Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

krzaq12 20.10.2016 10:34

Najlepiej zadzwoń tam do strefy kibica, powinni zrobić to od ręki.

WISŁAZWE 20.10.2016 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1455306)
Ktoś wie ile trzeba czekać, aż ktoś w klubie łaskawie ruszy dupsko i aktywuje kartę? Transakcja ma status 'opłacono' od wczoraj rano, a karta ojca nadal nie jest aktywna i ku.rwa nie mogę kupić zasranego biletu.


Do pięciu dni roboczych.

luke1906 20.10.2016 13:09

Po interwencji przez email już jest aktywna :)

R33 14.01.2017 13:36

http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/

Cytat:

Od 10 stycznia 2017 roku zmianie uległy zasady wyrabiania Kart Kibica. Dotychczasowa karta, istniejąca od 2011 nie będzie już wydawana. Wszystkie Karty Kibica wydane do 10.01.2017 będą mogły być używane do końca daty ważności.
Czyli rozumiem, że nowej karty nie trzeba już wyrabiać i ogólnie teraz tylko te Lyoness wchodzą?

heoij 14.01.2017 15:40

Przecież masz wszystko wyjaśnione, nie wiem czego nie rozumiesz. Nie wyrobisz już innej Karty Kibica niż Lyoness a stare będą działałby dokąd mają datę ważności.

R33 14.01.2017 16:51

Bardziej pisałem dla upewnienia.

Kamson 07.02.2017 21:55

głupie pytanie, ale wole sie upewnic. znajomy ma karte kibica ważną do 20 marca. w przypadku zakupienia teraz karnetu nie będzie potem żadnych problemów z wejściem na stadion z nową KK?

mgl 07.02.2017 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1463811)
głupie pytanie, ale wole sie upewnic. znajomy ma karte kibica ważną do 20 marca. w przypadku zakupienia teraz karnetu nie będzie potem żadnych problemów z wejściem na stadion z nową KK?

Nie będzie, ja teraz wyrabiałem kartę Cashback, to starą po prostu dezaktywowali a karnet przerzucili na nową.

regan 10.02.2017 12:42

No i czemu za zakup karnetu nie dostalem zadnego cashbacku?

gris 30.08.2018 10:32

Można przyjść z czyimś wnioskiem o Kartę Kibica czy koniecznie trzeba osobiście? Jak to wygląda w praktyce?

regan 30.08.2018 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 1513383)
Można przyjść z czyimś wnioskiem o Kartę Kibica czy koniecznie trzeba osobiście? Jak to wygląda w praktyce?

można przyjść tylko wypelnionym i podpisanym przez wlasciciela karty

ciacho 18.09.2018 17:48

Witam. Czy karta kibica jest bez zdjęcia?

mitmichael 18.09.2018 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1514744)
Witam. Czy karta kibica jest bez zdjęcia?

Tak jest bez zdjęcia

laurence 21.01.2019 13:05

Nie widzę opcji przedłużenia KK z poziomu strony. Mogę tylko zrobić duplikat.A gdzies czytalem ze online mozna przedluzyc KK. Karte mam ważną do połowy lutego i już teraz chciałbym ja przedłużyć, przed zakupem karnetu. Pomoże ktos?

mitmichael 21.01.2019 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 1531292)
Nie widzę opcji przedłużenia KK z poziomu strony. Mogę tylko zrobić duplikat.A gdzies czytalem ze online mozna przedluzyc KK. Karte mam ważną do połowy lutego i już teraz chciałbym ja przedłużyć, przed zakupem karnetu. Pomoże ktos?

Musisz wyrobic duplikat, innej opcji nie ma.

PSYCHOLTSW 21.01.2019 13:45

@laurence kiedyś to było możliwe, zresztą ten opis to potwierdza:
https://bilety.wisla.krakow.pl/aktua...kibica,12.html
ostatni akapit

laurence 21.01.2019 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1531305)
Musisz wyrobic duplikat, innej opcji nie ma.

A czy przypadkiem duplikat nie będzie miał takiej samej daty ważności co obecną KK?

mitmichael 21.01.2019 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 1531344)
A czy przypadkiem duplikat nie będzie miał takiej samej daty ważności co obecną KK?

Nie, sam w taki sposob przedłuzałem KK, obecna karta zostaje zablokowana a nowa zostaje wydana na kolejne 2 lata. Mozna potem zaznaczyc czy chce sie aby klub wysłał ja na podany adres albo wybrac odbior osobisty.

Zwitter 25.01.2019 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 1531344)
A czy przypadkiem duplikat nie będzie miał takiej samej daty ważności co obecną KK?

Duplikat to jest to samo co przedłużenie karty kibica, możesz to zrobić przez neta, sam tak robiłem dwa razy, obecnie czekam na wysyłkę.

Brozinho_23 05.02.2019 18:39

Jako, że informacje na stronie nie zawsze są aktualne to zapytam czy KK można przedłużyć komuś bez posiadania karty tej osoby przy sobie?

Honker 08.02.2019 13:38

Ile czasu trzeba czekać aż kk zostaną wysłane? Wyrabiałem dla dziewczyny 21.01 i dalej nie ma...

rzep 08.02.2019 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Honker (Post 1533239)
Ile czasu trzeba czekać aż kk zostaną wysłane? Wyrabiałem dla dziewczyny 21.01 i dalej nie ma...

ja dostałem po niecałych dwóch tygodniach, a wysyłka na podkarpacie

Łukasz1987 08.02.2019 17:22

Witam. Jak sprawdziłem na stronie w sobotę strefa normalnie czynna więc mam pytanie czy karta dalej kosztuje 10zlotych? Jutro pora wybrać się po karnety :D

ArturBarlinek 08.02.2019 17:33

Teraz chyba 25 zł

mitmichael 08.02.2019 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Łukasz1987 (Post 1533261)
Witam. Jak sprawdziłem na stronie w sobotę strefa normalnie czynna więc mam pytanie czy karta dalej kosztuje 10zlotych? Jutro pora wybrać się po karnety :D

Wyrobienie Karty Kibica kosztuje teraz 25 złotych, potem jak zarejestrujesz karte na stronie https://cashback.wisla.krakow.pl/pl-wk po wczesniejszym załozeniu konta to wroca Ci 5 złotych. Zgromadzony przez Ciebie Cashback przelewany jest na Twoje konto bankowe, gdy uzbiera się kwota w wysokości 22,50 PLN

Tomy 08.02.2019 20:12

Wyrobienie KK kosztuje 20 zł.

TommyTSW 08.02.2019 22:16

na miejscu 20, przez neta 25

Proud 19.04.2019 18:08

Panowie szybkie pytanie.

Karta kibica straciła mi ważność kilka dni temu. Mam obecnie karnet. Czy wyrobię nową przed meczem z Plockiem w poniedziałek i wejdę spokojnie na mecz?

Błaszczu_WIŚLAK 19.04.2019 18:56

Wyrobisz :)

JarekAVEWISŁA 22.04.2019 08:10

Witam czy karnet wiosna 19 obowiązuje w w grupie spadkowej również?

Brozinho_23 22.04.2019 09:06

Również:
https://wislakrakow.com/karnetowy-in...kibicow-wisly/

ogr 16.08.2019 08:38

Witam,
orientuje się może ktoś czy wyrobią mi duplikat karty kibica, bez posiadania przy sobie dowodu osobistego. Sytuacja wygląda tak, że zostawiłem portfel z dokumentami na mieszkaniu tam gdzie pracuję i w Krk mam tylko paszport. :/

Flawiusz 28.08.2019 10:14

Ważność karty kibica
 
Witam, ile jest ważna Karta Kibica?

ArturBarlinek 28.08.2019 10:28

ważna 2 lata :)

andej 26.09.2019 10:48

Wie ktoś jak zablokować kartę kibica?

ArturBarlinek 26.09.2019 12:40

jak naciśniesz "wyrób duplikat" to pyta się, czy starą zablokować, dajesz tak i po kłopocie, wniosek też anulujesz

andej 26.09.2019 12:46

Dzięki za informacje. Muszę ją zablokować ponieważ od 3 września do mnie nie dotarła, jak ją zablokuję to mam mieć bilet z kodem kreskowym.

ArturBarlinek 26.09.2019 18:04

A nie wybrałeś opcji odbiór osobisty?

andej 27.09.2019 07:10

Nie wybierałem, bo byłem pewnym, że w 3 tygodnie zdąży ta karta przyjść. Nie wiem jakie kolejki w strefie(mimo sprzedanych biletów) będą w niedzielę, a nie wiem o której będę w Krakowie. Dzisiaj ostatni dzień na przyjście przesyłki. Spróbuję to zamienić na bilet z kodem, jeśli się to nie uda to podjadę do strefy.

anik 20.12.2019 16:15

opłaca się mieć kartę kibica? jakie są wasze spostrzeżenia?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl