Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Legia Warszawa - Wisła Kraków niedziela 26.10.2008 godz.17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4969)

..DRAGON.. 26.10.2008 20:53

No cóż porażka boli !!! mnie najbardziej boli że taka łajza, łamaga potykająca sie o własne nogi- Grzelak strzelil nam bramke!!! Łobodzinski Cantoro Baszczyński Cleber czas odejść z Wisły dla jej dobra!!!

unpredictable_wislaczka 26.10.2008 20:55

Może dlatego,że co za dużo, to niezdrowo? tak a propos tych sędziów
Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 619884)
a może Paweł tak pokochał Wisełkę i Kraków, że specjalnie resztę okazji na bramki spieprzył, aby go broń Boże nikt z najpiękniejszego miasta na świecie nie próbował kupić?

W ten sposób ma szansę dalej nasz klub sławić a nam zdejmuje kłopot z głowy o dobrego napastnika.

Rozumiem chłopa, gdyby nie obecna żona nigdy w życiu bym bym Kraka nie opuścił a tego co zrobiłem do tej pory żałuję :D

Dla mnie bomba. Nie żebym mu chciała psuć karierę,ale my naprawdę nie mamy kim chłopaka zastąpić i to jest przykre. Swoja drogą na grę Pawła w porównaniu do np. tej z 2 sezonów przed,to aż chce się patrzeć:)

konrad1991tsw 26.10.2008 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 619906)
Obie ekipy miały mniej więcej po tyle samo szans bramkowych.

Kwestia sędziowania. Fakt, sędzia mylił się. Ale czy aby na pewno tylko na korzyść Legii?

A oglądałeś mecz? Bo jeśli dobrze widziałem to Wisła w drugiej połowie miała kilka 100% sytuacji a Legia jakoś nie stwarzała sobie zbyt wielu okazji. Tylko że akurat dzisiaj Grzelak zagrał mecz życia.

Co do sędziowania podam Ci dwa najprostsze przykłady:
1. Ręka Rzezniczaka w polu karnym - ewidentna
2. Praca łokciem w wykonaniu Radovica w pojedynku z Mauro ( chyba Radovic pozazdrościł Szali przydomku Łokietek)

weszlo.com
Cytat:

Ręka Rzeźniczaka, sedzia nie gwizdnął. No to Kuba prezent na urodziny już dostał.

lucekj 26.10.2008 21:00

Ej ludzie nie piszcie takich bzdur na temat wywalenia Skorży bo żal czytac....

Z 8 mijsca wyprowadzil nasza druzyne na MISTRZA! W tej rundzie jestesmy na 2 meijscu z punktem starty do liderow, dzisiaj zagrlaismy abrdzo dobrze, jak na nazedzia kotre ma do dyspozycji- Maciek jest ARCYMAGIEM!

darotsok73 26.10.2008 21:01

Potrzebne było zwycięstwo stolicy? no to jest zwycięstwo :wygrał wydział dyscypliny,wygrał Wieszczu ze Smokowskim, wygrał ITI, świetny sędzia też wygrał , Legiunia ma 3 pkt. i wszyscy szczęśliwi prawda?
A że były przy tym jakieś machloje czy niesportowo-układzikowe niuanse? a kogo to oprócz Krakowa obchodzi? . Wisła popłacze, poszumi i po temacie. a warszawka może być z "sukcesu " dumna.
I chyba o to im chodziło, cel osiągnięty!
Czekam tylko jeszcze na jakieś mentorskie riposty C+ i wydziału dyscypliny.

ToTylkoJa 26.10.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 619934)
A oglądałeś mecz? Bo jeśli dobrze widziałem to Wisła w drugiej połowie miała kilka 100% sytuacji a Legia jakoś nie stwarzała sobie zbyt wielu okazji. Tylko że akurat dzisiaj Grzelak zagrał mecz życia.

Co do sędziowania podam Ci dwa najprostsze przykłady:
1. Ręka Rzezniczaka w polu karnym - ewidentna
2. Praca łokciem w wykonaniu Radovica w pojedynku z Mauro ( chyba Radovic pozazdrościł Szali przydomku Łokietek)

Owszem, pamiętam te sytuacje Wisły. Ale L w drugiej połowie też miała okazje. pomijając gola Chinyamy, to trzeba przypomnieć sobie sytuacje Rogera, gdy strzelał z pola karnego i Pawełek obronił. Również kontra 3 na 3, gdzie gdyby Rado zachował sie lepiej, to wypuścił by Iwańskiego sam na sam. W pierwszej to fantastyczna interwencja Pawełka. Więc tych sytuacji w przekroju całego meczu było mniej więcej tyle samo.

Rękę Rzeźnika muszę obejrzeć w tv. Wtedy będę mógł powiedzieć na 100%, czy powinna być, czy nie. Wyglądało na to, że nie ruszył nią w stronę piłki. Więc jeśli była nabita, to karnego nie było. Ale będę mądrzejszy po obejrzeniu powtórki

Dobrze, że użyłeś słowa 'w pojedynku'. Chodzi o starcie Radovica i Cantoro. Obaj wymachiwali rękoma. Może i Rado zawinił, ale to Cantoro wbiegł na niego.

szczebrzeszcz 26.10.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 619869)
Nie, tylko dlatego że obecnie Diaz jest w lepszej formie od Zieńczuka, a Małecki od Łobodzińskiego.

nie powiedziałem że nie są lepsi :-) ...
tylko że nie są świetni
a że świetnych nie ma to się lepszych wystawia, a przyanjmniej takich którzy dobrze rokują
pzdro

prober 26.10.2008 21:12

Zacytuję posta z wczoraj...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 619308)
Naprawdę już lepiej wywieźć to 0:0 po nudnym pojedynku niż przegrać 3:4 po walce, na popisy przyjdzie czas w innych meczach :)

Fajnie się oglądało mecz w TV, promocja piłki nożnej, wysoki poziom gry i takie tam. No i Szczęsny trzymał za Wisłą ;) Ale na 2:2 to mogło wpaść...

Wisła przegrała mecz w 38. minucie. Grali ładnie, ataki w okolicach 30. minuty gry pierwsza klasa. Po golu zacięli się, głupio stracili bramkę i Legia miała przewagę psychologiczną.
To był mecz bramkarzy. Pawełek zaliczył 'interwencję roku' w I połowie, Mucha zagrał kapitalnie w drugich 45 minutach.
Na minus oceniam grę obronną Głowackiego, ten zawodnik mnie od dłuższego czasu zupełnie nie przekonuje (patrz rewanż z THFC). Łobodziński coś tam próbował, niewiele wychodziło. Widać, że nie jest pierwszorzędnym technikiem, ale takie mamy realia, że w polskiej lidze jego potencjał może wystarczyć na bycie czołowym skrzydłowym ligi. Cantoro dalej gubi się w obronie, słabo kryje. Powinno się mu wmontować taki brzęczek, który by dzwonił gdyby kryty zawodnik uciekał na więcej niż 1 metr ;) Może by pomogło. Jirsak dużo widzi, dobry materiał na MC/AMRLC :) O naszym GK szerzej napisałem po meczu z Lechem i tutaj bez zmian, niczym nie zaskakuje, trudno oczekiwać po nim cudów.

W Krakowie i Poznaniu były/są puchary europejskie, niech chłopaki z Wawy mają swoje 5 minut :) Bez wielkich żalów po porażce, Wisła ma wszelkie papiery na wygranie ekstraklasy w tym sezonie. Dopóki nie będzie uporczywie gubić punktów ze słabeuszami będę o tym przekonany, MP zdobywa się głównie na boiskach w Wodzisławiu, Gdyni, Bełchatowie, Białymstoku i innych. Tam trzeba zgarniać komplety.

rafiABG 26.10.2008 21:15

Mam nadzieje,że Pan Skorża uświadomi sobie po tym meczu kto naprawde walczy, wkłada w gre swoje serce i zasługuje na grę w pierwszej 11.
PATRYK MAŁECKI!

Wujor 26.10.2008 21:17

Ta jesień jednak jest przykra:

Cracovia (czerwona latarnia)- słaby remis,
Lech - traumatyczna porażka
Legia - porażka
Puchary - out

ciacho 26.10.2008 21:20

Niech mi to ktoś wytłumaczy jeśli potrafi. Jak to jest, że Legia wychodzi grać z nami 2 NAPASTNIKAMI i 2 OFENSYWNYMI POMOCNIKAMI, a Skorża dalej co mecz usilnie próbuje przekonać siebie i wszystkich wokół do tego, że w drużynie potrzebni są 2 DEF. POMOCNICY? A kiedy próbuje już wprowadzić jakiegoś ofensywnego to tylko kosztem drugiego napastnika. Czy w momencie, w którym przegrywamy i nie ma czego bronić Niedzielan nie mógł wejść za bezproduktywnego Cantoro? Wszystko potrafię zrozumieć, ale tego ni ch.j.

Samoth 26.10.2008 21:21

Druga porażka z tzw. pretendentami do tytułu. Najpierw Lech delikatnie mówiąc powiózł naszych galacticos a teraz Legia nas zapakowała od tyłu.
Prawda jest taka, że Wisła jest drużyną słabą i na dodatek bez charakteru. Brak jej również tzw. sportowej złości. Ponadto nie mogę sobie przypomnieć czasów, kiedy Wisła potrafiła iść skutecznie za ciosem dobijając przeciwnika. Teraz, po zdobyciu bramki następuje "cofka" i oczekiwanie co też się zdarzy w najbliższym czasie.
RN i B.C. nie zrobili nic w przerwie między sezonami (naturalnie prócz corocznej burzy w mediach, bo w tym zaczynają być mistrzami) i efekty są od początku tego sezonu widoczne.
p.s.
Nie mogę pojąć dlaczego szansy w dzisiejszym meczu nie dostał Marcelo ?!
Cleber zrobił b. dużo dla Wisły, ale jest już niestety coraz słabszym punktem obrony.
O Pawełku i jego "popisie" przy wyrównującej bramce pozwolę sobie nie napisać ani słowa - przede wszystkim, by nie dostać bana ;)
Małecki winien bezdyskusyjnie od następnego meczu wyjść w pierwszej jedenastce.

Maciuś 26.10.2008 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 619948)
Niech mi to ktoś wytłumaczy jeśli potrafi. Jak to jest, że Legia wychodzi grać z nami 2 NAPASTNIKAMI i 2 OFENSYWNYMI POMOCNIKAMI, a Skorża dalej co mecz usilnie próbuje przekonać siebie i wszystkich wokół do tego, że w drużynie potrzebni są 2 DEF. POMOCNICY? A kiedy próbuje już wprowadzić jakiegoś ofensywnego to tylko kosztem drugiego napastnika. Czy w momencie, w którym przegrywamy i nie ma czego bronić Niedzielan nie mógł wejść za bezproduktywnego Cantoro? Wszystko potrafię zrozumieć, ale tego ni ch.j.

Skorza kontynuuje taktyke Janasa z kadry czyli tzw. diament:rotfl:
Szkoda ze nasz trener nie umie szybko i odpowiednio reagowac na sytuacje na boisku.

manson777 26.10.2008 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 619944)
Mam nadzieje,że Pan Skorża uświadomi sobie po tym meczu kto naprawde walczy, wkłada w gre swoje serce i zasługuje na grę w pierwszej 11.
PATRYK MAŁECKI!

Cantoro
Łobodziński
Zieńczuk
Pawełek
tych ludzi nie chcę już oglądać w koszulce Wisły
problem w tym że Cupial nie kupi zastępców Skorży...:evil:

rafal777 26.10.2008 21:26

Ja bym nie płakał tak strasznie po tej porażce. Z Legią nam nie idzie i taka jest prawda. U siebi ei tak wygramy i mistrz będzie nasz!! Dziwi mnie natomiast pare decyzji. Dlaczego gra Łobodziński? I czy to jest jego optymalna forma? Nie wiem jak wy ale ja przeglądałem kiedyś fora Zagłebia Lubin i tam mieli taki polew z Łobo że strach się bać :D Tutaj jest to samo więc ja naprawdę nie rozumiem fenomenu tego piłkarza :D Legia też kiedyś miała kogoś takiego, niejaki NĘDZA :D Marek Zieńczuk, hmmm sam nie wiem co pisać. Patrząc na twarz tego zawodnika wydaje się jakby miał jakiś straszny problem, albo przynajmniej zapomniał co to znaczy być sportowcem. Jemu się po prostu NIE CHCE grac!! Czy tylko ja to widzę?? Nie ma co jechać po Skorży bo mecz był nawet niezły. Czas postawić na Marcelo i Małeckiego. Wypada chyba podziękować Cantoro po tym sezonie, podobnie jak Zieńczukowi, Cleberowi, kupić kogoś na miejsce Baszcza... Dużo by pisać. Wilelkie brawa dla Pawła Brożka, który obecnie jest najlepszym piłkarzem ligi.

P.S. w sumie dlaczego przegraliśmy skoro tam na stadionie nei ma żadnej atmosfery, zero dopingu więc nie ma jakiejś presji a momentami obrona strasznie się gubiła...szkoda meczu ale będzie lepiej :D pozdr

szczebrzeszcz 26.10.2008 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 619906)
Może i narażę się sporej rzeszy kibiców Wisły, ale wg mnie pewnym problemem Wisły jest.....Maciej Skorża. Owszem, nie jest to słaby trener. Umie ustawić zespół taktycznie. Jego wadą jest to, że za bardzo trzyma się jednego ustawienia i zbyt dużo uwagi przywiązuje do 'nazwisk'. W tym względzie jest zupełnym przeciwieństwem Urbana, który nie boi się eksperymentować(i to zazwyczaj z korzyścią dla Legii). Dziś zaskoczył wszystkich, ustawiając zespół ofensywnie w bądz co bądz ciężkim spotkaniu. Tego właśnie brakuje Maćkowi. Tego ryzyka. Powinien postawić na Małeckiego zamiast Łobo. Długo też nie mógł się przekonać do Jirsaka, mimo iż ten grał dobrze. Póki nie zmieni on tej swoje wady, to będzie to wielkim minusem Wisły

w porówaniu do Kasperczaka i tak wygląda pod tym względem lepiej, miejmy nadzieję ze za tydzien małecki bedzie grał od poczatku
...racja z tym Jirsakiem
a moze poprstu nie ma kim grac (poza wymienionym wyzej przypadkiem)
ustawienia się trzyma ale zawdonikow bo juz zapowiedziale ze ustawienie/taktyke zmieni w przerwie zimowej

Samoth 26.10.2008 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 619938)
Potrzebne było zwycięstwo stolicy? no to jest zwycięstwo :wygrał wydział dyscypliny,wygrał Wieszczu ze Smokowskim, wygrał ITI, świetny sędzia też wygrał , Legiunia ma 3 pkt. i wszyscy szczęśliwi prawda?
A że były przy tym jakieś machloje czy niesportowo-układzikowe niuanse? a kogo to oprócz Krakowa obchodzi? . Wisła popłacze, poszumi i po temacie. a warszawka może być z "sukcesu " dumna.
I chyba o to im chodziło, cel osiągnięty!
Czekam tylko jeszcze na jakieś mentorskie riposty C+ i wydziału dyscypliny.

A mecz w ogóle oglądałeś ?!
Jesteś żałosny z takim poglądem. Nie ma dwóch zdań. Wygrał dzisiaj zespół dojrzalszy, bardziej zdeterminowany i lepiej poukładany. Koniec kropka. Z Lechem, Cracovią, w wielu meczach Pucharu Ekstraklasy czy w końcu w niezwykle ważnym meczu z Tottenhamem też pomógł ITI, Wieszczu ze Smokowskim i Wydział Dyscypliny ?!
Wisła jest po prostu słaba a Pan Maciej nie potrafi z niej niczego więcej wykrzesać !
Zastanów się co piszesz a te Twoje teorie spiskowe wsadź sobie w buty !

Elendil 26.10.2008 21:30

czy wam się nie wydaje,że my gramy strasznie WOLNO? Juz naprawdę mniejsza o formę kilku grajków, ale cała drużyna gra po prostu tej jesieni (oprócz paru przebłysków) na jałowym biegu.
Dziś było tak: Legia atakuje, odbierają piłkę nasi obrońcy, podanie do drugiego obrńcy, trzeciego, ten do skrzydłowego, skrzydłowy do środka, ze środka do tyłu... zanim doszliśmy na pole karne Legii, tamci zdązyli już się wyspać. I wtedyLegia odbiera piłkę, 3 podania i już sa na naszym polu karnym.
Gramy niemiłosiernie schematycznie, co w połączeniu z dyspozycją bocznych pomocników skutkuje brakiej jakiegokolwiek tempa naszych akcji. Gdzie ta energia, prędkość, pewność siebie? Coś tu jest nie tak.

Inną kwestią jest dyspozycja kilku naszych graczy. Skoro Baszczu robi więcej w ataku niż Łobo, to może niech przejdzie na pomoc? A na obronę bardzo dobrego moim zdaniem Singlara. To taki wariant na dziś, bo w ziemie bez zakupu ze 3 dobrych ofensywnych graczy (skrzydłowi+napastnik) będzie to samo, chyba że reszta zespołów obniży swoje loty.

fst 26.10.2008 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 619948)
Niech mi to ktoś wytłumaczy jeśli potrafi. Jak to jest, że Legia wychodzi grać z nami 2 NAPASTNIKAMI i 2 OFENSYWNYMI POMOCNIKAMI, a Skorża dalej co mecz usilnie próbuje przekonać siebie i wszystkich wokół do tego, że w drużynie potrzebni są 2 DEF. POMOCNICY? A kiedy próbuje już wprowadzić jakiegoś ofensywnego to tylko kosztem drugiego napastnika. Czy w momencie, w którym przegrywamy i nie ma czego bronić Niedzielan nie mógł wejść za bezproduktywnego Cantoro? Wszystko potrafię zrozumieć, ale tego ni ch.j.

I właśnie dlatego, że Legia wyszła 2 napastnikami i 2 off. pomocnikami gówno z tego za przeproszeniem mięli tak długo jak my i nam to nie pozwalaliśmy czyt. dopóki nie zaczęliśmy popełniać masowych błędów. Obie bramki padły po 2 akcjach, a których któryś z zawodników popełnił błąd, został z tyłu, trochę odpuścił, a nie dlatego, że Legia była tak ustawiona.
2 sprawa
I co z tego, ze to są 2 defensywni pomocnicy skoro się udzielają dość często w ataku? Sobolewski w dużym stopniu wypracował bramkę dla nas, Cantoro może nieudolnie, ale pojawiał się dość często po polem karnym Legii i próbował strzelać czy jakoś piłke rozegrać. Niedzielan za Cantoro? Wybacz, ale Niedzielanowi wybitnie gra nie idzie odkąd wrócił po kontuzji, może gdyby grał lepiej to mogłoby być dobre posunięcie ale weź tez pod uwagę, ze Jirsak jest świeżo po przerwie a treningach i najzwyczajniej w świecie 90 minut meczu to póki co jeszcze dla niego za dużo.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Samoth (Post 619959)
A mecz w ogóle oglądałeś ?!
Jesteś żałosny z takim poglądem. Nie ma dwóch zdań. Wygrał dzisiaj zespół dojrzalszy, bardziej zdeterminowany i lepiej poukładany. Koniec kropka. Z Lechem, Cracovią, w wielu meczach Pucharu Ekstraklasy czy w końcu w niezwykle ważnym meczu z Tottenhamem też pomógł ITI, Wieszczu ze Smokowskim i Wydział Dyscypliny ?!
Wisła jest po prostu słaba a Pan Maciej nie potrafi z niej niczego więcej wykrzesać !
Zastanów się co piszesz a te Twoje teorie spiskowe wsadź sobie w buty !

Legia zespołem dojrzalszym? Jakoś jak sobie przypominam pewne fragmenty gry kiedy my graliśmy piłką, a oni za nią biegali to wydaje mi się aby to miało świadczyć o ich dojrzałości w grze. Strzelili 2 bramki z czego jedną po 2 błędach Clebera i Pawełka, a przed utrata bramek ratował ich notorycznie Mucha- oto ich dojrzałość.
Sędzia im pomógł dzisiaj i może nie waliło to po oczach co minute, ale były pewne sytuacje kiedy mnie krew zalewała jak choćby ręka w polu karnym, która wiedzieli wszyscy oprócz sędziów i tym którym była ona nie na rękę. Tak samo ciosy łokciem jak z muai thai Radovicia .
A od Skorży precz. Nie jest idealnym trenerem, ale takiego nie ma. Robi to co może dysponując wcale nie taka szeroką kardą w której nie ma 2 napastnika, żadnego klasowego skrzydłowego w formie i bramkarza, który prezentowałby równy poziom, bo z całym szacunkiem dla Pawełka, jemu raz coś wyjdzie, a innym coś zawala.

eye63 26.10.2008 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 619951)
Skorza kontynuuje taktyke Janasa z kadry czyli tzw. diament:rotfl:
Szkoda ze nasz trener nie umie szybko i odpowiednio reagowac na sytuacje na boisku.

To fakt, że te reakcje na wydarzenia na boisku są spóźnione i bojaźliwe. Jednak to chyba jedyna jego wada, która jaskrawo odbija się na tle naszej drużyny. Co do systemu z dwoma defensywnymi pomocnikami, to rzeczywiście można spróbować z Jirsakiem w parze z Sobolewskim, właściwie to tak powinno być, natomiast nic nie zmieni faktu, że brak nam prawdziwego ofensywnego pomocnika i lewego pomocnika z prawdziwego zdarzenia - nie mówiąc już o wysokim napastniku. Mamy małą siłę rażenia, to jest nasza największa bolączka, widać to było na tle Legii - tam Iwański, Roger, Radović, czy nawet Grzelak - dryblingiem, balansem ciała potrafili gubić naszą obronę i pomoc, u nas na cały mecz, paradoksalnie chyba tylko Cantoro się udało przeprowadzić jedną taką akcję.

LooNatyk 26.10.2008 21:34

co do Skorzy, to jak byscie to inaczej ustawili?? Kogo za Lobo? Malego? Gral dzisiaj, robil wiecej wiatru i tyle, nic z tego nie wynikalo. Podobnie z Zienczukiem. Brak zmiennikow i tyle.. O ofensywnych srodkowych, to nawet nie pisze bo to smieszne jest, kazdy wie, ze jedynie Jirsak do takiego miana pretenduje(i dzisiaj wywiazal sie pieknie ze swojego zadania idealnie obslugujac Pawla)

O braku napastniak nie ma nawet co pisac, jak gral Niedzielan widzielismy, sadzicie, ze cos by zmienilo gdyby gral od poczatku??(moze ilosc zawalow by wzrosla..) Nie wiem, gdybac sobie mozna, ze moze Kmiecik by nas zbawil? Ale postawil by ktos z was na niego?? (bez sciemy)

Mrsnh 26.10.2008 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 619948)
Niech mi to ktoś wytłumaczy jeśli potrafi. Jak to jest, że Legia wychodzi grać z nami 2 NAPASTNIKAMI i 2 OFENSYWNYMI POMOCNIKAMI, a Skorża dalej co mecz usilnie próbuje przekonać siebie i wszystkich wokół do tego, że w drużynie potrzebni są 2 DEF. POMOCNICY? A kiedy próbuje już wprowadzić jakiegoś ofensywnego to tylko kosztem drugiego napastnika. Czy w momencie, w którym przegrywamy i nie ma czego bronić Niedzielan nie mógł wejść za bezproduktywnego Cantoro? Wszystko potrafię zrozumieć, ale tego ni ch.j.

Mnie rowniez dziwi formacja 4-5-1. Tak taktyka bylaby uzasadniona gdyby na lewej hasał Kosowski, a na prawej Błaszczykowski. Szybcy, dobrzy technicznie zawodnicy, a nie Wojciech'jeden zwód' Łobodzinski.

Coach 26.10.2008 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Michael_PL (Post 619918)
Ja od łobodzińskiego duzo nie wymagam.. Wystarczy zeby chociaz raz w meczu wrzucał takie piłki jak te do Pawła Brożka podczas derbów na R22 w ktorych Wisła wygrała naturalnie 2-1.

Komu Ty kibicujesz ? Wiśle ? Czy Brożkowi ?
Brawo za walke

ciacho 26.10.2008 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 619960)
czy wam się nie wydaje,że my gramy strasznie WOLNO? Juz naprawdę mniejsza o formę kilku grajków, ale cała drużyna gra po prostu tej jesieni (opróczparu przebłysków) na jałowym biegu.
Dziś było tak: Legia atakuje, odbierają piłkę nasi obrońcy, podanie do drugiego obrńcy, trzeciego, ten do skrzydłowego, skrzydłowy do środka, ze środka do tyłu... zanim doszliśmy na pole karne Legii, tamci zdązyli już się wyspać. I wtedyLegia odbiera piłkę, 3 podania i już sa na naszym polu karnym. ...

Nam za to bardzo dobrze wychodzi przedostawanie się w pole karne rywala jednym podaniem:-D

Samoth 26.10.2008 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 619952)
Cantoro
Łobodziński
Zieńczuk
Pawełek
tych ludzi nie chcę już oglądać w koszulce Wisły
problem w tym że Cupial nie kupi zastępców Skorży...:evil:

Ja dołożę jeszcze Cantoro !
Obawiam się czy po tak beznadziejnej "jesieni" tym, który może oczekiwać jakichkolwiek zakupów będzie jeszcze ... Pan Maciej

kreseq 26.10.2008 21:38

Co do meczu : Remis bylby sprawiedliwy, ale wygralismy i mnie to niezmiernie cieszy. Obie druzyny zagraly na dobrym poziomie. Mecz mogl sie podobac.
Teorie spiskowe jak zwykle powalaja na kolana, tak samo "miazdzaca" przewaga Wisly. - Obiektywizm :)
Dobry mecz Muchy,Choto,Rzeznika,Iwanskiego i ...Grzelaka.
Karny dla Wisly ewidentny. Z drugiej strony Cleber powinien udac sie do psychologo bo az sie oplul krzyczac na Aru :| Ten facet ma wyjatkowe problemy z emocjami.
Na trbunach przecietnie jak zwykle ostatnimi czasy.
Dobrze ze mozna sobie zobaczyc w necie "z bliska" kontrowersyjne sytuacje.

michu-kozlowek - Tak widzialem bo mam szybkie auto i szybki internet. Cos jeszcze ciekawego? Tak..wynik bylby inny hakby byl Boguski, tak samo wynik bylby inny gdyby wiatr wial 10 km szybciej.

michu-k 26.10.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 619971)
Z drugiej strony Cleber powinien udac sie do psychologo bo az sie oplul krzyczac na Aru :| Ten facet ma wyjatkowe problemy z emocjami.

Tyś widział :lol:

Żeby nie było gratuluję zwycięstwa, chociaż dziękujcie za odebranie Boguskiego. Wynik byłby inny :-)

Kreseq- nie, to już wszystko :-) Dobranoc.

Ty poniżej- z choinki się urywasz, przychodzisz tu i burdel robisz. Nie psuj opinii o kibicach Legii na naszym forum, 180 i nara.

Samoth 26.10.2008 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 619971)
Co do meczu : Remis bylby sprawiedliwy, ale wygralismy i mnie to niezmiernie cieszy. Obie druzyny zagraly na dobrym poziomie. Mecz mogl sie podobac.
Teorie spiskowe jak zwykle powalaja na kolana, tak samo "miazdzaca" przewaga Wisly. - Obiektywizm :)
Dobry mecz Muchy,Choto,Rzeznika,Iwanskiego i ...Grzelaka.
Karny dla Wisly ewidentny. Z drugiej strony Cleber powinien udac sie do psychologo bo az sie oplul krzyczac na Aru :| Ten facet ma wyjatkowe problemy z emocjami.


Choto, Iwański i Grzelak zagrali moim zdaniem jedynie dobry mecz. Oczywiście byli oni wyróżniającymi się zawodnikami bo i też nie mieli wymagających rywali. A Mucha, no cóż... niesamowita dyspozycja. Szkoda, że właśnie trafiła się na mecz z Wisłą :-/

szlaQ 26.10.2008 21:56

Hehe może Grzelak jednak kiedyś będzie Brazylijczykiem ... mecz emocjonujący najbardziej szkoda tego słupka ... ale i tak Mistrzem Polski jest Wisła ... ;):)

westersyl 26.10.2008 21:56

Jak już zjechaliśmy kogo trzeba to wypadałoby podkreślić to, że to my graliśmy w tym meczu lepiej, Legia nie miała zbyt wielu sytuacji byli po prostu bardzo skuteczni i mieli w bramce Muchę. Z bardzo dobrej strony pokazał się dzisiaj Tomas, który podał dwie świetne piły do Brożka, szkoda tylko że Paweł wykorzystał tylko jedną z nich. Boguski, Paweł Brożek, Jirsak, Diaz według mnie cała 4 powinna grać, tylko oni mogą pociągnąć ten wózek do przodu. Nie obchodzi mnie ile kosztował Łobo po prostu są lepsi od niego, nawet zawodnicy którzy nie są przypisani nominalnie na jego pozycję.

SpoXsteR 26.10.2008 21:58

Dobrze jest.
Statystyki nie kłamią.
Lepiej przegrać z jakąś tam Legią niż z Polonią Bytom (z takimi się zdobywa majstra).

co do meczu, mógł się podobać, cóż, Legia farta miała... gdyby nie J. Mucha, to by nawet nie pierdli.
Trzeba przyznać że gdyby nie ich bramkarz to by mogli (......................).


Wisła 1-2 Mucha

PS. za dużo pod Legię gwizdali (do tego zawieszeniesze Boguskiego specjalnie przed meczem z Legią) i dlatego mnie to cieszy że mimo pomocy komisji (L)ili daliśmy radę!!!
Dumny jestem że jako praktycznie jedyni gramy na czysto!
Nikt nie lubi Wisły, ale my sobie poradzimy!
TYLKO WISŁA!!!

dynek.pl 26.10.2008 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 619878)
2 lata temu Wawrzyniak i Grzelak mogli byc w Wiśle, no ale jak zwykle nie dogadano się co do finansów a szkoda bo na pewno obaj w takiej dyspozycji jak dziś przydaliby się.
Skorży brakuje zdecydowanie klasowych ofensywnych zawodników co mogli by dac dobra zmiane

Akurat ich nie ma co zalowac. Jeden dobry mecz na 2 lata to i Lobodzinski zagra.

Tomek_TS 26.10.2008 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 619971)
michu-kozlowek - Tak widzialem bo mam szybkie auto i szybki internet. Cos jeszcze ciekawego? Tak..wynik bylby inny hakby byl Boguski, tak samo wynik bylby inny gdyby wiatr wial 10 km szybciej.

STOP WARIATOM DROGOWYM!


Szkoda wyniku. Remis bylby sprawiedliwy a Wisła mogla sie pokusic nawet o zwyciestwo. Szkoda tych sytuacji Brozia ale przeciez on tez nie ebdzie strzelal wszystkiego co ma i wygrywal nam wszystkich meczow.

krwawy 26.10.2008 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 619971)
Karny dla Wisly ewidentny. Z drugiej strony Cleber powinien udac sie do psychologo bo az sie oplul krzyczac na Aru :| Ten facet ma wyjatkowe problemy z emocjami.

Zapoznaj się z przepisami a nie piszesz głupoty z tym karnym tj. musi być wykonany celowy ruch w kieunku piłki a Rzeżniczak maske swoją chciał osłonić, ewidentny to nie był i cieżko w tej sytuacji ocenić czy to było celowe...

grzechu1991 26.10.2008 22:02

Legia Warszawa- i tak opini naszym forumowym Legionistom nie popsujesz. Komu kibicujesz twoja sprawa, ale raczej polecam ci forum www.kibice.net. Tam znajdziesz odpowiednio wysoki dla siebie poziomxD.

Crusi 26.10.2008 22:03

Jest jeden pozytyw, za tydzien Mauro sobie odpocznie ;] Coby nie mowic wiekszosc akcji Legii w drugiej polowie szla po jego idiotycznych stratach gdzie zamiast podawac do wychodzacych zawodnikow on z uporem maniaka holowal pilke i sie przewracal...

sayek89 26.10.2008 22:03

Mecz dobry, porażka boli, ale mistrza nie zdobywa się w jednym meczu. Prawda taka że gdyby nie było w bramce Muchy to bramki by się sypały jedna za drugą, I tak na koniec Grzelak nie został ukarany za uderzenie sędziego a dziś bramkę strzelił są równi i równiejsi niestety :/

kreseq 26.10.2008 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 619986)
Jak już zjechaliśmy kogo trzeba to wypadałoby podkreślić to, że to my graliśmy w tym meczu lepiej, Legia nie miała zbyt wielu sytuacji byli po prostu bardzo skuteczni i mieli w bramce Muchę. Z bardzo dobrej strony pokazał się dzisiaj Tomas, który podał dwie świetne piły do Brożka, szkoda tylko że Paweł wykorzystał tylko jedną z nich. Boguski, Paweł Brożek, Jirsak, Diaz według mnie cała 4 powinna grać, tylko oni mogą pociągnąć ten wózek do przodu. Nie obchodzi mnie ile kosztował Łobo po prostu są lepsi od niego, nawet zawodnicy którzy nie są przypisani nominalnie na jego pozycję.

Nie sadze ze to Wy graliscie lepiej. Moze i po strzeleniu przez Nas 2 bramki za bardzo sie cofnelismy,moze i mieliscie kilka 100, ale ilosc strzalow na bramke mowi ze wiecej akcji bylo pod bramka w ktorej stal Pawelek.
Mecz byl mozna powiedziec wyrownany, gdyz przewaga zmieniala sie co chwile. Wlasnie przez to cofniecie sie stracilismy duzo procent w posiadaniu pilki.

Pawelek to bramkarz, ale nie na Wisle Krakow. Ma cos z Cabaja...Trzeba jednak przyznac ze strzal Cziniego obronil rewelacyjnie.
Zbyt duzo strat jednej i drugiej strony, czasami zbyt dlugie kombinowanie ktore nigdy dobrze sie nie konczy.

Pochwalilbym z Wisly Jirsaka,Brozka oraz Maleckiego. Ten ostatni moim zdaniem powinien grac przez caly mecz. Dziwne zachowanie przy wpuszczeniu Niedzielana, tutaj chyba blad trenera.

Co do Iwanskiego to moim zdaniem jeden z najlepszych zawodnikow na boisku. Odbieral bardzo duzo pilek,rozgrywal i podawal w wielu przypadkach bardzo dobrze.


Wazne ze mecz stal na wysokim poziomie jesli brac pod uwage nasza lige. Dla mnie to jak na dzien dzisiejszy mecz sezonu.Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie.


Krawwy - Glupoty to piszesz Ty moj drogi. Zobacz w KTORA reke dostaje Rzeznik a potem wydawaj osady. Podpowiadam, nie w ta ktora chronil twarz.

Elendil 26.10.2008 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXter
Wisła 1-2 Mucha


TYLKO WISŁA!!!

no bez przesady.To już lepiej napisać: Brożek,Jirsak, Sobol 1 - 2 Mucha, Grzelak

kot 26.10.2008 22:06

Dajcie już sobie na luz.

Baszczyński w nerwach po meczu, wreszcie powiedział coś sensownego :

- że po przerwie,Wisła będzie inna.

Ano, żeby nie była taka, jak powiedział Skorża :

- że zanim kupią Brożkowi partnera, to Brożek już odejdzie.

Legia wygrała zasłużenie a Wisła nie przegrała wyłącznie z powodu braku Boguskiego, gdyż mimo pustni ofensywnej, zwłaszcza na skrzydłach, to i tak Ijrsak czy Diaz a nawet Małecki, wypracowali Brożkowi i także Niedzielanowi, parę setek, a że ich nie wykorzystali, to już inna sprawa. Wisła kolejne punkty straciła przez defensywę, mimo jako tako wyglądającej od strony kadrowej ( 1 bramka obciąża Piotrka Brożka a 2 Baszcza .Głowa też nie zachwycał). Tak też było w innych prestiżowaych meczach, czy w pucharach, bo tak naprawdę ograliśmy tylko Beitar u siebie, gdyż mecz z Barceloną o nic na R22, to tak jak sparing z Liverpoolem czy Sevillą, nie dający Wiśle nic, poza wątpliwą satysfakcją.

Dzisiaj Skorża postawił na swój żelazny skład i taktykę , która po raz kolejny w meczach o prestiż czy stawkę, się nie sprawdziła, tak jak i w pucharach. Wisła nie potrafi utrzymać wyniku ani się podnieść, gdy przegrywa. Wisła jest w trudnej sytuacji, bo część piłkarzy zbliża się do emerytury i już nic dobrego nie wniesie do gry a część się do Wisły nie nadaje, wskutek pomyłkowego trafienia do Wisły, mającej grać o cele najwyższe. Powstaje przepaść kadrowa i nie wierzę aby Cupiał był w stanie ją jednorazowo załatać. Nie ma ciągłości i rzetelności wzmocnień realnych a piłkarze trafiają wyłącznie za darmo i z przypadku i dlatego potem, takiego Diaza,Jirsaka,Marcello,Piotra Brożka,Boguskiego czy zapewne kolejnych, przerabia się na inne pozycje w roli zapchajdziur w miejscach akurat słabych albo pustych. A z 3 bramkarzy, żaden nie jest wart gry w Wiśle. Czy wyobrażacie sobie, że ta sama Wisła bez Brożka, będzie w stanie sobie poradzić w walce o mistrza ? Bo o kolejnych pucharach a nie LM, to możemy już tylko marzyć.

Niestety nie da się w mistrzowskim klubie, grać bez konkurencji w składzie i rezerwowych albo na zasadach przestawiania tych samych klocków na planszy, nie mając przy tym ani jednego młodego, nadającego się do skladu na przyszłość. Bycie mistrzem i puchary zobowiązują a konkurencja zmusza, każdy klub mistrzowski na świecie, do inwestycji i planowych działań oraz wzmocnień a u nas nawet nie robi się reinwestycji. Taka kowbojska metoda pracy, szybko się obnaża i nie wytrzymuje profesjonalnej konkurencji. Informowałem o tym w letnim okienku, które Wisła postanowiła zamknąć, jeszcze przed jego otwarciem i pytam się , co dała ta przerwa w transferach ? Zaoszczędziliśmy grosze aby teraz wydać majątek, na ratowanie udanej walki o mistrza i puchary, tracąc przy tym prestiż w rankingach i kase z gry w pucharach.

Albo liczne wzmocnienia na szybko i systematyczna wreszcie, planowa polityka w każdym kolejnym okienku, na miarę stawianych sobie wysokich celów, albo wracamy do roku 2007, po kolejnej destabilizacji w klubie. Na odebranie przez Cupiala kasy z Wisły, bez reinwestycji, obecna konkurencja w kraju a nie tylko zagranicą, już mu nie pozwoli, bez degradacji Wisły we wszelkich rankingach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl