS. Proszę nie odpowiadać trollom i prowokatorom.

sergio 19.11.2011 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1192875)
PS. Proszę nie odpowiadać trollom i prowokatorom.


Troli i prowokatorów powinnno sie banować z miejsca.

wiślak 86 19.11.2011 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krystian88 (Post 1192852)
Wracając do MN, zobaczcie jak niektórzy potrafią się ogarnąc a u nas połowa wypowiadających zastanawia się czy należy wyjśc w 70 min meczu mimo iż taką decyzję podjęto i czy w ogóle pojawienie się na MN nie przysporzy nam złej prasy...

]

czy to że mieli flagę robi z nich ogarniętą ekipę? czy może to że race odpalili? Czy Wisły nie było na marszu? Czy źle się zaprezentowaliśmy?

HanysKce 19.11.2011 13:58

Długo na forum mnie nie było , ale to co się wyprawia w tym temacie nie pozwala mi być obojętnym i muszę wyrazić swoją opinię na temat marszu Niepodległości i wydarzeń z nim związanych. Będzie krótko i treściwie.

Po pierwsze:

Cieszę się, że Państwem nie rządzą tak zwane "dresy" i ludzie "spod klatek schodowych", którzy stawili się na marszu w liczbie 20 tys i myślą, że są najmądrzejszą grupą społeczną w Polsce.

Po drugie:

Cieszę się, że Polską nie rządzi SLD i innego typu lewactwa, które tak naprawdę niczym nie różnią się od tych panów zapisanych wyżej.

Po trzecie:

Każdy normalny obywatel tego kraju, pracujący uczciwie, posiadający rodzinę, nie ma czasu bawić się w takie śmieszne manifestacje organizowane przez jednych czy przez drugich. Obydwa zgromadzenia porównałbym do "marszu oburzonych niedorajdów życiowych", którym w życiu nic nie wyszło, a teraz na siłę chcą tą swoją nieporadnością zainteresować innych.

Dziękuję za uwagę.

Jaroo1 19.11.2011 14:04

W dupie byles gowno widziales

HanysKce 19.11.2011 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1192985)
W dupie byles gowno widziales

Owszem nie byłem, nie widziałem.. ale mam prawo nie popierać i jednych i drugich prawda? Uroczystości Państwowe były wcześniej i na nich wypadało być, a wszelkiego rodzaju marsze niby komu mają służyć?

50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice), w dresach, barwach klubowych, w kominiarkach.. nie wmówisz mi, że to jest ELITA naszego narodu, albo chociaż jakakolwiek przyszłość tego kraju. Normalni, uczciwi Polacy ten dzień spędzali na wyjazdach weekendowych, na spacerach itp, tak aby odpocząć od pracy i obowiązków dnia codziennego. Tylko społeczeństwo konfliktowe, nierobów itp, ma czas się organizować i jeździć do Warszawy na tego typu marsze czy zgromadzenia (Niepodległa Kolorowa pff = niezłe gówno).

Martwi mnie ogólne poparcie tutaj na forum do tego typu akcji.. Choć z drugiej strony to forum kibicowskie, gdzie większość pewnie ma wiele spólnego z "dresami" stąd taki wysoki współczynnik poparcia dla Marszu Niepodległości.

Jestem również oburzony tym, że tak mało osób usłyszało zarzuty, a jak je usłyszało to, że są one wręcz śmieszne. Dać by tak przykładowo jednemu i drugiemu po 5 tys kary to by się oduczyli wyrywania kostek z chodników, bądź pałowania przypadkowo spotkanych osób z flagami narodowymi.

jakkfk 19.11.2011 14:30

To ciekawe jakie filmiku oglądasz. Poszukaj tego 16-minutowego i licz kominiarki.
Chyba, że nie oglądasz niczego co nie ma znaku jakości TVN.

bondTSW 19.11.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192995)
50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice), w dresach, barwach klubowych, w kominiarkach.. nie wmówisz mi, że to jest ELITA naszego narodu, albo chociaż jakakolwiek przyszłość tego kraju.

Czyli MN 2011, oceniasz na podstawie filmików znalezionych w sieci?

HanysKce 19.11.2011 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 1193007)
Czyli MN 2011, oceniasz na podstawie filmików znalezionych w sieci?

Głównie z znalezionych tutaj w temacie. Ja po prostu kwestionuje sens organizacji tego typu marszów.

JEDREK76 19.11.2011 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192980)
[...]

Widać że w d... byłeś i g... widziałeś.
Co najgorsze w Twoim przypadku to nawet nie trzeba byłoby być, a wystarczyłaby odrobina dobrej woli i obejrzenie czegoś poza przekazem medialnym TVN, TVP czy Polsatu, aby zastanowić się i powstrzymać rękę przed stukaniem w klawisze pierdół o 20 tys. dresów. Osobiście to najbardziej żałuję, że Ludzie tacy jak Ty, więc zbyt leniwi aby skłonić się do poszperania w internecie i zbyt odmóżdżeni aby zmusić się do odrobiny obiektywizmu, mają takie same prawa wyborcze jak ja. Właśnie dlatego, że takich jak Ty zbyt leniwych i zbyt odmóżdżonych jest większość w Naszym Kraju wciąż rządzi demagogia i PR.
Proszę bardzo poniżej jest link do filmiku pokazującego cały Marsz Niepodległości, jeżeli w Twoim przekonaniu 50% uczestników ma dresy i kominiarki to zastanawiam się jak się w tych Katowicach ma nauczanie matematyki, może tam u Was 50% procent to nie połowa ale jakieś mniejsze proporcje??:>
http://www.wykop.pl/link/942833/caly...-ilu-nas-bylo/

Przepraszam z góry innych Ślązaków przeglądających ten temat;)

HanysKce 19.11.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1193009)
Widać że w d... byłeś i g... widziałeś.
Co najgorsze w Twoim przypadku to nawet nie trzeba byłoby być, a wystarczyłaby odrobina dobrej woli i obejrzenie czegoś poza przekazem medialnym TVN, TVP czy Polsatu, aby zastanowić się i powstrzymać rękę przed stukaniem w klawisze pierdół o 20 tys. dresów. Osobiście to najbardziej żałuję, że Ludzie tacy jak Ty, więc zbyt leniwi aby skłonić się do poszperania w internecie i zbyt odmóżdżeni aby zmusić się do odrobiny obiektywizmu, mają takie same prawa wyborcze jak ja. Właśnie dlatego, że takich jak Ty zbyt leniwych i zbyt odmóżdżonych jest większość w Naszym Kraju wciąż rządzi demagogia i PR.

Mogę odbić piłeczkę i powiedzieć, że cieszę się, że w tym kraju jest jeszcze jednak spora liczba ludzi którzy potrafią samodzielnie myśleć i analizują wydarzenia z wielu źródeł informacji, nawet Gazetę Wyborczą.

Zakładam, że popierasz prawicę Korwina? Dla mnie Korwin to największy błazen XXI wieku, jak słyszałem jego w komentarzach po wydarzeniach z 11 listopada to krew mnie zalewała jak taki człowiek w ogóle może jeszcze się w mediach wypowiadać, człowiek który nawołuje do walki z Policją, do walki młodzieży między sobą..albo że Muzułmanie przyjdą i nam gardła podetną.

Człowiek kretyn i idiota i aż dziw, że ma jakiekolwiek poparcie.

JEDREK76 19.11.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1193014)
Mogę odbić piłeczkę i powiedzieć, że cieszę się, że w tym kraju jest jeszcze jednak spora liczba ludzi którzy potrafią samodzielnie myśleć i analizują wydarzenia z wielu źródeł informacji, nawet Gazetę Wyborczą.

Zakładam, że popierasz prawicę Korwina? Dla mnie Korwin to największy błazen XXI wieku, jak słyszałem jego w komentarzach po wydarzeniach z 11 listopada to krew mnie zalewała jak taki człowiek w ogóle może jeszcze się w mediach wypowiadać, człowiek który nawołuje do walki z Policją, do walki młodzieży między sobą..albo że Muzułmanie przyjdą i nam gardła podetną.

Człowiek kretyn i idiota i aż dziw, że ma jakiekolwiek poparcie.

Mylisz się nie popieram Korwina, czasem wyrażam się o Nim nawet bardziej dosadnie aniżeli Ty w tej chwili.

bondTSW 19.11.2011 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1193008)
Głównie z znalezionych tutaj w temacie. Ja po prostu kwestionuje sens organizacji tego typu marszów.

Gdyby nie organizatorzy Marszu, (jak również zdarzenia jakie miały miejsce) to Ci wszyscy "normalni", którzy wyjechali na weekend z rodziną, nie mieli by pojęcia o rocznicy odzyskania Niepodległości.
Szkoda słów... na szczęście za rok będzie Nas więcej.

krzykacz 19.11.2011 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192995)
Owszem nie byłem, nie widziałem.. ale mam prawo nie popierać i jednych i drugich prawda? Uroczystości Państwowe były wcześniej i na nich wypadało być, a wszelkiego rodzaju marsze niby komu mają służyć?

50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice), w dresach, barwach klubowych, w kominiarkach.. nie wmówisz mi, że to jest ELITA naszego narodu, albo chociaż jakakolwiek przyszłość tego kraju. Normalni, uczciwi Polacy ten dzień spędzali na wyjazdach weekendowych, na spacerach itp, tak aby odpocząć od pracy i obowiązków dnia codziennego. Tylko społeczeństwo konfliktowe, nierobów itp, ma czas się organizować i jeździć do Warszawy na tego typu marsze czy zgromadzenia (Niepodległa Kolorowa pff = niezłe gówno).

Człowieku (celowo używam takiego zwrotu, przynajmniej nikt mi nie zarzuci, że Cię obrażam:-D), możesz sobie znaleźć jakieś inne forum do trollowania, w innych postach utrzymujesz, że normalną reakcją na stratę barw jest dzwonienie na policję, zastanawiasz się czy warto gwizdać na Surmę jak gra w Lechii w ogóle sędzia Liczmański, Maaskant to Twoje ulubione tematy, a teraz .......isz głupoty. Ale merytorycznie: po pierwsze jeśli uważasz, że kombatanci, Ziemkiewicz, Korwin-Mikke, młode, wykształcone (nie wiem czy z dużych miast:-D) kierownictwo MW starsi ludzie i rodziny z dziećmi("normalni, uczciwi Polacy", którzy właśnie tak chcieli spędzić ten dzień) to ludzie spod klatek schodowych to gratuluję. Pewnie niewiele interesuje Cię, że świnie w białych kaskach tak się rozpędziły w swojej interwencji, że przeleciały na drugi koniec placu i wielu "normalnych" Polaków zostało potraktowanych "środkami przymusu", jednak nie wyglądali na załamanych bo wielu z nich pamięta ZOMO i głośno porównywało działania policji do tamtych czasów. Co do "dresów" to nie rozpędzaj się bo kilkadziesiąt lat bez ogólnoeuropejskiego konfliktu zbrojnego to stan nienormalny i może kiedyś to właśnie Ci "bandyci" będą bronić życia i mienia tych, których w poczuciu komfortu utrzymują monitoring i patrole policji. Po drugie mówisz, że nie chcesz żeby rządziło SLD ale zwróć uwagę, że już rządziło 8 lat co daje do myślenia jak "rozliczono" komunizm i jak parszywa jest demokracja w obecnej formie. Po trzecie jeżeli Twoim zdaniem uczciwie pracujący Polacy nie mają czasu na manifestację w święto to tylko powinno otworzyć Ci oczy na to co się dzieje, jesteśmy ciężko pracującym społeczeństwem a Rudy i tak tnie ulgi i socjal (powiększa tą na troje i więcej dzieci, bo właśnie Ci, którzy mają 3 i więcej tworzą przyrost naturalny) oraz daje kasę mundurowym, a wiesz czemu... bo po 11.11 boi się własnego Narodu. Oczywiście jakieś kilkaset milionów euro znając życie się znajdzie na ratowanie greckich anarchistów brudasów, którym się nie chcę pracować i którzy mogliby się zbratać z tymi co blokowali Marsz. Aha jescze jedno Hanysie K-ce Polacy z flagami Górnego Śląska również byli obecni na Marszu więc jak spotkasz kolegę Gorzelika to powiedz mu żeby wypierdalał z prowokacjami w stylu "Oberschlesien".

regis 19.11.2011 15:01

Cytat:

Choć z drugiej strony to forum kibicowskie, gdzie większość pewnie ma wiele spólnego z "dresami" stąd taki wysoki współczynnik poparcia dla Marszu Niepodległości.
Opcja druga: Marsz Niepodległości ma tyle wspólnego z dresami, co ty z inteligencją.
Czytaj: niewiele.

Ela 19.11.2011 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192995)
Normalni, uczciwi Polacy ten dzień spędzali na wyjazdach weekendowych, na spacerach itp, tak aby odpocząć od pracy i obowiązków dnia codziennego. Tylko społeczeństwo konfliktowe, nierobów itp, ma czas się organizować i jeździć do Warszawy

Jest to teza z gruntu fałszywa, więc trudno podejmować polemikę z osobą, która nie jest za pan brat z faktami.
Na Marszu obecny byli ludzie reprezentujący cały przekrój społeczeństwa.


A tymczasem premier :

Cytat:

- 11 listopada pokazał z pełną stanowczością, jakie wartości prezentują ludzie atakujący policjantów, polską rodzinę, jakie wartości mają kopiąc policjanta, czy podpalając wozy transmisyjne telewizji Jeśli rzeczywiście jest tak, że z tej strony sali zawsze będą padały słowa wsparcia dla tej, jak określił prezes PiS, "dorodnej polskiej młodzieży, która przeciwstawiła się lewicy"
Nie raz już spotkałam się z mijaniem się z prawdą ale nadal mnie zdumiewa i nie potrafię dojść do porządku dziennego nad tego typu bezczelnymi kłamstwami.
Najgorsze,że często pada to na podatny grunt i nawet w miarę zdroworozsądkowa osoba potrafi dać się zmanipulować.

pan Dudi 19.11.2011 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192995)
50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice)

:rotfl:

Niech to wystarczy za komentarz.

Ba, nawet, gdyby 70% uczestników marszu stanowili kibice, to co? Wydaje mi się, że sam uważasz się za kibica, skoro jesteś na tym forum. Czy w takim razie twoja obecność gdziekolwiek, to coś złego? Wchodząc do jakiegoś miejsca mówisz od drzwi "Przepraszam, że tu jestem i obniżam prestiż"?

miśqu 19.11.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brzydki.brzydal (Post 1192597)
Panowie, ale nie zaprzeczycie chyba, ze po obu stronach "barykady" znalezli sie jacys kretyni, ktorzy chcieli robic zadyme?

Po pierwsze to GW nawoływała do blokad i walki. Po drugie policja chętnie prowokowała to chyba oczywiste, że nie przyjechały tam jakieś lamusy? I tak się wiele nie działo bo mogło ruszyć kilka tysięcy osób. Nasi to przynajmniej się tłuką z ZOMO a nie biją przechodniów z flagą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1193008)
Głównie z znalezionych tutaj w temacie. Ja po prostu kwestionuje sens organizacji tego typu marszów.

ale wyrzuty społeczne będą je organizować, tak jak w latach 80. wyrzuty społeczne obaliły komune i teraz część tych wyrzutów społecznych dobrało się do koryta. Poważni obywatele nie mieli wtedy czasu na takie rzeczy jak demonstracje i strajki. :rotfl:


Mozna palić samochody stacji TV?

Cytat:

Tak jak niegdyś w Berlinie płonęły furgonetki należące do Axel Springer, tak 11 listopada br. zapłonął wielkim jasnym ogniem znienawidzony symbol zła. Skoro Joschka Fischer mógł palić - to tym bardziej Jaś Kowalski.

Odp: jak widać - można. :)

Tusk jest beszczelny. Walcząc z nami zaczyna nas kreować na jakąś siłę polityczną... żebyś się chłopie nie przejechał w końcu na tych gierkach.

yarow 19.11.2011 22:03

Faszyzm nie przeszedł:
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tyt...u_marszu_16940

brzydki.brzydal 19.11.2011 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez miśqu (Post 1193119)
...

Nie czytam Wyborczej, totez o fakcie nawolywania nie wiedzialem. Co do porownania Policji i Zomo - coz zachowam parlamentarne milczenie.

Tusk traci poparcie, ale wsrod moich znaojmych wszyscy, ktorzy niegdys glosowali na PO opowiedziala sie teraz za Ruchem Palikota, ktory mimo w zasadzie braku jakiegokolwiek programu wzbudza wieksze poparcie spoleczne (rzucajac tylko populistyczne hasla) niz ktorakolwiek inna partia. PiS'u i pana Jaroslawa K. wszyscy unikaja jak ognia, acz to nie miejsce na polityczne dyskusje, bo na to jest osobny temat.

Krystian14 20.11.2011 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1192907)
czy to że mieli flagę robi z nich ogarniętą ekipę? czy może to że race odpalili? Czy Wisły nie było na marszu? Czy źle się zaprezentowaliśmy?

Dobre pytanie w sumie a dobrze się zaprezentowaliśmy? Nikt niestety nie napisał żadnego opisu wyjazdu czego żałuję bo chętnie bym się dowiedział. Ja widziałem tylko wiślaków z UK, z którymi przylecieliśmy na MN, kilka osób z Oświęcimia (w sumie ok 20-25) z czego zakładam, że połowa to Wisła mimo iż przyjechali jako Unia Oświęcim w tym jednego skinheada, który przyjechał na własną rękę plus grupę kilkuosobową z Krk w barwach, z którą zamieniłem kilka zdań przechodząc z aparatem na trasie przemarszu (możliwe, że to byłeś również Ty) poza tym nie wiem nic więcej..

Natomiast co do Arki to widzę grupę mniej więcej tak samo liczną, z własnym transparentem, doskonale widoczną, podświetloną i dumną z tego kim są i dlaczego się tam znaleźli. I odkładam tu nasze chęci-niechęci do siebie bo to nie temat aby to rozkminiac ale moim zdaniem poprostu prezentują się zajebiście..

Takie moje zdanie.

PAWEL NEWB 20.11.2011 08:57

Ponieważ niektore osoby z Wisły, nie chcą robić sobie przypału, opisując tutaj swój wyjazd. Sama Legia nas dobrze oceniła, więc w czym rzecz?? (Oceniała tutaj grupę spod źródełka)

SkMk 20.11.2011 09:05

Z opisów legionistów (tych bardziej ogarniętych) wynika, że Wisła była jedną z najlepiej zorganizowanych grup obecnych na Marszu.

Saimoz 20.11.2011 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192995)
Normalni, uczciwi Polacy ten dzień spędzali na wyjazdach weekendowych, na spacerach itp, tak aby odpocząć od pracy i obowiązków dnia codziennego. Tylko społeczeństwo konfliktowe, nierobów itp, ma czas się organizować i jeździć do Warszawy na tego typu marsze czy zgromadzenia (Niepodległa Kolorowa pff = niezłe gówno).
.

Jako normalny uczciwy Polak, spedzilem ten dzien na wyjezdzie weekendowym (podczas ktorego odpoczalem od pracy i obowiazkow dnia codziennego) na spacerze na Marszu

Dziwi mnie strasznie ta latwosc osadzania ludzi, ktorzy byli na Marszu samemu tam nie bedac ... mnie by nie bylo tak latwo napisac, ze jestes idiota, ktoremu moze i w zyciu wyszlo ale to chyba tylko dlatego, ze zbierales caly czas po dupie i chowales sie po pracy w swoim domu w kacie ... oczywiscie, ze nie przyszloby mi z latwoscia nazwanie Cie bezwartosciowym czlowiekiem, ktorego jedynym celem w zyciu jest sie nazrec i w zyc dobrobycie ...


a mi akurat pasuje pracowanie po kilkanascie godzin dziennie i jezdzenie na takie Marsze i inne uroczystosci, pamietanie i przypominanie o wydarzeniach historycznych, z ktorych jestesmy dumni, pomaganie roznym srodowiskom kombatanckim ... a to wszystko po to zeby Ty .. tak Ty... mial spokoj w zyciu i mial czas zeby sie nazrec ....

_ukoL 20.11.2011 14:31

Ciekaw jestem, wybiegając w przyszłość, czy za rok dostaną organizatorzy zgodę na podobny Marsz Niepodległości. Obawiam się, że już zapowiedź podwyżek dla Policji i Żołnierzy ( jakie my mamy w Polsce wojsko?! ) jest jasnym przesłaniem. Strach cokolwiek pisać. :-)

TSNH 20.11.2011 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SkMk (Post 1193304)
Z opisów legionistów (tych bardziej ogarniętych) wynika, że Wisła była jedną z najlepiej zorganizowanych grup obecnych na Marszu.

a może to nie była Wisła:)

PAWEL NEWB 20.11.2011 20:25

Ta ....a, Garbarnia...!!

yarow 20.11.2011 23:31

Wywiady z pobitymi przez ZOMO:
http://www.youtube.com/watch?v=Zx081...eature=feedbul

Krystian14 21.11.2011 00:33

Jeśli tak to ok i cieszy mnie to bardzo..


Na Marszu Niepodległości krzyczeliśmy "gdzie jest orzełek" a za rok będziemy "gdzie jest korona?"

http://www.weszlo.com/news/8590-Tym_...jedni_to_lepsi

Jedynie słowa pewnej piosenki cisną się na usta... Kto Cię obroni Polsko, kto Cię obroni...?!

Arapaho 21.11.2011 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krystian88 (Post 1193909)
Jeśli tak to ok i cieszy mnie to bardzo..


Na Marszu Niepodległości krzyczeliśmy "gdzie jest orzełek" a za rok będziemy "gdzie jest korona?"

http://www.weszlo.com/news/8590-Tym_...jedni_to_lepsi

Jedynie słowa pewnej piosenki cisną się na usta... Kto Cię obroni Polsko, kto Cię obroni...?!

Krystian to że sie dobrze zaprezentowalismy widać na wiekszości nagrań TV - dowód naoczny jest dzięki koledze w czerwonej czapeczce z rekinem który na pierwszej linii atakuje wielokrotnie zomowców na poczatku "imprezy"- kto chce to sobie to znajdzie.
We wczorajszym wydaniu ABG Info też jest skrótowy opis wyjazdu

Krystian14 21.11.2011 09:54

Dzięki Arapaho.







Bez względu na to ile razy użyjecie słowa "faszyści"
Nie powstrzymacie Nas
To już się dzieje..


http://www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA

Czyli szacunek dla wszystkich kibiców Najjaśniejszej Gwiazdy, którzy byli wtedy 11.11.11 w Warszawie! Wielkiej Polski moc to MY!

m_abg 21.11.2011 12:16

Panowie ale czy my tam jeździmy po to by sie potem lansowac ilu nas było?
Od początku byłem zdania że wogóle nie powinno sie podawac żadnych liczb - kto był tam i siam ten wie kto i gdzie był.
Nie każdy czuje potrzebe robienia z tego imprezy klubowej gdzie każada ekipa stoi osobno w swoich barwach po to by potem pisac ilu ich było.
Krystian piszesz o tych klikunastu osobach, które Ty widziałeś...do tej setki o której wczesniej była mowa mozna wiec ich dodać bo zapewniam ze w tej setce nie byli uwzględnieni....tylko czy jest sens to wogóle sumować?
(gościnnie-rwd)

Arapaho 21.11.2011 15:34

Nie chodzi żeby sie lansować a o to żeby dac świadectwo patriotyzmu Wislaków i ich/nas zaangażowania w takie akcje. Wielu młodych jak sie dowie że była zgrabna ekipa na Marszu MOŻE w przyszlym roku także zechce pojechać. Gdzie jak gdzie ale u nas powinno było być przed i po marszu jak najwięcej mówione o tym wydarzeniu zachęcając ludzi do aktywności.
Jak się nie pochwalimy ilu nas było, wielu niezdecydowanych czy młodych nawet nie pomyśli o wyjeżdzie za rok myśląć że mamy w dupie takie imprezy

SkMk 21.11.2011 20:45

Jak dla mnie to lepiej napisać, bo za 20 lat na forum żydów będą nam cisnąć, że byliśmy pachołkami reżimu Tuska, syn Fortuny znajdzie skany udowadniające niezwykłą łaskawość PO w stosunku do Wisły. Inne parchy będą udowadniały, że to Master z Szogunem zorganizowali Marsze Niepodległości,a Radson w pierwszym szeregu szturmował Belweder, by zawiesić na nim symbol polskości w postaci Gwiazdy Dawida.

Wiecie o co mi chodzi :-)

Krystian14 22.11.2011 04:04

Wiemy, wiemy dlatego o tym piszemy i myślę, że to słuszna droga.

RWD witam :) bardzo żałuję, że Was tam nie spotkałem ale w tak ogromnym tłumie z ledwością odnalazłem swoją siostrę z mężem a byliśmy cały czas w kontakcie.. Fajny, naprawdę fajny wyjazd i pamiętajcie, że do następnego III-go już Marszu Niepodległości 11.11.2012 coraz bliżej z każdym dniem! Najważniejsze to nakręcac jak najwięcej młodych, nieprzekonanych, niedokońcaogarniających temat nacjonalizmu i ich uczyc, zajawiac, edukowac. Bo szkoła za nas tego nie zrobi na pewno a tym bardziej prorządowe, polsko-języczne media.

Z UK będzie prawdopodobnie wynajęty samolot czarterowy na Marsz, sprawa jest na językach czas pokaże jak się to uda ogarnąc ale zainteresowanie jest ogromne!









Fakt, że na MN pojawiają się różne środowiska sprawia, że różni ludzie postanawiają brac sprawy w swoje ręce. Kibice po MN z większą uwagą przyglądają się tej tzw Antifie w swoich miastach i wszystko wskazuje, że w niedługim czasie ich szeregi znacznie się przerzedzą :) Z drugiej strony np pani Hanna Zaborowska skarży pseudoartystę występującego na blokadzie ze swoim kawałkiem "Dymac Orła Białego"..


http://www.fronda.pl/news/czytaj/tyt...anskiego_17026

m_abg 22.11.2011 09:27

Krystian ciężko nas było poznać bo zgodnie z przedmarszowymi ustaleniami byliśmy nie w swoich barwach (w większości) tylko w takich, że wyglądalismy jak Legia.
Do następnego - jestem pewien że liczniejszego

miśqu 24.11.2011 11:49

SDP: miliony widzów otrzymały 11 listopada fałszywy obraz wydarzeń


Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich uważa, że znaczna część mediów 11 listopada marginalnie relacjonowała lub zignorowała skalę i przebieg warszawskiej manifestacji patriotycznej, budując relacje wokół starć demonstrantów z policją. Zdaniem SDP, miliony widzów otrzymały tego dnia fałszywy obraz wydarzeń.

W przesłanym oświadczeniu SDP napisano, że te starcia "pokazywano i komentowano jednostronnie".

- W relacjach nie uwzględniono ewidentnych błędów służb zabezpieczających ani nie zadawano pytań o możliwość celowego prowokowania i zamieszek. Nie robiono tego także i wtedy, gdy zdjęcia potwierdzające uchybienia organizacyjne i przypadki nasuwające podejrzenia o prowokację były już powszechnie dostępne w internecie - napisano w oświadczeniu SDP, podpisanym przez jego prezesa Krzysztofa Skowrońskiego oraz dwoje wiceprezesów - Agnieszkę Romaszewską-Guzy i Piotra Legutkę.

Władze Stowarzyszenia oceniły, że praktyki "z jakimi mieliśmy do czynienia w ostatnich tygodniach, są głęboko szkodliwe dla dziennikarstwa i całości komunikacji społecznej w naszym kraju", gdyż podważają zaufanie do profesjonalizmu i rzetelności dziennikarzy, wzmacniają negatywne stereotypy i pogłębiają podziały społeczne.

SDP zaznacza, że czas, jaki upłynął od wydarzeń z 11 listopada "pozwala na nabranie dystansu i rzetelną ocenę tego, jak swoją misję wypełniły tego dnia media", a ocena taka jest możliwa "dzięki postawie całej rzeszy dziennikarzy obywatelskich, którzy stworzyli w sieci bogatą dokumentację, przede wszystkim filmową".



Jakiś sukces został osiągnięty. :)

EnigmaWP 25.11.2011 07:49

A Gazeta Wyborcza znów tworzy nowy artykuł...

http://www.youtube.com/watch?v=TuF1OJ1

BTW Dla tych, którzy tego jeszcze nie zrobili - zachęcam do polubienia facebooka Marszu - praktycznie codziennie nowa dawka humoru, fotografii, rzetelnych artykułów, ciekawych dyskusji, filmików pokazujących prawdę... Czyli czegoś co nie tak łatwo odnaleźć dziś jest w polskojezycznych mediach głównego nurtu :)

https://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl