Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Proud 30.04.2009 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 717309)
Już nie wymyślaj, bo on odniósł się do jakiegoś meczu z przeszłości w pucharze anglii czy coś takiego.


http://www.youtube.com/watch?v=quI_LkMj4HI :)

KacpiTSW 30.04.2009 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 717072)
KapciTSW, rozbawl mnie twoj komentarz.. Barca by z nami wygrala na R22 jakby to byl pierwszy mecz kilkoma bramkami i tyle... A w Londynie strzelil bramke i jest po chelsea

Nie ważne czy drugi czy pierwszy mecz... widocznie było, że Barca nie 'mieściła' się na boisku. Aaa tak wogóle to przecież Barca z Eto'o, Henrym na czele...


Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 717310)
Barca to śpiewała. Pytałem nawet kumpla-kibica Barcelony czy nie wprowadzili HSV do repertuaru po meczu z Wisła :P Ale ponoć już długo to śpiewają.

Barca?! Nie wiem, ale mógłbym przysiądz, że na końcu było słychać CHELSEA. a nie Barca :)

han_solo 30.04.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 717458)

Chyba przeszedł 4 zawodników(w zasadzie nawet 3). Nie umniejszam jego zasług bo akcja za**bista, ale 3 to nie 7 jak mówił Szpaku.

KacpiTSW 30.04.2009 13:59

Szpakowski zawsze musi coś podkolorwać :) Swoją drogą Giggs to włochaty facet :D

arszawin.do.wisly 05.05.2009 17:40

ktos wie czy Fabianski zagra dzisiaj?

ps postawilem w bet at home, ktos wie cczy zaklady z terytorium UK, w Funtach tez biora udzial w losowaniu biletow na mecz Wisła - Legia?

sergio 05.05.2009 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arszawin.do.wisly (Post 721278)
ktos wie czy Fabianski zagra dzisiaj?

ps postawilem w bet at home, ktos wie cczy zaklady z terytorium UK, w Funtach tez biora udzial w losowaniu biletow na mecz Wisła - Legia?


Nie zagra! Gral w lidze bo Wenger oszczedzal Almunie wlasnie na ten mecz:D

Zbyychu 05.05.2009 18:14

jakoś mnie to nie dziwi po tym, jak Almunia bronił w poprzednim meczu.

arszawin.do.wisly 05.05.2009 19:25

postawiłem 3-2 dla The Gunners !!

:)

szczerze, ze względu na Fabiana, i na to, że Man Utd mnie denerwuje swoją arogancką postawą, że niby wszystko im się należy !? Mistrz of Premiership im wystarczy.

Bartuk1906 05.05.2009 19:28

Arsenal 1-2 MANU :) no nie wiem czy taki wynik ale MANU WYGRA :)

SZYMEK_TSW 05.05.2009 19:36

Zapodajcie jakis link na ten mecz :)

Zieniu17 05.05.2009 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arszawin.do.wisly (Post 721343)
postawiłem 3-2 dla The Gunners !!

:)

szczerze, ze względu na Fabiana, i na to, że Man Utd mnie denerwuje swoją arogancką postawą, że niby wszystko im się należy !? Mistrz of Premiership im wystarczy.

Hahaha, szkoda, że przy takim wyniku i tak ManU awansuje. Brawo xD

arszawin.do.wisly 05.05.2009 19:40

http://www.justin.tv/futbolarg_com_

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 721350)
Hahaha, szkoda, że przy takim wyniku i tak ManU awansuje. Brawo xD

tak czuje. w pierwszym meczu było 1-0 nie? moze za to Kuszczak pokaze swoje umiejętności w finale.

miłego oglądania.

For_FuN_ 05.05.2009 19:42

Nie wiem, jaki bedzie dokladnie wynik, ale Arsenal napewno awansuje :).

Ferguson to jakis samobojca, tak zestawiajac linie pomocy? Gdzie Scholes, Tevez, Giggs czy Berbatov?

To sie pomylilem, po 10 minutach Arsenal juz wypadl z gry, szkoda.

W.S 05.05.2009 19:44

nie orientujecie sie na jakim zagranicznym kanale na Cyfrze+ idzie mecz?

Donki 05.05.2009 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arszawin.do.wisly (Post 721352)
http://www.justin.tv/futbolarg_com_



tak czuje. w pierwszym meczu było 1-0 nie? moze za to Kuszczak pokaze swoje umiejętności w finale.

miłego oglądania.

Mi ten link nie działa pisze: This account has been suspended for violating the Terms of Service.

A na Cyfrze+ nie ma meczu.

O dzieki sergio super nic nie tnie

sergio 05.05.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 721348)
Zapodajcie jakis link na ten mecz :)




http://www.justin.tv/polmedia_olek

mic 05.05.2009 19:51

Poda ktos link (lub kanal) sopcasta do meczu z n-ki ?
soccer-live.pl jak zwykle nie dziala


juz mam - 76052

SZYMEK_TSW 05.05.2009 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 721361)

To jest z tv N ale co chwile pojawia sie komunikat ze przekroczono połaczenie dla kraju :/ f5 ratuje sprawe

sergio 05.05.2009 19:54

urwa mac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale porazka



0 2 Ronaldo kiep

For_FuN_ 05.05.2009 19:58

Juz nie ma co ogladac, bo po meczu.

Wyglada na to, ze kanonierzy zostana rozstrzelani, bo wydaje sie ze to nie koniec strzelania w wykonaniu Man Utd.

Pan Jotka 05.05.2009 19:59

Ale wtope zaliczyli Kanonierzy. Jest 11 minuta i po meczu. Szykuje się finał ManUtd-Chelsea :D

JackDaniels 05.05.2009 20:00

Ale Arsenal dał ciała jak mozna tak szybko przegrac mecz poddali sie :/

rafalek 05.05.2009 20:01

nie podddali się, tylko dwa glupie bledy i po meczu...chociaż ja cały czas wierze.

spirit 05.05.2009 20:03

sop://sopcast.soccer-live.com.pl:3912/76052

Wkleić do paska adresowego przeglądarki.

sergio 05.05.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 721364)
To jest z tv N ale co chwile pojawia sie komunikat ze przekroczono połaczenie dla kraju :/ f5 ratuje sprawe




http://atdhe.net/6855/watch-arsenal-...chester-united

wislacki 05.05.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 721372)
nie podddali się, tylko dwa glupie bledy i po meczu...chociaż ja cały czas wierze.

Nie ma Arszawina mało zrobią... niestety
Też tak macie, że jak widzicie Ronaldo to wam się pięści same zaciskają? To normalne?

grzechu1991 05.05.2009 20:11

Dzięki wielkie! Arsena bez Arshavina to jak kanonier bez działa...

Pan Jotka 05.05.2009 20:16

Ronaldo to najlepszy pilkarz na Świecie zatem nawet jego fochy nie dzaiałają na mnie. Najpierw szarpnął i podał do Songa, a potem ten strzał....I Man Utd w finale po 11 minutach gry. Takich piłlkarzy sie kocha. Jak MAradone czy Messiego.

sergio 05.05.2009 20:21

No ale Almunia sie nie popisal przy tym strzale z wolnego,fakt pilka mocno bita ale
w powtorce bylo widac spozniona interwencja.Szkada wielka szkoda dla Arsenalu i dla samego
widowiska ze po 11 minutach mamy po ptokach.


Mam nadzieje ze jutro Barca sie nie posra w Londynie, bo final dwoch angielskich zespolow nie zdzierze

Pan Jotka 05.05.2009 20:23

Sergio! Powtórka z zeszlego roku pewna ;-) Tylko wynik będzie nieco inny, bo Chelsea w końcu wygra.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl