Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7939)

Konfliktowy 05.03.2011 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1060090)
No, jasne. Najlepszy zawodnik ofensywny w drużynie, wygrywa nam drugi mecz ( nie licząc sparingów ), ale niech mu ktoś pokaże miejsce w szeregu:rotfl:

Kolego wolfy, nie wyciągaj zdań z kontekstu, bo trochę to śmieszne jest. Wg. mnie też zapierdziela nieźle, ale to nie powód by machać rękami w każdą stronę gdy ktoś widzi lepiej ustawionego piłkarza od Małeckiego i w efekcie Małemu nie podaje. Niech szarpie dalej bokami, tylko z głową. Wygrał to on Nam mecz w Gdyni, wczoraj byli lepsi.

Tenzen 05.03.2011 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 1060124)
no to powiedz misiu ile zagrań od partnerów "do wykorzystania" miał wczoraj Genkow?

A ile razy Genkow, uwolnił się i znalazł na czystej pozycji by mu zagrać. Ale ok, dajmy mu czas by się mógł przestawić z walczącego napastnika z systemu 4-4-2 na takiego którego piłka szuka w systemie z jednym napastnikiem w składnie.

Kurcze już po pięciu minutach gry mogło nie być Genkowa...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1060170)
Do tego gramy praktycznie bez napastnika, bo wyglada to jak system 1-4-6-0.

No tak to było gdy Wilk dał zmianę za Genkowa. W sumie trochę dziwne, bo była wtedy tylko jedna bramka przewagi, przeciwnik miał jakąś szansę na wyrównanie, a my ściągnęliśmy z boiska jedynego napastnika.

Ogryzek 05.03.2011 11:35

WCracow
Konfliktowy

Obaj od 11.2010 - co wy "bracia bliźniacy" jesteście? :) (Ten listopad to jakiś pechowy....) Wg mnie Mały był najlepszy we wczorajszym meczu i niech "macha" tak dalej jeśli mamy wygrywać.

kpn 05.03.2011 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konfliktowy (Post 1060175)
Kolego wolfy, nie wyciągaj zdań z kontekstu, bo trochę to śmieszne jest. Wg. mnie też zapierdziela nieźle, ale to nie powód by machać rękami w każdą stronę gdy ktoś widzi lepiej ustawionego piłkarza od Małeckiego i w efekcie Małemu nie podaje. Niech szarpie dalej bokami, tylko z głową. Wygrał to on Nam mecz w Gdyni, wczoraj byli lepsi.

Bez przesady. Asysta + akcja po ktorej padła 2 bramka. Mało? Fakt , zdarza sie, ze próbuje na trzech isc, pretensje, ale dla mnie tak jak wczoraj moze grac zawsze.

WCracow 05.03.2011 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1060174)
Lecz sie napinaczu. "Kim Ty....?"

:rotfl:Masz jakis problem z MOIM WŁASNYM zdaniem?

Jagul 05.03.2011 11:37

Dobrze, że wpadła bramka dla Ruchu na 1-1, bo się od razu nasi ożywili. Przy wyniku 1-0 grali trochę ospale i w ogóle nie stwarzali zagrożenia. Pierwsza połowa przeciętna. Druga od momentu straty bramki na 1-1 dobra.
Jirsak zagrał najlepszy mecz w sezonie i kolejny raz się nasuwa pytanie: Czy to przypadek, czy w końcu zacznie grać??
Małecki także bardzo dobry występ, jednak u niego irytujące jest to holowanie piłki w nieskończoność. Wczoraj było mnóstwo sytuacji kiedy można było podać szybciej do lepiej ustawionego partnera. Na stadionie było to widać idealnie. On niestety musi nauczyć się grać zespołowo i wtedy może coś osiągnąć.
Pewnym punktem wydaje się być Pareiko. Bardzo dobre spotkanie. Pewne chwyty przy dośrodkowaniach, bardzo pewny przy strzałach przeciwników. Nie robi tego jak Mariusz P. pseudonim "Mario" na dwa razy z wypluciem piłki, tylko łapie pewnie i nie stwarza niepotrzebnego zamieszania. Przy bramce bez szans.
Z jednej strony rozumiem krytykę w kierunku Bunozy ale z drugiej strony trzeba zauważyć jaki postęp ten chłopak poczynił. W porównaniu z początkiem sezonu, to mamy teraz przynajmniej dwa razy lepszego zawodnika.
Genkov może nie zagrał wielkiego meczu ale skutecznie absorbował rywali. Bramka na 2-1 to również jego zasługa, bo do długiej piłki granej na niego zbiegło dwóch obrońców Ruchu dzięki czemu Jirsak miał autostradę do bramki. Myślę, że Genkov potrzebuje jakiegoś pozytywnego impulsu np. zdobytej bramki i będzie ok.
Reasumując spotkanie dobre ale może być zdecydowanie lepiej. Widać też, że mecz z Podbeskidziem, to było zlekceważenie przeciwnika.

a_r_e_n_a 05.03.2011 11:41

Cytat:

Malecki to powinien dostac taka zjebke po meczu, żeby mu sie w koncu odechcialo jechac na kazdego "ku*wami" i machac rekami za kazde zle podanie do niego. Gwiazdorek chyba zapomnial, że jest zwyklym kopaczem w przecietnej lidze polskiej. Zapmytam się jego slyynym tekstem " KIM TY KU*WA JESTEŚ?" Nie osiagnales w pilce NIC! wiec przestan jebac na wszystkich!
Głupota niektórych mnie poraża, czyli rozumiem I liga welcome to... Proszę: gdybyś miał ochotę to nawet nie odpowiadaj.

wolfy 05.03.2011 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konfliktowy (Post 1060175)
Wygrał to on Nam mecz w Gdyni, wczoraj byli lepsi.

O, na pewno. Zwłaszcza, że dwie na trzy bramki sam wypracował.

Obecnie to on w Wiśle jest gwiazdą, więc śmieszny jesteś pisząc "o miejscu w szeregu".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1060150)
Tego, że koleś 30 razy wychodzi do przodu, do przeciwnika i w 90% jego interwencje są skuteczne i przerywając akcje Ruchu już nie widzicie; tego, że dzidy nasi środkowi obrońcy często (bo nie zawsze) posyłają wtedy, gdy nie ma ruchu w drużynie też nie dostrzegacie.

I co z tego, ze mu kilka akcji wyjdzie, jak co chwilę stwarza zagrożenie pod własną bramką? Przyjdą puchary (oby), mecz z jakąś słabą drużyną (dla nas pewnie za mocną) i będzie płacz, bo nagle błędy Bunozy nie pozostaną bez konsekwencji. Jak on jest przyszłością Wisły, to kiepsko to wygląda...

Lechista69 05.03.2011 11:43

Moim zdaniem Tomas ma problemy natury psychicznej gdy cała organizacja gry spoczywa na jego barkach, może gdy presję kreowania akcji przejmie Melikson to Tomas poczuje się pewniej i na mniejszej presji zacznie pokazywać swoje walory ? Bo chyba nie trzeba mówić że technikę podań/strzałów to on ma ?

yogul 05.03.2011 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1060179)
WCracow
Konfliktowy

Obaj od 11.2010 - co wy "bracia bliźniacy" jesteście? :) (Ten listopad to jakiś pechowy....)

:rotfl:


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1060170)
Malecki to powinien dostac taka zjebke po meczu, żeby mu sie w koncu odechcialo jechac na kazdego "ku*wami" i machac rekami za kazde zle podanie do niego. Gwiazdorek chyba zapomnial, że jest zwyklym kopaczem w przecietnej lidze polskiej. Zapmytam się jego slyynym tekstem " KIM TY KU*WA JESTEŚ?" Nie osiagnales w pilce NIC! wiec przestan jebac na wszystkich!



ładna pogoda jest, wyjdźcie na spacer, pooddychajcie świeżym powietrzem może wam przejdzie.

nie dziwie się małemu który np zjechał Kirma gdy wychodzili z kontrą we dwóch i Słoweniec sam kończył akcję z ostrego kąta, bo gdy cały mecz się zapieprza i dogrywa wszystkim, a inny wolą z gorszej pozycji samemu kończyć akcje to jest mega wnerwiające.

Mały wczoraj ewidentnie zawodnik meczu, cale 90 min chodził w jedna i drugą stronę z 'zębem'.


Ja nie zgodzę się z tą niby fatalną grą Genkowa, który ma na sobie zawsze 2 obrońców i dzięki temu robi miejsce Małemu i Kirmowi, a sam też się stara. Trzeba mu dać troche czasu


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1060198)
To będzie runda Małego ,Co ten chłopak robi na boisko to jest szok dla mnie , owszem te jego Holowanie piłki wkurza , ale dzięki temu Holowaniu są bramki są akcje :D Pewnych rzeczy się go nie od uczy.

Sam Patryk powiedział że on z Kirmem maja od trenera zgodę na indywidualne pojedynki bo oni maja robić przewagę i o to właśnie chodzi u skrzydłowych. Efekt? 1:0 i 3:1 wczoraj

Titto 05.03.2011 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1060050)
Oglądnij mecz jeszcze raz i się przyglądnij Jeliensowi i Bunozie ,wtedy znajdziesz odpowiedź :D

Moim zdaniem Jaliens zagrał dużo lepiej, niż Bunoza. Nie każda jego piłka była tak daleko wypier*alana bez pomysłu tylko spokojnie rozgrywał piłkę z defensywą. Warto zauważyć, że Jaliens w porównaniu do mecz z Arką lepiej zagrywa długie piłki. Raz albo dwa razy ładnie przetransportował piłkę do 2 linii.

Teqcontroller 05.03.2011 11:56

To będzie runda Małego ,Co ten chłopak robi na boisko to jest szok dla mnie , owszem te jego Holowanie piłki wkurza , ale dzięki temu Holowaniu są bramki są akcje :D Pewnych rzeczy się go nie od uczy.

Kiedyś nam obrońcy strzelali , teraz pomoc , ciekawe kiedy atak ruszy :D

Co do meczu , mamy taki jeden zajebisty problem , jest nim to że jak się przeciwnik zamuruję to jesteśmy prawie bezsilni , na 30 metrze od bramki przeciwnika ,zamiast się wystawiać to oni stoją i nic , zero ruchu bez piłki , to mnie wkurza.Maaskant powinien ich uczyć gry beż piłki , wystawianie się na pozycje ,tego w meczu z Ruchem nie było nie wiem czemu , z Arką był ruch beż piłki.

Nasza gra kuleje jak przeciwnik nie gra otwartej piłki , z atakiem pozycyjnym nie jest tak źle , ale jak widzę tych Drwali co kosza Meliksona lub Genkova z trawą to nóż otwiera się w ręce.

A i popatrzcie co się stało jak przeciwnik zaczął grać otwartą piłkę , od razu mamy akcje , szybszą grę , według mnie to jest nasza siła , Jeśli przeciwnik będzie grał otwarta piłkę to będziemy kosić każdego.


edit:

Cytat:

Moim zdaniem Jaliens zagrał dużo lepiej, niż Bunoza. Nie każda jego piłka była tak daleko wypier*alana bez pomysłu tylko spokojnie rozgrywał piłkę z defensywą. Warto zauważyć, że Jaliens w porównaniu do mecz z Arką lepiej zagrywa długie piłki. Raz albo dwa razy ładnie przetransportował piłkę do 2 linii.
Tak ta dzida Bunozy mnie tez w....ia , ale Bunoza zrobił postęp , wychodził z piłką , jest pewniejszy w swoich interwencjach , podoba mi się gra Gordana po wczorajszym meczu.

Jeliens jest starszy i bardziej doświadczona od Bunozy , a grał tak jak Bunoza przez pierwsze mecze w rundzie jesiennej.

murray 05.03.2011 11:59

Mały w lidze+extra w niedzielę.
Będzie ciekawie :)

Smyrgu 05.03.2011 12:04

druzyna napewno nie jest jeszcze zgrana, duzo jest w poczynaniach chaosu, ale pilka slucha pilkarzy, nie ma kopania po trybunach, jest chec stworzenia akcji, jak na zupelnie nowy zespol gramy conajmniej poprawnie, a indywidualne wyszkolenie pilkarzy jest na dosyc wysokim poziomie, co sprawia ze nawet sredni mecz oglada sie z ciekawoscia...W mojej ocenie wszystko jest na dobrych torach teraz tylko kontynuowac ta prace...na wszytkich szczeblach...

pozytwnie jestem zaskoczony bramkarzem...gdyby nie kilka interwencji wyniki mogly by byc rozne...bardzo solidny bramkarz na duzy plus...

wkoncu jest porzadek i poaczetek dobrej profesjonalnej polityki...

zapelnic choc w polowie stadion na kazdy mecz bedzie duuuuuża sztuką...

grogoriogreg 05.03.2011 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1060188)
I co z tego, ze mu kilka akcji wyjdzie, jak co chwilę stwarza zagrożenie pod własną bramką? Przyjdą puchary (oby), mecz z jakąś słabą drużyną (dla nas pewnie za mocną) i będzie płacz, bo nagle błędy Bunozy nie pozostaną bez konsekwencji. Jak on jest przyszłością Wisły, to kiepsko to wygląda...

Mnie chodziło o to by pokazać, że zupełnie bez sensu jest jechanie po Bunozie, podczas gdy Jaliens zagrał po raz kolejny fatalnie i był dużo słabszy od swego partnera. I nie ma co pisać, że się Holender jeszcze nie zgrał, bo tak samo przecież Bośniak Jaliensa nie zna. Prawie każde dalekie wyjście Bunozy do rywala kończyło się sukcesem, podczas, gdy Holender albo faulował, albo przegrywał główki.


P.S. Ktoś, kto nisko ocenia wczorajszy występ Małeckiego, powinien udać się do lekarza...

Teqcontroller 05.03.2011 12:04

http://www.youtube.com/watch?v=49BPSUj6G-E

Maaskant po meczu.

W końcówce filmiku powiedział kilka ciekawych słów.

Tenzen 05.03.2011 12:06

Małecki nawet nie ocenia sytuacji czy lepiej podać czy próbować się przebić, obojętnie ilu obrońców jest przed nim. lepsi przeciwnicy go od razu podwoją. Wątpię by np. z Lechem Mały mógł w ten sposób coś ugrać. Będzie jednak musiał częściej szybciej oddawać piłkę kolegom, zwłaszcza gdy rusza na niego dwóch lub więcej przeciwników.

atomek21 05.03.2011 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1060198)

A i popatrzcie co się stało jak przeciwnik zaczął grać otwartą piłkę , od razu mamy akcje , szybszą grę , według mnie to jest nasza siła , Jeśli przeciwnik będzie grał otwarta piłkę to będziemy kosić każdego.


W takim wypadku Barcelona nam niestraszna. Naaaaaa nich!

orm 05.03.2011 12:08

Obejrzałem mecz wczoraj na stadionie i dziś w telewizji. Przykro, ale nie wyglądało to dobrze. Graliśmy w końcu chyba najłatwiejszy mecz w rundzie: z drużyną 3. od końca i u siebie. A niestety Ruch chwilami miał przewagę: naprawdę mieli dużo za dużo możliwości strzelenia bramki; w pierwszej połowie mieli więcej sytuacji niż my. W ataku też nie było rewelacji: strzeliliśmy co prawda 3 bramki, ale akcje jakoś się tak nie za bardzo układały: 2 bramki padły po indywidualnych przepychankach Małeckiego, a jedna po błędzie (asyście) Bronowickiego.
Na dziś mamy dwie duże luki: napastnik i lewa obrona. O ile z Genkowem można jeszcze wiązać nadzieje – bo jest nowy w drużynie, musi się z nią zgrać itp., a papiery na grę na tej pozycji ma – to Pajlić nie zbyt się nadaje na obrońcę. Ma takie zagrania, które byłyby do przyjęcia dla pomocnika, ale dla obrońcy są po prostu okropne. No i to się nie zmieniło od jesieni.
Przed Maaskantem jeszcze dużo pracy i dobrze, że mecze z czołówką gramy stosunkowo późno – przed meczem z Jagą są jeszcze dwa spotkania, w których drużyna może się lepiej zgrać – mam tu na myśli zwłaszcza dopasowanie się Genkowa do stylu gry i reszty drużyny.

Konfliktowy 05.03.2011 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1060179)
WCracow
Konfliktowy

Obaj od 11.2010 - co wy "bracia bliźniacy" jesteście? :) (Ten listopad to jakiś pechowy....) Wg mnie Mały był najlepszy we wczorajszym meczu i niech "macha" tak dalej jeśli mamy wygrywać.

Nie , nie jesteśmy braćmi. Widzisz, Tobie machanie rękami się podoba. Mi nie koniecznie musi. Bo przyjdzie taki moment, że będziemy przegrywać do 80 min(np z KSC) i przy takim stanie Mały zarobi drugie zółtko za machanie i dyskusje z sędzią. Nie neguje jego umiejętności bo trzeba przyznać, że zapierdziela w tej rundzie zajebiście, ale "machanie" może się kiedyś odwrócić przeciw niemu. Jeden sędzia sobie na to pozwoli, trafi na jakiegoś co bez skrupułów go wyrzuci.

mic 05.03.2011 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konfliktowy (Post 1060218)
Nie , nie jesteśmy braćmi. Widzisz, Tobie machanie rękami się podoba. Mi nie koniecznie musi. Bo przyjdzie taki moment, że będziemy przegrywać do 80 min(np z KSC) i przy takim stanie Mały zarobi drugie zółtko za machanie i dyskusje z sędzią. Nie neguje jego umiejętności bo trzeba przyznać, że zapierdziela w tej rundzie zajebiście, ale "machanie" może się kiedyś odwrócić przeciw niemu. Jeden sędzia sobie na to pozwoli, trafi na jakiegoś co bez skrupułów go wyrzuci.

Kiedy Maly dostal kartke za opierdalanie kolegow (juz pomijam czy to wlasciwe czy nie)? :lol:

Kiedy dostal kartke, ba, kiedy ostatnio klocil sie z sedzia ?

Propaganda rusza na nowo....

grzechu1991 05.03.2011 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1060170)
W obronie gramy katastrofalnie i gdybysmy grali z jakims lepszym przeciwnikiem to do przerwy przegrywalibysmy 0:4, bo sam Pareiko nie wybroni nam wszystkiego. Do tego gramy praktycznie bez napastnika, bo wyglada to jak system 1-4-6-0. Wynik cieszy jednak nic poza tym.

Jakie 1-4-6-0?????:rotfl: Małecki poszedł na atak, Melikson na lewą stronę pomocy... Obrona się dogra i będzie. Genkov też odpali myślę, że niebawem.

Bielau 05.03.2011 12:19

Myślę, że mało kto mówi o tym jak Ruch był ustawiony w tym meczu, szczególnie w pierwszej połowie. Jasne, nasza gra nie było super i było za mało ruchu i wyjścia do piłki, ale gdy nasi obrońcy rozpoczynali akcje to dosłownia cała drużyna Ruchu była na własnej połowie...Przy niezgranej drużynie mogło to stanowić spory problem. W drugiej połówce zrobiło się wiecej miejsca, Ruch atakował nas na naszej połowie i od razu gra ofensywna wygłądała zdecydowanie lepiej :) co do Genkova to naprawdę dajmy mu trochę czasu bo zagrał raptem 2 spotkania i przez te 180 minut(no niecałe) ile on dostał porządnych piłek? jedną? dwie? Dlatego spokojnie, zgrają się wszyscy i będzie wspaniale :D

Lysy 05.03.2011 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1060058)
Pareiko: ja na przekór wszystkim się jednak czepię. Widać po nim wiek. Gra oczywiście bardzo pewnie, widać doświadczenie, wyłapuje bardzo dobrze dośrodkowania, ma klej w rękach przy strzałach z dystansu, robi kawał solidnej bramkarskiej roboty. Ale, ale.

Po erze Pawełka, który nawet jak grał dobrze, tak jak w poprzedniej rundzie, pamięć o tym co potrafił czasem odwalić każda właściwie interwencja powodowała szybsze bicie serca, Pareiko daje na pewno wytchnienie i duży spokój. Ale, wydaje mi się, cudów i jakichś niesamowitych parad (które jednak pomiędzy tymi błędami się Mariuszowi zdarzały) się po Pareice nie spodziewajmy. Co ma wpaść to po prostu wpadnie, nie ta gibkość już, to widać gołym okiem.To będzie bardzo solidny, ale przeciętny bramkarz i nic ponad to.. ;p

Ps. Bańka z Meliksonem była napompowana do granic możliwości, a on naprawdę daje radę i nie zawodzi nawet na milimetr. Wygląda na razie naprawdę na świetny transfer.

Ech, z Pawłem z przodu mielibyśmy, uważam, MP w kieszeni, no ale to takie głupie gadanie. Może Genkow zaskoczy, miejmy nadzieję. Na zmiany dałbym szanse jeszcze Riosowi, Maciek już nam na pewno niestety nie pomoże.

Nic dodać nic ująć. Cieszę się, że są jeszcze na forum myślący forumowicze, a nie tylko jakieś 12q czy 1IQ...

Konfliktowy 05.03.2011 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1060223)
Kiedy Maly dostal kartke za opierdalanie kolegow (juz pomijam czy to wlasciwe czy nie)? :lol:

Kiedy dostal kartke, ba, kiedy ostatnio klocil sie z sedzia ?

Propaganda rusza na nowo....

Przemyślenia czysto teoretyczne. Żadna propaganda.

Czy na tym forum można mieć w ogóle odmienne zdanie?

mic 05.03.2011 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konfliktowy (Post 1060233)
Przemyślenia czysto teoretyczne. Żadna propaganda.

Czy na tym forum można mieć w ogóle odmienne zdanie?

Oczywiscie ze wlasne zdanie trzeba miec, a nawet je trzeba.

A teoretycznie to Kirm powinien mijac kazdego jak tyczki, a Jaliens byc wieza nie do przejscia. A jest inaczej

Teqcontroller 05.03.2011 12:23

Doping.

http://kiks.tv/2011/03/bez-komentarz...-na-trybunach/

Szarny 05.03.2011 12:29

Obejrzałem sobie rano powtórkę tego meczu i taka refleksja na temat Małego.

Patryk ma jakiś dziwny syndrom "bohatera japońskiej kreskówki", który objawiał się też np. w grze Krysi Ronaldo w 1 sezonie w Realu.
Podobnie jak wtedy Ronaldo, Mały chce robić wszystko sam, mimo że jeszcze więcej dałby dobrego dla drużyny, gdyby jednak z siebie takiego hiroła nie robił.

Kilka sytuacji na szybko z 1 połowy:
- 2-krotnie Wisła przejmowała piłke na połowie Ruchu i była okazja na szybkie rozegranie akcji, tyle że Mały zamiast podawać do niekrytego w środku Meliksona zbiegał do skrzydła i kiwał się z 3 obrońcami. Akcja jak z podwórka.

- Kirm wyprowadza kontrę, mija 2 rywali w środku i rzuca piłkę Patrykowi na wolne pole, który powinien od razu, z pierwszej grać w pole karne do kompletnie nie krytego Genkova. Mały woli zabrać się z piłką do końcowej linii i ją traci.

- Rzut wolny przed polem karnym po faulu na Meliksonie. Podchodzi Kirm, który pokazywał już że z wolnego potrafi groźnie uderzyć, ale piłke zabiera mu Patryk i wykłuca się że to on będzie strzelał.


Kurde. Gdyby nie ta jego chora ambicja, "syndrom Tzubasy Ozory" to Mały byłby dziś najbardziej wartościowym polskim piłkarzem. A tak... wykorzystuje swój potencjał w jakiś 1/5 bo mniej więcej taki jest stosunek jego udanych zagrań i głupich decyzji. Ubzdurał sobie chłopak, że bez niego Wisła nie jest w stanie strzelać bramek (poniekąd ma rację :D) i jestem pewien że przynajmniej 1 gola na mecz strzelalibyśmy więcej, gdyby rzadziej chciał być tym MVP na boisku i częściej dostrzegał kolegów z drużyny.

Ale i tak wielkie brawa dla Małego bo bez niego wiosną najprawdopodobniej nie byłoby tych 6 punktów.

STARY WIŚLAK 05.03.2011 12:30

[QUOTE=Teqcontroller;1060198]To będzie runda Małego ,Co ten chłopak robi na boisko to jest szok dla mnie , owszem te jego Holowanie piłki wkurza , ale dzięki temu Holowaniu są bramki są akcje :D Pewnych rzeczy się go nie od uczy.

Kiedyś nam obrońcy strzelali , teraz pomoc , ciekawe kiedy atak ruszy :D

Co do meczu , mamy taki jeden zajebisty problem , jest nim to że jak się przeciwnik zamuruję to jesteśmy prawie bezsilni , na 30 metrze od bramki przeciwnika ,zamiast się wystawiać to oni stoją i nic , zero ruchu bez piłki , to mnie wkurza.Maaskant powinien ich uczyć gry beż piłki , wystawianie się na pozycje ,tego w meczu z Ruchem nie było nie wiem czemu , z Arką był ruch beż piłki.

Nasza gra kuleje jak przeciwnik nie gra otwartej piłki , z atakiem pozycyjnym nie jest tak źle , ale jak widzę tych Drwali co kosza Meliksona lub Genkova z trawą to nóż otwiera się w ręce.

A i popatrzcie co się stało jak przeciwnik zaczął grać otwartą piłkę , od razu mamy akcje , szybszą grę , według mnie to jest nasza siła , Jeśli przeciwnik będzie grał otwarta piłkę to będziemy kosić każdego.

Co do wypowiedzi szanownego przedmówcy to zgadzam się z wieloma jego przemyśleniami jeśli chodzi o wczorajszy mecz.

"MAŁY" - widać u niego, że chce być liderem, który tworzy oblicze drużyny...i chwała mu za to
"GENKOW" - dużo pracy przed nim jak i przed innymi, którzy mają go wspomóc jako napastnika
"MELIKSON" - bardzo dobre opanowanie piłki, świetny przegląd sytuacji, duże zagrożenie dla przeciwnika
"PAREIKO" - jak na razie niewątpliwie numer jeden w bramce...
co do reszty, którzy tworzą oblicze drużyny która ma walczyć o najwyższy cel jakim jest mistrzostwo Polski to musimy być cierpliwi bo trzeba nam czasu (którego nie jest za wiele ) aby pokazać, że jesteśmy tą siła, która rozdaje i będzie rozdawać karty w tym i następnym sezonie.

murray 05.03.2011 12:33

Gdyby nie Małecki i jego dryblingi 3 na 1, a za tym idzie nieustępliwość, nie byłoby teraz tych sześciu punktów.
Silny jest w formie i mu wychodzi. Gdyby miał słabszy okres, Maaskant by go nie wystawiał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl