Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

sharkey 22.01.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 660845)
wynik nie jest zły bo uważam że poziom 3 ligi hiszpańskiej to mniej wiecej środek naszej ekstraklasy a Wisełka dopiero rozpoczela przygotowania a Denia jest w trakcie sezonu.

Chyba nie jeśli Wisła walczyła z Barceloną i sobie radzi to nawet na początku okresu przygotowawczego powinna im dowalić!!

Marszałek 23.01.2009 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 660786)
wynik zupełnie nieistotny.
z drugiej strony to że paru nowych, mocnych graczy by się przydało to rzecz jasna bez wzgledu na to czy dzis wynik 0-0 czy 10-0

Pewnie,że wynik jest sprawą drugorzędną.Nie będę z tym dyskutować, bo nie ma sensu kopać się z koniem. Niemniej niczego więcej nie spodziewałem się niż remis, bo z drugiej strony, kto miał u nas kreować grę, kto miał strzelać, kto miał szaleć na skrzydłach? Ofensywnie to jest lipa, teraz oczywiście trudno wygłaszać jakieś sondy, tym bardziej , że etap przygotowań dopiero się zaczął, ale w kolejnych meczach moim zdaniem będzie podobnie. Jeszcze ta bezbarwna gra, to chyba najmniej zaskakuje ale najbardziej niepokoi. A no tak. Pierwszy raz spotkali się w tym składzie i stąd ta niemrawa gra.

jachting 23.01.2009 09:08

Marszałek można było się spodziewać zwycięstwa bo to jednak 3 ligowiec(to nic że hiszpański) ,choć ja tu drużynie nie robię żadnych wyrzutów ,trudno byłoby wyciągać jakieś wnioski na początku przygotowań i po pierwszym sparingu .
Ale ty tak lubisz sobie po prostu walnąć ,uważaj bo jeszcze może być tak że wszystkie pozostałe mecze wygramy .To oczywiście nie będzie musiało nic znaczyć , zmieni sie tylko twoja filozofia :P

Ps.taki przytyk lekki bo drażnią mnie takie posty

Marszałek 23.01.2009 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jachting (Post 661147)
Marszałek można było się spodziewać zwycięstwa bo to jednak 3 ligowiec(to nic że hiszpański) ,choć ja tu drużynie nie robię żadnych wyrzutów ,trudno byłoby wyciągać jakieś wnioski na początku przygotowań i po pierwszym sparingu .
Ale ty tak lubisz sobie po prostu walnąć ,uważaj bo jeszcze może być tak że wszystkie pozostałe mecze wygramy .To oczywiście nie będzie musiało nic znaczyć , zmieni sie tylko twoja filozofia :P

Ps.taki przytyk lekki bo drażnią mnie takie posty

A wierz mi, że chciałbym to zweryfikować. Ale nie sądzę aby coś się zmieniło.

Griszka30KR 23.01.2009 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 660786)
wynik zupełnie nieistotny.
z drugiej strony to że paru nowych, mocnych graczy by się przydało to rzecz jasna bez wzgledu na to czy dzis wynik 0-0 czy 10-0

A ja uwazam,ze z taką druzyna jak Denia,wynik,a raczej brak strzelonych bramek przez nas ,druzyne ,która juz nie eksperymentuje ze składem(ustawieniem) i 95% zespołu gra cały czas ze sobą,to porażka.

piter116 23.01.2009 12:32

http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5129
Miesiąc bez Sobola...

matti123 23.01.2009 13:35

Martwi sytuacja Sobolewskiego, przygotowania ma z głowy. Problemem będzie forma fizyczna w całym sezonie po nie przepracowanych obozach a wcześniej jeszcze powrót do formy, szczególnie że Sobol podczas każdego meczu robi dużo kilometrów.

Wielkie dzięki za skrót i coraz obszerniejsze relacje z obozu. Ponawiam prośbę o indywidualną ocenę zawodników. Tak bardzo jesteśmy stęsknieni z naszą Wisłą:)

pysio 23.01.2009 14:02

a ja bym w bramce postawił na Cebanu! patrząc po zdjęciach najbardziej przypomina profesjonalnego bramkarza :D

w ogóle nie przypominam sobie meczy towarzyskich w których Cebanu puszczałby bramki :D więc jest chyba ok

buczo1985 23.01.2009 18:30

kontuzja Sobola staje się przepustką dla Mauro. Mam nadzieje, pomijając ostatnie czasy, ze stac go na dobrą gre. A zdrugiej pojawia sie niedosyt, ze nie udalo sie sprowadzić defensywnego pomocnika, teraz przydałby sie jak nic...

arti 23.01.2009 22:55

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...ko_na_DVD.html

asterix84 23.01.2009 22:58

Słów kilka "Bogusia" na temat przygotowań Wisły do rundy wiosennej - Jeśli ktoś ma pytania do Rafała, można je wpisać tutaj

Wojtas 23.01.2009 23:17

Widze ze temat naszej "polityki" dotyczacej zwlaszcza szukania brmakarza stał sie tematem do kpin dla prasy,ale w sumie nie dziwie sie ,bo to tak własnie wyglada.

Jak dla mnie tez ten wynik sparnigowy gdzie gramy starym skladem bez tlumaczen ze druzyna niezgrana tez jest porażka,kuleje na dzis dzien wszystko i w kazdej formacjii mamy luki.
Ale tak to jest ,bez wzmocnenien a nawet przy mozlwych oslabieniach (Sobol,Baszczu) niewyglada to kolorowo..

pio 23.01.2009 23:21

asterix, Twojego tematu chyba tylko Gallowie nie widzieli, wklej jeszcze na ich forum :>

dostuffca 25.01.2009 12:15

Cytat:

Przypuszczalny skład Wisły: Cebanu - Singlar, Burliga, Marcelo, Piotr Brożek - Mączyński, Cantoro, Diaz, Handerson - Małecki, Dawidowski
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=20019
Naprawdę mam nadzieję, że Dawid popodaje piłki, bidonem się zajmnie, a nie zablokuje miejsce komuś kto naprawdę mógłby się przygotowywać do sezonu....

_ukoL 25.01.2009 14:02

A ten Handerson dostaje szansę, no jestem ciekaw co pokaże. Śmiałbym się gdyby się właśnie On okazał najlepszym transferem w tym okienku. Taktyki to go tam nauczą, byle miał technikę i pomyślunek. :-)

AYALA 25.01.2009 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 662351)
A ten Handerson dostaje szansę, no jestem ciekaw co pokaże. Śmiałbym się gdyby się właśnie On okazał najlepszym transferem w tym okienku. Taktyki to go tam nauczą, byle miał technikę i pomyślunek. :-)

Skorża przecież powiedział po meczu że jest to zbyt słaby zawodnik na pierwszy zespół Wisły.Osobiście wolałbym żeby ogrywac jakiegoś wychowanka (np. Janika ) niż takiego obcokrajowca

Raporter 25.01.2009 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 662358)
Skorża przecież powiedział po meczu że jest to zbyt słaby zawodnik na pierwszy zespół Wisły.Osobiście wolałbym żeby ogrywac jakiegoś wychowanka (np. Janika ) niż takiego obcokrajowca

może ukrywają jego talent żeby nikt go nam nie sprzątnął:)

_ukoL 25.01.2009 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 662358)
Skorża przecież powiedział po meczu że jest to zbyt słaby zawodnik na pierwszy zespół Wisły.Osobiście wolałbym żeby ogrywac jakiegoś wychowanka (np. Janika ) niż takiego obcokrajowca

To się jeszcze okaże. Jakoś nie wyobrażam sobie być gorszym od Zieńczuka czy Łobodzińskiego w obecnej formie. Tymbardziej jeżeli miałby grać taki sam piach to wolałbym Jego. Młody i tańszy od gwiazdek i reprezentantów Polski.

Raporter 25.01.2009 14:31

Niezłe że Skorża próbuje z Burligi zrobić stopera:) A może by się na def. pomoc nadawał chłopak?

matti123 25.01.2009 16:05

Burliga chyba jest szykowany na zawodnika uniwersalnego, szczególnie że na pozycji środkowego obrońcy to w tej rundzie nie pogra. Mieliśmy już jednego zawodnika który był świetny technicznie, a bardzo przeciętnie radził sobie z taktyką (Jasiek),więc jeśli trener da mu zagrać trochę więcej czasu dziś(Handerson) i okaże się że potrafi robić dużo szumu to taki zawodnik potrzebny nam jest na mecze w których zwyczajnie nie idzie.

Raporter 25.01.2009 16:36

przegrywamy z rezerwami Basel... niedobrze

South 25.01.2009 16:40

tragedia...

prawnik25 25.01.2009 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 662461)
przegrywamy z rezerwami Basel... niedobrze

Dla mnie osobiście wynik dzisiejszego spotkania nie będzie miał większego znaczenia- martwi za to jedno z czym od dłuższego już czasu mamy problem brak sytuacji podbramkowych wypracowywanych przez siebie a nie darowanych przez przeciwnika. Jednym słowem czy gramy jednym czy dwoma napastnikami nie zmienia niczego w sposobie i stylu gry- brak odpowiednich piłkarzy w linii pomocy jest aż nadto zauważalny-niestety!

A Żuraw szaleje w Grecji- przyjdzie do nas? Bednarz zmień sobie obiekt docelowy, radziłbym za wczasu!

jachting 25.01.2009 16:46

trza się powiesić :D

Raporter 25.01.2009 16:48

Fajnie że "Beto to typowy napastnik" ale my chcemy wreszcie zobaczyć typowego gola:)

prawnik25 25.01.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 662468)
Fajnie że "Beto to typowy napastnik" ale my chcemy wreszcie zobaczyć typowego gola:)

W przyszłym sezonie, Coś taki niecierpliwy:P Beto właśnie zszedł z boiska!

radekogi 25.01.2009 17:07

Skoro tak płaczą niektórzy że przegrywamy nawet z rezerwami drużyny która grala w Lidze Mistrzów, to proponuje zobaczyć z kim przegrał Lech. (9 drużyna ligi czeskiej) Tu nie liczy sie wynik tylko dobre przygotowanie do sezonu. Martwiłbym sie gdybyśmy teraz wygrywali po 5:0 sparingi, bo liga rusza dopiero za miesiąc. Pamietam jak Paweł Brożek nie strzelił w okresie przygotowawczym żadnej bramki po czym został królem strzelców. Opanujcie sie

noonelikeus 25.01.2009 17:08

nareszcie Remis !!!

Brawo Cleber i Jirsak

Gucio25 25.01.2009 17:49

Henderson wszedł na 5min..
nie rozumiem, po co Zieńczuk gra cały mecz. kiedy ma się Henderson sprawdzić, jak nie w sparingach?

jachting 25.01.2009 17:55

Bo Zieńczuk jest przygotowywany do sezonu ,a Hendersona przydatność została już nie jako określona .

skeba 25.01.2009 18:20

Taka jest polityka klubu, po treningach sprawdza się przydatność do drużyny. Polska specjalność, niech lepiej grywa Dawidowski, który jest rewelacją rundy jesiennej.
Czy nie można temu zawodnikowi podziękować. Przepraszam, ale ten Brazylijczyk jest z pewnością lepszym grajkiem od Tomka

Raporter 25.01.2009 18:21

Brawo dla Wisełki za ten remis z silną drużyną.

South 25.01.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 662461)
przegrywamy z rezerwami Basel... niedobrze

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 662568)
Brawo dla Wisełki za ten remis z silną drużyną.


to jak w końcu ?

Raporter 25.01.2009 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 662573)
to jak w końcu ?

Remis to nie porażka:)

eye63 25.01.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 662575)
Remis to nie porażka:)

A rezerwy Basel to silne czy słabe w końcu?

jachting mi się wydawało, że całkiem solidny skład mieli, ale Raporter twierdził:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 662461)
przegrywamy z rezerwami Basel... niedobrze


jachting 25.01.2009 18:49

A to były w ogóle rezerwy ? I czy Basel grał jednym składem ? ktoś wie ?
W każdym razie jeśli nawet to były rezerwy to obecnie moją oni na pewno szerszą kadrę od nas i jakby nie patrzeć był to pożyteczny sprawdzian .

Raporter 25.01.2009 18:52

Ergic Stocker Karlitos nie grali reszta to podstawowy kiedy i z kim następny mecz?

tofik 25.01.2009 19:35

Trochę więcej ważnych nie grało.

Raporter 25.01.2009 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 662638)
Trochę więcej ważnych nie grało.

E... przynajmniej reszta najdroższych wg transfermarkt grała:)

Kamson 25.01.2009 19:45

Transfermartk i FM prawde ci powie...

:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl