Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

felipe 11.07.2012 19:12

http://wup-krakow.pl/o-wup/praca-w-u...ds.-kontroli-2

taka praca w wojewódzkim urzędzie pracy - jakie to mogą być zarobki ?

888 24.07.2012 23:34

http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ398837019 - może ktoś skorzysta :tsw_wislazkrakowa: :>:rotfl:

R33 16.08.2012 22:03

Da się w Krakowie gdzieś załapać na dorywczą robotę? Chodzi mi o coś typu praca 1dno, kilkudniowa. Nie coś stałego. Bo niestety na coś stałego nie mogę sobie obecnie pozwolić. Orientuje się ktoś w tym?

chopin 24.08.2012 08:34

http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ407390322 jakby ktoś chciał:)

AS82 30.08.2012 15:32

http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-bar...AdIdZ409140446

peele 01.09.2012 22:00

Jest ktoś kto pracuje w Tele-Fonika Kable w Krakowie na Wielickiej? Jeśli tak to proszę o odpowiedź na prv, mam kilka pytań, których nie chciałbym zadawać publicznie :)

L U Z N Y 11.10.2012 09:50

Jak by ktoś miał jakąś ciekawą ofertę pracy to zapraszam na priv.
Obecnie jestem mistrzem na wydziale montażu jednej z firm produkujących armaturę .

Natkan 17.10.2012 08:54

http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ423137754 wie coś ktoś o tym?

Sylwek1906 17.10.2012 09:44

Jakby ktoś miał jakieś namiary na prace jako kucharz to chętnie podejme temat :)

gress 01.12.2012 21:55

Ktoś z was może myślał o pracy w Sylwestra ? Nie zależy mi specjalnie na jakiś rozrywkach w tym dniu, dodatkowo ostatnio budżet dość drastycznie zmalał i napływ gotówki byłby wskazany. Wydaje się więc, że jest to dobra okazja. W tym mieście dużo się dzieje w Sylwestra, a większość ludzi woli go spędzić na zabawie. Macie może jakieś propozycje gdzie można by się załapać ?

Kamil_mchw 08.12.2012 20:28

mam L4 do 13 stycznia... (problemy zdrowotne - 20 godz. na dobę w łóżku)

od początku tego miesiąca siedzę w domu i nic nie robię... ch0j mnie "szczela"... potrzebuje zajęcia! a raczej pracy w warunkach domowych. nie muszę zarabiać nie wiadomo ile... potrzebuje tylko jakoś zagospodarować swój czas w ciągu dnia... już chyba wszystkie filmy, seriale itp. obejrzałem. :D
jak ktoś coś słyszał, albo coś takiego to proszę o prv.

jestem chyba pracoholikiem :/

Pablo84 08.12.2012 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1290347)
mam L4 do 13 stycznia... (problemy zdrowotne - 20 godz. na dobę w łóżku)

od początku tego miesiąca siedzę w domu i nic nie robię... ch0j mnie "szczela"... potrzebuje zajęcia! a raczej pracy w warunkach domowych. nie muszę zarabiać nie wiadomo ile... potrzebuje tylko jakoś zagospodarować swój czas w ciągu dnia... już chyba wszystkie filmy, seriale itp. obejrzałem. :D
jak ktoś coś słyszał, albo coś takiego to proszę o prv.

jestem chyba pracoholikiem :/

Może popróbował byś coś telemarketingiem ?Zdaje się, że niektóre firmy pozwalają z domu dzwonić -nie wiem czy tam nie ma w firmach ubezpieczeniowych.Gadane byś sobie wyrobił, podejscie do klienta, co w pózniejszej pracy(np przedstawiciel handlowy) było by sporym plusem.

Kamil_mchw 08.12.2012 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1290366)
Może popróbował byś coś telemarketingiem ?Zdaje się, że niektóre firmy pozwalają z domu dzwonić -nie wiem czy tam nie ma w firmach ubezpieczeniowych.Gadane byś sobie wyrobił, podejscie do klienta, co w pózniejszej pracy(np przedstawiciel handlowy) było by sporym plusem.


Raczej myślałem nad czymś "po znajomości" od forumowiczów... tylko na miesiąc.

Mam pracę... na bardzo fajnych warunkach z której nie zrezygnuje. Aktualnie mam "kontuzję" (dosyć poważną i muszę cały czas leżeć... mogę tylko do kibelka, albo coś ugotować), ale dalej mój pracodawca mi płaci. Wkręciłem moją kobietę do tej pracy i nie ma jej teraz w krk... nudzi mi się... :D oglądanie meczów mi się już znudziło (brak atmosfery stadionowej), z gier wyrosłem. Znajomi cały czas przychodzą ale tylko mnie w....iają bo przynoszą alkohol kiedy ja pić nie mogę, albo .......ą jaki to ja biedny jestem "taki połamany". MASAKRA!! muszę się czymś zająć...

to o czym piszesz to pewnie musiałbym iść na rozmowę, szkolenia, zbędne .......enie... a ja mam tylko miesiąc laby... mam nadzieje że nie więcej.

reni2211 18.12.2012 18:38

Siemaneczko,
jestem absolwentką studiów dziennych na AGH, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, mgr inż.
szukam pracy...niekoniecznie w mojej branży...telemarketing i wszelkie "domokrążctwo" odpada...mam sumienie, które nie pozwala mi wciskać ludziom kitów, których sam bym nie kupiła;P
jakby ktoś coś miał to proszę pisać:)
z góry dzięki:)

d.j 05.01.2013 01:06

Nowa firma na rynku bukmacherskim posiadająca koncesję Ministra Finansów nr: SC/12/7251/2/LBU//2011/1337 zaprasza zainteresowanych otwarciem lokali ajencyjnych.

Jako jedyna firma bukmacherska na rynku nie wymagamy żadnych opłat za przystąpienie do sieci!

Jeżeli na forum jest osoba która byłaby zainteresowana prowadzeniem takiej działalności zapraszam na priv. Zapraszam do współpracy osoby posiadające już działalność a chcące ją rozszerzyć o zakłady bukmacherskie.
NAPRAWDĘ WARTO!

wojtole14 12.01.2013 21:23

Cześć wszystkim!

Na rynek krakowski wchodzi firma DRB Centrum Odszkodowań, czołowa kancelaria odszkodowawcza w Polsce. Działająca od 2005, ponad 7000 prowadzonych spraw, wszystkie wygrane na korzyść klienta! Ponadto DRB wywalczyło najwyższą kwotę odszkodowania w historii tj. 1.520.000zł i sprawa jest wciąż w toku!
Gwarancja Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych!

Poszukujemy przede wszystkim studentów z zapałem i energią do pracy. Wymaga ona bezpośredniego kontaktu z klientem, dlatego osoba musi odznaczać się komunikatywnością, bardzo przydatna również kreatywność, gdyż firma dopiero zaczyna swoją działalność w Krakowie. Każdy przejaw twórczego myślenia może zaprocentować w Twojej karierze!

Gdyby ktoś z Was poszukiwał pracy, zapraszam do współpracy. Klarowny system awansów i kariery, zaliczki od złożonych spraw w 10 dni roboczych.

Wszelkie zapytania na priv, CV proszę słać pod adres mailowy: [email protected]

Kamil_mchw 12.01.2013 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtole14 (Post 1294447)
Cześć wszystkim!

Na rynek krakowski wchodzi firma DRB Centrum Odszkodowań, czołowa kancelaria odszkodowawcza w Polsce. Działająca od 2005, ponad 7000 prowadzonych spraw, wszystkie wygrane na korzyść klienta! Ponadto DRB wywalczyło najwyższą kwotę odszkodowania w historii tj. 1.520.000zł i sprawa jest wciąż w toku!
Gwarancja Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych!

Poszukujemy przede wszystkim studentów z zapałem i energią do pracy. Wymaga ona bezpośredniego kontaktu z klientem, dlatego osoba musi odznaczać się komunikatywnością, bardzo przydatna również kreatywność, gdyż firma dopiero zaczyna swoją działalność w Krakowie. Każdy przejaw twórczego myślenia może zaprocentować w Twojej karierze!

Gdyby ktoś z Was poszukiwał pracy, zapraszam do współpracy. Klarowny system awansów i kariery, zaliczki od złożonych spraw w 10 dni roboczych.

Wszelkie zapytania na priv, CV proszę słać pod adres mailowy: [email protected]

mam nadzieje że nie odbierzesz mojego posta za atak... ale kilka rzeczy mi się nie podoba...

1. najwyższa spraw odszkodowawcza w historii miała miejsce w USA... sprawa przeciwko Philip Morris (kwota kilkudziesięciu mln dolarów)
2. jeśli miałeś na myśli PL to również jest to nie prawda... z tego typu firm prym wiedzie firma Feniks (czy Fenix? jakoś tak...) nie pamiętam. kolejny przykład z brzegu... mój profesor w zeszłym roku wygrał 3 mln zł. odszkodowania - był niesłusznie oskarżony o dawanie zaliczeń za lodzika, ew. sexik w gabinecie ze studentką... sprawę przegrała pewna gazeta. głośna sprawa... poszukaj w google.
3. proszenie o CV na prywatny (nie firmowy) adres e-mail nie jest profesjonalnym posunięciem
4. warto również dodać że jeśli potencjalny pracownik będzie tyrał przez równy rok i nie uda mu się podpisać ani jednej umowy to nie zarobi ani grosza... za benzynę nikt mu nie zwraca, za tel również...

Wojtole... jeśli jeszcze kolego nie założyłeś własnej działalności gospodarczej to nie pchaj się w to gówno.

Wiślacy... jeśli chcecie to wysyłajcie CV i próbujcie... ja Wam tylko pisze swoją opinię na ten temat.

Pozdro

wojtole14 13.01.2013 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1294454)
mam nadzieje że nie odbierzesz mojego posta za atak... ale kilka rzeczy mi się nie podoba...

1. najwyższa spraw odszkodowawcza w historii miała miejsce w USA... sprawa przeciwko Philip Morris (kwota kilkudziesięciu mln dolarów)
2. jeśli miałeś na myśli PL to również jest to nie prawda... z tego typu firm prym wiedzie firma Feniks (czy Fenix? jakoś tak...) nie pamiętam. kolejny przykład z brzegu... mój profesor w zeszłym roku wygrał 3 mln zł. odszkodowania - był niesłusznie oskarżony o dawanie zaliczeń za lodzika, ew. sexik w gabinecie ze studentką... sprawę przegrała pewna gazeta. głośna sprawa... poszukaj w google.
3. proszenie o CV na prywatny (nie firmowy) adres e-mail nie jest profesjonalnym posunięciem
4. warto również dodać że jeśli potencjalny pracownik będzie tyrał przez równy rok i nie uda mu się podpisać ani jednej umowy to nie zarobi ani grosza... za benzynę nikt mu nie zwraca, za tel również...

Wojtole... jeśli jeszcze kolego nie założyłeś własnej działalności gospodarczej to nie pchaj się w to gówno.

Wiślacy... jeśli chcecie to wysyłajcie CV i próbujcie... ja Wam tylko pisze swoją opinię na ten temat.

Pozdro


Witam
Nie bardzo rozumiem tej nagonki...
Ad 1. Firma DRB zajmuje się WYŁĄCZNIE szczególnymi przypadkami jeśli chodzi o odszkodowania tj. wypadki komunikacyjne i błędy medyczne. Takich firm jest sporo w Polsce, a DRB jest drugą co do wielkości, pierwsze miejsce ma EUCO. Nie bierzemy jakichkolwiek przypadków, które podchodzą pod kodeks cywilny tylko szczególne przypadki. Więc kwota, którą podałem jest najwyższa w tej kategorii.
Ad 2. DRB nie zajmuje się takimi sprawami, więc nie wnikam, aczkolwiek o firmie Feniks nigdy nie słyszałem i patrząc na opinie w Internecie nie wyglądają najlepiej.
Ad 3. W obecnej chwili czekam na adres mailowy, który mi zostanie nadany przez firmę. Jest bardzo dużo zgłoszeń, dużo nowych agentów i nie jest to dokonywane w jednej chwili. Firma dopiero zaczyna działalność w Krakowie, stąd ten problem.
Ad 4. Zupełnie bezsensowny argument. Praca w DRB nie jest pracą obowiązkową, a raczej dodatkową. Każdy kto przystępuje do firmy działa na zlecenie. Firma oferuje darmowe szkolenia, na odpowiednim poziomie są już dofinansowania do samochodu i inne premie. Z klientami umawiamy się przez telefon i przedstawiają oni wstępnie swoją sprawę. Jeśli sprawa nadaje się to jedziemy już po dokumenty, tyle. Nikt nie każe nam jeździć codziennie po Krakowie i błagać ludzi.
W firmie pracuje już sporo moich znajomych z Lublina, nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek nie miał ani jednej sprawy na miesiąc. To nie jest taki zły wynik. Mówienie przez cały rok nic się nie może trafić jest zupełnie niezgodne z realiami.

Od lutego DRB rozpoczyna na wszystkich uczelniach wyższych w Krakowie wykłady uświadamiające ludzi jakie prawa im się należą. Ponad 90% osób, nie wie jakie im prawa przysługują lub otrzymali zbyt niskie kwoty odszkodowań.
Mam nadzieję, że akcja się uda i tacy jak Ty zmienią zdanie. Kto jest niedowiarkiem, zapraszam na spotkania informacyjne.
Rozumiem, że wszędzie znajdą się krytycy i malkontenci... Pozdrawiam tych pozytywnie nastawionych do świata.

Piotrek87 14.01.2013 10:57

Tak przejzysta ścieżka kariery , awanse itp. Wszędzie tak mówią Aegon, Grupon teraz na firma. Obiecują cuda i g dają. Tak kolego wielka firma a mejla firmowe nie masz ha ha , dobre bajki ze jeszcze nie przydzielone.
Dzisiaj mnóstwo firm tak kusi co nie obiecują szkolenia , wszystko zapewniają itp a prawda taka ze robi sie na działalności i te wielkie firmy żadnych kosztów nie ponoszą a ty płacić ZUS co miesiąc musisz.
Bez urazy ale wielka firma która walczy o odszkodowania i jest niby najlepsza itp szuka pracownikow na forum kibiców klubu piłkarskiego ?? Bądźmy powazni ;)

mic 14.01.2013 14:25

Przeciez kolega za polecenie nowych 'pracownikow' dostanie plusika...

Bez urazy

kuczmen 16.01.2013 20:54

są i tacy co pobierają kaske za załatwienie pracy........

LanceTS 21.01.2013 18:30

Gdyby ktoś miał jakąś konkretną oferte żeby dorobić pare stówek to priv. Kasa potrzebna na ewentualne wyjazdy, bilety...

Praca może być fizyczna, jakieś ulotki, cokolwiek, byle nie za 4zł za godzine.

d.j 30.01.2013 21:48

No to na nową :)

Nowa firma na rynku bukmacherskim posiadająca koncesję Ministra Finansów nr: SC/12/7251/2/LBU//2011/1337 zaprasza zainteresowanych otwarciem lokali ajencyjnych.

Jako jedyna firma bukmacherska na rynku nie wymagamy żadnych opłat za przystąpienie do sieci!

Jeżeli na forum jest osoba która byłaby zainteresowana prowadzeniem takiej działalności zapraszam na priv. Zapraszam do współpracy osoby posiadające już działalność a chcące ją rozszerzyć o zakłady bukmacherskie.
NAPRAWDĘ WARTO!

Kamil_mchw 30.01.2013 22:01

Jak się firma nazywa??

d.j 30.01.2013 22:03

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie

Wszystkie szczegóły na priv :)

Natkan 03.02.2013 11:55

Na której stronie w necie najlepiej szukac pracy? Albo słyszał ktoś z was o pracy w sprzedaży? Mam doświadczenie z CCC i Adidasa

Kamil_mchw 03.02.2013 14:31

www.praca.money.pl

akumulator ogłoszeń ze wszystkich stron...

Babba 07.02.2013 20:39

Znalazłem fajną robotę. Wykonuje ją się w domu, przez neta. Można zarobić stówkę nawet w jeden dzień( i jest to górny limit głównego zlecenia, poźniej można co innego porobić).Nie jest to żadna kretyńska piramidka. Robota na umowę o dzieło
Chętni niech piszą na [email protected] to zapodam szczegóły.

Brozinho_23 15.02.2013 15:11

Od poniedziałku idę na studia, powtarzać semestr. Będę miał tylko 4 przedmioty, znacie jakąś pracę co można sobie jakoś dostosować do grafika studiów? Ew. jakieś takie 1-dniowe, 2-dniowe oferty? Tylko chodzi o normlaną pracę, żadne jakieś telemarketingi i inne wk*rwiania ludzi.

1906_wislak_1906 15.02.2013 22:29

A może ktoś byłby w stanie pomóc znaleźć pracę dla kierowcy kat C lub C+E bez doświadczenia?

JacobCFC 15.02.2013 22:34

Może ktoś orientuje się czy w jakimś skateshopie nie poszukują ludzi?

Devonisch 16.02.2013 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtole14 (Post 1294613)
Witam
Nie bardzo rozumiem tej nagonki...
Ad 1. Firma DRB zajmuje się WYŁĄCZNIE szczególnymi przypadkami jeśli chodzi o odszkodowania tj. wypadki komunikacyjne i błędy medyczne. Takich firm jest sporo w Polsce, a DRB jest drugą co do wielkości, pierwsze miejsce ma EUCO. Nie bierzemy jakichkolwiek przypadków, które podchodzą pod kodeks cywilny tylko szczególne przypadki. Więc kwota, którą podałem jest najwyższa w tej kategorii.
Ad 2. DRB nie zajmuje się takimi sprawami, więc nie wnikam, aczkolwiek o firmie Feniks nigdy nie słyszałem i patrząc na opinie w Internecie nie wyglądają najlepiej.
Ad 3. W obecnej chwili czekam na adres mailowy, który mi zostanie nadany przez firmę. Jest bardzo dużo zgłoszeń, dużo nowych agentów i nie jest to dokonywane w jednej chwili. Firma dopiero zaczyna działalność w Krakowie, stąd ten problem.
Ad 4. Zupełnie bezsensowny argument. Praca w DRB nie jest pracą obowiązkową, a raczej dodatkową. Każdy kto przystępuje do firmy działa na zlecenie. Firma oferuje darmowe szkolenia, na odpowiednim poziomie są już dofinansowania do samochodu i inne premie. Z klientami umawiamy się przez telefon i przedstawiają oni wstępnie swoją sprawę. Jeśli sprawa nadaje się to jedziemy już po dokumenty, tyle. Nikt nie każe nam jeździć codziennie po Krakowie i błagać ludzi.
W firmie pracuje już sporo moich znajomych z Lublina, nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek nie miał ani jednej sprawy na miesiąc. To nie jest taki zły wynik. Mówienie przez cały rok nic się nie może trafić jest zupełnie niezgodne z realiami.

Od lutego DRB rozpoczyna na wszystkich uczelniach wyższych w Krakowie wykłady uświadamiające ludzi jakie prawa im się należą. Ponad 90% osób, nie wie jakie im prawa przysługują lub otrzymali zbyt niskie kwoty odszkodowań.
Mam nadzieję, że akcja się uda i tacy jak Ty zmienią zdanie. Kto jest niedowiarkiem, zapraszam na spotkania informacyjne.
Rozumiem, że wszędzie znajdą się krytycy i malkontenci... Pozdrawiam tych pozytywnie nastawionych do świata.

Sorry winnetou ale zakrawa to właśnie na kolejny Groupon, Amway iinne takie. Byle student, byle zapierdalał. Prawnicze sprawy ma wam naganiać student AWF, PK, AHG, UJ... nieważne byle naganiał. Uczciwe warunki w takiej branży to piątka na rękę, umowa na stałe plus prowizja. A nie najniższa krajowa + to co Ci się uda.

I jeszcze ta praca na zlecenie.... skoro to taki biznes to co??? Na ZUS Was nie stać?? Firma, która na to gówno zatrudnia jest ŚMIECIEM. Toż to równoznaczne ze składaniem długopisów.

Skoro na bank zawsze pracownik wypracuje jedną sprawę BOGATĄ, SPECJALNĄ, to czemu nie zatrudniają na normalnych warunkach?

Puchatek 28.02.2013 14:32

Straciłem dobrą pracę z powodu redukcji etatów.

Szukam pilnie pracy na jakiejś hali w fabryce. Jak by ktoś coś wiedział gdzie można się popytać lub podzwonić czy wysłać CV to proszę o kontakt :)

maTyS. 11.03.2013 18:28

proszę o informacje kogoś kumatego w temacie taksówkarskim.

chodzi mi o to gdzie najlepiej się zatrudnić w której korporacji , jak cenowo to wszystko wygląda itp.

z góry dziękuję.

Natkan 11.03.2013 21:18

http://www.gumtree.pl/cp-praca-inne/...onie-463964606 ktoś wie coś na ten temat? Jaka stawka jak sie pracuje?

63.5 Kg 11.03.2013 21:21

Panowie od pewnego czasu probuje się dostać do pracy do Tesco jako dostawca-asystent sprzedaży.
Wiem mniejwiecej jak to wszystko wygląda bo rozmawiałem z jednym z chlopakow tam jezdzacych .
Ale niestety mimo doświadczenia kontaktu z ich strony jak na razie to nie było...
Może ktoś z Was wie cos więcej na ten tema tej pracy ??

jaszczur90 11.03.2013 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1303143)
Panowie od pewnego czasu probuje się dostać do pracy do Tesco jako dostawca-asystent sprzedaży.
Wiem mniejwiecej jak to wszystko wygląda bo rozmawiałem z jednym z chlopakow tam jezdzacych .
Ale niestety mimo doświadczenia kontaktu z ich strony jak na razie to nie było...
Może ktoś z Was wie cos więcej na ten tema tej pracy ??

Więc tak.. ja byłem na rozmowie w styczniu ( wtedy pierwszy raz pojawiła się oferta pracy ). Rozmowa z kierowniczką jakąś odbyła się na Kapelance. Ogólne standardowe pytania, pytania o poprzednie miejsca pracy itd. Po jakiś 2-3 dniach babka zadzwoniła, że zaprasza na test z jazdy ich dostawczakiem. Musiałem się stawić na Wielicką. Jeździłem po mieście ich dostawczakiem około godzinki pod okiem jakiegoś ich "guru" wśród kierowców. Standardowo sprawdzał jak na egzaminie na prawko. Czyli gdzieś zawrócić, gdzieś zaparkować. Też trzeba było się wykazać znajomością topografii miasta. Ja np. musiałem z ulicy Wielickiej dostać się na Szafrana, a potem na Bochenka. Ogólnie jak to gościu stwierdził to mej wiedzy i doświadczenia w jeździe nic nie miał. Babka po jakiś dwóch tygodniach zadzwoniła, że wybrali innego kandytata. Po rozmowie z babką okazało się , że niestety mi brakowało bycia dyspozycyjnym, gdyż ja jestem studentem zaocznym i w soboty i niedziele nie mógłbym pracować, a oni potrzebują ludzi w pełni dyspozycyjnych. Kasa nie jest wielka, na początek 3 miesięczny okres próbny umowa zlecenie lub umowa o pracę ( zależy na ile etatu , bo mi mówiła że na początku 3/4 etatu ) . Ogólnie jak masz inne pytania to pisz. Ogólnie praca polega na tym , że siedzisz sobie na zapleczu. Dostajesz tzw zlecenie i zbierasz sobie skrzyneczki z magazynu z towarem zamówionym. Ładujesz do samochodu i jedziesz w określone miejsce. Zanosisz, klient sprawdza i wracasz do bazy. Nie masz styczności z kasą. Ogólnie praca spoko jak ktoś uwielbia wozić się dostawczakiem na krótkich odcinkach :) Naszczęscie robotę znalazłem gdzie indziej i lepiej płatną i byłem tylko miesiąc bezrobotny :)

MatMario 12.03.2013 00:16

A zarobki jako kierowca w tesco to jaki przedział?

63.5 Kg 12.03.2013 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1303185)
A zarobki jako kierowca w tesco to jaki przedział?

Mi wlasnie gość jeden mowil co go zaczepiłem ze ok .2 tys. plus bony na swieta...
Ja się obawiam ze być moze dlatego ze strony Tesco w moim przypadku nie ma odzewu ponieważ caly czas pracuje a szukam wlasnie pracy bo czas na jakies zmiany wlasnie nadszedł...

jaszczur90 12.03.2013 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1303296)
Mi wlasnie gość jeden mowil co go zaczepiłem ze ok .2 tys. plus bony na swieta...

W styczniu jak mi babka mówiła to na okresie próbnym 2000 zł brutto, a po 3 miechach jeśli zostanę to wzrasta pensja trochę. Oczywiście tesco daje jakieś bony , dodatki socjalne ( karty multisport itd )


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl