![]() |
|
|
|
|
bramki LECHIA - WISŁA http://www.youtube.com/watch?v=_14wX1Dqaes
|
BRAMKI WISEŁKI Z CAŁEGO SEZONU
Warto przypomnieć sobie przed ostatnim meczem :) 1 kolejka Wisła Kraków - Polonia Bytom 1-0 2 kolejka Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0-1 0-2 3 kolejka Wisła Kraków - GKS Bełchatów 1-0 2-0 2-1 4 kolejka Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1-0 1-1 5 kolejka Wisła Kraków - Lech Poznań 0-1 0-2 0-3 1-3 1-4 6 kolejka Jagiellonia Białystok - Wisla Kraków 0-1 0-2 7 kolejka Wisła Kraków - Arka Gdynia 1-0 2-0 3-0 4-0 8 kolejka Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1-0 1-1 9 kolejka Wisła Kraków - Piast Gliwice 1-0 2-0 10 kolejka Legia Warszawa - Wisła Kraków 0-1 1-1 1-2 obrona Pawełka 11 kolejka Wisła Kraków - Ruch Chorzów 1-0 2-0 12 kolejka Wisła Kraków - ŁKS Łódź skrót 13 kolejka Odra Wodzisław - Wisła Kraków 0-1 0-2 14 kolejka Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-0 2-0 3-0 15 kolejka Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1-0 2-0 2-1 16 kolejka Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0 17 kolejka Wisła Kraków - Odra Wodzisław 1-0 2-0 3-0 3-1 18 kolejka Polonia Bytom - Wisła Kraków 1-0 1-1 19 kolejka Wisła Kraków - Polonia Warszawa 1-0 1-1 2-1 20 kolejka GKS Bełchatów - Wisła Kraków skrót 21 kolejka Wisła Kraków - Cracovia Kraków 0-1 1-1 2-1 3-1 4-1 22 kolejka Lech Poznań - Wisła Kraków 0-1 1-1 23 kolejka Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1-0 24 kolejka Arka Gdynia - Wisła Kraków 0-1 25 kolejka Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0-1 1-1 2-1 3-1 26 kolejka Piast Gliwice - Wisła Kraków 1-0 1-1 27 kolejka Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-0 28 kolejka ŁKS Łódź - Wisła Kraków 0-1 0-2 0-3 0-4 29 kolejka Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1-0 1-1 2-1 2-2 2-3 2-4 |
a miałby ktos te wszystkie bramki w dobrej jakości na jakiimś serwerze ?? :) bo by sie coś skleciło z tego
|
|
|
Franek, Franek...Łowca bramek
Żuraw, Żuraw...Władca muraw Filmiki o dwóch najlepszych wiślackich strzelców ostatnich lat. |
Trochę zdjęć z ubiegłotygodniowych spotkań z zawodnikami w M1 i Galerii Krakowskiej
+ 2 krótkie filmiki w tym jeden pt. "Kibice zdobyli Galerię Krakowską"! :) http://www.uwolnijswojczas.pl/wydarz...sla-krakow/444 PS. Umbro dziękuje wszystkim, którzy przybyli na spotkania z zawodnikami! |
Kilka moich niepiłkarskich zdjęć z dzisiejszego meczu:
http://i39.tinypic.com/10zyg51.jpg http://i40.tinypic.com/2625hmv.jpg http://i42.tinypic.com/dms942.jpg ("Plaudite, cives!" łac., "klaszczcie, obywatele!"; por. finita la commedia. Etym. - wezwanie aktorów rzymskich, po odegraniu komedii, skierowane do publiczności.) http://i39.tinypic.com/1yr0ww.jpg http://i40.tinypic.com/2le06l4.jpg |
|
|
|
30.05.2009, Wisła-Śląsk 2-0
44 zdjęcia wislasoccer.com http://www.wislasoccer.com/foto/galeria/13326.jpg |
|
|
Ma ktoś zdjęcie Cupiała cieszącego się z MP??
|
Ma ktoś linki do całego meczu na rapidshare?
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Obym nigdy już nie musiał go oglądać na stadionie.... |
|
Wiślacka tapeta : http://odsiebie.com/pokaz/3203686---3908.html
|
|
Gala Ekstraklasy - uroczystość wręczenia medali za Mistrzostwo Polski w piłce nożnej
http://www.fotopuszka.pl/galeria-87-all |
|
|
|
|
|
|
Mógłby mi ktoś podesłać linka gdzie mogę ściągnąć cały mecz Wisła Śląsk
|
|
|
|
ma ktos jakies zdjecia/filmy z Baszczem w gniezdzie ?
|
http://www.youtube.com/watch?v=tI24h...942&feature=iv Ma ktoś może to cudo na dysku?? Jeśli tak to naprawdę warto wrzucić na jakiś serwer, bo to po prostu miażdy!!!
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl