![]() |
i goool
idealne podsumowanie "na stojąco gramy" |
I gol hehe masakra.
|
Chuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.............. ............
I jeden zeroooooooooooooooooooooooooooooooooo... Klasniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiccccccccccc cccccccc.... Łobodziński zbiera same znakomite oceny, Kokosza na 2 metry od obrońcy, Wasilewski uprawia zapasy. Czy oni wiedzą qrw.... że grają w mistrzostwach europy, że oglądają ich setki milionów ludzi? |
Schodzi najgorszy gracz meczu -> Lobo
Dobre i to. Jedyny plus dzisiejszego wieczoru. |
Myślę że wielki BOBO i Leon powinni już szykować tajną broń w ofensywie czyli postawić na metalowy słupek w 16-stce...chwila wszedł Pan Smolarek.
Podsumowanie turnieju pod katem "armat" strzeliliśmy 1 bramkę i to z pozycji spalonej :) Good job Leo, very good job. |
Cytat:
|
jak Boruca nie lubie tak napiszę, czapki z głów. reszta gra tak że moją teściową boli sztuczna szczęka
|
Jesteśmy ZAJEBIŚCIIIIIIIIIIIIIIIIII !!
Takiej żenady to ja w życiu nie widziałem |
Gra Łobodzińskiego to jakaś parodia footbolu. Najgorsze jest to że ta jego "słabsza forma" trwa od kilku dobrych miesięcy. Jak my mamy grać o jakiekolwiek puchary bez prawego pomocnika, a nic nie wskazuje żeby w najbliższym czasie coś się zmieniło (dla mnie to on jest zwyczajnie słaby jak barszcz, i te 320k€ które podobno zarabia to poprostu skandal)
|
Proszę o powazną odpowiedź. Czy my wysłalismy tam druzynę uprawiającą tę dyscyplinę w której rozgrywane są mistrzostwa?
|
lubią się Kołtoń z Borkiem "ale widzisz, MATI " :D
nie ma się co nad naszymi pastwić. Grają słabiej od Chorwatów bo są słabsi. Jedna jaskółka w bramce wiosny nie uczyni, cała nasza piłka od góry do dołu zorganizowana jest na komuno-przekręciarską modłę, przyjdzie czas, degrengolada potrwa jeszcze minimum do 2012 roku. No to co wymagać od grajków, dostosowali się do systemu. Tyle naszej radości z gry, co się sprawozdawcy nad Borucem i Rogerem pozachwycają. |
Nasi powinni teraz dogadać się z sędzią, żeby jakiegoś karniaka z kapelusza dla Chorwatów gwizdnął. Będzie znów na kogo zwalić winę za kiepski wynik.
|
szczerze?
Ciesze sie ze przegrywają, moze otworzą wreszcie oczy wyznawcy LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEOOOO, gramy piach taki sam jak dwa lata temu o ile nie większy. Sczerze jestem za tym by rozstać sięw pokoju z Benkakkerem oraz z jego nieudacznikami oraz mega galacticos Krzynówkiem, Bąkiem i resztą patałachów. Chorwacja B z Polską B 1-0 Bo chorwacja A siedzi na ławce a połowa Polski A przed telewizorami. |
Leoś zmienia jednego z najlepiej graczy, czyli Sagana. Na boisku nadal Murawski. Cymbał...
|
Zszedł najlepszy zawodnik w ofensywie Saganowski a za niego Zachorski wchodzi - idę po kolejne piwo komedie najlepiej ogląda się z dobrym browarkiem :lol:
|
z innego forum post sirCoolek'a:
Moja jedyna konkluzja może być taka - Kołtoń na selekcjonera Jak on wszystko widzi, jak on wszystko wie... Mówcie co chcecie, klasa światowa dodam, Borek na menago |
Kiedy wejdzie as nad asy Pazdan? Brożek, Głowacki, Jeleń czy Wichniarek pewnie pokładają się ze smiechu. W sumie Leo mógł wziąc Matusiaka, grał taką sama pytę jak reszta.
|
Cytat:
|
Uśmiechnijcie sie! Nastepna kompromitacja dopiero za dwa lata - mundial!
|
Do Polski, czy gdzieś tam niech zapieprzają z buta!
|
No to "pierwsze koty za płoty" jak to mówią.
|
Boże niechaj się to już skończy . W niektórych momentach tak trudno być Polakiem...
Żenada , żenada.... ARTUR BORUC to jedyny człowiek ,który na tych mistrzostwach prezentował zajebisty poziom reszta to dno dna. Leo do dymisji c h u j z Listkiewiczem ... Smolarek w tak zwanej samotnej szarży. Strzela nad poprzeczką. Niech ten mecz się już skończy. |
Ebi ładnie, szkoda tylko że Zachorski oddał piłkę bramkarzowi za darmo.
|
i powiedzcie mi co myśli sobie osoba , która ogląda taki mecz , i nie interesuje się piłką nożną? Jeszcze bardziej zniechęci się do piłki. Przykład- moja Matka :( .
|
Chociaż by Leo przy.......ił temu Biliciowi albo sędziemu to by nas zapamiętali na tych mistrzostwach....
|
international level ****a jego mać
|
A moja żona wykrzyczała przed chwilą "ja pierdoooolę". Zaczynam sie jej bać. Jednak to prawda, okres babami rządzi.
|
"""Najbardziej irytującym piłkarzem meczu wybieram Pewość Siebie Dariusza Dudki."""" -korespondent zczuba.pl
|
Holendrzy niech spierdzielają z kadry. Lindemany i inne Bobokaczmarki, spadać na drzewo...
|
Koniec! Hura! Koniec blamażu Polski!
|
Zdajecie sobie sprawę, że gdyby nie dyspozycja Boruca to każdy ten mecz przegrywalibyśmy 0-3, 0-4. Wtedy nikt by nie mówił, że Grecja jest najsłabsza na mistrzostwach.
|
Ale optymizmem tryskałem myśląc o remisie.. :lol:
Leo pa pa.. "Niezły" wynik.. w Celowcu dwa razy po grzbiecie, w Wiedniu fuksiarski remis (choć była szansa na fuskiarskie zwycięstwo). :/ Wynik Lwa na wielkich turniejach: 5 remisów, 5 porazek (Holandia, TiT, Polska) - wybitny szkoleniowiec.. Dobranoc. |
Cytat:
Fajne podsumowanie relacji z czuba na gazecie - "koniec meczu. Jeszcze tu k u r w a wrócimy !!! Z Olem" ( ;-) ) |
Boruc .................................................. .................................................. ......................brazylijczyk................ .................................................. ............................muchy w smole............................................. ..................................nasze piłkarzyki
|
na kolejnym turnieju Polacu byli źle przygotowani pod względem motorycznym i fizycznym, a to klucz do sukcesu....
|
leooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :lol:
|
Roger wygląda na przygnębionego. Prawdopodobnie wreszcie sobie uświadomił, w co się wpieprzył.
|
Cytat:
Na 100% jego decyzja o zakończeniu przygody z koszulką z Białym Orłem miała jakieś drugie dno, a że dna jakiego sięgnęła nasza kadra Radek dotykać nie chciał to i odszedł w samą porę. Boruc - długo, długo nic i nikt, a w porywach Roger - jedyne dwa plusy tych ME. Reszcie towarzystwa śmiało można podziękować - na EURO 2012 i tak zagramy więc czas na jakieś wynalazki typu Zahorski czy inny Majewski. |
Już za cztery lata, już za cztery lata.....
|
na szybko:
Boruc Dudka, Wawrzyniak i Sagan niezła zmiana Smolarka, Roger znów grął za dużo dla siebie i niestety dużo słabiej niz w poprzednich meczach cviekawe czy Kuba wsadzi gwóźdź do trumny jakze sympatycznego i skromnego Leo |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl