![]() |
Cytat:
|
Juz same slowa Maaskanta o przeciwniku wszystko mowia i mozna byc pewnym, ze lekcewazenia rywala nie bedzie, nikt nie odpusci i bedzie biegał na maxa przez 90 minut
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli teraz np Dinamo odpadnie to w 3 rundzie, jeszcze 3 rywali musi odpaść. Jakby teraz dwa zespoły odpadły byłoby już super. Żaden z zespołów rozstawionych nie trafił na totalnych amatorów jak np(W owcze, san marino) więc losowanie było dobre. A z tą przepaścią aż tak bardzo dużej nie ma. Np taka Skonto Ryga odpadła w zeszłym roku z Portadown, średniakiem z ligi Irlandii północnej a takie Linfield jak do tej pory w Irlandii Północnej komplet zwycięstw, wcale Bate Borisow nie musi mieć łatwej przeprawy. Tak samo zespoły z Bałkanów(Albania, Macedonia, BiH) oczywiście słabsze od przeciwników ale też będą walczyć i może jakaś niespodzianka się trafić. |
nie to, żebym uważał że nasza ekstraklasa jest cudowna, ale po obejrzeniu skrótu meczu naszego przyszłego rywala dochodzę do wniosku iż prezentuje on poziom podwórkowy... jeżeli z nimi wtopimy będziemy ostatnimi frajerami, tyle... w ogóle cała otoczka tego ekhm "widowiska" liczba osób na stadionie, "doping"? a raczej jego brak, to wszystko pozostawia wiele do życzenia...
Kibic - tu masz skrót http://www.lff.lv/lv/virsliga/fixtur.../lap2/match59/ |
Gdzie jest jakiś skrót?
|
|
http://www.lff.lv/lv/virsliga/fixtur.../lap2/match59/
długo się ładuje bo dużo osób teraz tam zagląda ( to liga Łotewska i normalnie taki skrót łotewskich kibiców ogląda 100 osób, wystarczy wrzucić na naszą stronę i przeciążenie), ale szczerze nic nie tracicie..przejrzałem 90% skrótu i jedyne co się rzuca w oczy to strzały na pałę zza pola karnego, słabe i większośc po ziemi gdzieś obok bramki. wygląda to tak : podanie od kolegi = od razu strzał na pałę, wybicie piłki przez rywala pod nogi przeciwnika = od razu strzał na pałę itd.. żadnych akcji, żadnej wymiany podań, widocznej taktyki.. |
Cytat:
|
No mnie też się ładuje i ładuje....
|
Ten sam problem.
|
Z 40 min się ładowało co najmniej :p Mecz raczej wyrównany, Skonto ma przyzwoite rzuty wolne, poziom takiej Polonii Bytom.
A poza tym dopiero po strzelonej bramce załapałem, że Skonto było na niebiesko :D |
Chryste Panie wy ogladaliscie skrot/mecz Skonto?:shock: Widze, ze niektorzy maja za duzo czasu i lubia go marnowac na ogladanie ligi lotewskiej:rotfl:
|
Cytat:
|
Cytat:
A ze za duzo my sie nie dowiedzieli z tych trzech i pół minuty to juz inna sprawa. |
Jedynym wnioskiem po obejrzeniu tego skrótu jest to że jak ich nie przejdziemy to Basałaj powinien zawodników wystawić na allegro.
|
Cytat:
Do tych co oglądali mecz - grał tam w ataku Skonto ten Brazylijczyk Junior?Pytam bo to ich gość zdecydowanie nr 1 a ponoć pojechał na testy do Cottbus |
Cytat:
|
Junior rozegrał całe spotkanie
|
Skonto to tylko przystawka ,rozgrzewka przed prawdziwa walka o LM.
Poziom meczu ,trybuny....nie wyglada to atrakcyjnie,ale na Lotwie pilka nozna chyba zbyt popularna nie jest, |
Cytat:
Rozumiem, trzeba mieć szacunek do rywala - ale do siebie też. To nie jest Polonia Bytom - to jest Górnik Łęczna. Są 20 razy gorsi od Karabachu. Oglądałem cała 1 połowę + skrót. Choćbym chciał to 2 meczów tej drużyny w lidze nie da rady obejrzeć. Kondolencje dla osoby która bedzie rozpracowywała ten team. Wiem że nie należy wyciągać wniosków po 1 meczu ale... to tak jakby kibic Barcy oglądał parchów z Arka i mówił że trzeba uważać:rotfl: Szacunek tak należy mieć - kompleksów żadnych. 1q2 - grał ten brazyljano - drugi Beto. |
W sumie wszystko to co powiedziałem tylko jeszcze dosadniej to ująłeś Kibic :D Ich nie ma co rozpracowywać bo ich gra nas nie powinna obchodzić ,ponieważ oni gry prowadzić nie mogą i nie mają prawa,mamy narzucić im swoje tempo i ich po prostu zmiażdżyć i tyle.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
A o co mi biega?O to że takie podejście to znakomity krok by dostać w cipę.Jesteśmy faworytem? jasne że tak - będzie żenada jak przegramy? - gruba ale kluczem do sukcesu(także dalszego bo samo przejście Skonto nic nie daje) to uzmysłowienie grajkom że nie ma olewki a nie zmobilizujesz nikogo wtłaczając mu że grają z jakimiś pionkami. Tu też nie chodzi by ze Skonto robić Barcelony ale na dziś nie mamy żadnych podstaw by robić z nich frajerów.Od dobrych kilku lat to my jesteśmy tymi frajerami i fajnie by było by to się zmieniło Będzie 5-0, świetnie ale to powinna być nauka nie taka że graliśmy z pionkami taka że poważnie potraktowaliśmy temat. |
Wstyd. Sledzić poczynania tak słabego rywala, ba przejmowac sie wynikami Skonto!. Smutne.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli ktoś chce się przekonać na własne oczy z kim powalczymy w 2 rundzie, cały mecz dostępny tu : http://www.liepajniekiem.lv/lat/spor...--fc--skonto-/
|
To Skotno nie ma nawet bramkarza, to co ten facet pokazał w tym meczu to jakaś masakra.
|
1q2 ma rację. Radzę zluzować napinkę, bo przez ostatnie lata wiadomo jak było.
|
Po obejrzeniu skrótu jedyne wnioski jakie można wysnuć , to że sama liga profesionalizmem odpowiada naszej II/III klasie rozgrywkowej . Gdy Skonto przyjedzie do nas i rykną na nią 24 tys kibiców to skończy się wynikiem podobnym do Beitaru u siebie .
Ogólnie wrażenie czysto sportowe : wesoła piłka gdzie napastnikowi rywali nikt nie przeszkadza w oddaniu strzału , gra bardzo mało kontaktowa , bramkarz rywali to raczej typ Cabaja , a z wyszkoleniem technicznym może byc nawet gorzej . Akcje kombinacyjne i kontry mogą im czasem wychodzic , bo zresztą na tym bazują drużyny tego pokroju , ale w starciu z mocniejszymi przeciwnikami mogą mieć spałętane nogi . Wszystko zależy od tego na ile MY im pozwolimy , bo wynik dwumeczu zalezy po prostu jak podejdziemy do tego spotkania . Sportowo nawet nie mozna porównywać obu zespołów . Czekaja nas takie klasyczne spotkania do pierwszej bramki . |
Cytat:
Edit Właśnie sprawdziłem, w poprzednim Junior strzelił 18. Faktycznie robi się nie ciekawie, zaczynam się bać, że to może być napastnik lepszy od Beto. |
Cytat:
Aktualna druzynanie jest ta sama co w meczu z Karabachem,trener jest rowniez inny.. Przygotowania sa solidne i zaczely sie MIESIAC przed pierwszym meczem. Co cieszy i co rowniez jest WIELKA ODMIANA ekipa sie wzmacnia a nie sa wysprzedawani najlepsi. Prosze nie podchodz do tego meczu jak bysmy grali z MU... to TYLKO SKONTO...TYLKO. Wynik dwumeczu bedzie miazdzacy dla tej slabutkiej druzyny.Jestem tego pewny. Nie blaznujmy siejac jakis strach i respekt przed 'polamatorami' jestesmy ABG!!!!! |
Cytat:
Dla mnie oczywistym jest że przewyższamy ich piłkarsko o 3 dlugości ciała. Oczywistym również jest, że po ostatnich naszych wyczynach w pucharach wszystkie oczy będą na nas zwrócone, ewentualne odpadnięcie z drużyną pokroju Skonto Ryga okryje nas hańbą jakiej nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Dlatego chodzi po prostu o to, żeby tą wyższość przenieść na boisku i udokumentować. I akurat jestem jakoś dziwnie spokojny przypominając sobie wypowiedzi Maaskanta z tego sezonu. "Jesteśmy lepsi" , "Dalej jesteśmy na 1 miejscu" ; "A ja mu odpowiem na to ze nie popełnimy żadnego błędu" (...). Facet kiedy trzeba jest kurtuazyjny, a kiedy trzeba mówi chłopakom że mają zapierdzielać. W meczu ze Sławkowem założył się o min. 8 bramek, nawet uwzględniając kolosalną różnicę poziomów to jednak dość odważny zakład :) Chodzi o to, że mamy trenera który może powiedzieć "słuchajcie, jesteście lepsi, udowodnijcie to". I w tym upatruję szansy, też uważam że wbrew wcześniejszym levadiom i innym tym razem pójdzie gładko i łatwo. I tego się trzymajmy, nie siejmy paniki. |
Tutaj będzie trzęsienie dupami do pierwszego wygranego przez nas meczu, czyli 12-13 lipca, dopiero wtedy nastąpi zluzowanie. Skonto to są straszne jany i nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak konkretne spranie im dupy.
|
Cytat:
|
Po obejrzeniu tego 3+ minutowego skrótu stwierdzam, że wtopa z nimi będzie gorszym upokorzeniem niż wpadka z Levadią, a w klubie z pewnością wióry polecą. Przecież ten cały Metalurgs cisną Skonto praktycznie przez cały skrót, a oni oddali jeden celny strzał w 86 minucie wtedy kiedy bramkę strzelili. To są cieniasy jakich mało i piłkarze przegrywając z nimi pokażą, że profesjonalizm to dla nich słowo zupełnie niezrozumiałe. Ilość kibiców też nie powala 500 osób to u nas na A klasę nieraz zbierze się 100 :)
|
Wielu popada ze skrajności w skrajność. Teraz wielu płacze żeby nie było znowu kompromitacji, a jak Wisła wygra ze 3:0 to te same osoby będą krzyczały, że teraz już wszystkich rozjedziemy w drodze do LM. Ja proponuje trzeźwo myśleć, wiadomo po ostatnich wyczynach jest jakiś strach ale okoliczności teraz są całkiem inne; trener profesjonalista, tak samo dyrektor sportowy. Skonto to nie Bayern, a gdyby grali w Ekstraklasie to pewnie by z niej spadli z hukiem.
westersyl zgadza się, ale ranga PP a el. LM jest całkiem inna i o zaangażowanie i motywacje piłkarzy ja jestem spokojny :) Acha Wisła ma jeszcze jeden bardzo ważny atut, a mianowicie kibiców na własnym stadionie. Nawet gdyby (tfu tfu tfu) w Rydze nie udało się wygrać to w Krakowie przy "piekle na trybunach" zawodnicy Skonto mogą mieć bardzo miekkie nogi. NEC TEMERE NEC TIMIDE, czyli "Bez strachu, ale z rozwagą" i tego się trzymajmy :) |
Cytat:
Będzie dobrze, z caaaałym szacunkiem do przeciwnika :) |
po obejrzeniu tego skrótu rzuca się w oczy że Skonto prezentuje bardzo marny poziom. Zero jakiegoś myślenia, planowania akcji tylko typowa gra na pałe a może się uda, ale znając wyczyna naszego kochanego klubu nie będę pisał że rozjedziemy ich milion do zera, bo wiadomo jak może się to skończyć. Jednak jeśli oni nie wygrają tego meczu to stadion wysadzić, boisko zaorać, piłkarze do Reala na kase :-D
|
Widziałem że tak odpiszesz:rotfl:
Będą grac z kontry - to jest jasne. Jeśli tylko będzie skupienie - nie ma szans żeby nam zagrozili. To że masz przykre doświadczenia z lat poprzednich, nie są moja wina tylko wina piłkarzyków. Wtedy się osłabialiśmy teraz się wzmacniamy. Wtedy mieliśmy pseudo trenera, teraz mamy trenera. Wtedy mieliśmy pseudo dyrektora, teraz mamy dyrektora. O co zakład że ich pykniemy niedowiarku? Jak jesteś taki pewien że odpadną :> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl