![]() |
Cytat:
|
losowaine juz było - gramy z Gornikiem Zabrze
mecz 29 października Zestaw par: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk / Jagiellonia Białystok Cracovia - Łódzki KS Promień Opalenica - Zagłębie Lubin Wisła Kraków - Górnik Zabrze Stal Sanok - Stal Stalowa Wola Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski Odra Opole - Ruch Chorzów źródło: http://www.90minut.pl/news.php?id=785837 |
Górnik nie jest taki zły, Heniu raczej nie zrobi z niego jakiegoś świetnego klubu. Chociaż w sumie i tak nie powinniśmy się nikogo bać.
Ps. A w 1/8 też będzie się rozgrywać tylko jedno spotkanie, czy będą się już odbywały rewanże? |
1 spotkanie.
Ten mecz jest u nas? Myslalem, ze na stadionie slabszego zespolu. |
Dobrze że mecz z Górnikiem Zabrze gramy u siebie, co spowoduje że nasi piłkarze nie odpuszczą tego meczu. A trzeba pamiętać że gramy z Górnikiem zaraz po ligowym meczu z Legią. Niby Górnik gra słabo ale nie wiadomo jak za prawie miesiąc będą się prezentować. Teraz trzeba wygrać z nimi w lidze:)
|
Heh dobraa koiniec bajeczki.....Mecz z Górnikiem był i minał.....:) Teraz zyjemy czwartkiem Puchar Ekstraklasy hmmm?? Coo z tego wkoncu to Derby chyba nikomu nie trzeba mowic ze to mecz wazny i prestizowy!! Skorza wie ze dla nas kibiców bedzie to szczególny mecz który musza wygrac....Boo my na trybunach damy z siebie wszystko.a wiec do Czwartku stawiamy sie w dobrej liczbie czwartek?? trudnoo ale popatrzcie jaka piekna godzina 20:30 niczym mecz CL:)
|
Mam nadzieje, ze wszyscy rozumieja, ze mecz czwartkowy NIE JEST meczem o Puchar Ekstraklasy. To jest Swieta Wojna. Trybuny podchodza do tego mecze b.powaznie i prestizowo, mam nadzieje, ze podobnie bedzie z druzyna i sztabem szkoleniowym!
Wszystkie dywagacje o oszczedzaniu zawodnikow w perspektywie jakis tam meczow w lidze, usprawiedliwienia i alibi traca sens. Rywalem jest Cracovia!! TYLKO ZWYCIESTWO! ZADNYCH REZERWISTOW W TYCH DWOCH MECZACH DERBOWYCH W PE. Nie poleglismy z KSC od kilkunastu lat. |
Nie chciałbym co poniektórych martwić, ale Skorża kiedyś powiedział, że przykro mu, ale w PE z Cracovią zagrają rezerwy (te od 0:4 ze Śląskiem), bo żeby utrzymać mikrocykl treningowo-meczowy w środy będą grały rezerwy, a w weekendy I skład i tak też było w PE z Piastem, gdzie zagrali podstawowi. Może ze względu na przerwę na kadrę coś się zmieni ...
|
Cytat:
Cytat:
|
czy coś wiadomo więc jaki będzie skład?
|
Cytat:
|
są jeszcze bilety na Wisła - Cracovia PE
http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4668 |
Zapełnienie stadionu to połowa sukcesu... Jeszcze piłkarze muszą pokazać, że chcą wygrać ten mecz. W sumie to specjalnej mobilizacji im nie potrzeba, mecz derbowy, to mecz derbowy. DO BOOOOOOJU WISEŁKO!
|
Malkowski moze dzis zagrac jako testowany zawodnik? Jak to jest z tym regulaminem?
|
Cytat:
|
Małkowski może zagrać jako testowany zawodnik w meczach PE.... ale zagra dopiero w meczu ze Śląskiem
|
W PE mogą grac testowani piłkarze ale tylko Polacy
|
Ja bym nie był taki "hej do przodu", wbrew pozorom to będzie bardzo trudny mecz i wynik może być rózny.. tak jak to było z Górnikiem.
Ogóry typu Górnik czy Cracovia dają z siebie wszystko w meczach z ekipami typu Wielka Wisła, a nasi jakby odpuszczali... martwi brak Brożka P. (kadra, sic!) kto będzie strzelał? poza tym to są derby, które rządzą się własnymi prawami.. do zoba na R22 i jazda z k... na trybunach! my mamy swoją rolę do wykonania! gwiazdki swoją! |
Na papierze będziemy mieć w tym meczu dużo lepszą obronę od Cracovii. Mam jednak spore obawy co do ataku. Nasza ofensywa bez Brożka, Boguskiego i Jirsaka w tym sezonie jest niewiele warta czyli dokładnie tylke ile aktualny atak Cracovii. Liczę na przebudzenie Niedzielana, Zieńczuka i Łobodzińskiego inaczej ciężko będzie o 3 punkty.
|
Cytat:
(To temat nie o lidze) A dzisiaj musimy wygrać! :D |
Cytat:
więc... :lol: |
No nie wiem czy my kiedykolwiek wygramy mecz bez Pawła Brożka! Tyle sytuacji i żadnej bramki! Baretto, Malecki, co z nimi? Tak ciężko jest trafić nawet w światło bramki!
Mam nadzieje że w II połowie będzie dużo lepiej:) |
Powinno być z 4-0.
Gdyby był Brożek... w 2 połowie musi być lepiej. Tzn żle nie jest, ale brakuje skuteczności. Żeby jaj nie było i Cracovia to wygrała po jakiejś fartownej akcji :lol: Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji bo fajny byłby wynik Wisła 7-0 Cracovia. |
Malecki to jest Gołoś 2 czyli glowa w dol i jezdziec bez glowy i miszanie z ktorego duzo nie wynika ,a moze troche wynika bo przeciwnik jest slaby .Baretto ma jedyny plus ,jest szybszy od Cantoro:D
|
Barreto w ataku gra ? Przecież to typowy przecinak :)
|
Cytat:
|
To są jaja , wynik 0-0 zamiast 6-0.
|
Czy jest na boisku napastnik ?(p. retoryczne) Bo mam wrażenie że gramy obrońcami...
edit: Strzał Kmiecika, WIWAT !! |
Kmiecik..... no brak komentarza!
Żal patrzeć na jego grę. |
Spokojnie, Małecki się ogra i bd z niego ludzie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl