Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

felipe 06.03.2009 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 686244)
Nie mam na myśli obecnych ale tych którzy chcą się zapisac może warto nagłośnic od czasu do czasu na jakie korzyści z tego tytułu mogą liczyc .

Hmmm. Zapytam wprost - to na jakież to "korzyści" mogą liczyć członkowie SKWK ?
Prosze o argumenty "materialne" bo to one najbardziej przekonują potencjalnych nowych członków...

Co do karnetów - wszystko wyjaśnił droho .

Pozostaje czekać na powrót sukcesów, ładnej gry, czyli czasy, gdy groszem na karnety rzucą nawet pikniki. W innym przypadku pozostaje nam oglądanie na meczach wielu błękitnych krzesełek... Smutne, ale fanatykami stadionu nie wypełnimy bo ich po prostu nie ma na tyle, nie oszukujmy się.

droho 16.07.2009 16:24

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ienna_2009_10/

wislak_92 16.07.2009 16:27

To bedzie na takiej zasadzie jak kiedys na R22 zanim wprowadzili karty chipowe? Tzn: dajesz typowi przy bramce karnet, od robi 'dziurke' przy danym meczu i wchodzisz?

W_S 16.07.2009 17:34

Czy będzie sprzedaż biletów w Sosnowcu ??

yaarekarek 16.07.2009 18:13

Witam.
No i zrobiła Wisła z karnetami to, czego się bałem.
Wliczona na stałe opłata za przejazd pociągiem. Nie rozumiem dlaczego mam płacić PKP za bilet skoro go nie wykorzystam. Wolę jeździć na mecze samochodem i te 20zł wystarczy mi co najmniej na 2 mecze (4 osoby w aucie). Także bardzo dziękuję. Na Levadii byłem. Zobaczymy się na meczu za rok, przy R22.
Szkoda jeszcze, że na oficjalnej stronie Wisły po przebudowie nie można komentować artykułów. Było to bardzo pożyteczne i akurat by się przydało w powyższej sytuacji.
Pozdrawiam wszystkich.
Jarek.

PvD 16.07.2009 19:15

Proponuję aby Wisła ustaliła taką cenę karnetu by 1 mecz wychodził 30 zł, a pociąg za darmo :) ;)

Kamil 16.07.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yaarekarek (Post 763123)
Witam.
No i zrobiła Wisła z karnetami to, czego się bałem.
Wliczona na stałe opłata za przejazd pociągiem. Nie rozumiem dlaczego mam płacić PKP za bilet skoro go nie wykorzystam. Wolę jeździć na mecze samochodem i te 20zł wystarczy mi co najmniej na 2 mecze (4 osoby w aucie). Także bardzo dziękuję. Na Levadii byłem. Zobaczymy się na meczu za rok, przy R22.
Szkoda jeszcze, że na oficjalnej stronie Wisły po przebudowie nie można komentować artykułów. Było to bardzo pożyteczne i akurat by się przydało w powyższej sytuacji.
Pozdrawiam wszystkich.
Jarek.

bedziemy plakac za tobą!

Forenza 16.07.2009 19:39

tzn ze Hutnik już nie aktualny!??przecież od września maja tam stac juz jupitery; dzwina decyzja.

Watts 16.07.2009 20:33

Mam pytanko, może trochę za wcześnie, ale: jeśli mimo wszystko przeboleję karnet z doliczonym pociągiem (bo mieszkam 20 minut od stadionu Ludowego), to czy będę miał problem z wejściem na sektor Wisły poza kolumną z dworca i analogicznie z wyjściem ze stadionu?...

merphy 16.07.2009 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 763197)
Mam pytanko, może trochę za wcześnie, ale: jeśli mimo wszystko przeboleję karnet z doliczonym pociągiem (bo mieszkam 20 minut od stadionu Ludowego), to czy będę miał problem z wejściem na sektor Wisły poza kolumną z dworca i analogicznie z wyjściem ze stadionu?...

Na podstawie meczu z Levadią twierdzę że nie będziesz miał żadnego, dużo ludzi przyjechało autami i bez najmniejszych problemów (wręcz policja kierowała gdzie ustawić auto) weszli na stadion. Wychodząc też każdy rozchodził się w "swoją" stronę...

Gargamel 16.07.2009 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 763156)
bedziemy plakac za tobą!

Jeżeli nie rozumiesz problemu, to się nie odzywaj.

Kamil 16.07.2009 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gargamel (Post 763221)
Jeżeli nie rozumiesz problemu, to się nie odzywaj.

rozumiem problem, i jakoś nie dramatyzuje z tego powodu, tylko wsiadam sobie w pociag i jade.

ps. wszystkim sie nie dogodzi, a że wiekszosc osob woli jechac pkp, to reszta musi sie dostosowac albo w ogole nie jezdzic, nikt ich nie bedzie zmuszal ani prosil zeby jechali na mecz!

Michal1906 16.07.2009 21:07

Moim skromnym zdaniem cena karnetu jest w miare dobra! 30 zł za mecz to porównywalna cena z R22 z sektora D! Rozumiem że w tygodniu ( Środa ) niektórzy nie dali rady jechać pociągiem, ale przecież liga jest w weekend więc nie widzę żadnego problemu! A osoby z poza Krakowa zawsze miały większe koszty bilet + transport ale skoro bilet jest w podobnej cenie jak na R22 to nie rozumiem niektórych rozżalonych kibiców !!??

Zieniu17 16.07.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gargamel (Post 763221)
Jeżeli nie rozumiesz problemu, to się nie odzywaj.

Nie ma żadnego problemu.
Jeśli Ci to poprawi nastrój to sam bilet kosztuje 30zł, a przejazd gratis:) --> znajdź jedną róznicę:lol:

gienek_majonez 16.07.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Forenza (Post 763165)
tzn ze Hutnik już nie aktualny!??przecież od września maja tam stac juz jupitery; dzwina decyzja.

Może podpisali już z Sosnowcem umowę na wynajem pod konkretną ilość meczy.

alterego 16.07.2009 21:16

mógłby ktoś wkleić tutaj tekst tej informacji bo niestety strona mi nie działa. będę wdzięczna:)

Michal1906 16.07.2009 21:25

Wskutek braku wiążącej decyzji o ostatecznym kształcie ligi, klub zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności meczów oraz rywali w meczach wchodzących w skład karnetu.

Zgodnie ze stanem na dzisiaj (16 lipca 2009) Wisła rozegra w rundzie jesiennej 9 następujących spotkań ligowych w roli gospodarza:

Mecz Data rozpoczęcia kolejki Wisła Kraków [FONT=&quot]–[/FONT] Ruch Chorzów 1 sierpnia 2009 Wisła Kraków [FONT=&quot]–[/FONT] GKS Bełchatów 15 sierpnia 2009 Wisła Kraków [FONT=&quot]– [/FONT]Jagiellonia Białystok 29 sierpnia 2009 Wisła Kraków [FONT=&quot]–[/FONT] Polonia Bytom 12 września 2009 Wisła Kraków [FONT=&quot]– [/FONT]Polonia Warszawa 26 września 2009 Wisła Kraków [FONT=&quot]– [/FONT]Piast Gliwice 24 października 2009 Wisła Kraków [FONT=&quot]– [/FONT]Legia Warszawa 7 listopada 2009 Wisła Kraków[FONT=&quot] – [/FONT]Korona Kielce 21 listopada 2009 Wisła Kraków [FONT=&quot]– [/FONT]Zagłębie Lubin 12 grudnia 2009
Sprzedaż karnetów na te spotkania rozpocznie się w czwartek 23 lipca w sklepie Wiślacki Świat i będzie prowadzona do 15 sierpnia. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.

W sprzedaży znajdą się wyłącznie karnety na trybunę odkrytą w cenie 270 zł.

Cena karnetu obejmuje wejście na każdy mecz w cenie 10 zł oraz przejazd pociągiem na każde z rozgrywanych spotkań w cenie 20 zł. Bilety w wolnej sprzedaży kosztować będą 35 zł na każde spotkanie (15 zł bilet + 20 zł przejazd).

Podobnie jak bilety, karnety dostępne będą jedynie w formie papierowej. Nie będą one nabijane na elektroniczną Kartę Kibica. Przy zakupie będzie wymagane okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem lub legitymacji szkolnej w przypadku osób poniżej 18. roku życia.

Więcej informacji o karnetach pod adresem mailowym [email protected] oraz pod numerem telefonu (012) 623 95 95.

Informacje o meczach w Sosnowcu znajdują się pod adresem www.wisla.krakow.pl/pl/Stadion_2009_2010/.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA






Bardzo proszę o to i tekst:-D

Sewko 16.07.2009 21:41

po pierwszej wizycie w sosnowcu takie pytanie - karnety w starej formie papierkowej maja byc - a co bedzie jezeli znowu dopadnie nas wczorajsza aura i wszystko bedzie mokre i nie bedzie sie nadawac do uzytku...?
wiem czarny scenariusz ale po pierwszej wizycie w sosnowcu zyciowy...

kONwalia 16.07.2009 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sewko (Post 763270)
po pierwszej wizycie w sosnowcu takie pytanie - karnety w starej formie papierkowej maja byc - a co bedzie jezeli znowu dopadnie nas wczorajsza aura i wszystko bedzie mokre i nie bedzie sie nadawac do uzytku...?
wiem czarny scenariusz ale po pierwszej wizycie w sosnowcu zyciowy...

Zapewne nie będzie kart bo karty trzeba by było pod stadionem odbijać, a nie ma gdzie, a instalacja czytników to dodatkowe koszty. A to i tak tylko na jeden sezon. Więc musimy karnety po prostu dobrze zabezpieczać.
Ceny męśle optymalne, trzeźwe podejście klubu do sprawy, brawo.

W_S 16.07.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 763233)
rozumiem problem, i jakoś nie dramatyzuje z tego powodu, tylko wsiadam sobie w pociag i jade.

ps. wszystkim sie nie dogodzi, a że wiekszosc osob woli jechac pkp, to reszta musi sie dostosowac albo w ogole nie jezdzic, nikt ich nie bedzie zmuszal ani prosil zeby jechali na mecz!

Tak. Tylko zrozum jedną rzecz że są ludzie którzy nie dojeżdżają bezpośrednio z Krakowa ale i także z innych miejscowości np. bliżej sosnowca.

Jak sobie to wyobrażasz mam jechać np. z południa polski dajmy na to Bielsko Biała do Krakowa (samochodem) dość wcześnie bo przecież muszę zdążyć na zbiórkę. Docieram na miejsce wsiadam do pociągu dojeżdżamy do sosnowca jest ok po meczu wracamy pociągiem do Krakowa, ja wsiadam do samochodu i udaję się w drogę powrotną do domu.

Nie dość że tracę w cholerę czasu dodatkowo wygodniej jest mi jechać samochodem co nie stwarza żadnych problemów na trasie i bezpiecznie docieram pod obiekt na kresowej. To jeszcze muszę zapłacić za przejazd którym nie jadę i dodatkowo płacę za benzynę aby dojechać na stadion.\

No wybacz ale nie mam zamiaru jechać 130km (w dwie strony 260 z hakiem) do krakowa kiedy mogę zrobić to w nie całe 80 w jedną stronę.

Moim zdaniem powinny być dwa rodzaje z przejazdem i bez !! Koniec kropka!

South 16.07.2009 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 761974)
Po to płacisz za pociąg, żeby mógł być wynajęty nawet jeśli nim nie jedziesz. Inaczej ponad połowa osób pojechała by samochodem, a reszta by została na lodzie, albo musiałaby płacić niebotyczne sumy za pociąg. Tak trudno zrozumiec? [...]

PS: gdyby mecz był na Wiśle to ręcze, że bilet by był przynajmniej po 30zł

12345667890

PvD 16.07.2009 22:14

Ty dbasz o swój interes tylko i wyłącznie i byś ty miał jak najlepiej. SKWK musi i chce zadbać o wszystkich.

Tak dwa rodzaje i każdy bierze bez przejazdu ,a potem siada w pociąg. Tylko mi nie mów o kontrolach przy wsiadaniu bo sprawdzać 2000 osob na Dworcu to jakaś paranoja, a poza tym nie powiem małolatom wypier....choć kupiliscie bilet na mecz bez pociągu, a przyszli na dworzec.



W_S pomożesz zorganizować kolejny wyjazd?!

Kolejne pytanie przykladowo na wczorajszy mecz sprzedano 2200 biletów załóżmy ze byłoby z przejazdem i bez. Autami jedzie niech nawet 1000, czym ma jechać pozostałe 1200? Ciebie to pewnie g...o obchodzi bo nie interesuje Cię jak małolat z Bieżanowa Prądnika tam dotrze! Ty jedziesz i to najważniejsze.

Sewko 16.07.2009 22:21

dokladnie PvD ma racje - do tego dochodzi nieprzyjazny teren a jak to mowia "w kupie sila" wiec nie narzekac tylko kupowac i jezdzic pociagiem - nikt Was tam nie pogryzie...

W_S 16.07.2009 22:26

Macie po części rację. Teraz drugie pytanie. jakaś pula biletów przeznaczona na mecze będą do nabycia w sosnowcu ?

alterego 16.07.2009 22:59

a dziękować dziękować

do SKWK nie przejmujcie się biadoleniem - róbcie swoje:)

salek 17.07.2009 07:16

na 99% nie będzie można kupować biletów w Sosnowcu. Tak jak to było na meczu z Levadią.

saklak1906 17.07.2009 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sewko (Post 763270)
po pierwszej wizycie w sosnowcu takie pytanie - karnety w starej formie papierkowej maja byc - a co bedzie jezeli znowu dopadnie nas wczorajsza aura i wszystko bedzie mokre i nie bedzie sie nadawac do uzytku...?
wiem czarny scenariusz ale po pierwszej wizycie w sosnowcu zyciowy...

Woreczek foliowy taki z samo zapieciem i problemu nie bedzie( koszt 50 groszy). Albo solidny worek na smieci i plecak zabezpieczony wraz z ubraniami. Taki problem to nie problem

_gilardino_ 17.07.2009 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 763354)
na 99% nie będzie można kupować biletów w Sosnowcu. Tak jak to było na meczu z Levadią.

Skąd się wzięło tyle ludzi na krytej skoro nie sprzedawali biletów?

PvD 17.07.2009 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 763431)
Skąd się wzięło tyle ludzi na krytej skoro nie sprzedawali biletów?

Sponsorzy, działacze, VIPy zaproszenia, róznego rodzaju karty wstepu ?:>

palikot 17.07.2009 12:14

tak? w koszulkach co rozdawali na Legii? dziwne, ja słyszałem, ze tam bilety były w kasach... mógłby ktos potwierdzić?

yogul 17.07.2009 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 763502)
tak? w koszulkach co rozdawali na Legii? dziwne, ja słyszałem, ze tam bilety były w kasach... mógłby ktos potwierdzić?

kibice Wisły co mają inne prawo niż my, znajomości etc.

Grisza1 17.07.2009 16:03

Zawalił w tym wszystkim marketing i umiejętnośc przekazywania decyzji. Trzeba było ogłosic, ze karnety sa po 270, wiec 30 zl za bilet, a pociag finansuje klub. Kasa wyszlaby ta sama, i nikt by sie nie buntowal, bo w Krakowie tyle się mniej wiecej za bilet na mecz placilo. i Byłoby po kłopocie. Tak jak w tej bajce o królu. Krol mial dwoch magów. Wezwał ich do siebie i zapytal o losy krolestwa. Jeden odpowiedzial, że umrą wszyscy poddani. Krol kazal go stracic. Drugi stwierdzil, ze krol bedzie zyc najdluzej ze wszystkich w krolestwie. Krol kazal go nagrodzic, choc powiedzial dokladnie to samo, co ten pierwszy. Wiec zanim cos sie pusci na strone i w eter, trzeba wiedziec, jak powiedziec.

samkicker 12.08.2009 17:47

wie ktoś może czy przy zakupie karnetów spisują nr pesel czy tylko wystarczy pokazać dowód?

zim zum 06.03.2010 09:58

Można jakoś doprecyzować tego newsa w sprawie karnetów ?

Sektory 2 i 3 łuki za bramkami.....a z planu stadionu na stronie żydów wynika, że sektory 2 i 3 są wzdłuż boiska http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=6595&x=0

M89 06.03.2010 10:43

Dokładnie, poza tym czy obowiązują jakieś zasady (czy kto pierwszy ten lepszy...), oraz w którym miejscu będzie młyn?

Kaszalot 06.03.2010 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 864951)
Dokładnie, poza tym czy obowiązują jakieś zasady (czy kto pierwszy ten lepszy...), oraz w którym miejscu będzie młyn?

po takim starcie sezonu i patrzac na frekwencje w Sosnowcu raczej nie trzeba sie obawiac ze wszystkie karnety zejda, wiec selekcji raczej nie bedzie

cebulka997 06.03.2010 11:43

Beda potrzebne Karty Kibica do zakupu karnetu?

massoud 06.03.2010 19:37

na której będzie młyn?

R33 07.03.2010 08:44

I czy wiadomo już czy dojazd na własną rękę czy spod R22 (chodzi mi o to czy jest to jeszcze możliwe czy już upadło?)?

maciekwislak17 07.03.2010 10:49

cebulka997 tak będą potrzebne kk.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl