![]() |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=quI_LkMj4HI :) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Szpakowski zawsze musi coś podkolorwać :) Swoją drogą Giggs to włochaty facet :D
|
ktos wie czy Fabianski zagra dzisiaj?
ps postawilem w bet at home, ktos wie cczy zaklady z terytorium UK, w Funtach tez biora udzial w losowaniu biletow na mecz Wisła - Legia? |
Cytat:
Nie zagra! Gral w lidze bo Wenger oszczedzal Almunie wlasnie na ten mecz:D |
jakoś mnie to nie dziwi po tym, jak Almunia bronił w poprzednim meczu.
|
postawiłem 3-2 dla The Gunners !!
:) szczerze, ze względu na Fabiana, i na to, że Man Utd mnie denerwuje swoją arogancką postawą, że niby wszystko im się należy !? Mistrz of Premiership im wystarczy. |
Arsenal 1-2 MANU :) no nie wiem czy taki wynik ale MANU WYGRA :)
|
Zapodajcie jakis link na ten mecz :)
|
Cytat:
|
http://www.justin.tv/futbolarg_com_
Cytat:
miłego oglądania. |
Nie wiem, jaki bedzie dokladnie wynik, ale Arsenal napewno awansuje :).
Ferguson to jakis samobojca, tak zestawiajac linie pomocy? Gdzie Scholes, Tevez, Giggs czy Berbatov? To sie pomylilem, po 10 minutach Arsenal juz wypadl z gry, szkoda. |
nie orientujecie sie na jakim zagranicznym kanale na Cyfrze+ idzie mecz?
|
Cytat:
A na Cyfrze+ nie ma meczu. O dzieki sergio super nic nie tnie |
Cytat:
http://www.justin.tv/polmedia_olek |
Poda ktos link (lub kanal) sopcasta do meczu z n-ki ?
soccer-live.pl jak zwykle nie dziala juz mam - 76052 |
Cytat:
|
urwa mac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale porazka
0 2 Ronaldo kiep |
Juz nie ma co ogladac, bo po meczu.
Wyglada na to, ze kanonierzy zostana rozstrzelani, bo wydaje sie ze to nie koniec strzelania w wykonaniu Man Utd. |
Ale wtope zaliczyli Kanonierzy. Jest 11 minuta i po meczu. Szykuje się finał ManUtd-Chelsea :D
|
Ale Arsenal dał ciała jak mozna tak szybko przegrac mecz poddali sie :/
|
nie podddali się, tylko dwa glupie bledy i po meczu...chociaż ja cały czas wierze.
|
sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3912/76052
Wkleić do paska adresowego przeglądarki. |
Cytat:
http://atdhe.net/6855/watch-arsenal-...chester-united |
Cytat:
Też tak macie, że jak widzicie Ronaldo to wam się pięści same zaciskają? To normalne? |
Dzięki wielkie! Arsena bez Arshavina to jak kanonier bez działa...
|
Ronaldo to najlepszy pilkarz na Świecie zatem nawet jego fochy nie dzaiałają na mnie. Najpierw szarpnął i podał do Songa, a potem ten strzał....I Man Utd w finale po 11 minutach gry. Takich piłlkarzy sie kocha. Jak MAradone czy Messiego.
|
No ale Almunia sie nie popisal przy tym strzale z wolnego,fakt pilka mocno bita ale
w powtorce bylo widac spozniona interwencja.Szkada wielka szkoda dla Arsenalu i dla samego widowiska ze po 11 minutach mamy po ptokach. Mam nadzieje ze jutro Barca sie nie posra w Londynie, bo final dwoch angielskich zespolow nie zdzierze |
Sergio! Powtórka z zeszlego roku pewna ;-) Tylko wynik będzie nieco inny, bo Chelsea w końcu wygra.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl