![]() |
Jeżeli ktoś lubi fantastykę, to polecam "Brudnopis" Siergieja Łukjanienki, a także kontynuację tej książki "Czystopis". Drugi tytuł trochę słabszy, ale i tak fajnie się czyta.
|
Cytat:
Inne tytuły z podobnej tematyki: Gangster - Carcaterra, Lorenzo Casino- Pileggi, Nicholas Jeśli ktoś je czytał to niech napisze, czy to godne polecenia pozycje.. |
No i " Świat według dziada " czyli prawdziwa opowieść spisana przez szefa gangu Pruszkowskiego.
Nawet w formie e-booka można ściągnąć: http://peb.pl/dokumenty/480480-rapid...wiadomski.html |
Z ciekawosci sie zapytam...czy ktos z Was spotkal sie z biografia Mourinho, Beniteza czy tez Fergusona ? Z wielka checia bym przeczytal je wszystkie ( choc wystarczy nawet jedna :) ) Czy jest dostepna w ksiegarniach czy gdzies w internecie szukac ? moze byc w jezyku Angielskim :) choc Polskim bym nie pogardzil :)
|
Cytat:
http://img.aphrohead.com/848782259992.jpg O Alexie takie: Managing My Life: The Autobiography http://www.amazonka.pl/photo/ma/na/m...728566_300.jpg A o Rafie to: Rafa Benitez: The Authorised Biography http://img.aphrohead.com/522118742587.jpg Poszukaj na eBay'u lub polskiej Amazonce :} |
^^ dziekie wielkie :) Rozumiem ze te wszystkie ksiazki sa w jezyku ANG ? nie wiesz czasem czy w polskim nie zostaly tez wydane ?
|
Jeśli ktokolwiek zna jakieś dobre tytuły dotyczące historii Stanów Zjednoczonych, szczególnie tej po 1945 roku to byłbym wdzięczny za pomoc :)
|
Cytat:
Z tym czytaniem jego dzieł "jak leci" trzeba uważać. Ja zraziłem się do autora przeskakując ze starszych (Lśnienie, To, Christine itp.) na te nowsze np. "Buick 8". Cięzko mi się przełamać i "wrócić do niego"... |
Z Kinga to polecam każdemu sagę Mroczna Wieża. Sam pisarz uważa że to jego największe dzieło :}
|
Cytat:
|
Mam pytanie odnośnie książki "Gra o tron".
A dokładnie pytanie dotyczy i książki i serialu... Mianowicie: Czy jak obejrzałem serial "Gra o tron" to opłaca mi się czytać książkę? Czy lepiej od razu przejść do następnej części czyli "Starcie królów"? Kurde, nie lubię czytać książki jak znam jej fabułę. |
Cytat:
|
Cytat:
wiele watkow i postaci pominietych, kilka drobnych ale zanczacych rożnic miedzy ksiażka a serialem Wydaje mi sie , że bedziesz zagubiony na poczatku Starcia Krolów jak nie przeczytasz Gry |
Taka nowa dość pozycja w Wydawnictwie Znak się pojawiła - "Snajper".
Opis ciekawy - kulisy treningów i misji Seal Team Six, zachęca lekko do kupna. Może ktoś czytał i podzieli się opinią, czy warto? |
Jest jakaś książka o Kosowie i jego historii współczesnej na zasadzie biografii/opowiadań z tamtych zdarzeń, a nie suchych faktów, dat i wydarzeń?
|
Cytat:
Przeczytałem tą książkę , jest to biografia Żołnierza SEAL Team Six , historia dostania sie do Teamu , opisy ćwiczeń i misji. Osobiście mi sie podobała , fajnie sie czyta. Może ktoś zna podobne tytuły biografii komandosów ?? |
|
Temat chwilowo podupadł więc pozwolę sobie na małe pytanie. Poszukuję jakiejś ciekawej lektury, której akcja będzie obsadzona w naszym mieście (niekoniecznie współczesnym). Kilka stron wcześniej ktoś wspomniał o książce "W krakowskiej matni - Bartłomiej Sas", postaram się ją zdobyć w najbliższym czasie (na szczęście nie jest zbyt droga). Liczę jednak na więcej interesujących pozycji. Ktoś coś poleci ?
|
Cytat:
|
Ja bardzo polecam książkę Marcina Rosłonia "Mowa trawa" - genialna zaórwno dla futbolowych laików jak i tych którzy na kopanej "zjedli zęby" :)
|
Trochę ostatnio poszedłem w klimaty przygodowo-historyczne antycznego Rzymu. Całkiem przyjemna do czytania historia, napisana przez włoską pisarkę Ben Pastor:
http://ecsmedia.pl/c/zlodziej-wody-p-iext3437977.jpg http://ecsmedia.pl/c/intrygantka-p-iext2713390.jpg http://ecsmedia.pl/c/kamienne-dziewi...ext4032280.jpg Jeżeli komuś podobał się serial "Rzym", to w tym przypadku też znajdzie coś dla siebie. |
Mam pytanie odnośnie filmu "9 Kompania" - jest może taka książka? Szukam, szukam i nie mogę się doszukać..
|
2 sekundy szukania w google i ... jest .. po rosyjsku co prawda ale jest :P
a tak na serio to szukaj po "9 rota" ..... moze tak znajdziesz |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja chciałem sie zapytać czy ktoś z Was korzysta z czytnika e-book. Mam zamiar sobie taki właśnie sprezentować i mój wybór padł na ponoć najlepszy Kindle 4 Classic firmy Amazon. Macie jakieś doświadczenie z takimi czytnikami bo książek raczej do czytania przez takie czytniki to nie brakuje i zawsze się zaoszczędzi na książkach :)
|
Cytat:
|
Cytat:
I jak się chce przeczytać coś dużego nie trzeba nosić ze sobą 600s tomiszcza :) Cytat:
|
Cytat:
"Srebrne świnki" "Wykute w brązie" "Miedziana Wenus" "Żelazna ręka Marsa" "Złoto Posejdona" Tyle z tego, co wiem ;) |
Witam, chciałem zapytać co możecie mi polecić z książek piłkarskich. Widziałem, ze ktoś wcześniej napisał o biografiach Mourinho, czy Sir Alexa. Jeśli macie jakieś ciekawe biografie, autobiografie, czy książki związane ogólnie z tematyką piłkarską to proszę o pomoc.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl