Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

Wisła Piastów 16.06.2008 20:55

i goool
idealne podsumowanie "na stojąco gramy"

David. 16.06.2008 20:55

I gol hehe masakra.

iiYama 16.06.2008 20:57

Chuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.............. ............

I jeden zeroooooooooooooooooooooooooooooooooo...

Klasniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiccccccccccc cccccccc....

Łobodziński zbiera same znakomite oceny, Kokosza na 2 metry od obrońcy, Wasilewski uprawia zapasy.

Czy oni wiedzą qrw.... że grają w mistrzostwach europy, że oglądają ich setki milionów ludzi?

Eustachy 16.06.2008 20:57

Schodzi najgorszy gracz meczu -> Lobo
Dobre i to.
Jedyny plus dzisiejszego wieczoru.

joy_division 16.06.2008 20:58

Myślę że wielki BOBO i Leon powinni już szykować tajną broń w ofensywie czyli postawić na metalowy słupek w 16-stce...chwila wszedł Pan Smolarek.

Podsumowanie turnieju pod katem "armat" strzeliliśmy 1 bramkę i to z pozycji spalonej :)
Good job Leo, very good job.

Wisła Piastów 16.06.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joy_division (Post 552588)
Myślę że wielki BOBO i Leon powinni już szykować tajną broń w ofensywie czyli postawić na metalowy słupek w 16-stce...chwila wszedł Pan Smolarek.

Podsumowanie turnieju pod katem "armat" strzeliliśmy 1 bramkę i to z pozycji spalonej :)
Good job Leo, very good job.

Nie my strzeliliśmy tylko Brazylijczyk strzelił za nas... :-/

seta 16.06.2008 21:04

jak Boruca nie lubie tak napiszę, czapki z głów. reszta gra tak że moją teściową boli sztuczna szczęka

banasik 16.06.2008 21:04

Jesteśmy ZAJEBIŚCIIIIIIIIIIIIIIIIII !!

Takiej żenady to ja w życiu nie widziałem

jasnyGwint 16.06.2008 21:04

Gra Łobodzińskiego to jakaś parodia footbolu. Najgorsze jest to że ta jego "słabsza forma" trwa od kilku dobrych miesięcy. Jak my mamy grać o jakiekolwiek puchary bez prawego pomocnika, a nic nie wskazuje żeby w najbliższym czasie coś się zmieniło (dla mnie to on jest zwyczajnie słaby jak barszcz, i te 320k€ które podobno zarabia to poprostu skandal)

gigant 16.06.2008 21:05

Proszę o powazną odpowiedź. Czy my wysłalismy tam druzynę uprawiającą tę dyscyplinę w której rozgrywane są mistrzostwa?

harthausen 16.06.2008 21:06

lubią się Kołtoń z Borkiem "ale widzisz, MATI " :D

nie ma się co nad naszymi pastwić. Grają słabiej od Chorwatów bo są słabsi. Jedna jaskółka w bramce wiosny nie uczyni, cała nasza piłka od góry do dołu zorganizowana jest na komuno-przekręciarską modłę, przyjdzie czas, degrengolada potrwa jeszcze minimum do 2012 roku.
No to co wymagać od grajków, dostosowali się do systemu.
Tyle naszej radości z gry, co się sprawozdawcy nad Borucem i Rogerem pozachwycają.

Gabri 16.06.2008 21:09

Nasi powinni teraz dogadać się z sędzią, żeby jakiegoś karniaka z kapelusza dla Chorwatów gwizdnął. Będzie znów na kogo zwalić winę za kiepski wynik.

medyk 16.06.2008 21:11

szczerze?

Ciesze sie ze przegrywają, moze otworzą wreszcie oczy wyznawcy LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEOOOO, gramy piach taki sam jak dwa lata temu o ile nie większy. Sczerze jestem za tym by rozstać sięw pokoju z Benkakkerem oraz z jego nieudacznikami oraz mega galacticos Krzynówkiem, Bąkiem i resztą patałachów.

Chorwacja B z Polską B 1-0

Bo chorwacja A siedzi na ławce a połowa Polski A przed telewizorami.

spidey 16.06.2008 21:11

Leoś zmienia jednego z najlepiej graczy, czyli Sagana. Na boisku nadal Murawski. Cymbał...

emsi 16.06.2008 21:12

Zszedł najlepszy zawodnik w ofensywie Saganowski a za niego Zachorski wchodzi - idę po kolejne piwo komedie najlepiej ogląda się z dobrym browarkiem :lol:

harthausen 16.06.2008 21:17

z innego forum post sirCoolek'a:

Moja jedyna konkluzja może być taka - Kołtoń na selekcjonera

Jak on wszystko widzi, jak on wszystko wie... Mówcie co chcecie, klasa światowa


dodam, Borek na menago

gigant 16.06.2008 21:18

Kiedy wejdzie as nad asy Pazdan? Brożek, Głowacki, Jeleń czy Wichniarek pewnie pokładają się ze smiechu. W sumie Leo mógł wziąc Matusiaka, grał taką sama pytę jak reszta.

emsi 16.06.2008 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 552606)
W sumie Leo mógł wziąc Matusiaka, grał taką sama pytę jak reszta.

Mimo wszystko myślę, że Matusiak mógłby wprowadzić słowo pyta na całkiem nowy poziom :lol:

Wisła Piastów 16.06.2008 21:25

Uśmiechnijcie sie! Nastepna kompromitacja dopiero za dwa lata - mundial!

Tomy 16.06.2008 21:26

Do Polski, czy gdzieś tam niech zapieprzają z buta!

joy_division 16.06.2008 21:28

No to "pierwsze koty za płoty" jak to mówią.

Bronex 16.06.2008 21:30

Boże niechaj się to już skończy . W niektórych momentach tak trudno być Polakiem...

Żenada , żenada.... ARTUR BORUC to jedyny człowiek ,który na tych mistrzostwach prezentował zajebisty poziom reszta to dno dna. Leo do dymisji c h u j z Listkiewiczem ...

Smolarek w tak zwanej samotnej szarży. Strzela nad poprzeczką. Niech ten mecz się już skończy.

Tom'ash 16.06.2008 21:30

Ebi ładnie, szkoda tylko że Zachorski oddał piłkę bramkarzowi za darmo.

Chorynatrzykolory 16.06.2008 21:30

i powiedzcie mi co myśli sobie osoba , która ogląda taki mecz , i nie interesuje się piłką nożną? Jeszcze bardziej zniechęci się do piłki. Przykład- moja Matka :( .

Dżołkmen 16.06.2008 21:33

Chociaż by Leo przy.......ił temu Biliciowi albo sędziemu to by nas zapamiętali na tych mistrzostwach....

laurence 16.06.2008 21:34

international level ****a jego mać

gigant 16.06.2008 21:35

A moja żona wykrzyczała przed chwilą "ja pierdoooolę". Zaczynam sie jej bać. Jednak to prawda, okres babami rządzi.

Bronex 16.06.2008 21:35

"""Najbardziej irytującym piłkarzem meczu wybieram Pewość Siebie Dariusza Dudki."""" -korespondent zczuba.pl

spidey 16.06.2008 21:35

Holendrzy niech spierdzielają z kadry. Lindemany i inne Bobokaczmarki, spadać na drzewo...

kisiel92 16.06.2008 21:35

Koniec! Hura! Koniec blamażu Polski!

Tom'ash 16.06.2008 21:36

Zdajecie sobie sprawę, że gdyby nie dyspozycja Boruca to każdy ten mecz przegrywalibyśmy 0-3, 0-4. Wtedy nikt by nie mówił, że Grecja jest najsłabsza na mistrzostwach.

Wilku 16.06.2008 21:36

Ale optymizmem tryskałem myśląc o remisie.. :lol:

Leo pa pa..

"Niezły" wynik.. w Celowcu dwa razy po grzbiecie, w Wiedniu fuksiarski remis (choć była szansa na fuskiarskie zwycięstwo).


:/



Wynik Lwa na wielkich turniejach: 5 remisów, 5 porazek (Holandia, TiT, Polska) - wybitny szkoleniowiec..


Dobranoc.

Bronex 16.06.2008 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dżołkmen (Post 552616)
Chociaż by Leo przy.......ił temu Biliciowi albo sędziemu to by nas zapamiętali na tych mistrzostwach....

... czy na tym stadioniku nie ma kibiców WARSZAWSKIEGO LEGIONU ZAGŁADY przerwać mecz przerwać mecz - zaczynamy karnawał na Łazienkowskiej i już trybuny się palą.... hehhe

Fajne podsumowanie relacji z czuba na gazecie - "koniec meczu. Jeszcze tu k u r w a wrócimy !!! Z Olem" ( ;-) )

Jeremi 16.06.2008 21:39

Boruc .................................................. .................................................. ......................brazylijczyk................ .................................................. ............................muchy w smole............................................. ..................................nasze piłkarzyki

pio 16.06.2008 21:40

na kolejnym turnieju Polacu byli źle przygotowani pod względem motorycznym i fizycznym, a to klucz do sukcesu....

South 16.06.2008 21:40

leooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :lol:

Bronex 16.06.2008 21:40

Roger wygląda na przygnębionego. Prawdopodobnie wreszcie sobie uświadomił, w co się wpieprzył.

Manson33 16.06.2008 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 552595)
Proszę o powazną odpowiedź. Czy my wysłalismy tam druzynę uprawiającą tę dyscyplinę w której rozgrywane są mistrzostwa?

Odpowiedź na te i inne pytania związane z czymś co dumnie nazywa się Reprezentacją Polski zna zapewne Radosław Sobolewski.
Na 100% jego decyzja o zakończeniu przygody z koszulką z Białym Orłem miała jakieś drugie dno,
a że dna jakiego sięgnęła nasza kadra Radek dotykać nie chciał to i odszedł w samą porę.

Boruc - długo, długo nic i nikt, a w porywach Roger - jedyne dwa plusy tych ME.
Reszcie towarzystwa śmiało można podziękować - na EURO 2012 i tak zagramy więc czas na jakieś wynalazki typu Zahorski czy inny Majewski.

joy_division 16.06.2008 21:41

Już za cztery lata, już za cztery lata.....

pan_premier 16.06.2008 21:43

na szybko:
Boruc
Dudka, Wawrzyniak i Sagan
niezła zmiana Smolarka, Roger znów grął za dużo dla siebie i niestety dużo słabiej niz w poprzednich meczach


cviekawe czy Kuba wsadzi gwóźdź do trumny jakze sympatycznego i skromnego Leo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl