Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. Kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7601)

Vinci 20.09.2010 04:05

Lysy - w sumie przedmówcy napisali już to, co bym Ci sam odpisał. Ustawił bramkarz mur, stanął nieco bliżej lewego słupka, tak jak to się robi przy wolnych w takiej odległości od bramki. Vuko dobrze uderzył, bo nie dość, że udało mu się przerzucić piłkę nad murem, to jeszcze trafił w bramkę.

Po powtórkach oceniał nie będę, bo na tych udostępnionych na ekstraklasa tv kamera jest ustawiona pod kontem, który niewiele daje przy takiej analizie. Najlepsze porównanie dawałby materiał z kamery, która zostałaby ustawiona na balkonie dawnego E, ale tam chyba takiej nie było. Pozostaje mi więc ocenić, to co widziałem na żywo.
Jovanić miał swoje dobre interwencje w tym meczu i nadal będę się upierał, że zasługuje na grę w kolejnych meczach. Ostatnie bowiem czego nam trzeba, to jeszcze balansowanie bramkarzami w pierwszym składzie.

Pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl