![]() |
Nie Chucka, brał lekcje u samego Marcelo :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wg 90minut |
Nie jestem aż tak optymistyczny w ocenie wczorajszej gry, jak większość wypowiedzi. Jednak na tle drużyny (jaką byliśmy), która jeszcze nie tak dawno nie potrafiła wymienić trzech prostych podań, to wczorajsza gra to był znaczący postęp. Wciąż jednak brak ostatniego podania. Być może wpływ na to miała nienajlepsza gra Riosa i wciąż jednak widoczne niezgranie.
Co do oceny Boukhariego to oczywiście jego wczorajszy występ nie był bardzo dobry, ale na pewno znacznie lepszy niż kilka wcześniejszych jego prezentacji. Jego zachowanie przy faulu na Cleberze było nieodpowiedzialne, ale... Być może jego gardłochwyt i cała ta ustawka zrobiła więcej dla scementowania zespołu niż kilka wycieczek na Kasprowy. Jeszcze co do pozytywów to na pewno : comeback Clebera jakiego znaliśmy i gra Cikosa. Ten ostatni ma chyba zapewnioną opiekę patrona rzeczy trudnych i beznadziejnych, bo w kilku meczach (pomimo, że grał słabo) ratował nasz zespół od pewnej bramki w jakiś ekwilibrystyczny sposób (wczoraj - odbiór przy jednej z kontr). Ponadto zaimponował kilkoma odbiorami piłki "na wyprzedzenie". PS. Pawełek dobrą ostatnio grą wpisał się w taką świecką tradycję jaka panuje w Wiśle : końcówka kontraktu = nagły wzrost formy. |
Cytat:
Cytat:
|
Kiedy będzie losowanie?
|
Cytat:
|
OKS moglby być, mieszkam 60km od Olsztyna :D
|
Pamiętając jak przebiegały "losowania" par w PP w ubiegłym roku, to jesli miałaby byc podobnie to zestaw par będzie taki :
Amica - Wisła OKS Olsztyn - Legia |
http://wislakrakow.pl.pl/live/images/logo/wisla2.gif 1 - 0 http://www.90minut.pl/logo/dobazy/widzew.gif 1 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/DgF2Z47 part 2 - http://www.fileserve.com/file/cfnPEvW 2 Połowa part 1 - http://www.fileserve.com/file/YwnnbEF part 2 - http://www.fileserve.com/file/utykg8t Jak ściągnąć pliki: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-) |
Gdzie można obejrzec jak Boukhari łapie Robaka za pysk?
|
Tak btw. to myślałam sobie czasem o Robaku bądź Sernasu w kwestii transferu do naszego klubu zimą/latem, bo my nie grzeszymy napastnikami. Ale po tym meczu to chyba nie byliby nadmiernie zainteresowani Wisłą, szcz. Robak. ;)
|
Robaka niby Legia w zimie chce kupic
|
Uwazam ze najlepiej byloby trafic na Bielsko-Biala albo derby i drugi raz rozwiac ich watpliwosci
|
masz masterlag
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puchar-polski/wideo/boukhari-i-robak-skoczyli-sobie-do-gardel/3127831 to mi sie podoba!! jeden za wszystkich wszyscy za jednego tak sie rodzi DRUŻYNA!! |
Cytat:
|
Żadnej opłaty nie ma, chwilę trzeba odczekać aż się kółeczko załaduję
Przeszły: Wisła Jagiellonia Podbeskidzie Lechia Legia Polonia W Ruch Chorzów Lech Liczę jeszcze Leszka bo to byłby kataklizm gdyby z ickami wtopili. Za wczas na Wisła - Legia, Wisła - Lech czy Legia - Lech. Pewnie ustawią to tak żeby te drużyny nie trafiły na siebie, resztę normalnie będą losować. |
dokladnie nie trzeba placic
|
Cytat:
Aby obejrzeć ten program należy wnieść opłatę techniczną. Ważne: opłata techniczna ze względów licencyjnych nie jest aktywna dla mieszkańców Ameryki Płn. i Płd. Opłata wynosi 12 złotych za dostęp na 30 dni lub 120 złotych za dostęp na rok. ... Bla bla bla Nie moge odtworzyc tego materiału |
dziwne ciekawe czemu tak masz??
|
Nie mam pojęcia. Może ktoś na youtube wrzuci? Nie chce ściągac całego meczu aby obejrzes sytuacje która trwała może z minute
|
Mały to największy walczak w składzie !
Bardzo śmiesznie wyglądają te zdjęcia jak "Mały" zaprowadza porządek zaczynając od największego Bieniuka :lol: http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/17682.JPG http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/17683.JPG |
1 Załącznik(ów)
dobrze tez wyglada Paljic
|
Nie wiecie kiedy ma być losowanie par następnej rundy Pucharu Polski ?
|
" Losowanie par 1/4 finału odbędzie się najprawdopodobniej na początku listopada."
źródło - http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_losowanie/ |
Dzięki za info.Dobrze by było zdobyć ten puchar bo w lidze może być ciężko nawet o podium w tym sezonie
|
Cytat:
|
Wiadomo może kiedy jest losowanie kolejnej rundy PP?
|
1/4 finału - 1-2 marca, 15-16 marca
(Losowanie - 28 listopada 2010, 21:40 - studio nSport) Info: 90minut.pl |
Cytat:
|
Chcę Podbeskidzie no, ale może być i Legia i ponowne jej ukąszenie :D :P
|
Cytat:
Skoro losowanie jest w nSporcie to logiczne że Podbeskidzie jest zarezerwowane dla Legii:) ( W końcu nie po to ITI inwestuje w PP żeby ulubieńcy już teraz odpadli) Dla nas - Lech, Polonia ewentualnie Jagiellonia. |
Byle nie Lechia (dopiero w finale) i Amika(bo jeszcze polegniemy).
|
Jest dziś to losowanie PP w nSporcie albo TVN Turbo? Bo w programie go nie widze
|
21.40 na Nsporcie i TVNie Turbo :-p
EDIT: Podbeskidzie juz zajete :D:D |
jest na nSporcie w ramach Naszej Piłki
a skoro jest gdzie jest to myślę [z przymrużeniem oka] że trafimy na Lecha/Koronę/Jagę ;) na pewno nie na Legię :P |
Tylko nie na Amikę. To najprawdopodobniej jedyna szansa dla nich, by zagrać w europejskich pucharach...
|
Cytat:
ja bym sie ucieszyl z takiego przeciwnika! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl