![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Zacytuję komentarz do newsa z TWSD: Cytat:
Oczywiście jeśli nawet to prawda, to może być i tak, że Bednarz próbował zwalić winę na RN, a ta zapewne na niego (przed Cupiałem). Oczywiste jest też, kto w razie takiego sporu poleci, a gdyby to nie dla wszystkich oczywistym było, dla ułatwienia dodam, że nie będą to członkowie RN ;) |
Na transfermarkcie widnieje kwota 400 k euro za Kokoszę.
|
A ciekawe co będzie jak angole nie będą chcieli płacić tzw wykupnego? Przecież ona dawno już powinna wpłynąć.
Przepraszam faktyczne Empoli to raczej włoska drużyna :-) |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Pozatym przy braku jakichkolwiek checi ze strony pilkarza, to nic sie nie dalo zrobic.W****iaja jedynie ,po raz kolejny, slowa bez zadnego pokrycia ,ale do tego juz zdolalismy sie przyzwyczaic.
Ciekawe czy teraz Wlosi badz pilkarz beda sie mogli domagac odszkodowania:> |
Cytat:
|
Cytat:
Traktują nas gorzej niż Uzbekistan. Włosi sobie mogą rejestrować piłkarza, piłkarz może grać, a co do zapłaty - to się zobaczy. Obawiam się, że ww. "sąd" (banda mafiozów z FIFY) ustali jakieś śmieszne odstępne w wysokości 50 tys. €. Tak się to skończy. |
Cupial takich prawnikow se zatrudnil takich ma... Niby taki biznesmen wielki, a otacza sie ludzmi, ktorzy doja go na kazdym kroku jak chca, nie potrafia zadbac o jego interesy i podjudzaja do roznych dziwnych decyzji. Albo Cupial jest po prostu takim chlopkiem roztropkiem, prostaczkiem, ktory wykorzystal koniunkture, dobry pomysl i dorobil sie szybko wielkich pieniedzy. Nie wiem, jakis taki kompletny brak wyczucia sytuacji, ludzi, ktorych mianuje na rozne stanowiska, takiej zwyczajnej inteligencji i rozsadku. Albo ma po prostu Wisle w 4 literach i malo go obchodzi co sie tu juz dzieje stad takie wrazenie. Chociaz chyba to pierwsze, skoro nie przeszkadzali mu ludzie pokroju Kapki, Hellera, Rogali itp... a wadzill np. Kasperczak czy Petrescu.
|
Cytat:
Z tego co czytałem, to tymczasowy certyfikat już do Empoli został wysłany (dotarł?), więc Kokoszka może grać. Właśnie o to chodzi. Nie zapłacili nic (ani oni, ani tym bardziej Kokoszka), czyli złamali postanowienia tego prawa na podstawie którego ta ****a bita u nich jest a mimo to on i tak może grać. Paranoja! |
Pewnie tak zadecydują,że Wisła będzie musiała szanownym Włochom zapłacić odszkodowanie za "bezprawne" przetrzymywanie certyfikatu. Zobaczycie ,że grosza ****a , złamanego grosza za tego "członka" nie dostaniemy.
|
Cytat:
|
takie rzeczy jak odejście Kokosa za free zdarzaja sie w świecie i nie ma co lamentowac, równie dobrze fani Santosu moga miec żal do właściciela klubu o to że Marcelo trafił za free do Wisełki
|
pana Kokoszkę Webstera z chęcią powitałbym na R22 przy okazji jakiegokolwiek meczu kadry
jak nie chodzę na mecze tzw. Reprezentacji tak na mecz w którym maiłby zagrać ten rzadki fiucik wybiorę się bezapelacyjnie |
Za Zdzisława takie rzeczy się nie zdarzały. Ja cały czas trzymam się tego że Kokoszkę zepsuł Leo jakimiś chorymi powołaniami.
Odwołania od werdyktu FIFA bym się nie spodziewał, bo wiąże się to z określoną wpłatą pieniężną. Chyba że wynajdziemy dobrych adwokatów z kartą na ręku. |
Ciekawe jak długo może Kokoszka grać na tym tymczasowym certyfikacie bo coś czuje że Empoli średnio będzie miała ochotę płacić te 500 tyś.
A co będzie jeśli powiedzmy Kokoszka zagra na tym certyfikacie miesiąc oni zobaczą jakiego wybitnego zawodnika mają i mu podziękują a nam nie zapłacą. I jeszcze jedno naszemu klubowi marzyły sie dwie bańki - ale myślę że 500 tyś to akurat tyle ile on jest wart. a tu potwierdzeni moich wątpliwości Włosi udaja że nabyli Kokoszkę jako wolnego zawodnika http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html. Oj będą z tego jeszcze nie złe jaja i nie wiem czy tej całej dyskusji o Kokoszce nie będzie trzeba przenieść do tematu Nasi piłkarze - fakty ........ :evil: |
Podkreślam że te szacunki - ile dostaniemy za Kokosa - to pisanie palcem po wodzie. Wszystko zależy od sądu FIFA, który już nas skrzywdził i nie ma żadnych racjonalnych podstaw by w tej sprawie nie postąpił podobnie.
Najlepsze jest to, że Empoli uważa Kokosa za zawodnika wolnego - z kartą w ręce. A więc ich nie obchodzi, co zrobi sam zawodnik. I o tą kasę może będziemy się wykłócać latami. Z menedżerem Kokoszki. Włosi mają chody w FIFA i UEFA, więc nie grożą im żadne kary. Gdyby jednak jakimś cudem Wisła dostała za Kokosa owe 400-500 tys. (bardzo optymistyczna wersja) - to jest to i tak jakieś 300-400 tys. € do tyłu. Owszem, prywatnie sądzę że Kokoszka jest jeszcze dosyć słabym zawodnikiem, ale tu płaci się za potencjał i nazwę "reprezentant Polski". 800 tys. € to minimum, co można było dostać za takiego grajka. Fakt, że maksimum (wyłączając kluby rosyjskie) to 1,5 mln. |
Cytat:
To absurdalne ale zzy można być pewnym że tak nie stwierdzą? |
jeszcze zobaczycie że na tym że ten pajacyk od nas odszedł to tylko skorzystamy o ile już nie jesteśmy do przodu biorąc pod uwage gre Diaza i przyjście Marcelo
oby nam te 400-500 tys euro wypłacili to już byłoby całkiem ok. |
Ja uważam że suma 400 - 500 EUR za tak przeciętnego stopera, który w ciągu swojej reprezentacyjnej "kariery" nie był w stanie przebić się do pierwszego składu Wisły Kraków jest aż nadto wysoka. Panowie, czy sądzicie że ktokolwiek wyłozyłby 800 - 1mln EUR za zawodnika który praktycznie nie gra w klubie a nie jest też podstawowym obrońcą reprezentacji?? Ja uważam że nie, więc ciesze się że buraka w Wiśle już nie zobacze a klub na tym zarobi. Bednarz w podobny sposób załatwił Marcelo i idę o zakład że ten chłopak będzie przyszłością tej drużyny. Ma facet żonę więc mamy słuchać nie musi.
Na koniec o jeszcze jednym Panu który wczoraj przypomniał o swojej klasie....Darku Dudka....Wisła Kraków to były dla Ciebie zbyt niskie progi...zostałeś stworzony do wyższych celów. Pozdrawiam |
Cytat:
Wyjątkowo męczą mnie ludzie którzy nie są w stanie docenić tego że jakiś piłkarz odszedł z klasą! Nie chciał grac w Wiśle - miał prawo, ale nie kombinował jak ostatni "śmieć z Andrychowa" tylko odszedł do Francji na korzystnych warunkach dla klubu! (Też mógł skorzystać z prawa Webstera) Ale nie... znów musi koleś dostać parę szpilek za to, że klub zarobił na nim ponad 2 mln EUR! Taki Żurawski, Błaszczykowski czy Dudka pokazali jak można normalnie rozstać się z klubem! Klub i piłkarz byli zadowoleni z takiego obrotu sprawy.... po co więc Dudce wbijasz szpilkę? Nie on jeden marzy o el dorado na zachodzie, nawet jeśli to za wysokie progi dla niego:) PS Gdyby nasz klub wydał 2 mln euro na transfery pozyskane z transferu właśnie wyśmiewanego Dudki, wzmocnilibyśmy się bardziej niż Lech... pieniądzę na transfery dzięki właśnie Dudce są, tylko chęci władz klubu nie ma! Ja tam Darkowi życzę jak najlepiej, bo jeśli już jakiś piłkarz będzie chciał od Nas odejść to niech robi to tak, jak Darek, a nie śmieć Kokoszka! |
Całkowicie się zgadzam z Ogryzkiem.
Znając wcześniejsze wypowiedzi Dudki i jego wcześniejsze zachowanie - zostałem bardzo przyjemnie zaskoczony, że odszedł od nas z dużą klasą. Umówmy się - on też mógł z Webstera skorzystać. Dzięki Dudce klub zarobił na czysto jakieś 1,3-1,5 mln € (transfer do Auxerre - 2 mln, ale przyszedł za ok 500-700 tys. € z Amiki). Żeby każdy zawodnik Wisły odchodził z klubu z takim wynikiem. Porównywanie go z Kokoszką, który Wiśle zawdzięcza wszystko - jest zwyczajnym nietaktem. |
Widzisz Ogryzek, ja wcale nie stawiam Kokoszki i Dudki na tym samym poziomie ponieważ dla mnie smieszny piłkarz Kokoszka to jest poziom rynsztoka. Co do Darka Dudki to zawsze miałem do niego bardzo ambiwalentny stosunek. Nie jest dla mnie szmatą jak śmieszny Adam ale przez okres swoich występów w Wiśle nie zaimponował mi pod względem zarówno piłkarskim jak i mentalnym.
Jeśli chodzi o aspekt piłkarski to facet nie był w stanie wygrać rywalizacji na żadnej pozycji na której grał. Z lewej wygryzł go Piotrek Brożek, ze stopera Głowa z Cleberem a ze środka pomocy Sobol i Cantoro. Dobrze zapamiętałem niektóre jego „świetne” występy stąd nie widzę powodu żebym miał chłopaka nosić na rękach. Fakt że odszedł z Wisełki i klub jeszcze na tym zarobił napawa mnie dużą radością bo przyznam szczerze że nie wiem jak ktoś znający się na piłce mógł zapłacić z Pana Darka 2 mln EUR. Tutaj myślę trzeba podziękować jego menadżerowi i Bednarzowi bo zrobili świetny interes. Samemu Dudce klaskać z tego powodu nie będę bo to nie dzięki jego świetnej grze poszedł chłopak na zachód za taką kasę. Szpilki które mu od czasu do czasu wbijam wiążą się z aspektem mentalnym. Chronicznie nie trawie zawodników którzy mimo tego że jeszcze niczego nie pokazali w Naszym Klubie to już gwiazdorzą, opowiadają jacy to oni nie są zajebiści i że już czas wyjechać na zachód bo w polskiej lidze i w Wiśle Kraków się nie rozwiną i niczego więcej nie osiągną. Darek Dudka zapodawał takie historie przez ostatnie 1,5 roku gry w Wiśle mimo że w tzw. między czasie był bardziej zapchajdziurą na wypadek kontuzji niż wiodącą postacią zespołu. To że wielu piłkarzy marzy o wypłatach w euro jest oczywiste. Jednak wspomniani przez Ciebie Żurawski i Błaszczu czy nawet za pierwszym razem Kosowski zrobili dla tego klubu bardzo dużo i oni mieli argumenty czysto piłkarskie do tego aby wspominać o transferze zagranicznym. To że z ww. tylko Kuba robi karierę to już inna sprawa ale zarówno Żurawiowi jak i Kosie życzyłem jak najlepiej przez wzgląd na to jak wiele zrobili dla Naszego Klubu. Ogryzek na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Przede wszystkim dobrą grą a nie klepaniem głupot do gazet. Wspominani przez Ciebie Żuraw i Błaszczu zasłużyli sobie nań właśnie w ten sposób. Dudka jest dla mnie po prostu kolejnym piłkarzem który grał w Wiśle Kraków i nosić go na rękach tylko z powodu że nie zachował się jak Uche czy Kokoszka nie zamierzam. Życzę mu jednego….coby się chłopakowi w główce poukładało bo z takim podejściem do zawodu bliżej mu do Matusiaka niż do Błaszczykowskiego. Pozdrawiam P.S. Kuba przyszedł do Wisły pół roku przed Dudką. Gdzie jest teraz jeden a gdzie drugi. P.S. II. Panowie, w którym momencie mojego posta porównałem jednego z drugim?? |
Dzisiaj na basenie AGH widziałem Grzegorza Mielcarskiego, on mieszka w Krakowie, czy to może ma cos wspólnego z intersami związanymi z Wisła;) ?
|
Chyba mieszka w krakowie bo widze go bardzo często u Pana K. Węgrzyna ;)
|
W tej całej sprawie na tym etapie najbardziej mnie niepokoi fakt tych rozliczeń finansowych. Z resztą sami czytaliście na pewno wypowiedź Jacka Bednarza jak takie decyzje zapadają w FIFA - jednoosobowo. Jeden pieprzony ,skorumpowany rozbójnik podejmuje sobie decyzję za którą nie ponosi żadnej odpowiedzialności. To jest dopiero banda złodziei. Do tego ta cała procedura rozstrzygania takich wniosków trwa w nieskończoność. Oni są zupełnie w tej Fifie zajebanej zupełnie niewydolni. Czas to pieniądz. Ale co tu się dziwić. Jeżeli FIFA to zachowując wszelkie proporcje taki PZPN o globalnym zasięgu to Boże miej ten piękny sport w swojej opiece. Kiedyś na weszło.com był taki zajebisty wywiad z brytyjskim dziennikarzem który tropił te wszystkie afery związane z FIFA. Przerażający materiał polecam.
Wracając do "chytrego śmieciuch z Andrychowa" to uważam ,że wydębienie kasy od Empoli będzie cholernie trudne biorąc pod uwagę obecnie znane fakty. Dla Empoli "człon" to zawodnik wolny, więc wcale się nie zdziwię jak od całego gówna umyją ręce i nie zapłacą ani grosza. Wszyscy spodziewamy się ,że FIFA na pewno nas orżnie na kasę ,ale co się stanie jeżeli rzeczywiście zasądzą kwotę , która nas satysfakcjonuje w obecnych realiach. Co wtedy? Kto to zapłaci? Mama Adasia? .... Poza tym na miejscu Empoli trochę bym podchodził do Kokoszki z rezerwą. Jeżeli raz wykręcił taki numer to wcale nie jest powiedziane ,że jak mu się znudzą Włochy nie od.......i za jakiś czas takiego samego wałka makaronom. Aha i jeszcze taka mała kwestia. Zauważyliście ,że jakoś teraz Kokoszka nie jest powoływany reprezentacji. Już pomijam to ,że Leo tak wysyła te powołania jak go ****a fantazja poniesie ale przecież kilka miesięcy temu rozpływał się nad talentem tego chłopaka. Teraz kiedy reprezentacyjną karierę zakończył Jacek Bąk i mamy dziury w obronie chyba naturalną koleją rzeczy byłoby powołanie dla Adama skoro taka z niego nadzieja. A Leo tego nie robi. Owszem powołuje się ,pytany o tę kwestię w wywiadach , na argument niewystępowania Kokoszki w Empoli w podstawowym składzie ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie skoro 2/3 zawodników tej reprezentacji garuje na ławce albo na trybunach. Ja tego nie rozumiem ,zero konsekwencji u Leona w tym temacie. |
Cytat:
Wg mnie to DD we Francji kariery nie zrobi - tam będą robić z niego cały czas wiatrak. Nie ma niestety ani techniki ani sprawności ani szybkości na potrzebnym tam poziomie. Ale jak przejdzie do klubu typu Energie Cottbus to może być całkiem przyzwoicie. Tym bardziej, że i do domu będzie blisko... 2 m euro... jeśli faktycznie za Jodłowca ktoś dawał 1,3-1,4m euro to 2 za DD to cena adekwatna lub nieco za niska. |
Cytat:
Absolutnie popieram. Jakos wczesniej inni pilkarze potrafili przejsc do innego klubu tak zwyczjnie,ale zawsze zdarzy sie jakas czarna owca ktora olewa wszystko i wszytkich i ucieka z klubu. Panie Kokoszka modl sie pan zeby to "pana" Empoli nie wpadlo na Wisle w jakich Pucharach czy gdzies ,a jesli tak to bedziesz mial gorzej niz Dolha ktory zesrany kariere sobie zawalił,a znajac zycie i tak wrocisz pan za 2-3 sezony po to zeby znowu ktos sobie o panu przypomnial w jakims Piascie czy Polonii Bytom. |
Odbiegając od tematu Kokoszki :P
http://www.plotek.pl/plotek/1,78646,..._od_Dody_.html http://a33.ac-images.myspacecdn.com/...a3b3c9b638.jpg |
oglądam sobie meczyk Werderu z Borussią. Bardzo dobre spotkanie Kuby Błaszczykowskiego. Zaliczył asystę, a jakby jego koledzy byli bardziej skuteczni, to mógł mieć ich więcej. Ale sędzia to po prostu tragedia. Poziom polskiego sędziowania jak nic
|
Cytat:
0-1 , 1-1 ,1-2 ,2-2 , 3-2, 3-3 |
Kokoszka zadebiutował na ławce Empoli w oficjalnym ligowym spotkaniu. Obyś już na niej został do końca kontraktu tego Ci Adamie z całego serca życzę. I na trybuny Twój przyjdzie czas.
|
Cytat:
wkrótce FC trybuny :lol::lol::lol: |
Cały mecz Dudki, Jeleń z ławki
AJ Auxerre nadal jest pogrążone w przeciętności. Zespół Ireneusza Jelenia i Dariusza Dudki nie potrafi opuścić rejonów środka tabeli ani też oddalić się na bezpieczną odległość od strefy spadkowej. W niedzielnym spotkaniu 9. kolejki Ligue 1 klub ze Stade de Abbe-Deschamps zremisował 0:0 u siebie ze Stade Rennes. Wystąpili tym razem obaj polscy zawodnicy, ale to Dariusz Dudka zaczął mecz w pierwszym składzie, a Ireneusz Jeleń na ławce rezerwowych, czyli było zupełnie inaczej niż 2 tygodnie temu. Były zawodnik Wisły Kraków został ustawiony przez trenera Jeana Fernandeza na środku defensywy, stąd nie musiał on konkurować z Moussą Narrym grającym w drugiej linii. Dudka przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. W 52. minucie po podaniu Daniela Niculae oddał jeden jedyny strzał, ale piłka poszybowała nad bramką. Jeleń tym razem zaprezentował się w roli zmiennika i wypadł nieźle. W 65. minucie zajął miejsce Juliena Quercii. Jego uderzenie z 73. minuty z dystansu było bardzo niecelne, ale strzał w 90. minucie z niewielkiej odległości mógł zakończyć się bramką. Piłka przeleciała tuż obok prawego słupka. AJ Auxerre z 11 punktami znajduje się na 12. lokacie. Do lidera z Lyonu traci 8 punktów. AJ Auxerre - Stade Rennes 0:0 |
Hmmm, znaczy się jak to? Dudka nie powiedział trenerowi że na środku obrony on nie chce bo ma bakcyla na środek pomocy? W ostateczności w geście protestu mógł dostać jakąś czerwoną kartkę w pierwszej połowie.
Żeby nie było życze mu jak najlepiej i nie jest to powiedziane ironicznie (w przeciwnieństwie do początku posta) |
Cytat:
|
Cytat:
coby tylko uciec z klubu nie było Webstera :> |
Cytat:
|
Cytat:
Obaj przeszkadzali w grze jak mogli. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl