Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

Eberk 21.12.2018 23:51

Panie Macieju Stolarczyku, to co druzyna pokazala w meczu z Lechem, z tym Lechem, ktory sciaga pilkarzy po milion euro, notabene bez az 4 kluczowych zawodnikow (Ondrasek, Imaz, Boguski, Sadlok) zasluguje na najwyzsze uznanie. Tak samo postawa zespolu w calej tej rundzie budzi najwyzszy szacunek i podziw. Wiem doskonale, ze nie byloby tego bez Pana. Niezaleznie od tego jak potoczy sie historia, nie zapomne tego, czego wraz z calym sztabem Pan dokonal i nie zapomne tej druzyny, tej magicznej atmosfery, tej jednosci. Dla takich chwil warto zyc. Jest Pan wielki!

mitmichael 22.12.2018 12:39

Szacunek dla pilkarzy i dla trenera Stolarczyka, przyjacielska wrecz domowa atmosfera jaka wprowadził w klubie, gdyby nie to juz dawno by nas nie bylo.

Arkadiusz.Czerepach 22.12.2018 13:12

wszystko prawda, Maciek to nasz najlepszy trener odkąd właściwie pamiętam , chyba Łazarka


natomiast post Eberka skłonił mnie ku innej refleksji , mianowicie poziom eklasy

na uja wydawać te miliony euro , mieć podobno najlepsza akademie , jak do bankruta wystarczy ze przyjdzie ktos z charyzmą i wprowadzi 'magiczna atmosfere' , i juz gramy jak rowny z rownym , w z poznaniu to wrecz ich zmiazdzylismy...

szprotson 22.12.2018 14:24

panie Macieju
przepraszam ze w Pana nie wierzyłem, i nie tlila sie we mnie zadna nadzieja ze Pan cokolwiek stworzy.

Kajam sie kajam bo jest Pan odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Oby jak najdluzej!

ghost_ 23.12.2018 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1524028)
na uja wydawać te miliony euro , mieć podobno najlepsza akademie , jak do bankruta wystarczy ze przyjdzie ktos z charyzmą i wprowadzi 'magiczna atmosfere' , i juz gramy jak rowny z rownym , w z poznaniu to wrecz ich zmiazdzylismy...

To tak nie działa. Po prostu raz na jakiś czas w słabszej na papierze ekipie zatrybi to COŚ. Jakaś jednorazowa, statystycznie możliwa kombinacja ludzi, okoliczności, wybranego przez trenera systemu gry, czyjejś formy i momentu w karierze. Tylko mega szkoda, że u nas wszystko się może rozlecieć przez kwestie pozasportowe, bo byłaby szansa na sezon w stylu Leicester (z zachowaniem proporcji).

gizmo 27.12.2018 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1524023)
Szacunek dla pilkarzy i dla trenera Stolarczyka, przyjacielska wrecz domowa atmosfera jaka wprowadził w klubie, gdyby nie to juz dawno by nas nie bylo.

Na konferencji przydałby się drobny upominek dla Trenera Stolarczyka za utrzymanie składu i jego aktualną formę. To prawda, że pieniądze nie grają na boisku. Wyobrażacie sobie piłkarzy z Premier League/Primera Division itd którzy grają z takim zaangażowaniem bez 1-2 wypłat, czy to miesięcznych czy tygodniowych.

Chapeau Bas Panie Macieju!!

BlurgH 19.03.2019 16:29

Przeczytałem sobie ten temat od początku... I tak mi się kołacze po głowie... że w całym natłoku wałków zrobionych w klubie... Coś się jednak Tarapacie i spółce udało :D

Maine_Coon 19.03.2019 16:55

Udał się im także LLonch, Carlitos, Velez...

masada 19.03.2019 17:37

Akurat ci trzej, to w sumie tylko tak połowicznie ;D

A co do Maćka, to fakt, że do tego tematu nawet pies z kulawą nogą nie zaglądał od miesięcy jest dla niego chyba najlepszym komplementem i dowodem, że swoją pracę wykonuje wzorowo :)

Wehrmacht 19.03.2019 17:53

Mniej wiecej od września powtarzam, że Maciej Stolarczyk, to nam sie trafił jak 6 w totka. Od lekko liczac czasow Kasperczaka, nie mielismy takiego trenera, a i tego nie mozna porownywac, bo Kasperczak miał samograja, wiec jesli chodzi o czyste umiejętności trenerski, to moze nawet za mojego zycia takiego nie bylo.

Cały czas powtarzam - ja bym mu dał legendarny kontrakt Stawowego. 10 lat, in-blanco :D. Niech tam sobie wpisze co uwaza za stosowne byle został. On i cały sztab to chyba najwieksze gwiazdy tego klubu.

paralaksa 19.03.2019 19:22

Moim zdaniem glowny atut Stolarczyka to jego wlasny pomysl na gre, Dzieki temu niezaleznie jakich pilkarzy bedziemy posiadac, to on i tak w 2 miesiace zrobi z nich druzyne na conajmniej srodek tabeli ;)

Strach pomyslac co bedzie jak da sie mu popracowac w komfortowych warunkach np 2 lata :o

efekt 19.03.2019 20:54

sie słyszy tu i tam ze komfort mu sie marzy i

piotek 19.03.2019 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez efekt (Post 1536360)
sie słyszy tu i tam ze komfort mu sie marzy i

Czy to jakiś przykład poezji awangardowej?

szorstki 20.03.2019 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1536361)
Czy to jakiś przykład poezji awangardowej?

Myślę, że chciałby po prostu pracować w miejscu, w którym płacą trenerom i piłkarzom.

czaro 20.03.2019 17:13

Jeśli miałem wątpliwości, czy jesień była jednorazowym błyskiem wynikającym z motywacji, którą trener zaraził zespół, tak wiosna powoli zaczyna je rozwiewać. Nie wiem, czemu mu się wcześniej nie udało. Może musiał się doszkolić, a może w Wiśle stworzył zgrany sztab z Jopem i Sobolewskim, który uzupełnia się kompetencjami. Jeśli tak, to pewnie Stolarczyk lepiej sprawdzałby się w modelu angielskim: umie budować zespoły. W każdym razie, mam nadzieję, że zostanie u nas na dłużej.

Fugiel 20.03.2019 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1536403)
Jeśli miałem wątpliwości, czy jesień była jednorazowym błyskiem wynikającym z motywacji, którą trener zaraził zespół, tak wiosna powoli zaczyna je rozwiewać. Nie wiem, czemu mu się wcześniej nie udało. Może musiał się doszkolić, a może w Wiśle stworzył zgrany sztab z Jopem i Sobolewskim, który uzupełnia się kompetencjami. Jeśli tak, to pewnie Stolarczyk lepiej sprawdzałby się w modelu angielskim: umie budować zespoły. W każdym razie, mam nadzieję, że zostanie u nas na dłużej.

Moze w Wisle czuje sie jak w domu ? Nie powiedzialym, ze wczesniej mu sie nie udawalo - tak naprawde raczej nie mial okazji sie wykazac. Na chwile obecna dla mnie lepiej rokuje niz Moskal, mimo, ze Kazik prowadzil Wiselke w LE :) Jak to mawial Wdowczyk - trener to siedzi na beczce prochu, czeka az nastapi wybuch - to ze nastapi to wiadomo, tylko nie wiadomo jak dlugo sie ma czasu.

paralaksa 20.03.2019 21:13

To jest trener, ktory tak na prawde jest na poczatku swojej kariery. Wczesniej nie mial po prostu okazji / odwagi sie wykazac.

Mam nadzieje, ze bedzie naszym trenerem na lata :)

Karherop 20.03.2019 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez paralaksa (Post 1536413)
To jest trener, ktory tak na prawde jest na poczatku swojej kariery. Wczesniej nie mial po prostu okazji / odwagi sie wykazac.

Mam nadzieje, ze bedzie naszym trenerem na lata :)

To czy Stolarczyk będzie trenerem na lata zależy głównie od wizji właścicielskiej. Aczkolwiek Stolarczyk też nie wygląda na gościa który będzie się trzymał stanowiska bez względu na wszystko.

Z tego co mówił choćby dzisiaj Królewski to jeśli kiedyś sprzedadzą Wiśle, to tylko komus z.pieniedzmi i aspiracjami, a tacy mogą też szukać trenerów z zagranicznej półki.

PS. Uważam że już dzisiaj zarząd powinien usiąść do stołu z trenerem i przedyskutować przedłużenie kontraktu.

doktor granat 22.03.2019 18:54

Jak dotąd poza dwoma meczami (pogoń i ara) jestem pełen szacunku i uznania dla pracy Macieja. Okazuje się chyba optymalnym trenerem na ten niełatwy czas.
Czy równie dobrze będzie gdy pojawią się większe pieniądze (oby) i celem stanie się pudło albo walka o MP to się okaże. Obyśmy jak najszybciej mieli możliwość przekonać się o tym...

Elendil 31.03.2019 20:29

Kuba Kubą, ale to Marciej Stolarczyk jest prawdziwym magikiem! Oby dalej mu się tak wiodło i oby długie lata u nas spędził! DZIĘKUJEMY!

Wojtas 31.03.2019 20:42

Czapki z głow,chapeau bas czy co tam jeszcze,panie Stolarczyk ,rosnie z pana trener przez wielkie T.

s1mone 31.03.2019 21:35

Dziękuje Panie TRENERZE.

Karherop 01.04.2019 08:02

Stolarczyk stworzył najlepszą Wisłę jaką oglądałem od pierwszego sezonu Skorży, czyli od przeszło 10 lat.
Owszem, później mieliśmy indywidualności które porywąły trybuny (Melikson, Stillić, Wolski, Carlitos), ale takiej DRUŻYNY nigdy.

Mam nadzieję, że po 30 kolejce (bo wtedy będzie sensowna przerwa) będziemy mieli wysyp komunikatów, zaczynając od tego:
Maciej Stolarczyk przedłuża kontrakt z Wisłą o 2,5 roku.

Mam nadzieję, że Stolarczyk będzie naszym trenerem na lata, to trzeba wziąć pod uwagę różne scenariusze, w tym chęć powrotu do Szczecina, lub przejęcie nas przez np zagraniczny koncern który zapranie mieć znane nazwisko na tym stanowisku.

BlurgH 01.04.2019 08:46

AMEN, Szanowny Panie Karheropie, AMEN !

szym_ek 01.04.2019 12:40

na oficjalnej nie znalazłem - do Kiedy trener ma kontrakt podpisany?

Karherop 02.04.2019 10:31

"46-letni Stolarczyk podpisał kontrakt ważny na najbliższy sezon, w którym zawarto opcję przedłużenia o kolejny rok, co będzie uwarunkowane określonymi osiągnieciami sportowymi. "

BlurgH 02.04.2019 12:45

Z przymrużeniem oka - jeśli awansujemy do pucharów (niezależnie od tego, czy w nich zagramy czy nie), Trener powinien dostać propozycję kontraktu przynajmniej 3-letniego (najlepiej wspartą pisemną informacją o obowiązku utrzymania przez klub poziomu sportowego) :)
Na serio - zastanawiam się, jakie to osiągnięcia sportowe mają być ? Awans do ósemki ? Bo biorąc pod uwagę, co się działo w klubie w zeszłym roku, to chyba nie awans do pucharów :)

PSYCHOLTSW 02.04.2019 13:20

@BlurgH ja myślę, że jednak puchary, bo dobrze wiedzieli na co Stolara stać :P także dali mu ambitny cel i pewniaka że jak awansuje to dostanie trochę więcej % niż Sławek Peszko lubi :P

Maine_Coon 02.04.2019 13:25

Ciekawe czy Peszko może (chce) przedłużyć wypożyczenie

Karherop 02.04.2019 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1537011)
Ciekawe czy Peszko może (chce) przedłużyć wypożyczenie

Wątpie aby była taka opcja w kontrakcie, a jeśli będą o tym rozmawiać to najwcześniej w czerwcu/lipcu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl