Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

DYRU 03.07.2008 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swirson (Post 561299)
Ktoś wie, jak wygląda sprawa z przemeldowaniem - jakie dokumenty potrzebuje -akt własności mieszkania, książeczka ze spółdzielni???

do wymeldowania: osobiscie z dowodem osobisty i książeczką wojskową.
do zameldowania: dowód osobisty, książeczka wojskowa, druk podpisany przez właściciela lokalu, jego dowód osobisty oraz tytuł prawny do lokalu (akt notarialny, wyciąg z księgi wieczystej, ogólnie taki dokument, z którego jasno wynika kto jest właścicielem konkretnego lokalu połozonego pod konkretnym adresem) dobrze bedzie jak przyjdziecie razem :) chyba ze Ty jestes włascicielem.
procedura zameldowania jest taka sama dla pobytu stałego jak i czasowego.

P.S. ksiazeczka za spóldzielni niet.
pozdarwiam

swirson 03.07.2008 08:03

Dzięki DYRU

filip_wislak 03.07.2008 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misztż. (Post 561324)
mam pytanie: jaką literką w bbcodes przekresla się wyraz?

[s] :-) Pozdro.

Provident 03.07.2008 08:55

Mam pytanie jak mam niby termin odbiory karty kibica w dniu 26 czerwca a przyjade po nia 30 lipca to mi ja wydadza? Prosze o dpowiedź

PvD 03.07.2008 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Provident (Post 561459)
Mam pytanie jak mam niby termin odbiory karty kibica w dniu 26 czerwca a przyjade po nia 30 lipca to mi ja wydadza? Prosze o dpowiedź

tak

niektórzy kibice z 2004 roku nie odebrali i zastanawiam sie na co czekają albo po co wyrabiali

adam09 03.07.2008 11:12

da sie jakos naprawic to zajebane gg ? on kilku dni nie moge go włączyć :/ a jak już zacznie działać to na jeden dzień i znowu lipa :( i to w momentach kiedy pilnie potrzebuje sie z kims skontaktować :/

medyk 03.07.2008 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AniaD303 (Post 561269)
Mam problem z kompem. Zalągł mi się jakiś syf. Internetowy mks_virznajduje jakieś trojany, usuwa, a po kilku minutach znowu są. Poza tymco jakiś czas zamiast paska zadań pojawia się czarne pole, znikawszystko z pulpitu, a w lewym górnym rogu pojawia się okienko"Ustawienia spersonalizowane" i jakiś fragment wpisu w rejestrze.Skanowałam rejestr EasyCleanerem, ale po usunięciu zbędnych wpisówdalej to samo. Poza tym strasznie się przycina net. Mam pytanie, czymożna kompa jeszcze uratować, czy muszę zrobić formata, czego robić misię bardzo nie chce :P

chyba format..

WiślakNH 03.07.2008 11:30

Wie ktoś jak sie daje hasło na profil na najnowszym gg?

RiCo_TSW 03.07.2008 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam09 (Post 561513)
da sie jakos naprawic to zajebane gg ? on kilku dni nie moge go włączyć :/ a jak już zacznie działać to na jeden dzień i znowu lipa :( i to w momentach kiedy pilnie potrzebuje sie z kims skontaktować :/

spróbuj tutaj
http://web.gadu-gadu.pl/

Misztż. 03.07.2008 11:45

ktora literka w bbcodes odpowiada za przekreslenie tekstu?

wroobel88 03.07.2008 11:59

Wisła pany !!!
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misztż. (Post 561534)
ktora literka w bbcodes odpowiada za przekreslenie tekstu?

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=16557 :>

wislak_olkusz 03.07.2008 12:05

zna ktoś może wynik meczu kosza WENEZUELA - URUGWAJ ?

mecz był grany dziś o 3:00 w ramach Mistrzostw Ameryki Południowej

Kamil_mchw 03.07.2008 12:10

czy są jakieś akademiki w Krakowie z pokojami 1-osobowymi?? jak tak to prosiłbym chociaż o nazwę takowych :] głównie chodzi mi o miasteczko :]

TSW Fanatyk 03.07.2008 13:26

jak ściągacie z RS macie normalne transfery czy zaniżone?

swirson 03.07.2008 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 561552)
czy są jakieś akademiki w Krakowie z pokojami 1-osobowymi?? jak tak to prosiłbym chociaż o nazwę takowych :] głównie chodzi mi o miasteczko :]

http://www.uj.edu.pl/dydaktyka/news.php?id=15 punkt V, poszukaj także na stronach AP, UJ i AGH.

wislak_92 03.07.2008 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 561587)
jak ściągacie z RS macie normalne transfery czy zaniżone?

Dzisiaj ściągałem to szło 60 kb/s a zawsze mam ~200kb/s.

Pijus 03.07.2008 14:36

Jedno drobne pytanko.Posiadam telefon Nokia 9300. Gdy dostaje smsa od znajomych nie wyświetla mi nazwy klienta tylko sam numer. natomiast gdy ktos do mnie dzwoni z listy pojawia sie imię i nazwisko dzwoniącego.Zaznaczam ze mam zapisane wszystkie kontakty na karcie sim. Pojecia nie mam jak to ustawić. Czy ktoś mi pomoże ??

Skipper 03.07.2008 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 561546)
zna ktoś może wynik meczu kosza WENEZUELA - URUGWAJ ?

mecz był grany dziś o 3:00 w ramach Mistrzostw Ameryki Południowej

Uruguay - Venezuela 88:70

63.5 Kg 03.07.2008 15:22

da sie ustawic w tynm chorym tlenie(bo zesralo mi sie gg) emotikonki wlasnie z GG ??

medyk 03.07.2008 15:30

można jakos bez zbednych programow ustawic haslo na dany folder? by nikt niepowolany nie mogl do niego wejsc?

Szymek_R22 03.07.2008 15:45

Mam problem: jakieś dziwne rzeczy dzieją się z moim kompem tzn.: na necie mogę bez problemów siedzieć godzinami i wszystko jest ok. Gdy włączę Football Managera 08, pogram dosłownie parę minut naglę trach i komp się sam (totalnie bez mojej pomocy) wyłącza. Ktoś może wie o co chodzi? :-/

Bobic 03.07.2008 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 561718)
Mam problem: jakieś dziwne rzeczy dzieją się z moim kompem tzn.: na necie mogę bez problemów siedzieć godzinami i wszystko jest ok. Gdy włączę Football Managera 08, pogram dosłownie parę minut naglę trach i komp się sam (totalnie bez mojej pomocy) wyłącza. Ktoś może wie o co chodzi? :-/

Kuzyn miał to samo oddał na gwarancjie i mu naprawili ale niewiem co to było:-/, a moze ci sie przegrzewa czy cos takiego??

Szymek_R22 03.07.2008 15:57

Tak na chłopski rozum, jeśli to byłoby przegrzewanie, to by się wyłączał po długim użytkowaniu, a nawet po włączeniu gry rano(gdy całą noc nie chodził) się sam wyłącza.

walker99 03.07.2008 16:25

Kiedy jest ustalany terminarz naszej Ekstraklasy??

MicK 03.07.2008 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 561727)
Tak na chłopski rozum, jeśli to byłoby przegrzewanie, to by się wyłączał po długim użytkowaniu, a nawet po włączeniu gry rano(gdy całą noc nie chodził) się sam wyłącza.

No nie do końca, zobacz sobie ile procesor pracuje przy chodzeniu po necie, a ile przy FM.
Zważywszy na aktualnie miłościwie panujące nam upały, można zauważyć pewną zbieżność pomiędzy wyłączaniem się kompa oraz temperaturą otoczenia.

Wyczyść i po problemie, a jak nie zadziała to do serwisu.

David. 03.07.2008 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 561727)
Tak na chłopski rozum, jeśli to byłoby przegrzewanie, to by się wyłączał po długim użytkowaniu, a nawet po włączeniu gry rano(gdy całą noc nie chodził) się sam wyłącza.

Gra jest dużo bardziej wymagającą aplikacją niż np: IE czy Firefox. Nie można tego rozpatrywać w tych samych kategoriach. Osobiście uważam, że jest to wina 'sprzętowa' a nie oprogramowania. Może spróbuj przeczyścić z kurzu skrzynkę, wentylatorki itp.

Tobi1906 03.07.2008 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walker99 (Post 561743)
Kiedy jest ustalany terminarz naszej Ekstraklasy??

Jeszce nie wiemy kto w niej zagra,wiec narazie ciezko powiedziec.

Na dniach powinien byc..

Wojtas 03.07.2008 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymek_R22 (Post 561718)
Mam problem: jakieś dziwne rzeczy dzieją się z moim kompem tzn.: na necie mogę bez problemów siedzieć godzinami i wszystko jest ok. Gdy włączę Football Managera 08, pogram dosłownie parę minut naglę trach i komp się sam (totalnie bez mojej pomocy) wyłącza. Ktoś może wie o co chodzi? :-/


A komp glosno ci chodzi???

Mialem podobnie i do tego niemilosiernie mi "wył" ....

Rozkrecilem po prostu obudowe,i przeczyscilem zwlaszcza wentylatorki,bo zwykle sa bardzo zakurzone...

Podzialolo,mzoe i tobie to pomoże :)

Szymek_R22 03.07.2008 16:53

przeczyściłem i póki co się nie wyłącza, ale grzeje się tak czy siak. Dzięki za pomoc, jakby co to będę pisał. I wybaczcie za moją ,,niekumatość" :)

AniaD303 03.07.2008 18:47

Czy jest w necie stronka z aktualnymi vlepkami Wisły oprócz vlepki.ovh.org, gdzie wejście blokuje antywirus...

Paweł 03.07.2008 20:44

Ile w ostatniej rundzie sprzedano karnetów na D ?

dj_ibutti 03.07.2008 22:25

Może ktoś mi podsunie najtańszą możliwość kontaktu telefonicznego z Włoską komórką (Vodafone) z Polski. Pewnie ktoś już cóś wykombinował, więc liczę na pomoc, bo inaczej wyląduję na bruku niedługo :rotfl:

Względnie telefon sieci Orange, znajdujący się również we Włoszech. Tylko tak, żeby odbiorca jak najmniej (najlepiej w ogóle nie) płacił. Chodzi mi tu o jakieś kombinacje w stylu: darmowy numer czy coś takiego. Ktoś coś musiał wykminić.

karmel1906 03.07.2008 22:44

szukam jakiegos programu do obrobki zdjec, czy moze ktos cos polecic i ewentualnie zapodac linka??
da rade na rapid shara??
dziekuje

Żmijka 03.07.2008 23:04

Czy na dokument tymczasowy (dowór rejestracyjny) samochodu można jechać za granicę ? Chodzi o taki dowód otrzymany zaraz po zarejestrowaniu nowego auta (z salonu), w oczekiwaniu na ten właściwy. O Austrie chodzi konkretnie.

I dwa - kiedyś był tkai obowiązek, że jadąc za granice czyimś autem trza było mieć papier od własciciela o "udostępnieniu" czy coś. Po wejściu do UE to już nie obowiązuje?

Z góry thz za odp.

klusek106 03.07.2008 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 561932)
szukam jakiegos programu do obrobki zdjec, czy moze ktos cos polecic i ewentualnie zapodac linka??
da rade na rapid shara??
dziekuje

CorelDRAW
Adobe Photoshop
Picasa ( banalny program, sluzy takze do przechowywania zdjec)

wislak_olkusz 04.07.2008 02:36

kiedy startuje liga szwajcarska ?

Skipper 04.07.2008 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 561974)
kiedy startuje liga szwajcarska ?

16 lipca...

PauL 04.07.2008 09:56

W temacie "Beitar - Wisła" wiele osób zamarzyło sobie wyczarterować samolot dla kibiców.
Czy był już taki przypadek w Polsce, że kibice lecieli na mecz wyczarterowanym samolotem ( chodzi mi o samolot bez piłkarzy i działaczy) ?

TSW Fanatyk 04.07.2008 10:00

Jak miał na tytuł drugi dokument o polskich kibucach: jeden był Wojny na stadionach i właśnie nie pamiętam jaki miał tytuł ten drugi dokument.Przypomni ktoś?

maciek777 04.07.2008 10:23

Jak najszybciej dojechac Z Armii Krajowej(Galileo) do Galerii Kazimierz ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl