![]() |
No cóż porażka boli !!! mnie najbardziej boli że taka łajza, łamaga potykająca sie o własne nogi- Grzelak strzelil nam bramke!!! Łobodzinski Cantoro Baszczyński Cleber czas odejść z Wisły dla jej dobra!!!
|
Może dlatego,że co za dużo, to niezdrowo? tak a propos tych sędziów
Cytat:
|
Cytat:
Co do sędziowania podam Ci dwa najprostsze przykłady: 1. Ręka Rzezniczaka w polu karnym - ewidentna 2. Praca łokciem w wykonaniu Radovica w pojedynku z Mauro ( chyba Radovic pozazdrościł Szali przydomku Łokietek) weszlo.com Cytat:
|
Ej ludzie nie piszcie takich bzdur na temat wywalenia Skorży bo żal czytac....
Z 8 mijsca wyprowadzil nasza druzyne na MISTRZA! W tej rundzie jestesmy na 2 meijscu z punktem starty do liderow, dzisiaj zagrlaismy abrdzo dobrze, jak na nazedzia kotre ma do dyspozycji- Maciek jest ARCYMAGIEM! |
Potrzebne było zwycięstwo stolicy? no to jest zwycięstwo :wygrał wydział dyscypliny,wygrał Wieszczu ze Smokowskim, wygrał ITI, świetny sędzia też wygrał , Legiunia ma 3 pkt. i wszyscy szczęśliwi prawda?
A że były przy tym jakieś machloje czy niesportowo-układzikowe niuanse? a kogo to oprócz Krakowa obchodzi? . Wisła popłacze, poszumi i po temacie. a warszawka może być z "sukcesu " dumna. I chyba o to im chodziło, cel osiągnięty! Czekam tylko jeszcze na jakieś mentorskie riposty C+ i wydziału dyscypliny. |
Cytat:
Rękę Rzeźnika muszę obejrzeć w tv. Wtedy będę mógł powiedzieć na 100%, czy powinna być, czy nie. Wyglądało na to, że nie ruszył nią w stronę piłki. Więc jeśli była nabita, to karnego nie było. Ale będę mądrzejszy po obejrzeniu powtórki Dobrze, że użyłeś słowa 'w pojedynku'. Chodzi o starcie Radovica i Cantoro. Obaj wymachiwali rękoma. Może i Rado zawinił, ale to Cantoro wbiegł na niego. |
Cytat:
tylko że nie są świetni a że świetnych nie ma to się lepszych wystawia, a przyanjmniej takich którzy dobrze rokują pzdro |
Zacytuję posta z wczoraj...
Cytat:
Wisła przegrała mecz w 38. minucie. Grali ładnie, ataki w okolicach 30. minuty gry pierwsza klasa. Po golu zacięli się, głupio stracili bramkę i Legia miała przewagę psychologiczną. To był mecz bramkarzy. Pawełek zaliczył 'interwencję roku' w I połowie, Mucha zagrał kapitalnie w drugich 45 minutach. Na minus oceniam grę obronną Głowackiego, ten zawodnik mnie od dłuższego czasu zupełnie nie przekonuje (patrz rewanż z THFC). Łobodziński coś tam próbował, niewiele wychodziło. Widać, że nie jest pierwszorzędnym technikiem, ale takie mamy realia, że w polskiej lidze jego potencjał może wystarczyć na bycie czołowym skrzydłowym ligi. Cantoro dalej gubi się w obronie, słabo kryje. Powinno się mu wmontować taki brzęczek, który by dzwonił gdyby kryty zawodnik uciekał na więcej niż 1 metr ;) Może by pomogło. Jirsak dużo widzi, dobry materiał na MC/AMRLC :) O naszym GK szerzej napisałem po meczu z Lechem i tutaj bez zmian, niczym nie zaskakuje, trudno oczekiwać po nim cudów. W Krakowie i Poznaniu były/są puchary europejskie, niech chłopaki z Wawy mają swoje 5 minut :) Bez wielkich żalów po porażce, Wisła ma wszelkie papiery na wygranie ekstraklasy w tym sezonie. Dopóki nie będzie uporczywie gubić punktów ze słabeuszami będę o tym przekonany, MP zdobywa się głównie na boiskach w Wodzisławiu, Gdyni, Bełchatowie, Białymstoku i innych. Tam trzeba zgarniać komplety. |
Mam nadzieje,że Pan Skorża uświadomi sobie po tym meczu kto naprawde walczy, wkłada w gre swoje serce i zasługuje na grę w pierwszej 11.
PATRYK MAŁECKI! |
Ta jesień jednak jest przykra:
Cracovia (czerwona latarnia)- słaby remis, Lech - traumatyczna porażka Legia - porażka Puchary - out |
Niech mi to ktoś wytłumaczy jeśli potrafi. Jak to jest, że Legia wychodzi grać z nami 2 NAPASTNIKAMI i 2 OFENSYWNYMI POMOCNIKAMI, a Skorża dalej co mecz usilnie próbuje przekonać siebie i wszystkich wokół do tego, że w drużynie potrzebni są 2 DEF. POMOCNICY? A kiedy próbuje już wprowadzić jakiegoś ofensywnego to tylko kosztem drugiego napastnika. Czy w momencie, w którym przegrywamy i nie ma czego bronić Niedzielan nie mógł wejść za bezproduktywnego Cantoro? Wszystko potrafię zrozumieć, ale tego ni ch.j.
|
Druga porażka z tzw. pretendentami do tytułu. Najpierw Lech delikatnie mówiąc powiózł naszych galacticos a teraz Legia nas zapakowała od tyłu.
Prawda jest taka, że Wisła jest drużyną słabą i na dodatek bez charakteru. Brak jej również tzw. sportowej złości. Ponadto nie mogę sobie przypomnieć czasów, kiedy Wisła potrafiła iść skutecznie za ciosem dobijając przeciwnika. Teraz, po zdobyciu bramki następuje "cofka" i oczekiwanie co też się zdarzy w najbliższym czasie. RN i B.C. nie zrobili nic w przerwie między sezonami (naturalnie prócz corocznej burzy w mediach, bo w tym zaczynają być mistrzami) i efekty są od początku tego sezonu widoczne. p.s. Nie mogę pojąć dlaczego szansy w dzisiejszym meczu nie dostał Marcelo ?! Cleber zrobił b. dużo dla Wisły, ale jest już niestety coraz słabszym punktem obrony. O Pawełku i jego "popisie" przy wyrównującej bramce pozwolę sobie nie napisać ani słowa - przede wszystkim, by nie dostać bana ;) Małecki winien bezdyskusyjnie od następnego meczu wyjść w pierwszej jedenastce. |
Cytat:
Szkoda ze nasz trener nie umie szybko i odpowiednio reagowac na sytuacje na boisku. |
Cytat:
Łobodziński Zieńczuk Pawełek tych ludzi nie chcę już oglądać w koszulce Wisły problem w tym że Cupial nie kupi zastępców Skorży...:evil: |
Ja bym nie płakał tak strasznie po tej porażce. Z Legią nam nie idzie i taka jest prawda. U siebi ei tak wygramy i mistrz będzie nasz!! Dziwi mnie natomiast pare decyzji. Dlaczego gra Łobodziński? I czy to jest jego optymalna forma? Nie wiem jak wy ale ja przeglądałem kiedyś fora Zagłebia Lubin i tam mieli taki polew z Łobo że strach się bać :D Tutaj jest to samo więc ja naprawdę nie rozumiem fenomenu tego piłkarza :D Legia też kiedyś miała kogoś takiego, niejaki NĘDZA :D Marek Zieńczuk, hmmm sam nie wiem co pisać. Patrząc na twarz tego zawodnika wydaje się jakby miał jakiś straszny problem, albo przynajmniej zapomniał co to znaczy być sportowcem. Jemu się po prostu NIE CHCE grac!! Czy tylko ja to widzę?? Nie ma co jechać po Skorży bo mecz był nawet niezły. Czas postawić na Marcelo i Małeckiego. Wypada chyba podziękować Cantoro po tym sezonie, podobnie jak Zieńczukowi, Cleberowi, kupić kogoś na miejsce Baszcza... Dużo by pisać. Wilelkie brawa dla Pawła Brożka, który obecnie jest najlepszym piłkarzem ligi.
P.S. w sumie dlaczego przegraliśmy skoro tam na stadionie nei ma żadnej atmosfery, zero dopingu więc nie ma jakiejś presji a momentami obrona strasznie się gubiła...szkoda meczu ale będzie lepiej :D pozdr |
Cytat:
...racja z tym Jirsakiem a moze poprstu nie ma kim grac (poza wymienionym wyzej przypadkiem) ustawienia się trzyma ale zawdonikow bo juz zapowiedziale ze ustawienie/taktyke zmieni w przerwie zimowej |
Cytat:
Jesteś żałosny z takim poglądem. Nie ma dwóch zdań. Wygrał dzisiaj zespół dojrzalszy, bardziej zdeterminowany i lepiej poukładany. Koniec kropka. Z Lechem, Cracovią, w wielu meczach Pucharu Ekstraklasy czy w końcu w niezwykle ważnym meczu z Tottenhamem też pomógł ITI, Wieszczu ze Smokowskim i Wydział Dyscypliny ?! Wisła jest po prostu słaba a Pan Maciej nie potrafi z niej niczego więcej wykrzesać ! Zastanów się co piszesz a te Twoje teorie spiskowe wsadź sobie w buty ! |
czy wam się nie wydaje,że my gramy strasznie WOLNO? Juz naprawdę mniejsza o formę kilku grajków, ale cała drużyna gra po prostu tej jesieni (oprócz paru przebłysków) na jałowym biegu.
Dziś było tak: Legia atakuje, odbierają piłkę nasi obrońcy, podanie do drugiego obrńcy, trzeciego, ten do skrzydłowego, skrzydłowy do środka, ze środka do tyłu... zanim doszliśmy na pole karne Legii, tamci zdązyli już się wyspać. I wtedyLegia odbiera piłkę, 3 podania i już sa na naszym polu karnym. Gramy niemiłosiernie schematycznie, co w połączeniu z dyspozycją bocznych pomocników skutkuje brakiej jakiegokolwiek tempa naszych akcji. Gdzie ta energia, prędkość, pewność siebie? Coś tu jest nie tak. Inną kwestią jest dyspozycja kilku naszych graczy. Skoro Baszczu robi więcej w ataku niż Łobo, to może niech przejdzie na pomoc? A na obronę bardzo dobrego moim zdaniem Singlara. To taki wariant na dziś, bo w ziemie bez zakupu ze 3 dobrych ofensywnych graczy (skrzydłowi+napastnik) będzie to samo, chyba że reszta zespołów obniży swoje loty. |
Cytat:
2 sprawa I co z tego, ze to są 2 defensywni pomocnicy skoro się udzielają dość często w ataku? Sobolewski w dużym stopniu wypracował bramkę dla nas, Cantoro może nieudolnie, ale pojawiał się dość często po polem karnym Legii i próbował strzelać czy jakoś piłke rozegrać. Niedzielan za Cantoro? Wybacz, ale Niedzielanowi wybitnie gra nie idzie odkąd wrócił po kontuzji, może gdyby grał lepiej to mogłoby być dobre posunięcie ale weź tez pod uwagę, ze Jirsak jest świeżo po przerwie a treningach i najzwyczajniej w świecie 90 minut meczu to póki co jeszcze dla niego za dużo. Cytat:
Sędzia im pomógł dzisiaj i może nie waliło to po oczach co minute, ale były pewne sytuacje kiedy mnie krew zalewała jak choćby ręka w polu karnym, która wiedzieli wszyscy oprócz sędziów i tym którym była ona nie na rękę. Tak samo ciosy łokciem jak z muai thai Radovicia . A od Skorży precz. Nie jest idealnym trenerem, ale takiego nie ma. Robi to co może dysponując wcale nie taka szeroką kardą w której nie ma 2 napastnika, żadnego klasowego skrzydłowego w formie i bramkarza, który prezentowałby równy poziom, bo z całym szacunkiem dla Pawełka, jemu raz coś wyjdzie, a innym coś zawala. |
Cytat:
|
co do Skorzy, to jak byscie to inaczej ustawili?? Kogo za Lobo? Malego? Gral dzisiaj, robil wiecej wiatru i tyle, nic z tego nie wynikalo. Podobnie z Zienczukiem. Brak zmiennikow i tyle.. O ofensywnych srodkowych, to nawet nie pisze bo to smieszne jest, kazdy wie, ze jedynie Jirsak do takiego miana pretenduje(i dzisiaj wywiazal sie pieknie ze swojego zadania idealnie obslugujac Pawla)
O braku napastniak nie ma nawet co pisac, jak gral Niedzielan widzielismy, sadzicie, ze cos by zmienilo gdyby gral od poczatku??(moze ilosc zawalow by wzrosla..) Nie wiem, gdybac sobie mozna, ze moze Kmiecik by nas zbawil? Ale postawil by ktos z was na niego?? (bez sciemy) |
Cytat:
|
Cytat:
Brawo za walke |
Cytat:
|
Cytat:
Obawiam się czy po tak beznadziejnej "jesieni" tym, który może oczekiwać jakichkolwiek zakupów będzie jeszcze ... Pan Maciej |
Co do meczu : Remis bylby sprawiedliwy, ale wygralismy i mnie to niezmiernie cieszy. Obie druzyny zagraly na dobrym poziomie. Mecz mogl sie podobac.
Teorie spiskowe jak zwykle powalaja na kolana, tak samo "miazdzaca" przewaga Wisly. - Obiektywizm :) Dobry mecz Muchy,Choto,Rzeznika,Iwanskiego i ...Grzelaka. Karny dla Wisly ewidentny. Z drugiej strony Cleber powinien udac sie do psychologo bo az sie oplul krzyczac na Aru :| Ten facet ma wyjatkowe problemy z emocjami. Na trbunach przecietnie jak zwykle ostatnimi czasy. Dobrze ze mozna sobie zobaczyc w necie "z bliska" kontrowersyjne sytuacje. michu-kozlowek - Tak widzialem bo mam szybkie auto i szybki internet. Cos jeszcze ciekawego? Tak..wynik bylby inny hakby byl Boguski, tak samo wynik bylby inny gdyby wiatr wial 10 km szybciej. |
Cytat:
Żeby nie było gratuluję zwycięstwa, chociaż dziękujcie za odebranie Boguskiego. Wynik byłby inny :-) Kreseq- nie, to już wszystko :-) Dobranoc. Ty poniżej- z choinki się urywasz, przychodzisz tu i burdel robisz. Nie psuj opinii o kibicach Legii na naszym forum, 180 i nara. |
Cytat:
Choto, Iwański i Grzelak zagrali moim zdaniem jedynie dobry mecz. Oczywiście byli oni wyróżniającymi się zawodnikami bo i też nie mieli wymagających rywali. A Mucha, no cóż... niesamowita dyspozycja. Szkoda, że właśnie trafiła się na mecz z Wisłą :-/ |
Hehe może Grzelak jednak kiedyś będzie Brazylijczykiem ... mecz emocjonujący najbardziej szkoda tego słupka ... ale i tak Mistrzem Polski jest Wisła ... ;):)
|
Jak już zjechaliśmy kogo trzeba to wypadałoby podkreślić to, że to my graliśmy w tym meczu lepiej, Legia nie miała zbyt wielu sytuacji byli po prostu bardzo skuteczni i mieli w bramce Muchę. Z bardzo dobrej strony pokazał się dzisiaj Tomas, który podał dwie świetne piły do Brożka, szkoda tylko że Paweł wykorzystał tylko jedną z nich. Boguski, Paweł Brożek, Jirsak, Diaz według mnie cała 4 powinna grać, tylko oni mogą pociągnąć ten wózek do przodu. Nie obchodzi mnie ile kosztował Łobo po prostu są lepsi od niego, nawet zawodnicy którzy nie są przypisani nominalnie na jego pozycję.
|
Dobrze jest.
Statystyki nie kłamią. Lepiej przegrać z jakąś tam Legią niż z Polonią Bytom (z takimi się zdobywa majstra). co do meczu, mógł się podobać, cóż, Legia farta miała... gdyby nie J. Mucha, to by nawet nie pierdli. Trzeba przyznać że gdyby nie ich bramkarz to by mogli (......................). Wisła 1-2 Mucha PS. za dużo pod Legię gwizdali (do tego zawieszeniesze Boguskiego specjalnie przed meczem z Legią) i dlatego mnie to cieszy że mimo pomocy komisji (L)ili daliśmy radę!!! Dumny jestem że jako praktycznie jedyni gramy na czysto! Nikt nie lubi Wisły, ale my sobie poradzimy! TYLKO WISŁA!!! |
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda wyniku. Remis bylby sprawiedliwy a Wisła mogla sie pokusic nawet o zwyciestwo. Szkoda tych sytuacji Brozia ale przeciez on tez nie ebdzie strzelal wszystkiego co ma i wygrywal nam wszystkich meczow. |
Cytat:
|
Legia Warszawa- i tak opini naszym forumowym Legionistom nie popsujesz. Komu kibicujesz twoja sprawa, ale raczej polecam ci forum www.kibice.net. Tam znajdziesz odpowiednio wysoki dla siebie poziomxD.
|
Jest jeden pozytyw, za tydzien Mauro sobie odpocznie ;] Coby nie mowic wiekszosc akcji Legii w drugiej polowie szla po jego idiotycznych stratach gdzie zamiast podawac do wychodzacych zawodnikow on z uporem maniaka holowal pilke i sie przewracal...
|
Mecz dobry, porażka boli, ale mistrza nie zdobywa się w jednym meczu. Prawda taka że gdyby nie było w bramce Muchy to bramki by się sypały jedna za drugą, I tak na koniec Grzelak nie został ukarany za uderzenie sędziego a dziś bramkę strzelił są równi i równiejsi niestety :/
|
Cytat:
Mecz byl mozna powiedziec wyrownany, gdyz przewaga zmieniala sie co chwile. Wlasnie przez to cofniecie sie stracilismy duzo procent w posiadaniu pilki. Pawelek to bramkarz, ale nie na Wisle Krakow. Ma cos z Cabaja...Trzeba jednak przyznac ze strzal Cziniego obronil rewelacyjnie. Zbyt duzo strat jednej i drugiej strony, czasami zbyt dlugie kombinowanie ktore nigdy dobrze sie nie konczy. Pochwalilbym z Wisly Jirsaka,Brozka oraz Maleckiego. Ten ostatni moim zdaniem powinien grac przez caly mecz. Dziwne zachowanie przy wpuszczeniu Niedzielana, tutaj chyba blad trenera. Co do Iwanskiego to moim zdaniem jeden z najlepszych zawodnikow na boisku. Odbieral bardzo duzo pilek,rozgrywal i podawal w wielu przypadkach bardzo dobrze. Wazne ze mecz stal na wysokim poziomie jesli brac pod uwage nasza lige. Dla mnie to jak na dzien dzisiejszy mecz sezonu.Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie. Krawwy - Glupoty to piszesz Ty moj drogi. Zobacz w KTORA reke dostaje Rzeznik a potem wydawaj osady. Podpowiadam, nie w ta ktora chronil twarz. |
Cytat:
|
Dajcie już sobie na luz.
Baszczyński w nerwach po meczu, wreszcie powiedział coś sensownego : - że po przerwie,Wisła będzie inna. Ano, żeby nie była taka, jak powiedział Skorża : - że zanim kupią Brożkowi partnera, to Brożek już odejdzie. Legia wygrała zasłużenie a Wisła nie przegrała wyłącznie z powodu braku Boguskiego, gdyż mimo pustni ofensywnej, zwłaszcza na skrzydłach, to i tak Ijrsak czy Diaz a nawet Małecki, wypracowali Brożkowi i także Niedzielanowi, parę setek, a że ich nie wykorzystali, to już inna sprawa. Wisła kolejne punkty straciła przez defensywę, mimo jako tako wyglądającej od strony kadrowej ( 1 bramka obciąża Piotrka Brożka a 2 Baszcza .Głowa też nie zachwycał). Tak też było w innych prestiżowaych meczach, czy w pucharach, bo tak naprawdę ograliśmy tylko Beitar u siebie, gdyż mecz z Barceloną o nic na R22, to tak jak sparing z Liverpoolem czy Sevillą, nie dający Wiśle nic, poza wątpliwą satysfakcją. Dzisiaj Skorża postawił na swój żelazny skład i taktykę , która po raz kolejny w meczach o prestiż czy stawkę, się nie sprawdziła, tak jak i w pucharach. Wisła nie potrafi utrzymać wyniku ani się podnieść, gdy przegrywa. Wisła jest w trudnej sytuacji, bo część piłkarzy zbliża się do emerytury i już nic dobrego nie wniesie do gry a część się do Wisły nie nadaje, wskutek pomyłkowego trafienia do Wisły, mającej grać o cele najwyższe. Powstaje przepaść kadrowa i nie wierzę aby Cupiał był w stanie ją jednorazowo załatać. Nie ma ciągłości i rzetelności wzmocnień realnych a piłkarze trafiają wyłącznie za darmo i z przypadku i dlatego potem, takiego Diaza,Jirsaka,Marcello,Piotra Brożka,Boguskiego czy zapewne kolejnych, przerabia się na inne pozycje w roli zapchajdziur w miejscach akurat słabych albo pustych. A z 3 bramkarzy, żaden nie jest wart gry w Wiśle. Czy wyobrażacie sobie, że ta sama Wisła bez Brożka, będzie w stanie sobie poradzić w walce o mistrza ? Bo o kolejnych pucharach a nie LM, to możemy już tylko marzyć. Niestety nie da się w mistrzowskim klubie, grać bez konkurencji w składzie i rezerwowych albo na zasadach przestawiania tych samych klocków na planszy, nie mając przy tym ani jednego młodego, nadającego się do skladu na przyszłość. Bycie mistrzem i puchary zobowiązują a konkurencja zmusza, każdy klub mistrzowski na świecie, do inwestycji i planowych działań oraz wzmocnień a u nas nawet nie robi się reinwestycji. Taka kowbojska metoda pracy, szybko się obnaża i nie wytrzymuje profesjonalnej konkurencji. Informowałem o tym w letnim okienku, które Wisła postanowiła zamknąć, jeszcze przed jego otwarciem i pytam się , co dała ta przerwa w transferach ? Zaoszczędziliśmy grosze aby teraz wydać majątek, na ratowanie udanej walki o mistrza i puchary, tracąc przy tym prestiż w rankingach i kase z gry w pucharach. Albo liczne wzmocnienia na szybko i systematyczna wreszcie, planowa polityka w każdym kolejnym okienku, na miarę stawianych sobie wysokich celów, albo wracamy do roku 2007, po kolejnej destabilizacji w klubie. Na odebranie przez Cupiala kasy z Wisły, bez reinwestycji, obecna konkurencja w kraju a nie tylko zagranicą, już mu nie pozwoli, bez degradacji Wisły we wszelkich rankingach. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl