Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

brylant17 27.10.2010 11:53

Nie Chucka, brał lekcje u samego Marcelo :)

Dawidka 27.10.2010 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 999900)
Witam,

Cieszy wygrana bo przed Lechem nie wskazane byloby biegac dodatkowe 30 minut. Licze za to ze kuchenkorze dzisiaj powalcza wlacznie z karnymi :-)

Drazni mnie tez ze niektorzy pisza "kebab", nie wiem czy to wyniki z braku umiejetnossci napisaani prawidlowo nazwiska czy tylko zwykla ludzka zlosliwosc wychodzi, ale zaloze sie ze sami byscie nie chcieli zeby ktos na Was wolal dajmy na to kotlet lub inny sznycel. Czy to Boukhariego wina ze Maaskant mu ufa i ze gra?? Sam nie wstawia przeciez do skladu.

Tak samo dajmy sobie moze spokoj co mecz z komentarzami w trakcie meczu typu aaaaa Bunoza jest cienki itd itp. Wszyscy wiemy ze na ten moment nie jest to pewny gracz wiec nie trzeba nikog w tym uswiadamiac. Jesli sie to zmieni to moze wtedy dopiero warto napisac. O ile sie zmieni......

Wiem wiem zaraz ktos napisze ze smuce ale naprawde jest to dla mnie osobiscie drazniace.


Pozdrawiam

Wcale nie smucisz , popieram Twoje słowa w całej okazałości :)

Gwiaździsty 27.10.2010 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 999907)
a najbardziej śmieszą zarzuty pod kierunkiem sędziego.. trzy dni po meczu z Lechią ;)

Piszesz o meczu z 23 maja 2009 r. Lechia - Wisła 2 : 4 zagranie piłki ręką do Buzały i 1:0 dla Lechii oraz karny dla Lechii z sufitu. Ale wtedy było wszystko ok, bo we właściwą stronę ? :)

Arked 27.10.2010 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 999800)
Wielki szacun dla Boukhariego za to, co zrobił. Pokazał, że ma charakter. Miejmy jedynie nadzieję, że schudnie, albo zorganizujmy spotkanie z Maaskantem i powiedzmy mu, żeby Boukhari dziennie przebiegał boisko kilka razy więcej boisko, może schudnie...

O co k...a chodzi wam z tą wagą Boukhariego? To że jest trochę pucułowaty nie znaczy, że ma nadwagę. Gość trochę nalany na twarzy na brzuchu może mieć kaloryfer. Kwestia genów.

mic 27.10.2010 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 999948)
Czy teraz są jeszcze jakieś mecze czy dopiero na wiosnę?
Rok temu była rozgrywana jeszcze 1/8 finału z tym że było grane to 27/28 październik.

1/4 finalu bedzie rozegrana 1-2 i 15-16marca

Wg 90minut

Elefant 27.10.2010 14:05

Nie jestem aż tak optymistyczny w ocenie wczorajszej gry, jak większość wypowiedzi. Jednak na tle drużyny (jaką byliśmy), która jeszcze nie tak dawno nie potrafiła wymienić trzech prostych podań, to wczorajsza gra to był znaczący postęp. Wciąż jednak brak ostatniego podania. Być może wpływ na to miała nienajlepsza gra Riosa i wciąż jednak widoczne niezgranie.

Co do oceny Boukhariego to oczywiście jego wczorajszy występ nie był bardzo dobry, ale na pewno znacznie lepszy niż kilka wcześniejszych jego prezentacji. Jego zachowanie przy faulu na Cleberze było nieodpowiedzialne, ale...
Być może jego gardłochwyt i cała ta ustawka zrobiła więcej dla scementowania zespołu niż kilka wycieczek na Kasprowy.

Jeszcze co do pozytywów to na pewno : comeback Clebera jakiego znaliśmy i gra Cikosa. Ten ostatni ma chyba zapewnioną opiekę patrona rzeczy trudnych i beznadziejnych, bo w kilku meczach (pomimo, że grał słabo) ratował nasz zespół od pewnej bramki w jakiś ekwilibrystyczny sposób (wczoraj - odbiór przy jednej z kontr). Ponadto zaimponował kilkoma odbiorami piłki "na wyprzedzenie".

PS. Pawełek dobrą ostatnio grą wpisał się w taką świecką tradycję jaka panuje w Wiśle : końcówka kontraktu = nagły wzrost formy.

royalmichael 27.10.2010 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpc (Post 999862)
Brak nam Napastnika.Cały czas
Licze że bedzie dogrywka Cracovia-Lech i Cracovia fartem wygra by lech był zdołowany na mecz z nami
a wygrana Cracovi daje szanse na derby a derby to z reguly pełen stadion i wiecej kasy w kasie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez h3po4 (Post 999873)
Ja też jak żydów nie lubię tak wolę żeby oni wygrali ;)
Bo Lech na wiosnę się otrząśnie a żydy, wątpię ;)

Chyba żartujecie, Cracovia to przegra sama ze sobą :-p

xdarek 27.10.2010 14:45

Kiedy będzie losowanie?

PhantomRanger 27.10.2010 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xdarek (Post 999981)
Kiedy będzie losowanie?

Nie ma jeszcze podanego terminu, ale sądzę, że nie stanie się to wcześniej jak w grudniu. Kto wie może będzie to 3/4 grudnia. W 1/4 gdybyśmy trafili na Legię byłoby ciekawie, ale szczerze ja wolałbym kogoś z pary OKS 1945 Olsztyn - Ruch Chorzów lub Cracovie jeśli dziś przejdzie Lecha :) Najlepiej dla nas byłoby grać jednak z Olsztynem :D

suchyTSW 27.10.2010 15:10

OKS moglby być, mieszkam 60km od Olsztyna :D

Gwiaździsty 27.10.2010 15:27

Pamiętając jak przebiegały "losowania" par w PP w ubiegłym roku, to jesli miałaby byc podobnie to zestaw par będzie taki :
Amica - Wisła
OKS Olsztyn - Legia

nero 27.10.2010 15:33


Jak ściągnąć pliki: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

PANDEM0NIUM 27.10.2010 16:02

Gdzie można obejrzec jak Boukhari łapie Robaka za pysk?

masterlag 27.10.2010 16:03

Tak btw. to myślałam sobie czasem o Robaku bądź Sernasu w kwestii transferu do naszego klubu zimą/latem, bo my nie grzeszymy napastnikami. Ale po tym meczu to chyba nie byliby nadmiernie zainteresowani Wisłą, szcz. Robak. ;)

szprotson 27.10.2010 16:06

Robaka niby Legia w zimie chce kupic

crapmaster 27.10.2010 16:13

Uwazam ze najlepiej byloby trafic na Bielsko-Biala albo derby i drugi raz rozwiac ich watpliwosci

pierdek18 27.10.2010 16:16

masz masterlag
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puchar-polski/wideo/boukhari-i-robak-skoczyli-sobie-do-gardel/3127831


to mi sie podoba!! jeden za wszystkich wszyscy za jednego tak sie rodzi DRUŻYNA!!

PANDEM0NIUM 27.10.2010 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pierdek18 (Post 1000027)
masz masterlag
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puchar-polski/wideo/boukhari-i-robak-skoczyli-sobie-do-gardel/3127831


to mi sie podoba!! jeden za wszystkich wszyscy za jednego tak sie rodzi DRUŻYNA!!

Ale tutaj trzeba wnieśc jakąś opłatę techniczną. O co chodzi?

aNouc 27.10.2010 16:29

Żadnej opłaty nie ma, chwilę trzeba odczekać aż się kółeczko załaduję

Przeszły:
Wisła
Jagiellonia
Podbeskidzie
Lechia
Legia
Polonia W
Ruch Chorzów
Lech

Liczę jeszcze Leszka bo to byłby kataklizm gdyby z ickami wtopili. Za wczas na Wisła - Legia, Wisła - Lech czy Legia - Lech. Pewnie ustawią to tak żeby te drużyny nie trafiły na siebie, resztę normalnie będą losować.

pierdek18 27.10.2010 16:33

dokladnie nie trzeba placic

PANDEM0NIUM 27.10.2010 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1000035)
Żadnej opłaty nie ma, chwilę trzeba odczekać aż się kółeczko załaduję

Przeszły:
Wisła
Jagiellonia
Podbeskidzie
Lechia
Legia
Polonia W
Ruch Chorzów
Lech

Liczę jeszcze Leszka bo to byłby kataklizm gdyby z ickami wtopili. Za wczas na Wisła - Legia, Wisła - Lech czy Legia - Lech. Pewnie ustawią to tak żeby te drużyny nie trafiły na siebie, resztę normalnie będą losować.

Jak nie ma jak jest. Sprawdzałem zarówno na firefoxie jak i IE

Aby obejrzeć ten program należy wnieść opłatę techniczną.


Ważne: opłata techniczna ze względów licencyjnych nie jest aktywna dla mieszkańców Ameryki Płn. i Płd.

Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni lub 120 złotych za dostęp na rok. ...


Bla bla bla

Nie moge odtworzyc tego materiału

pierdek18 27.10.2010 16:37

dziwne ciekawe czemu tak masz??

PANDEM0NIUM 27.10.2010 16:39

Nie mam pojęcia. Może ktoś na youtube wrzuci? Nie chce ściągac całego meczu aby obejrzes sytuacje która trwała może z minute

bunny 27.10.2010 17:30

Mały to największy walczak w składzie !

Bardzo śmiesznie wyglądają te zdjęcia jak "Mały" zaprowadza porządek zaczynając od największego Bieniuka :lol:


http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/17682.JPG
http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/17683.JPG

Damian1241 27.10.2010 18:07

1 Załącznik(ów)
dobrze tez wyglada Paljic

Zbychu 28.10.2010 18:01

Nie wiecie kiedy ma być losowanie par następnej rundy Pucharu Polski ?

derwol7 28.10.2010 18:10

" Losowanie par 1/4 finału odbędzie się najprawdopodobniej na początku listopada."

źródło - http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_losowanie/

Zbychu 28.10.2010 20:47

Dzięki za info.Dobrze by było zdobyć ten puchar bo w lidze może być ciężko nawet o podium w tym sezonie

wolfy 28.10.2010 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bunny (Post 1000067)
Mały to największy walczak w składzie !

Bardzo śmiesznie wyglądają te zdjęcia jak "Mały" zaprowadza porządek zaczynając od największego Bieniuka :lol:


http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/17682.JPG
http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/17683.JPG

Maaskant mówił, ze potrzebuje mężczyzn z charakterem - "Mały" ma go pod dostatkiem.

MaThEuS 14.11.2010 13:09

Wiadomo może kiedy jest losowanie kolejnej rundy PP?

julo 20.11.2010 19:38

1/4 finału - 1-2 marca, 15-16 marca
(Losowanie - 28 listopada 2010, 21:40 - studio nSport)

Info: 90minut.pl

tarantulaw2 20.11.2010 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1014491)
1/4 finału - 1-2 marca, 15-16 marca
(Losowanie - 28 listopada 2010, 21:40 - studio nSport)

Info: 90minut.pl

Transmisja będzie właśnie na nSporcie i na TVN Turbo.

brylant17 20.11.2010 21:26

Chcę Podbeskidzie no, ale może być i Legia i ponowne jej ukąszenie :D :P

Ogryzek 21.11.2010 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1014582)
Chcę Podbeskidzie no, ale może być i Legia i ponowne jej ukąszenie :D :P


Skoro losowanie jest w nSporcie to logiczne że Podbeskidzie jest zarezerwowane dla Legii:)
( W końcu nie po to ITI inwestuje w PP żeby ulubieńcy już teraz odpadli)

Dla nas - Lech, Polonia ewentualnie Jagiellonia.

Syn Kangura z 1984 21.11.2010 12:30

Byle nie Lechia (dopiero w finale) i Amika(bo jeszcze polegniemy).

Kamson 28.11.2010 19:45

Jest dziś to losowanie PP w nSporcie albo TVN Turbo? Bo w programie go nie widze

killzone 28.11.2010 19:51

21.40 na Nsporcie i TVNie Turbo :-p

EDIT: Podbeskidzie juz zajete :D:D

DarekK_11 28.11.2010 19:52

jest na nSporcie w ramach Naszej Piłki

a skoro jest gdzie jest to myślę [z przymrużeniem oka] że trafimy na Lecha/Koronę/Jagę ;)
na pewno nie na Legię :P

WiślakMyślenice 28.11.2010 19:54

Tylko nie na Amikę. To najprawdopodobniej jedyna szansa dla nich, by zagrać w europejskich pucharach...

Zienczuk8 28.11.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1019138)
Tylko nie na Amikę. To najprawdopodobniej jedyna szansa dla nich, by zagrać w europejskich pucharach...


ja bym sie ucieszyl z takiego przeciwnika!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl