![]() |
http://wup-krakow.pl/o-wup/praca-w-u...ds.-kontroli-2
taka praca w wojewódzkim urzędzie pracy - jakie to mogą być zarobki ? |
http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ398837019 - może ktoś skorzysta :tsw_wislazkrakowa: :>:rotfl:
|
Da się w Krakowie gdzieś załapać na dorywczą robotę? Chodzi mi o coś typu praca 1dno, kilkudniowa. Nie coś stałego. Bo niestety na coś stałego nie mogę sobie obecnie pozwolić. Orientuje się ktoś w tym?
|
http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ407390322 jakby ktoś chciał:)
|
|
Jest ktoś kto pracuje w Tele-Fonika Kable w Krakowie na Wielickiej? Jeśli tak to proszę o odpowiedź na prv, mam kilka pytań, których nie chciałbym zadawać publicznie :)
|
Jak by ktoś miał jakąś ciekawą ofertę pracy to zapraszam na priv.
Obecnie jestem mistrzem na wydziale montażu jednej z firm produkujących armaturę . |
http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ423137754 wie coś ktoś o tym?
|
Jakby ktoś miał jakieś namiary na prace jako kucharz to chętnie podejme temat :)
|
Ktoś z was może myślał o pracy w Sylwestra ? Nie zależy mi specjalnie na jakiś rozrywkach w tym dniu, dodatkowo ostatnio budżet dość drastycznie zmalał i napływ gotówki byłby wskazany. Wydaje się więc, że jest to dobra okazja. W tym mieście dużo się dzieje w Sylwestra, a większość ludzi woli go spędzić na zabawie. Macie może jakieś propozycje gdzie można by się załapać ?
|
mam L4 do 13 stycznia... (problemy zdrowotne - 20 godz. na dobę w łóżku)
od początku tego miesiąca siedzę w domu i nic nie robię... ch0j mnie "szczela"... potrzebuje zajęcia! a raczej pracy w warunkach domowych. nie muszę zarabiać nie wiadomo ile... potrzebuje tylko jakoś zagospodarować swój czas w ciągu dnia... już chyba wszystkie filmy, seriale itp. obejrzałem. :D jak ktoś coś słyszał, albo coś takiego to proszę o prv. jestem chyba pracoholikiem :/ |
Cytat:
|
Cytat:
Raczej myślałem nad czymś "po znajomości" od forumowiczów... tylko na miesiąc. Mam pracę... na bardzo fajnych warunkach z której nie zrezygnuje. Aktualnie mam "kontuzję" (dosyć poważną i muszę cały czas leżeć... mogę tylko do kibelka, albo coś ugotować), ale dalej mój pracodawca mi płaci. Wkręciłem moją kobietę do tej pracy i nie ma jej teraz w krk... nudzi mi się... :D oglądanie meczów mi się już znudziło (brak atmosfery stadionowej), z gier wyrosłem. Znajomi cały czas przychodzą ale tylko mnie w....iają bo przynoszą alkohol kiedy ja pić nie mogę, albo .......ą jaki to ja biedny jestem "taki połamany". MASAKRA!! muszę się czymś zająć... to o czym piszesz to pewnie musiałbym iść na rozmowę, szkolenia, zbędne .......enie... a ja mam tylko miesiąc laby... mam nadzieje że nie więcej. |
Siemaneczko,
jestem absolwentką studiów dziennych na AGH, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, mgr inż. szukam pracy...niekoniecznie w mojej branży...telemarketing i wszelkie "domokrążctwo" odpada...mam sumienie, które nie pozwala mi wciskać ludziom kitów, których sam bym nie kupiła;P jakby ktoś coś miał to proszę pisać:) z góry dzięki:) |
Nowa firma na rynku bukmacherskim posiadająca koncesję Ministra Finansów nr: SC/12/7251/2/LBU//2011/1337 zaprasza zainteresowanych otwarciem lokali ajencyjnych.
Jako jedyna firma bukmacherska na rynku nie wymagamy żadnych opłat za przystąpienie do sieci! Jeżeli na forum jest osoba która byłaby zainteresowana prowadzeniem takiej działalności zapraszam na priv. Zapraszam do współpracy osoby posiadające już działalność a chcące ją rozszerzyć o zakłady bukmacherskie. NAPRAWDĘ WARTO! |
Cześć wszystkim!
Na rynek krakowski wchodzi firma DRB Centrum Odszkodowań, czołowa kancelaria odszkodowawcza w Polsce. Działająca od 2005, ponad 7000 prowadzonych spraw, wszystkie wygrane na korzyść klienta! Ponadto DRB wywalczyło najwyższą kwotę odszkodowania w historii tj. 1.520.000zł i sprawa jest wciąż w toku! Gwarancja Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych! Poszukujemy przede wszystkim studentów z zapałem i energią do pracy. Wymaga ona bezpośredniego kontaktu z klientem, dlatego osoba musi odznaczać się komunikatywnością, bardzo przydatna również kreatywność, gdyż firma dopiero zaczyna swoją działalność w Krakowie. Każdy przejaw twórczego myślenia może zaprocentować w Twojej karierze! Gdyby ktoś z Was poszukiwał pracy, zapraszam do współpracy. Klarowny system awansów i kariery, zaliczki od złożonych spraw w 10 dni roboczych. Wszelkie zapytania na priv, CV proszę słać pod adres mailowy: [email protected] |
Cytat:
1. najwyższa spraw odszkodowawcza w historii miała miejsce w USA... sprawa przeciwko Philip Morris (kwota kilkudziesięciu mln dolarów) 2. jeśli miałeś na myśli PL to również jest to nie prawda... z tego typu firm prym wiedzie firma Feniks (czy Fenix? jakoś tak...) nie pamiętam. kolejny przykład z brzegu... mój profesor w zeszłym roku wygrał 3 mln zł. odszkodowania - był niesłusznie oskarżony o dawanie zaliczeń za lodzika, ew. sexik w gabinecie ze studentką... sprawę przegrała pewna gazeta. głośna sprawa... poszukaj w google. 3. proszenie o CV na prywatny (nie firmowy) adres e-mail nie jest profesjonalnym posunięciem 4. warto również dodać że jeśli potencjalny pracownik będzie tyrał przez równy rok i nie uda mu się podpisać ani jednej umowy to nie zarobi ani grosza... za benzynę nikt mu nie zwraca, za tel również... Wojtole... jeśli jeszcze kolego nie założyłeś własnej działalności gospodarczej to nie pchaj się w to gówno. Wiślacy... jeśli chcecie to wysyłajcie CV i próbujcie... ja Wam tylko pisze swoją opinię na ten temat. Pozdro |
Cytat:
Witam Nie bardzo rozumiem tej nagonki... Ad 1. Firma DRB zajmuje się WYŁĄCZNIE szczególnymi przypadkami jeśli chodzi o odszkodowania tj. wypadki komunikacyjne i błędy medyczne. Takich firm jest sporo w Polsce, a DRB jest drugą co do wielkości, pierwsze miejsce ma EUCO. Nie bierzemy jakichkolwiek przypadków, które podchodzą pod kodeks cywilny tylko szczególne przypadki. Więc kwota, którą podałem jest najwyższa w tej kategorii. Ad 2. DRB nie zajmuje się takimi sprawami, więc nie wnikam, aczkolwiek o firmie Feniks nigdy nie słyszałem i patrząc na opinie w Internecie nie wyglądają najlepiej. Ad 3. W obecnej chwili czekam na adres mailowy, który mi zostanie nadany przez firmę. Jest bardzo dużo zgłoszeń, dużo nowych agentów i nie jest to dokonywane w jednej chwili. Firma dopiero zaczyna działalność w Krakowie, stąd ten problem. Ad 4. Zupełnie bezsensowny argument. Praca w DRB nie jest pracą obowiązkową, a raczej dodatkową. Każdy kto przystępuje do firmy działa na zlecenie. Firma oferuje darmowe szkolenia, na odpowiednim poziomie są już dofinansowania do samochodu i inne premie. Z klientami umawiamy się przez telefon i przedstawiają oni wstępnie swoją sprawę. Jeśli sprawa nadaje się to jedziemy już po dokumenty, tyle. Nikt nie każe nam jeździć codziennie po Krakowie i błagać ludzi. W firmie pracuje już sporo moich znajomych z Lublina, nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek nie miał ani jednej sprawy na miesiąc. To nie jest taki zły wynik. Mówienie przez cały rok nic się nie może trafić jest zupełnie niezgodne z realiami. Od lutego DRB rozpoczyna na wszystkich uczelniach wyższych w Krakowie wykłady uświadamiające ludzi jakie prawa im się należą. Ponad 90% osób, nie wie jakie im prawa przysługują lub otrzymali zbyt niskie kwoty odszkodowań. Mam nadzieję, że akcja się uda i tacy jak Ty zmienią zdanie. Kto jest niedowiarkiem, zapraszam na spotkania informacyjne. Rozumiem, że wszędzie znajdą się krytycy i malkontenci... Pozdrawiam tych pozytywnie nastawionych do świata. |
Tak przejzysta ścieżka kariery , awanse itp. Wszędzie tak mówią Aegon, Grupon teraz na firma. Obiecują cuda i g dają. Tak kolego wielka firma a mejla firmowe nie masz ha ha , dobre bajki ze jeszcze nie przydzielone.
Dzisiaj mnóstwo firm tak kusi co nie obiecują szkolenia , wszystko zapewniają itp a prawda taka ze robi sie na działalności i te wielkie firmy żadnych kosztów nie ponoszą a ty płacić ZUS co miesiąc musisz. Bez urazy ale wielka firma która walczy o odszkodowania i jest niby najlepsza itp szuka pracownikow na forum kibiców klubu piłkarskiego ?? Bądźmy powazni ;) |
Przeciez kolega za polecenie nowych 'pracownikow' dostanie plusika...
Bez urazy |
są i tacy co pobierają kaske za załatwienie pracy........
|
Gdyby ktoś miał jakąś konkretną oferte żeby dorobić pare stówek to priv. Kasa potrzebna na ewentualne wyjazdy, bilety...
Praca może być fizyczna, jakieś ulotki, cokolwiek, byle nie za 4zł za godzine. |
No to na nową :)
Nowa firma na rynku bukmacherskim posiadająca koncesję Ministra Finansów nr: SC/12/7251/2/LBU//2011/1337 zaprasza zainteresowanych otwarciem lokali ajencyjnych. Jako jedyna firma bukmacherska na rynku nie wymagamy żadnych opłat za przystąpienie do sieci! Jeżeli na forum jest osoba która byłaby zainteresowana prowadzeniem takiej działalności zapraszam na priv. Zapraszam do współpracy osoby posiadające już działalność a chcące ją rozszerzyć o zakłady bukmacherskie. NAPRAWDĘ WARTO! |
Jak się firma nazywa??
|
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie
Wszystkie szczegóły na priv :) |
Na której stronie w necie najlepiej szukac pracy? Albo słyszał ktoś z was o pracy w sprzedaży? Mam doświadczenie z CCC i Adidasa
|
|
Znalazłem fajną robotę. Wykonuje ją się w domu, przez neta. Można zarobić stówkę nawet w jeden dzień( i jest to górny limit głównego zlecenia, poźniej można co innego porobić).Nie jest to żadna kretyńska piramidka. Robota na umowę o dzieło
Chętni niech piszą na [email protected] to zapodam szczegóły. |
Od poniedziałku idę na studia, powtarzać semestr. Będę miał tylko 4 przedmioty, znacie jakąś pracę co można sobie jakoś dostosować do grafika studiów? Ew. jakieś takie 1-dniowe, 2-dniowe oferty? Tylko chodzi o normlaną pracę, żadne jakieś telemarketingi i inne wk*rwiania ludzi.
|
A może ktoś byłby w stanie pomóc znaleźć pracę dla kierowcy kat C lub C+E bez doświadczenia?
|
Może ktoś orientuje się czy w jakimś skateshopie nie poszukują ludzi?
|
Cytat:
I jeszcze ta praca na zlecenie.... skoro to taki biznes to co??? Na ZUS Was nie stać?? Firma, która na to gówno zatrudnia jest ŚMIECIEM. Toż to równoznaczne ze składaniem długopisów. Skoro na bank zawsze pracownik wypracuje jedną sprawę BOGATĄ, SPECJALNĄ, to czemu nie zatrudniają na normalnych warunkach? |
Straciłem dobrą pracę z powodu redukcji etatów.
Szukam pilnie pracy na jakiejś hali w fabryce. Jak by ktoś coś wiedział gdzie można się popytać lub podzwonić czy wysłać CV to proszę o kontakt :) |
proszę o informacje kogoś kumatego w temacie taksówkarskim.
chodzi mi o to gdzie najlepiej się zatrudnić w której korporacji , jak cenowo to wszystko wygląda itp. z góry dziękuję. |
http://www.gumtree.pl/cp-praca-inne/...onie-463964606 ktoś wie coś na ten temat? Jaka stawka jak sie pracuje?
|
Panowie od pewnego czasu probuje się dostać do pracy do Tesco jako dostawca-asystent sprzedaży.
Wiem mniejwiecej jak to wszystko wygląda bo rozmawiałem z jednym z chlopakow tam jezdzacych . Ale niestety mimo doświadczenia kontaktu z ich strony jak na razie to nie było... Może ktoś z Was wie cos więcej na ten tema tej pracy ?? |
Cytat:
|
A zarobki jako kierowca w tesco to jaki przedział?
|
Cytat:
Ja się obawiam ze być moze dlatego ze strony Tesco w moim przypadku nie ma odzewu ponieważ caly czas pracuje a szukam wlasnie pracy bo czas na jakies zmiany wlasnie nadszedł... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl