Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

piter116 18.10.2008 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 616920)
na Sopie elegancko smiga - public tv

Dynek podaj linka, bo na tym ktory podalem nie dziala, jest czarny obraz.
Edit: To nie wiem czemu mi nie dziala. Pozozstaje justin...

dynek.pl 18.10.2008 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 616923)
Dynek podaj linka, bo na tym ktory podalem nie dziala, jest czarny obraz.

no stad -> http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

JrQ- 18.10.2008 19:54

Mecz na żywo w przegladarce:
http://elite-sports.net/kanal_4.php

dymek_nhs 18.10.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 616929)

Heh mi stąd nie śmiga nie wiedzieć czemu tylko jest czarny obraz i takie białe paski mrugają na ekranie choć bufor jest na 100. Kiedyś wiem że działał mi ten kanał bez problemu a teraz dupa.
A na tym http://elite-sports.net/kanal_4.php to zwiechy niemożliwe już oglądałem na tym 1 połowę i mam dość.

Genio 18.10.2008 20:53

aby temu zapobiec podczas ogladania nacisnij na ikone przelaczenia sie na media playera, po czym rozpocznie sie sciąganie brakujacego kodeka

3michal_04 22.10.2008 09:53

będzie dzisiejszy mecz z bourges gdzieś w internecie?

zapalenie krtani mnie rozłozyło, a obejrzeć/usłyszeć Wislaczki w eurolidze w akcji to mus

kaelowiec 26.10.2008 17:03

dajta link do meczu w necie dzisiejszego

Krolik 26.10.2008 17:35

ma ktos jakis link >???

czy tylko sopcast bez glosu ???

vix 26.10.2008 17:41

http://www.justin.tv/live/channel_po...annel=astro164

piotrek chicago 26.10.2008 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krolik (Post 619685)
ma ktos jakis link >???

czy tylko sopcast bez glosu ???

ja zawsze wchodze przez ta strone i zawsze mam super jakosc bez zalkucen bufor zawsze ok 80%

grzesiek632 29.10.2008 10:18

ej a transmisja bedzie z dzis?

losiu2001 29.10.2008 12:25

oczwiscie na sopcast o 20:00 ;]

bravelukas 29.10.2008 15:14

bedzie gdzies mecz wisly z gornikiem? przez internet :D

grzesiek632 29.10.2008 15:29

w necie to chyba nie bedzie bo nigdzie nic nie pisze.... mozna ogladac przez sopcasta i tvants

Kamson 29.10.2008 15:36

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
Cytat:

20:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze
ZAPISZCIE SOBIE KURVVA TĄ STRONE!

bravelukas 29.10.2008 17:25

zgadza sie, jest, jak wczesniej wchodzilem to jeszcze nie bylo

grzesiek632 29.10.2008 18:07

http://www.2x45minut.tnb.pl/news.php i podziekaowania dla uzytkownika o wymownym nicku: bednarz17

cortezz 29.10.2008 20:41

poda ktos link do meczu na sop? niestety nie moge sie polączyc ze stronki soccer-live, a na just tv tnie mi jak rzad budrzet! transfer mam bardzo dobry ok 10 mb/s

Illargui 29.10.2008 20:43

tu jest transmisja w dobrej jakości http://www.2x45minut.tnb.pl/news.php

cortezz 29.10.2008 20:47

to jest to samo co just tv i tez mi tnie:( Ale dzieki za checi

WislaFan123 29.10.2008 20:54

Ci co maja slabe lacza: wypierda**** !!!! dajcie innym ogladać, a i tak sami sobie nie poogladacie

cortezz: akurat tu chodzi o upload nie download, co z tego ze bedziesz mial nawet 50 mb/s jak i tak max bedziesz mogl sciagac 512kb/s, a potrzebne jest srednio ok 500kb/s uploadu na osobe zeby przy tym strumieniu plynnie chodzilo..

cortezz 29.10.2008 21:02

dokladnie to przez tych co mają slabe łącza. minimum 2 MB/s reszta wypad. poda ktos na jakim kanale leci ten mecz na sopcast?. ****a pierwszy mecz u siebie opuszczony i nie da sie oglądac dramat!!!!!!

Krolik 29.10.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 621203)
tu jest transmisja w dobrej jakości http://www.2x45minut.tnb.pl/news.php

Dzieki !! Dobry link

Kuciel 29.10.2008 22:13

Mam dobrego neta a strasznie mi sie cieło :/

kaelowiec 31.10.2008 21:46

dajcie linka do meczu

JrQ- 02.11.2008 10:23

Mecz Wisła - Ruch Chorzów będzie transmitowany od 17 tutaj:
www.elite-sports.net/tv.php

westersyl 02.11.2008 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 622464)
Mecz Wisła - Ruch Chorzów będzie transmitowany od 17 tutaj:
www.elite-sports.net/tv.php

Sorry ale zastanów się co Ty robisz, zamieszczasz linki na swojej stronie do nie swoich kanałów, przecież osoby nadające mają swoje strony i zależy im aby ktoś na nie wchodził, także trochę szacunku dla nich, do tego nie podajesz nawet na którym kanale jest mecz. Może się zdziwisz ale jak na ten moment nikt nie zadeklarował, że będzie nadawał mecz na justinie takżę nie pisz takich głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

edit:
Być może mecz będzie tu :
http://www.justin.tv/astro164tv

pawel84_gda 02.11.2008 16:56

http://www.justin.tv/astrosporttv

Proszę bardzo.

Młyniu_Miechów 02.11.2008 16:59

Macie jakiś link bez reklam?

fufek 02.11.2008 17:29

leci na SopCast kanał 11028 :)

ziomalekk 03.11.2008 18:36

http://www.2x45minut.tnb.pl/news.php

Mecze naszej Wisełki na żywo i nie tylko

Zibizib 05.11.2008 16:15

czy ktoś wie gdzie można dziś w internecie oglądać mecz koszykarek w internecie. niestety na itvp nie będzie transmisji

ziomalekk 08.11.2008 11:55

www.2x45minut.com.pl Nowa odsłona serwisu 2x45minut.tnb.pl. Aktualnosci, bramki, mecze na żywo tym się nadal zajmujęmy! Jest dużo nowych rzeczy,które na pewno się wam spodobają. Zapraszamy.
Dzisiejszy meczyk Wisła-Lks oczywiscie tezbedzie

Raven 08.11.2008 15:57

a na sopcascie nie ma dzis meczu?

piotrek chicago 08.11.2008 16:00

tez sie zdziwilem wiec skazani na smieszne stronki zacinajace sie z bardzo zla jakoscia

Pulpet 08.11.2008 16:15

jak się wyłącza ten ........ony czat po prawej stronie na justin.tv?

piotrek chicago 08.11.2008 16:16

http://www.justin.tv/widgets/jtv_liv...nel=djcris1991 tu masz bez czatu

ZaryNH 08.11.2008 16:50

co to za jakas przerwa ?? nie odbiera mi mic :/

grzesiek632 08.11.2008 17:01

http://elite-sports.net/kanal_2.php

tu działa elegancko

lord damien 09.11.2008 19:51

gdzie można obejrzeć ligę+extra na zywo w internecie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl