![]() |
Już nie przesadzaj poziom nie jest zły, parę walk było naprawdę dobrych a to że ktoś nie rozumie o co chodzi w parterze i myśli że się przytulają to gratulacje
|
walki walkami, ale cała otoczka, niczym z pudelek.pl nie podoba mi sie to
Pudzian podobny styl do mechagodzilli j |
Cytat:
Eto Kavkaz! :) Cytat:
miejmy nadzieję że kiedyś będą wielkie gale bez Pudziana i mroczków dla mnie jako dla laika, bardzo się podobały walki PS. faktycznie lepsza od ringu jest klatka |
"Szokująca i dziwaczna" może być zdaniem amerykańskiego serwisu internetowego bleacherreport.com walka Mariusza Pudzianowskiego z byłem mistrzem federacji UFC w wadze ciężkiej Timem Sylvią. Amerykanie uważają, że Sylvia nie powinien podejmować rękawicy. "Co do diabła strzeliło mu do głowy?" - pisze Bleacher Report.
"Kilka lat temu Tim był uważany za jednego z najlepszych wojowników MMA w wadzie ciężkiej. Ale wszystko zmieniło się na gorsze po walce z Antonio Nogueirą. Sylvia wygrywał, kiedy dał sobie założyć "gilotynę" i poddał się. Przegrać z Nogueirą to nie wstyd, jednak z nikomu nieznanych powodów ta walka zmieniła Tima w koszmarnego zawodnika" - uważa "Bleacher Report". "Być może tak stało się gdy Sylvia opuścił UFC, byc może po prostu stał się upośledzony. Później, 19 lipca 2008 roku, nadszedł dzień, który Tim może uważać za jeden z najgorszych dni w swoim życiu. Zmierzył się z wielkim Fiodorem Jemielianienką. Jego zwycięstwo było by niespodzianką, ale niespodzianką był też fakt, że przegrał w 36 sekund". "Tim przegrał dwie kolejne walki, a potem zdecydował się walczyć z nowicjuszem w MMA, legendą boksu Rayem Mercerem. Mercer wcześniej w swoim debiucie przegrał w 72 sekundy z Kimbo Slice'em. Weteran Sylvia powinien go zniszczyć, ale tak się nie stało". "Tim wyszedł do walki z duża nadwagą i został znokautowany pierwszym ciosem Mercera. Przegrał w 9 sekund. 9 SEKUND!!" - pisze Bleacher Report. "Potem były mistrz pokonał zupełnie nieznanego Jasona Riley'a. Miał walczyć z kimś innym, ale jego menedżer stwierdził, że tamten rywal był zbyt silny. Teraz mówi się o walce Sylvii z Mariuszem Pudzianowskim. Dla tych którzy nie wiedzą - to pięciokrotny mistrz świata strong manów. Jeśli widzieliście jego pierwszą walkę z MMA to wiecie, że potrafi dominować na ringu". "Ten artykuł ma na celu nie tylko poinformować o upadku Tima Sylvii. To apel do niego, by nie walczył z Pudzianowskim. Jeśli podejmie wyzwanie, Pudzian może go zabić. Nie jest już tym samym zawodnikiem co kiedyś, nie ma możliwości, by wygrał". "Tim, nie walcz z najsilniejszym człowiekiem świata. Znajdź sobie słabszego rywala. Kiedy wrócisz do pełni formy, wtedy możesz spróbować" - apeluje serwis Bleacher Report. |
Jak ktoś był w Niemczech na jakiś walkach bokserskich to wie jak wygląda otoczka spotkania - padaka, padaka i jeszcze raz padaka ( oczywiście sa wyjątki) więc naprawdę KSW bardzo fajnie się zaprezentowało , na pewno jak ktoś zobaczył te walki i otoczkę całego spotkania nie powiedział że Polska to republika bananowa więc takim show robimy promocję nie tylko Polskiego MMA ale też i samego kraju. Więc brawa za organizacje .
|
w nastepnej Gali, Nejman bedzie sie bił z tym kto tam go juz do tablicy wczesniej wywołał, a Pudzian z Borkiem albo kimś z ju ken dens
|
a mnie dziwi jedno. Skoro Pudzian przerzuca setki kg, skoro na klate wezmie prawie 300 kg, w martwym ciagu 400 kg to czemu nie zlapie rywala ktory dla niego powinien byc lekki jak piorko bo wazy tylko 100 kg i nie rzuci nim przez polowe ringu. Moim zdaniem najsilniejszy czlowiek swiata powinien 100 kg rzucac jak szmatami po tym ringu ale moze on jednak nie ma JUZ tyle siły co kiedys? Spojrzcie na oficjalnej stronce:
http://www.pudzian.pl/mariusz.php Waga 142 kg. A teraz z tego co wiem to wazy od 125 do 130 kg wiec moze ta jego nadludzka siła odeszła w parze z 15 kilogramami? On sie chyba jakimis odzywkami szprycował, moze ograniczyl ich spozywanie i z utrata 15 kg masy utracil tez wiele siły. Niewatpliwie nadal jest baaardzo silny ale moze juz na ta klate tyle nie wypchnie itd No logicznie patrzac, koles na klate bierze prawie 300 kg to co dla niego za problem zlapac 100 kg i rzucic o ziemie? |
Cytat:
|
Co innego rzucać workami, a co innego człowiekiem, który na dodatek wierci się, odpiera atak i uderza.
|
Jaroo Ty zakładasz od razu że ten Japończyk się przy nim położy. Nie widziałeś jak on się mocno kleił do Pudziana? Pudzian chciał sie oderwać ale Japoniec tak mocno klinczował że nie dał rady a za nim zeszli do parteru to ledwo żył.
Wczoraj Japońce pokazali że mają jajca. Kto z was by wyszedł do ringu z Pudzianem na pierwsze 2 minuty? Na kolejne 8 może by ktoś był na tyle twardy ale na prawdę w żadnej płaszczyźnie pudzian go nie zdominował. |
Wie ktoś może jak się nazywał kawałek Eminema przy którym wchodził David Olivia??
|
Tak macie racje ze co innego 100 kg ktore walczy z Toba a co innego martwe 300 kg niemniej dziwne dla mnie ze majac taka sile nie potrafi rzucic 100 kg gosciem. Wiem ze to nie jest latwe ale taka przewage siły majac to powinno byc wykonalne i zrealizowane. Nie mowie ze od razu go mial zlapac i rzucic jak lalka ale powinien wyczuc moment i sprobowac. Chocby tak jak tamten murzyn rzucil Fedorem ale moze ni taki Pudzian silny jak go maluja :P albo nie potrafi wykorzystac swoich walorow w walce.
Z tym Silvia powinien wygrac skoro ziomek sie tak stoczyl. Mam nadzieje ze bedzie walka transmitowana przez neta bo pewnie w polskiej tv to nie za bardzo. |
a nutka podczas wejścia tego hiszpana??
|
Cytat:
Eminem - Buffalo Bill. Vitor Nobrega Sergio Mendes - Magalenha A co do Pudziana-teraz Silvia a potem Nastula pewnie we wrześniu. |
Czy przy walce Błachowicza z Orłowskim było słychać: GKS, GKS, GKS?? Bo coś takiego słyszałem a podobno obaj są z Katowic. Ktoś wie czy któryś z nich jest zaangażowany kibicowsko??
|
a nuta przy wejsciu tego słowaka czy węgra, coś w stylu "one boys"?
Cytat:
|
To całe ksw ma żenująco niski poziom... jest dużo innych gal w których jest na co popatrzeć...
Pudzian moim zdaniem sobie tylko wstydu narobi w usa. Myślałem że przez te kilka miesięcy popracuje nad techniką i kondycją tu lipa. Wyglądało to na "styl festynowy". Ktoś napisał że przy masie 120 kg nie jest łatwo mieć dobrą kondycję. ok w porządku ale pierwszą rundę powinien przetrwać spokojnie a nie tylko 2 minuty... Po Mamedzie spodziewałem się czegoś więcej. Trudno. Powinien opuścić ksw i zostać na galach w japoni albo usa. |
Vega
Duran Duran-Wild Boys. A co do walki Błachowicza z Orłowskim..ten pierwszy jest kibicem Ruchu Chorzów raczej. |
Powiem więcej ..jest w ekipie PsychoFans :P
|
Cytat:
|
A oglądacie gale UFC? wg mnie dużo lepsze.
|
Cytat:
oglądnąłem jeszcze raz walkę Pudziana i teraz mnie to zaczęło śmieszyć, takiego haosu dawno nie widziałem... a i dziś wielki rewanż Machida vs Rua :) będzie się działo :D |
Ale gdzie Ty porównujesz w ogóle UFC do KSW? To jest pare klas różnicy, i chyba nikomu nie trzeba o tym mówić. Więc nie ma co pisać że "wg mnie dużo lepsze"
Dziś w nocy rozpocznie się Gala UFC 113 a tu przedstawione wyniki ważenia http://www.fight24.pl/ufc-113-wyniki-wazenia/ Walka która wzbudzi największe emocje to walka: Lyoto Machida vs. Mauricio Rua Jestem zwolennikiem, stylu tego pierwszego, więc mam nadzieje że Lyoto dopisze do swojego rekordu kolejną wygraną walkę i mam nadzieję że będzie to KO. Dla niewiedzacych rekord Machidy to 16-0. Rekord Mauricio 18-4. Jeste to rewanż walki z października ubiegłego roku, kiedy to przez decyzje wygrał Lyoto Machida(co wywnioskować z rekordu można:P) |
Jakiś czas temu prowadziłem akademicką dyskusję z ojcem na temat Pudziana w MMA. Twierdził on, że jest on nie do ruszenia, że każdego będzie w stanie zadusić jak kurczaka. Okazało się, że to ja miałem rację i tacy goście pokroju Bruce'a Lee, czy Benny'ego Urqideza (moi idole z przeszłości) wypuktowaliby Pudziana jak dzieciaka. Cieszy mnie, że technika, szybkość i wytrzymałość są ważniejsze od statycznej siły.
Żeby ktoś jeszcze zniszczył Wałujewa. Może Adamek :p Dobra czas na mecz... |
Cytat:
|
Cytat:
A żeby nie psuć koniunktury na pudziana pewnie nie pokaże żadna polska TV walki z Sylvią. Jak się mylę to przepraszam. |
Cytat:
|
Cytat:
|
na jakiej stronce można znalezc filmy z walkami z ostatniego UFC?
|
Cytat:
[http://www.megaupload.com/?d=X95K6FMC] [http://www.megaupload.com/?d=RJRC6ZOW] może ktoś zassać kto ma b. szybkie łącze i zobaczyć czy działa ?:) |
http://www.mma-core.com/videos/_Maur...010723&tid=100
Machida vs Shogun |
Cytat:
|
A ma ktos samą walke Pudziana?
|
Cytat:
http://rapidshare.com/files/384927172/KSW.13.Pudzianowski.vs.Kawaguchu.2010.avi możesz sobie wybrać :) |
Każdy tutaj ma inne zdanie ale w jednym musicie mi przyznać rację ... Panowie powiedzcie mi kur... po co oni wzieli tą rurę która w połowie gali śpiewała... fałszowała, skrzeczała aż wyłączyłem telewizor.... Albo musi komuś cos dawać albo to jakaś totalna pomyłka .
PS. Najlepsze wejście miał Kułak :D:D:D Nie ma to jak wjazd czołgiem ;) |
To będzie w końcu transmisja telewizyjna walki Pudziana?
|
Tak, gala jest na Polsacie o 3 nad ranem.
|
Cytat:
Tak na koniec, ciekawostka. Mariusz często jeździ po remizowo-wiejskich dyskotekach, na których jest jedną z głównych atrakcji, kilka razy był także obecny w mojej okolicy. Na jednej z imprez, po swym występie, w luźnej gadce przy piwku z kilkoma zwykłymi chłopakami, zapytany czy "koksił" zaśmiał się tylko, potem jeszcze coś wspominał, że był taki epizod w jego karierze... |
Zobaczymy dzisiaj w nocy czy mu ten koks uszami nie wyjdzie :)
A swoją drogą nieważne czy koksił czy nie - trzymam kciuki za Pudziana jako Polaka :) |
Brał koks czy nie, Pudzianowski zaczął trenować na poważnie sztuki walki, a więc trening na masę zastąpił w dużej mierze treningiem wytrzymałościowym. Dlatego utrata masy jest czymś zupełnie normalnym, a nawet pożądanym w tym przypadku.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl