![]() |
Cytat:
Ja powiem swoje zdanie na ten temat, ktos chce niech sie zgodzi kto nie chce nie musi, nie bede bil:) I otóż Żmijko jedną ze złych rzeczy które zrobil Dan bylo posadzenie Mauro na lawie, choc ta sama sytuacja byla z Baszczem i 2-3 innymi zawodnikami, ale no najbardziej odczuli to na sobie dwaj ww zawodnicy. Jesli zawodnik nie gra przez dluszy okres czasu to traci ogranie, pewność siebie, czucie piłki, gorzej jest z ustawianiem sie na boisku i ponadto przybil go troche psychicznie, ponieważ jesli zawodnik czuj ze nalezy mu sie gra a wie ze nie ma szans to go doluje, dlatego nie raz mozna bylo zauwazyc w innych sytucjach jak zawodnicy odzywaja po zmianie trenera, jak i Mauro w pewnym stopniu. Druga sprawa przygotowanie fizyczne, Wisla swietnie wygladala, ale frycowe zaplacilo wielu zawodników ktorzy nie wytrzymali trudow treningowych. I nie mozna tego traktowac ze sie obijali, bo wielu tak mowilo jakby byli na kazdym treningu Wisly... Poprostu kazdy ma inny organizm i indywidualnie trzeba go dostosowac do natezen treningowych. Pamietacie jak czesto zawodnicy lapali kontuzje za Dana? A teraz np taki Glowa lacznie z 1,5 msc kontuzji przez 1,5 roku mial, a wtedy to tyle gral.. Uwazam za Mauro mimo wszystko nie gra tak zle, kiedys trzymal irobil kolka bylo dobrze, teraz robi kolka i trzyma jest zle, bo sie tak przyjelo. Oczywiscie ze ga duzo gorzej niz 3 lata temu. Ale gdyby byl tak slabym zawodnikiem, to w srodku caly czas by gral Sobol z Jrsakiem badz jak sezon wczesniej Dudka, gdzie nawet nie raz sie zdarzalo ze Mauro sadzal Dudke na lawce. |
Dla mnie Cantoro to obok Baszczynskiego i Glowackiego LEGENDA Wisly. Szczerze mowiac to troche smieszne, ze za tyle lat gry macie do niego pretensje, ze mniej powaznie potraktuje mecz w PE czy
z jakimis leszczami w lidze. Wazne, ze w najwazniejszych meczach daje z siebie wszystko i szczegolnie w europejskich pucharach z silnymi rywalami byl nieoceniony. Tyle offtopu. Co do meczu szkoda, ze szansy nie dostal Baretto (czyzby to jego koniec w Wisle ?, troche dziwne). Kwiek wykorzystal swoja szanse. |
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1:1 (1:0)
Widzów 300. Co za szalona frekwencja przy kałuży :D |
Cytat:
drugie podkreślone zdanie to :rotfl: Cytat:
|
Cytat:
poza tym nie stawiałbym Cantoro na jednej półce z Głową czy Baszczem a już na pewno nie nazwałbym go legendą |
Cytat:
|
Cytat:
Co do treningów to Mauro ZAWSZE sie na nich oboja(ł) (ostatnio nie bywam, to może się zmienił - ale watpie). Tylko, że inni trenerzy to tolerowali. Petrescu postanowił nie akcepotować takiego zachowania. Jesli chodzi o kółka to coraz częsciej one świadczą nie o umiejętnościach, a raczej o braku pomysłu na to co dalej zrobić z piłką. A tak w ogólę odchodzac od tematu sportowego, to niestety, ale ogólna postawa Mauro jaką prezentuje od pewnego czasu (olewanie swoich obowiązków, olewanie kibiców, traktowanie Wisły jedynie jako dojnej krowy, bez zadnego zaangazowania) "fanów" mu napewno nie dostarcza. Ale to trudno zauwazyć nie będąc w Krakowie, chociazby na meczach. Więc nie dziw się, że coraz więcej pojawia się jego przeciwników niz zwolenników. Pisałam to ja, kiedyś wieeeeelka fanka Mauro. I bynajmniej nie fanka Dana. Pzdr |
Cytat:
Żmijka: To ze nie ma mnie w Krakowie to nie znaczy ze na meczach nie bywam ,bylem w tym sezonie na obu meczach z Barca, w Londynie, z Beitarem w krk, z Polonia B, Belchatowem i Arka, wiec troche tego bylo plus wszystkie inne mecze ktore byly w TV, choc oczywiscie lepiej wszystko widać na zywo. Jesli ktos narzeka o Mauro z Tottenhamem to mysle ze o mecz w Krakowie, gdzie wiekszosc dala po dupie, bo w Londynie gral dobrze i mial sporo odbiorow... Ja nie chce stac sie jego wielkim obronca, ale oceniam jego gre ktora w moim mniemaniu jak i Skorzy jest niezla. Nawet jesli byl leniwy, choc tylko Dan mial taka opinie, poprzedni trenerzy na niego stawiali i odplacal im dobra gra, byl uwazany za jednego z najlepszych pomocnikow w lidze, a nawet nie raz panowie z C+ nie raz mowili o nim najlepszy gracz ligi, za darmo tego nie mial. Teraz jest gorzej, trudno ale jesli za niby taka fatalna gre i zaangazowanie za caly pobyt w Wisle, to idac tym torem to bysmy nie uzbierali 11. Mam ogromny szacunek dla Glowy Brozkow Baszcza i Mauro, za to co zrobili i robia dla Wisly. OK musze do nauki wracac najwyzej jutro odpisze... |
brawa za dzisiejszy mecz dla Dawida Kwieka, więcej szans dla niego proszę.
i szkoda że się Wtorek dalej nie odblokował, okazje miał.. Patryk! podawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj! edyt: aa i Kmiecia proponuje.. nie wiem.. na pomoc przestawić? dziś ze 3 razy ładnie podał i tyle, a w ataku to on bezużyteczny jest. |
Cytat:
|
Cytat:
a ja mam nieodparte wrażenie, że Reyman miałby dzisiaj ciężko- pod koniec kariery grał mniej skutecznie i słabiej a że nie wiedział nawet o zamiarze powstania BKS-u to nie miałby żadnego alibi :lol: |
Cytat:
|
Fajnie się pokazał ze Śląskiem Dawid Kwiek. Ma taką łatwość poruszania się, płynnie biega widać, że gra mu sprawia radość. Inni nasi młodzi to człapią po boisku. No i trochę dobrze Sebastian Janik się zaprezentował. Małecki widać, że jest w formie, powinien zastąpić Łobodzińskiego, tylko żeby tak długo piłki nie przetrzymywał bo się z niego zrobi drugi Cantoro.
|
Cytat:
1.olewanie swoich obowiązków: 2. olewanie kibiców: 3. traktowanie Wisły jedynie jako dojnej krowy: 4.bez zadnego zaangazowania: |
Cytat:
SKWK jest zakochane w oczernianiu Mauro i zawsze po złych meczeach lubi wspominać sprawę w której walczył z klubme o parę złotych. Dla mnie jest jasne że SKWK zrobi wszystko aby w momencie odejścia teog piłkarza jak najbardziej go oczernić, a to co dla nas zrobił będzie kwestią drugoplanową. Skoro Mauro jest taki zły i gra w pierwszym składzie to jacy muszą być nasi rezerwowi, frajerzy, śmiecie, złodzieje ? Przecież skoro nie grają to robia jeszcze mniej od Mauro i do tego pobierają kase ! |
Cytat:
ale głupoty pie....sz |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
2. Zobacz sobie jak zachowuje się gdy podchodzi "podziekować" pod sektory, praktycznie nigdy nie można na niego liczyć jeśli chodzi o jakies spotkania z kibicami, gdy na Wisle są jakies dzieciaki niepełnosprawne to albo przechodzi udając, że nie widzi (gdy większość chociaz ręke poda) albo podchodzi z miną wielkiego meczennika (to nie jednorazowe sytuacje, które możnaby zwalić na zmęczenie/gorszy dzień). 3/4. (to jedno zdanie) To co wyzej daje w efekcie właśnie takie wnioski. Prosze. Ale i tak nie uwierzysz, poprostu się uczepiłam biednego Argentyńczyka ... Aha no i nie reprezentuje tu żadneog zdania SKWK (:shock: ) tylko swoje własne, prywatne. |
Cytat:
Wiecie co jest przykre?? Nie mamy napastników prócz Pawła.... nie mamy... Wtorek chyba gra gozej niz S.Svitlica:( W zeszłym sezonie było większe pole manewru, byli : DUDU i PAULISA , moze nie byli wybitnymi snajperami (chociaz paulsita strzelil 5 goli w ostatniej rondzie) to i tak przewazali o klase naszych obecnych rezerwowych. GRZESIU>>>>?? OGARNIJ SIĘ CHŁOPIE zacznij cos robic w tej WIŚLE!!! |
Niestety Cantoro się faktycznie ,,skantorzył" i wszysko olewa. Dla mnie najlepiej to było widać po Barcelonie gdy wszyscy piłkarze byli przy D i sobie wzajemnie dziękowaliśmy on stał na środku boiska i ostro dyskutował z kimś z Barcy. Dla nas i myślę że dla większości piłkarzy historyczny moment dla niego czas na pogawędkę
|
Zeby nie bylo ze kopie Mauro, bo nie takie sa moje intencje.
Wd mnie Mauro skonczyl sie ,kiedy podpisal kontrakt ,jak na nasze warunki , w 100% 'gwiazdorski'. Pewnie nie wiele osob pamieta, jakie problemy z tym byly.Mauro zarzadal tyle i tyle i nie bylo ze boli. Gdyby nie to ze to byl inny okres i klub wymiekl ,to dzis Mauro bylby w jednym szeregu z Kosa i Dolha. A tak ,klub sie zgodzil no i jak wiemy nie do konca sie to sprawdzilo. Czas Maura w Wisle sie konczy i to kazdy widzi(moze poza trenerem ktory z uporem maniaka widzi go w zasadzie w kazdym meczu w 1 skladzie). Mimo wszystko bedziemy go pamietac dobrze. |
Mauro ma kontrakt ważny do 30 Czerwca przyszłego roku i pewnie już z nim klub nowej umowy nie podpisze chociaż Skorża stawia częściej na Cantoro niż na Jirsaka wiec może Argentyńczyk jeszcze troche w Wiśle pogra tym bardziej że na nowe transfery sie chyba nie zanosi.
|
Cytat:
Ja nie mam pewności, czy gorsza gra Mauro wynika z olewania. Ostatnio znacznie częściej podaje do przodu niż robił to dawniej, pojawia się z przodu - Skorża przestawia mu sposób gry na wymagający więcej biegania i być może sił nie starcza. Co do wystawiania go zamiast Tomasa - Jirsak jest przecież zupełnie innym typem zawodnika pod każdym względem, w defensywie, razem z wszystkimi błędami Mauro, Tomas go tam nie zastąpi, a widać Skorży bardziej przy obecnym składzie zależy na nie ryzykowaniu z tyłu licząc, że Brożek coś tak wciśnie do bramki. Nie mamy składu jak dawniej, że ile by nam nie strzelili, zawsze strzelimy trochę więcej. |
Ja do Mauro mam taki a nie inny stosunek. Uważam ,ze nie powinien już grać, zwyczajnie nic nie wnosi do gry. Także byłem przeciwny podpisywaniu z nim nowej umowy, bo uważałem, że za takie pieniądze, jaki mu zaoferowano, można było ściągnąć dużo lepszego defensywnego pomocnika. Ale ileż to wyczytałem pod swoim adresem.:) Ale jakby na to nie patrzeć to była dość istotna rozgrywka dla przyszłości naszego klubu. Także z tej decyzji, dzięki Bogu, wyciągnęliśmy wnioski. Już nie podpisujemy nie wiadomo jakich kontraktów, tylko motywacyjne. Tak wiec niby przepłaciliśmy ale ile zaoszczędziliśmy? Jak sięgam pamięcią wstecz, to przypominam sobie jaką stworzono nagonkę na prezesów, że jak nie podpiszą to będą na zawsze wyklęci z historii Wisły. Straszono, że bodajże FC Basel chce go wsiąść od reki:). W gazetach chwytające za serce artykuły o biedzie w Argentynie itd. Wszystko to złożyło się na to ,ze dzisiaj mamy bardzo dobrze opłacanego nieroba, który zabiera miejsce innym. Z drugiej strony trudno się dziwić Skorży, że go wpuszcza, bo z drugiej strony, co ma posadzić tak drogiego zawodnika na ławie?MU ani CHFC nie jesteśmy, więc na wydfawanie pieniędzy ot tak pozwolić sobie nie możemy, wieć niech chociaż facet przewraca się z piłką. Problem tez w tym ,ze nikt go nie kupi. I tak chłop utrzymuje się w Wiśle.Wiem ,ze to dość naiwne tłumaczenie, ale czym tłumaczyć wystawianie Cantoro w pierwszej jedenastce?Już teraz na jego miejsce powinien wskoczyć Baretto, co do tego nie ma wątpliwości.
Prawdopodobnie będziemy się z Cantoro męczyć jeszcze rok, i jestem pewien że zarząd nie podda się psychozie pokemonów i kibiców TF i nie podpisze nieroba na kolejny, choćby rok. |
Barreto nawet na lawce nie bylo w meczu ze Slaskiem.Wiec jak on ma zastapic niezastapionego Cantoro? Skorża chyba w ogóle nie jest do niego przekonany, ja wręcz przeciwnie.
|
Cytat:
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=10048 |
|
Bilety na Wisla - Gornik (Puchar Polski)
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4742 |
Na przekor lawinie najazdu na Mauro, nadal cenie Cantoro za kilka lat walki dla Wisly. Moze mam dluzsza pamiec? Lepsza i gorsza forma przeplataja sie sinusoidalnie i to dotyczy w takim samym stopniu Ronaldinho, Kaki czy C-Żela etc. Natomiast zagladanie do portfela to juz typowo polska specyfika...
Cantoro kocha gałę, wypisywanie ze nie chce mu sie walczyc na boisku jest smieszne. Zgadzam sie, to nie jest tytan pracy na treningach, ale mimo tego jego organizm regeneruje sie o 20% szybciej niz polskich zawodnikow hehTechnicznie zdecydowanie wyrasta ponad srednia krajowa w PL, nie musi tyle wkladac w to wysilku, on sie z tym urodzil. Walecznosc? Moim zdaniem tylko Cleber i Sobol walcza tyle co Cantoro. Holuje? Od tego jest trener, zeby go na to wyczulic!!! Nie twierdze, ze Mauro jest teraz w wysmienitej formie. Gra co najwyzej poprawnie, co w jego przypadku czesto dla kibicow oznacza zbyt malo. W Wawie to Cantoro byl jedna z wiodacych postaci. Mial konkretne wyjscia do przodu (dwa grozne strzaly), dwie fajne asysty, ale przede wszystkim udzielal sie w odbiorze, co jest bardzo niewymierne dla oka laika. Nie jest to tak efektowne jak szarpniecie skrzydlem, ale dla druzyny wazniejsze. A co do PP, licze ze potraktujemy ten mecz powaznie i odwaznie. Moze w koncu zagramy na dwoch klasycznych napastnikow? |
Mecz z Górnikiem będzie ważny z kilku powodów i na pewno nie można go sobie odpuścić. Po pierwsze walczymy o cenne i prestiżowe, choć przez niektórych bagatelizowane trofeum. Po drugie na R22 wraca Henryk Kasperczak, trener który zrobił dla Wisły bardzo dużo i pomimo całego szacunku do niego, trzeba mu pokazać, że z nim czy bez niego Wisła to jest ciągle potęga!!! Po trzecie piłkarze muszą się odbudować po porażce na Łazienkowskiej, która boli bardziej niż te poprzednie, gdyż stoczyliśmy piękny i IMO naprawdę wyrównany bój. No i trener Skorża musi pokazać, że wciąż jest najlepszym trenerem, jakiego w tej chwili Wisła może mieć - w co głęboko wierzę i czego mu szczerze życzę.
|
Cześć, nie wie ktoś ile już biletów poszło na to spotkanie ?
|
Jestem pewien że jeśli Legia przejdzie Jagiellonie dzisiaj to w następnej rundzie będzie grała z drużyną z Sanoka.
|
Czy dzisiejszy mecz jest na justin.tv? Jak tak to czy można już linka dokładnego dostać? Bo jak tak to poprosze.
|
Cytat:
|
Według programu najlepiej iść na stadion i dopingować gorąco naszych.
|
znajac nasze szczescie trafimy na jakis Ruch i znow nuda, jakbym ****a chcial trafic na ten Sanok!
Ale wpierw trzeba przejsc pasozyta Kasperczaka. Panie, ja Cie prosze.. |
Ktoś wie na jakim programie w tv bedzie mecz z Górnikiem?
|
Pawełek - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Cleber - Małecki, Diaz, Cantoro, Piotr Brożek - Boguski, Paweł Brożek
Całkiem porządnie do wygląda, ja jednak mimo wszystko Clebera posadziłbym na ławce, na obrone przesunął Piotrka, do pomocy Boguskiego a do ataku Niedzielana. Kiedy on ma wracać do formy jak nie w takich meczach... Zwycięstwa jestem pewny, natomiast jestem ciekaw, jak będzie wyglądać nasza gra jako taka. |
polecam stronę http://www.meczyki.pl/pilka.php i tam widać kto daje dzisiejszy mecz i są linki
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl