Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

Hamas_kr 02.09.2009 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 788351)
Mogę się mylić, moliżwe, że jest. Kiedyś czytałem artykuł o tym, że w Polsce nie ma pływali 50-metrowej.

Jest rzeczywiście w Ostrowcu, ale to i tak marne pocieszenie.

felipe 02.09.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 788325)
fajnie, że odnawiają Spodek. Piękna Hala powstała w Łodzi, coraz bliżej jest do inwestycji Hali Podium w Gliwicach. Widać, że w sporcie(infrastruktura) idzie ku lepszemu (piłka nozna-stadiony, koszykówa, siatkówka-Hale, nawet skoki narciarskie- skocznia w Malince). Brakuje tylko jednego -jednej porządnej pływalni, z basenem olimpijskim. Trochę wstyd, że w tak dużym kraju nie ma basenu 50 metrowego.
Ale ogólnie jest dobrze, nie ma się czego wstydzić w Europie

Dobrze mówisz, ja bym jeszcze dodał ponoć najnowocześniejszy obiekt żużlowy na świecie ;)

Martwi natomiast zaniedbanie lekkiej atletyki. To wstyd by tak duże państwo z silnymi tradycjami w tym pięknym sporcie nie miało obiektu z prawdziwego zdarzenia. Coś ostatnio słyszałem, że z racji faktu, że nowo budowany Narodowy będzie obiektem stricte piłkarskim lobbuje się, aby odchodzący w cień Śląski wyposażono w profesjonalną bieżnię. Miałoby to ręce i nogi moim zdaniem, wykorzystanoby istniejącą sporą przestrzeń między trybunami a boiskiem.

IndykTSW 02.09.2009 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 788357)

Martwi natomiast zaniedbanie lekkiej atletyki. To wstyd by tak duże państwo z silnymi tradycjami w tym pięknym sporcie nie miało obiektu z prawdziwego zdarzenia. Coś ostatnio słyszałem, że z racji faktu, że nowo budowany Narodowy będzie obiektem stricte piłkarskim lobbuje się, aby odchodzący w cień Śląski wyposażono w profesjonalną bieżnię. Miałoby to ręce i nogi moim zdaniem, wykorzystanoby istniejącą sporą przestrzeń między trybunami a boiskiem.

A Bydgoszcz?

felipe 02.09.2009 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 788364)
A Bydgoszcz?

Mimo szczerych chęci i wrodzonego optymizmu nie widzę w Bydgoszczy Mistrzostw Świata ? Ani Europy.

Proud 02.09.2009 13:34

możliwe że na Śląskim coś z tego wypali. Sam Drzewiecki mówił o przemianowaniu Śląskiego na lekkoatletyczny stadion i o staraniach o organizacje ME czy MŚ...nie pamiętam.

saklak1906 02.09.2009 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 788372)
możliwe że na Śląskim coś z tego wypali. Sam Drzewiecki mówił o przemianowaniu Śląskiego na lekkoatletyczny stadion i o staraniach o organizacje ME czy MŚ...nie pamiętam.

Tak jest pomysl zeby ze Slaskiego zrobic stadion lekkoatletyczny. I to jest moim zdaniem dobry pomysl

Martinho 03.09.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 788351)
Mogę się mylić, moliżwe, że jest. Kiedyś czytałem artykuł o tym, że w Polsce nie ma pływali 50-metrowej.

Jest za to w Mielcu na 48,5 metra :D Polscy budowniczowie uznali że nic się nie stanie jeśli tego metra zabraknie, jakis czas czytalem o tym w gazecie.

Kolumbus 04.09.2009 16:56

W Jaworznie jest basen 50 metrowy:]

medyk 06.09.2009 12:47

Oświęcim tez ma basen olimpijski przeciez właśnie Korzeniowski jest z Oświęcimia :)

wonski_eNHa 06.09.2009 12:51

W Dębicy jest basen o wymiarach olimpijskich.

krwawy 25.09.2009 18:00

wirtualny spacer po nowym stadionie Legii
 
http://wirtualnyspacer.legia.com/high_night/index.html
Można obejrzeć z każdej strony i trochę od wnętrza stadion Legii jak będzie wyglądać, bez kibiców to tak sobie ale jak się trybuny zapełnią o ile się zapełnią to może być całkiem fajnie.

igortsw 25.09.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 797085)
http://wirtualnyspacer.legia.com/high_night/index.html
Można obejrzeć z każdej strony i trochę od wnętrza stadion Legii jak będzie wyglądać, bez kibiców to tak sobie ale jak się trybuny zapełnią o ile się zapełnią to może być całkiem fajnie.

No przynajmniej widać że Warszawie się postarali, bo u nas o takiej wizualizacji, czy też spacerze to tylko można pomarzyć...

diablo885 25.09.2009 18:39

a po co ci jakis wirtualny spacer po stadionie??

skttrbrain 26.09.2009 00:10

Poznań
http://www.europoznan2012.com.pl/foto/0581.jpg

http://www.europoznan2012.com.pl/foto/0565.jpg

http://www.europoznan2012.com.pl/foto/0572.jpg

MichauSzczu 26.09.2009 08:17

A u nich te boczne trybuny wzdłóż boiska nie miały byc 3 poziomowe? Z tego co widac są 2 poziomy w tym bardzo duży jesy ten 2. Narzekamy na nasz stadion a ten w Poznaniu to jeszcze wiekszy składak. Trybuny za bramkami mogliby juz zrobic symetryczne. Byłoby te 2 tys widzów mniej ale by miało ręce i nogi.

medyk 26.09.2009 10:18

no gdyby stadion był w calosci w jednolitym charaktrerze to by była miód malina a tak to niestety składak.. 3/4 dachu inna a 1/4 inna..

Gordian 26.09.2009 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 797235)
A u nich te boczne trybuny wzdłóż boiska nie miały byc 3 poziomowe? Z tego co widac są 2 poziomy w tym bardzo duży jesy ten 2. Narzekamy na nasz stadion a ten w Poznaniu to jeszcze wiekszy składak. Trybuny za bramkami mogliby juz zrobic symetryczne. Byłoby te 2 tys widzów mniej ale by miało ręce i nogi.

Pisałem o tym przy okazji dyskusji o naszym stadionie :)

PS. Ale zdjęcia ładne. U nas też by mogli takie zrobić.

killzone 27.09.2009 10:02

http://www.youtube.com/watch?v=QlM7v...layer_embedded

Szpen 27.09.2009 10:12

ale zaje...ze te stadiony sie w Polsce buduja...zobaczycie jak to wszystko sie wreszcie u nas ruszy...wreszcie przyjda pieniadze, kibice i puchary..liga bedzie mocna...dzieki Euro bedzie boom na pilke w Polsce na ogromna skale. wreszcie polskie duzyny beda sie liczyly w europie bo wreszcie beda pieniadze

TSW Fanatyk 27.09.2009 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 797606)

zajebista i profesjonalnie zrobiona wizualizacja, ale teraz widać jak beznadziejne będą np wejścia na ich stadion...

u nas powinni zrobić taką prezentację bo przyjemnie się ogląda.

Proud 27.09.2009 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szpen (Post 797612)
ale zaje...ze te stadiony sie w Polsce buduja...zobaczycie jak to wszystko sie wreszcie u nas ruszy...wreszcie przyjda pieniadze, kibice i puchary..liga bedzie mocna...dzieki Euro bedzie boom na pilke w Polsce na ogromna skale. wreszcie polskie duzyny beda sie liczyly w europie bo wreszcie beda pieniadze

jeszcze zeby obiekty młodzieżowe ruszyły...bo tak to będziemy mieć silną ligę z zagranicznymi piłkarzami.

simone 03.10.2009 23:22

Budowa po drugiej stronie Błoń (za cracovia.strefa.pl)


Na początek fotki z Hotelu Cracovia, na nich najlepiej widać postęp prac.

29.08.2009
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri...0srodek%20.jpg

13.09.2009
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri...0%20srodek.jpg

19.09.2009
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri.../images/01.jpg

27.09.2009
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri.../images/00.jpg

03.10.2009
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri.../images/00.jpg


Fotki z trzech ostatnich galerii.

http://www.cracovia.strefa.pl/galeri...s/IMG_0468.JPG
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri...s/IMG_0469.JPG
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri...s/IMG_0481.JPG
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri...s/IMG_0485.JPG
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri.../images/03.jpg
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri.../images/05.jpg
http://www.cracovia.strefa.pl/galeri.../images/02.jpg

Maciuś 04.10.2009 12:05

Przyklasnac ze cos sie w naszym kraju ruszylo. Teraz miec stadion-ruine to okropny obciach, zaden powazny inwestor nie przyjdzie tam gdzie jest gleboka komuna.

buczo1985 04.10.2009 13:11

Fajnie to u Pasów wygląda. Po wybudowaniu bardzo zyska ten fragment miasta. Niech jeszcze tylko dobudują halę i odnowią elewację hotelu i będzie elegancko przy Błoniach:)

Konrad. 08.10.2009 14:10

Takie szybkie przypomnienie, aktualnego stanu:

Gdańsk:
http://img197.imageshack.us/img197/6003/dscf3894f.jpg
Wrocław:
http://d.polskatimes.pl/k/r/5/14/f0/4acb3630e7ec3_p.jpg
Narodowy:
http://img407.imageshack.us/img407/1...2009100612.jpg
Stadion Legii:
http://www.legia.com/www/galerie/wyd...8/big/1019.JPG
Poznań:
http://img18.imageshack.us/img18/7456/img9885e.jpg

Gordian 08.10.2009 15:07

To zdjęcie z Gdańska aktualne? Widziałem że tam już prefabrykaty kładli, dolnych trybun.

Co do Wrocławia, no oni to są w dupie dopiero. stadion na poziomie budowy takim samym jak ten we Lwowie, co do którego UEFA miała straszne zastrzeżenia. Ciekawe jak ten Wrocław chce zdążyć.

Na Legii to pudło w narożniku coraz brzydsze.

Albo mi się wydaje, albo te budowy jakoś przychamowały w ostatnich tygodniach.

QBAS 08.10.2009 15:29

Pięknie to będzie wyglądało. Już się nie mogę doczekać nie tylko Euro, ale samej ligi która będzie grana na stadionach tj. Wisła, Legia, Lech, Śląsk, Lechia, Korona, Lubin, Cracovia... W końcu chociaż stadiony będą europejskie ;)

Konrad. 08.10.2009 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 801562)
To zdjęcie z Gdańska aktualne? Widziałem że tam już prefabrykaty kładli, dolnych trybun.

Kładli na innej trybunie. Nie mogłem znaleźć jakiegoś dobrego zdjęcia pokazującego, cały plac budowy..,

Cytat:

Co do Wrocławia, no oni to są w dupie dopiero. stadion na poziomie budowy takim samym jak ten we Lwowie, co do którego UEFA miała straszne zastrzeżenia. Ciekawe jak ten Wrocław chce zdążyć.
Przecież w zasadzie wszystkie prace ziemne zostały zakończone... Bez problemu zdążą...

Zresztą zobacz jak wyglądała nasza trybuna, jeszcze 4 miesiące temu... Instalacja prefabrykantów idzie bardzo szybko...

Harmonogram:
  • 06.2009 – początek wylewania fundamentów – do jesieni 2009;
  • 07.2009 – budowa trybun i infrastruktury pod nimi – do wiosny 2010;
  • 07.2009 – budowa parkingu trzypoziomowego – do końca 2009 (wykańczanie do jesieni 2010);
  • zima 2009 – początek prac nad zadaszeniem – do zimy 2010;
  • jesień 2010 – koniec instalacji siatki elewacyjnej;
  • zima 2010 – zakończenie instalacji murawy;
  • jesień 2010 – montaż krzesełek;
I nawet jak jakaś paromiesieczna obsuwa się trafi, to gdzie tam do euro 2012... A Śląsk jakoś przeżyje, bo ich stadion nie jest taki zły...


Cytat:

Albo mi się wydaje, albo te budowy jakoś przychamowały w ostatnich tygodniach.
Wydaję ci się...

Oldpara 08.10.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 801569)
Pięknie to będzie wyglądało. Już się nie mogę doczekać nie tylko Euro, ale samej ligi która będzie grana na stadionach tj. Wisła, Legia, Lech, Śląsk, Lechia, Korona, Lubin, Cracovia... W końcu chociaż stadiony będą europejskie ;)

Masakra...
Jeśli o całym kraju można z grubsza powiedzieć, że "idzie do Europy" to o stadionach i infrastrukturze to nie wystarcza. My zapierdalamy do Europy....

Buduje się tak dużo i tak szybko, że właściwie rozmachem zaczyna to przypominać chyba przedwojenną budowę Gdyni, czy Centralnego Okręgu Przemysłowego

Konrad. 08.10.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 801569)
Pięknie to będzie wyglądało. Już się nie mogę doczekać nie tylko Euro, ale samej ligi która będzie grana na stadionach tj. Wisła, Legia, Lech, Śląsk, Lechia, Korona, Lubin, Cracovia...

Dodam jeszcze Piasta Gliwice (jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa przy dobrych wiatrach), oraz Górnik Zabrze i Jagiellonie Białystok (w obu przypadkach trochę komplikacji, ale przed euro zdążą...).

Bardzo fajny (mimo bieżni) stadion jest w Bydgoszczy, może za parę lat znajdzie się sponsor, który zainwestuję tam większą kasę (w tym sezonie mają duże szanse na awans do I ligi).

Coś się mówi (niestety na razie mało konkretów), o przebudowach stadionów w Katowicach, Chorzowie, Łodzi (zarówno ŁKS jak i Widzew) oraz Rzeszowie (tu chyba na planach się tylko skończy)...

szczebrzeszcz 08.10.2009 20:08

a jak z Bytomiem? też mieli coś budować


dodam, że w Gliwicach będzie na 10 tys. z możliwością rozbudowy do 15 tys. mniejsza ilość wynika z faktu że:
a) nie ma miejsca na większy
b) Piast potrzebuje stadionu na teraz

GemHZR 08.10.2009 22:34

I Polonia szykuje stadion na 30 tyś. za prywatną kasę.
http://www.wielkapolonia.pl/serwis/content/view/2494/1/

Aaarrgh 09.10.2009 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 801743)
I Polonia szykuje stadion na 30 tyś. za prywatną kasę.
http://www.wielkapolonia.pl/serwis/content/view/2494/1/

Nie 30 a 27 tysięcy. Wojciechowski chce wcisnąć centrum handlowe i apartamentowiec.
Problem polega na tym, że to już czwarta koncepcja stadionu. To chyba rekord świata - swoje koncepcje dotąd przedstawiły: Fundacja Polonia 2011 (za 250mln PLN), WOSiR (1mld PLN), Azbud+Bautech (1mld PLN) i Wojciechowski (1mld PLN).... Dwa pierwsze pomysły nie mają szans na sfinansowanie, w przeciwieństwie do dwóch ostatnich. Szykuje się walka gigantów. Jeśli w 2012 nie będziemy mieli reprezentanta w lidze mistrzów, zaczynam kibicować szachistom...

FajQ 09.10.2009 00:20

Pominęliście jeszcze stadiony z Sosnowcu,Gdyni oraz już budowany z Lubinie który jest bliski ukończenia.
Trzeba przyznać że widać gigantyczny postęp w infrastrukturze i kiedyś na pewnym forum ktoś obliczył że po ukończeniu wszystkich obiektów W Europie będziemy ze stadionami tylko za wielką trójką czyli za Anglią,Hiszpanią i Niemcami.Wyprzedzimy takie kraje jak Szkocję,Holandię,Włochy a nawet Francję.
Tak na szybkiego wrzucam projekty naszych stadionów jak ktoś nie widział
Poznań
Pojemność 46.500
http://stadiony.net/projects/stadion...a_poznan09.jpg
Warszawa:

Narodowy
Pojemność 55.920
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19774/stadio..._jsk512_1.jpeg
Legii
Pojemność 33.609

http://www.stadionlegii.pl/images/ar...t/projekt2.jpg

Polonia (raczej nie dojdzie do skutku ale może kiedyś)
Pojemność 30.000 taka ciekawostka koszt 1 MLD :shock: ale projekt całkiem ciekawy.
http://i26.tinypic.com/v2qqkw.jpg
Wrocław
Pojemność 42.721
http://2012.wroc.pl/galerie/49e79bfe/49e79da1.jpg
Gdańsk
pojemność 44.000
http://baltic-arena.eu/images/baltic...przestrzen.jpg
Kraków
Wisła
Pojemność 33.326
http://www.stadionwisly.info/files/pages/20/6.jpg
Cracovia
Pojemność 15.500
http://stadiony.net/projects/stadion...cracovii01.jpg
Lubin
Pojemność 16.300
http://www.zaglebie-lubin.pl/www/inc..._stadion/1.jpg
Gliwice
Pojemność 10.000
http://www.piast.gliwice.pl/piast/zd...m130509/s6.jpg
Gdynia(Kopia Lubina tylko krzesełka w barwach Arki wzór krzesełek jak na Legii czyli taki z festynu wzięty)
Pojemność 15.139
http://www.gosirgdynia.pl/_podstrony...ON/stadion.jpg
Białystok
Pojemność 22.400
http://www.mosir.bialystok.pl/zdjeci...b525ffdc56.jpg

FajQ 09.10.2009 00:22

Sosnowiec
Pojemnośc 18.000
http://images38.fotosik.pl/155/0510bd9625c33be8.jpg
Zabrze
Pojemnośc ??
http://gornikzabrze.pl/obrazki/cms/8016.obrazki.jpg
Chorzów Stadion Śląski
Pojemność 55.200
http://stadiony.net/projects/stadion...n_slaski01.jpg
Rzeszów
Pojemność 20.150
http://stadiony.net/projects/stadion...rzeszow02m.jpg
Bielsko-Biała
Pojemność 15.000
http://stadiony.net/projects/stadion...u_bialej01.jpg
Rybnik
Pojemność 18.000http://stadiony.net/projects/sport_m...t_market01.jpg
Lublin
Pojemność 17.800
http://stadiony.net/projects/stadion...ystrzyca03.jpg
Wodzisław Śląski
Pojemność 12.000
http://stadiony.net/projects/galeria...ria_odra03.jpg
Ostrowiec Świętokrzyski
Pojemność 10.621
http://stadiony.net/projects/stadion...ion_kszo01.jpg
Stalowa Wola
10.000
http://stadiony.net/projects/stadion...owa_wola01.jpg
Bytom
Pojemność ??
http://i25.tinypic.com/2ze9vz4.jpg
Katowice
Pojemnośc ??

Ostrów Wielkopolski http://img269.imageshack.us/img269/9830/gieksa3.png
Pojemność 15.000
http://stadiony.net/projects/stadion...m_ostrow01.jpg
Dodajmy do tego stadiony w Bełchatowie i Łęcznej-kameralny schludne obiekty,malutki stadion Miedzi Legnica troszkę ponad 6.000 miejsc,Arene Kielce 15 500 oraz stadion żużlowy w Toruniu 15.000(szkoda że boisko się tam nie zmieści bo stadion ładny i stadion Zawiszy Bydgoszcz 20.247
Wiadomo że większośc jest na papierze jednak jeżeli powstało by z 70% obiektów będzie super.
O stadionach w Łodzi nic mi nie wiadomo coś kiedyś przebąkiwali o przebudowie stadionu w Szczecinie jednak idea chyba
upadła a szkoda bo Pogoń zasługuję na lepszy obiekt.
A i jeszcze coś takiego znalazłem o Płocku
http://www.portalkibica.pl/images/ne...1z6394491X.jpg
Z tego co pamiętam kibice zablokowali projekt bo im się nie podobała otwarta forma stadionu.
Rozbudowę stadionów śledzę bardzo dokładnie w Polsce na ten moment mogę powiedzieć że najbliżej rozpoczęcia budowy jest z Białymstoku, Sosnowcu, Gliwicach słuch zamarł co ze stadionem Górnika czekamy i się doczekać nie możemy podobnie z Gdynią.
A i jakbym zapomniał całkiem niezły obiekt jest w Grodzisku WLKP
Nie wiem jak wam ale i tak najbardziej podoba mi się nasz stadion (taki inny niż pozostałe ,prosty,klockowaty na wzór Angielskich stadionów))na drugim miejscu Cracovii na 3 Jagiellonii

Gordian 09.10.2009 06:38

Hmm zastanawia mnie na uj Polonii Stadion na 30 tys i jeszcze za dużą bańkę :shock: No bo przecież:
1. Kibiców nie wiele, spokojnie na 15 tys by starczył.
2. Za miliard by prawie drugi taki jak narodowy postawili :shock: lol


Co sądzicie o wyborze kolorystyki krzesełek na stadionie w Gdańsku? Moim zdaniem wybrali najgorzej jak tylko mogli.

Pan Jotka 09.10.2009 08:12

Skomentujmy to tak..POMARZYĆ WOLNO KAŻDEMU :P
Juz widzę te stadony w Rybniku, Wodzisławiu, Bytomiu czy Sosnowcu.Albo Lublinie czy Bielsku Białej .... Jaaaaaasne....

szczebrzeszcz 09.10.2009 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 801767)
Hmm zastanawia mnie na uj Polonii Stadion na 30 tys i jeszcze za dużą bańkę :shock: No bo przecież:
1. Kibiców nie wiele, spokojnie na 15 tys by starczył.
2. Za miliard by prawie drugi taki jak narodowy postawili :shock: lol


Co sądzicie o wyborze kolorystyki krzesełek na stadionie w Gdańsku? Moim zdaniem wybrali najgorzej jak tylko mogli.

czemu? przecież już nie ma żółto-czerwonych, a mają być w kolorze zielonego bursztynu, moim zdanie b. ładnie będą wyglądać, no i zielony kolor Lechii będzie:)

moim zdaniem na Polonie W. i tak chodzi więcej osób niż kiedyś, poza tym porównajcie do swojego podwórka ;)

w Wawie na meczu rozpoczęcia było 4500 osób co jest dobrym wynikiem jak na tą drużynę

felipe 09.10.2009 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 801778)
Skomentujmy to tak..POMARZYĆ WOLNO KAŻDEMU :P
Juz widzę te stadony w rybniku, Wodziśawiu, Bytomiu czy Sosnowcu.Albo Lublinie czy Bielsku Białej .... Jaaaaaasne....

Heh, to samo pomyślałem...
Kto wypełni w Rybniku 18 tysięcznik? :shock:

Gordian 09.10.2009 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 801783)
czemu? przecież już nie ma żółto-czerwonych, a mają być w kolorze zielonego bursztynu, moim zdanie b. ładnie będą wyglądać, no i zielony kolor Lechii będzie:)

moim zdaniem na Polonie W. i tak chodzi więcej osób niż kiedyś, poza tym porównajcie do swojego podwórka ;)

w Wawie na meczu rozpoczęcia było 4500 osób co jest dobrym wynikiem jak na tą drużynę

Moim zdaniem działania pośrednie są najgorsze. Tak jak w tym przypadku. Aby stadion był spójny kolorystycznie i imitował bursztyn, jak to mieli w zamiarze projektanci wypadałoby zrobić krzesełka żółto-pomarańczowe, natomiast jeśli patrzeć z perspektywy kibiców Lechii to tylko zielono-białe. Zielono-bursztynowe, które wybrał prezydent Gdańska, ani nie imitują tego bursztynu, ani nie są barwami Lechii.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl