![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Chce na lapku przywrócić Windowsa i mam pytanie stracę dane tylko z C? czy z pozostałych partycji także? dodam, że na c mam winde.Oraz czy nie stracę partycji bo jak dostałem lapka nie było partycji i musiałem dzielić je..
|
A jakiego lapka byście polecali? Tak w okolicach 2300zł. Na pewno nie interesuje mnie Acer. Już bardziej jakiś Asus.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://allegro.pl/tytan-asus-x52jc-k...428075785.html |
Ma ktoś może grę Real Flight G5 ?
Wiadomo o co chodzi - proszę o priv ;) |
Cytat:
|
Moj Acer Aspire One (dostalem go jakis czas temu) zostal zalany herbata i koszt naprawy jest bliski cenie nowego sprzetu, dlatego zastanawiam sie nad kupnem malego przenosnego urzadzenia na ktorym moge przegladac internet, ogladnac film w podrozy itp. Ostatnio jest boom na tzw tablety, tu pojawia sie moje pytanie do osob ktore siedza w temacie - ktore z ponizszych urzadzen wybralibyscie (badz czekam na jakies ciekawe inne propozycje)?
Samsung 7 slide http://droidspin.com/sliding-samsung...ate-for-march/ Assus Eee http://www.mobilemag.com/2011/01/05/...h-eee-tablets/ Notion Ink Adam http://www.mobimaniak.pl/18412/table...am-oficjalnie/ Motorola Xoom http://www.chip.pl/news/sprzet/table...-androidem-3.0 Oraz drugie pytanie jaka jest roznica wydajnosci miedzy NVIDIA tegra 2 a nowym Intel Atom Oak Trail Z670 z zegarem 1.66Ghz. Dziekuje z gory za wszystkie rzeczowe porady. |
Cytat:
|
Macie jakieś propozycje na notebooka z nagrywarką Blu-ray w opcji do powiedzmy 5000 tys?
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Głównie jako odtwarzacz filmów hd. Musi mieć HDMI żeby podpiąć do tv i dobrze by było z monitorem większym niż 15,6. Do użytku stacjonarnego. Mało mobilny. Z racji tego że nagrywarka blu rey kosztuje ok 3000 tys bardziej ekonomiczne wydaje się takie rozwiązanie.
|
Cytat:
za 360pln +/- kup sobie dysk 2Tb. z neta teraz wszystkie filmy juz mozesz zedrzeć w jakosci hd (http://isohunt.com/torrents/?ihq=bluray) Jak dla mnie to lepsza opcja,bo jak nagrasz blurady cd to odtworzysz to tylko na BR a te filmy w jakosci blueray odtworzysz na kazdym kompie instalując "matrioszke".Z blueray bedzie jak z nagrywarkami cd/dvd z racji o wiele tanszych przenosnych nosnikow danych, dla mnie BR jest bezsensowne, no chyba ze baaardzo chcesz odtwarzac plyty na ps3. Ja na twoim miejscu kupiłbym laptopa z matryca hd (np.http://allegro.pl/laptop-acer-aspire...428455839.html - tylko acer nie jest superdobra firma) i zadbał o dobry internet typu 10mb/s i masz wszystko czego dusza zapragnie odnośnie oglądania filmow :) |
Czy laptop na tej aukcji http://allegro.pl/40-dell-1750-17-t4...431933093.html to naprawdę taka okazja? Ile taki laptop może kosztować bez promocji (pytam o cenny allegrowskie, nie sklepowe)
|
Cytat:
|
Cytat:
Czym się rożni ten laptop http://allegro.pl/40-dell-1750-17-t4...431933093.html od tego http://allegro.pl/dell-inspiron-1750...431449081.html Minimalnie procesorem, oprogramowaniem, ma 2 gb ram pamięci a różowy 4 gb czym jeszcze? |
Cytat:
http://www.x-kom.pl/p/62034-notebook...ray-7hp64.html Więcej nie znalazłem |
Panowie takie pytanie...
Taki laptop - http://allegro.pl/dell-inspiron-1525...446065420.html Czy jest możliwość, aby sprzedawca zmienił mi pamięć z 2 GB na 4 GB oraz zmienił kartę graficzną na inną? |
Cytat:
To nie lepiej znaleźć podobny laptop tylko z tymi podzespołami jakie ty chcesz ?? Bo to się nie opłaca ... Sprzedawca weźmie pieniądze za podzespoły jakie ty chcesz + robocizna więc opłaca ci się kupić inny taki jak ty chcesz bez żadnych zmian, a teraz laptopy to już nie są takie drogie rzeczy więc przemyśl zakup. Taki jest moje zdanie. |
jak włączyć w laptopie TOSHIBY, by czytało mi linię papilarną przy włączaniu kompa ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Jutro będę szukał :) |
Cytat:
http://www.sck.pl/product/Sony-Vaio-...D-VHP/?id=4577 Kolejny niewiele ponad 5000 http://www.notebookcheck.pl/Recenzja...I.25495.0.html |
Duża jest różnica między procesorem
Intel®, dwurdzeniowy, DualCore 2.0 GHz, T4200, 1MB Cache L2, szyna danych 800MHz a AMD® Phenom™II Triple Core 1,9 GHz Model procesora P840 Pamięć podręczna CACHE 1,5 MB Chodzi o to czy jest duża przepaść między jednym, a drugim czy tylko mała nieznacząca różnica. Niby pierwszy 2x 2.0 GHz, a drugi 3x 1,9 GHz ale czy faktycznie tak to się liczy? |
Mam Router D-Link, jest z nim problem - bo nie przesyła sygnału, świecą się następujące diody;
- Power - Status ( mruga ) - WAN ( wyłączony, bo ten kabel mam teraz podpięty do pc ) - WLAN ( bardzo szybko mruga ) a diody z cyframi 1, 2,3,4 - nie świecą. Czy muszę kupić nowy router ? Jeśli chodzi o net, to w dialogu działa bez problemu z kabla, ale chodzi o bezprzewodowy po prostu...żeby działało jak dawniej. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl