Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

pan Dudi 26.01.2010 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 846981)
W Anglii UMBRO sposnoruje część klubów Premiership i Reprezentacje.

Tak, tylko, że jak adidas chciał wjechać do Chelsea, to wjechał nawet mimo obowiązującej ich umowy z Umbro, co świadczy o tym, kto jest kim w tym świecie. Zapłacili karę za zerwanie umowy i załatwione. A "sponsorują" reprę, bo to angielska firma i chwała im za to, że ich ZPN wspiera swoich.

O wzór z logiem Adidasa na krzesełkach raczej bym się nie martwił ;)

tsw biała gwiazda 26.01.2010 17:16

Kolejna propozycja ale nie wiem czy nie za dużo gwiazd
http://img251.imageshack.us/img251/7825/beznazwy1y.png

yogul 26.01.2010 17:30

jak dla mnie gdy Wilczek zobaczy jaka kasę da Adidas to bedzie chciał na każdej trybunie zrobic napis adidas + z gwiazdy na D zrobić znaczek tej firmy ;P

KaRaSTSW 26.01.2010 17:47

OOO Broń Panie Boże , pisze drugi raz NIE kupie koszulki adidasa , Umbro jest git:) Jesli zmiana to tylko na Nike . . .

saklak1906 26.01.2010 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 846987)
Tak, tylko, że jak adidas chciał wjechać do Chelsea, to wjechał nawet mimo obowiązującej ich umowy z Umbro, co świadczy o tym, kto jest kim w tym świecie. Zapłacili karę za zerwanie umowy i załatwione. A "sponsorują" reprę, bo to angielska firma i chwała im za to, że ich ZPN wspiera swoich.

O wzór z logiem Adidasa na krzesełkach raczej bym się nie martwił ;)

Co jak co Chelsea ma ladne koszulki

banasik 26.01.2010 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 847076)
Co jak co Chelsea ma ladne koszulki

Gdyby te koszulki były zielone, to powiedziałbym, że to uniform Wojowniczych Żółwi Ninja - chujowy wzór

Kluvi 26.01.2010 19:11

tsw biała gwiazda te gwiazdy na rękawach zlikwiduj
a wiesz co zrób jakbyś mógł ? jak na koszulce unimila jest pod szyja takie wcięcie z małym herbem to zrobiłbyś coś podobnego tylko tam dał logo S.S.A
a na sercu biała gwiazdę jak na wcześniejszych Twoich projektach:)

tsw biała gwiazda 26.01.2010 19:56

Na twoją prośbę przedstawiam 2 kolejne
http://img43.imageshack.us/img43/6674/beznazwy1mf.png

http://img15.imageshack.us/img15/522...wy1kopiasl.png

Kluvi 26.01.2010 20:02

super :) tylko zamiast tego zwykłego herbu to dać ten z koroną co dawałaeś go na swoim projekcie :)


a w ogolę co sądzisz o takiej koszulce i co sądzi reszta?
oczywiste fajnie by było jakby logo sponsora było tez kratowane jak to bylo we wzorze koszulki za czasów Unimila

mcks 26.01.2010 20:10

Te kratki mi coś nie podchodzą. Gdyby nie one, to wyglądałoby to naprawdę fantastycznie.
Brak mi tu jeszcze tylko kołnierzyka. I taka koszulka to by była klasa :D.

Joshua TS 26.01.2010 20:18

Fajne te projekty koszulek, ale już widzę tą Białą Gwiazdę na piersi:-/ Logo SSA przeca musi być na pierwszym miejscu. Swoją drogą zastanawiam się czy doczekam jeszcze strojów z Białą Gwiazdą na"widoku"

Kluvi 26.01.2010 20:23

dlatego logo SSA chciałem by dać tuż pod szyją w tym projekcie a kratki są specjalne bo w nich jest herb Wisły jak podawałem wcześniej jest to nawiązanie do koszulek jak sponsorem było Unimil
a na pierś oczywiście BIAŁA GWIAZDA :)


ostatnie wizje koszulek to mój pomysł:) i tu szczególne podziękowania za chęć ich stworzenia dla tsw biała gwiazda :):) dzięki wielkie za fatygę :)

BRTS39 26.01.2010 20:29

Ten ostatni projekt bardzo fajny ale czy mamy wogule szanse żeby zaproponować taki projekt.

Joshua TS 26.01.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 847162)
Ten ostatni projekt bardzo fajny ale czy mamy wogule szanse żeby zaproponować taki projekt.

No właśnie. Biała Gwiazda na piersi to tradycja. Wiem,że troche zrzędze i marudzę. Kiedyś jak się logo SSA pojawiło myślałem że to bedzie chwilowe, super,że Gwiazda wróciła na 100 lecie klubu i ciekaw jestem jakie ma szanse powrócić na stałe.

stawski 26.01.2010 22:20

"wogule" to na pewno nie ma szans...
a tak w ogóle, to jednak mam nadzieję że gwiazda wróci...ale kiedy? TS musi sięznowu dogadać z SSA...
a projekt mi się podoba, może du tych kwadratów się trzeba przyzwyczaić.

Kluvi 26.01.2010 22:46

stawski ale czytaj uważnie to moja wizja i nawiązanie do koszulek za czasów Unimila :) hehe
fajnie jeśli komuś się podoba bo uważam że w tedy koszulka wygląda wyjątkowo :)

vivez 26.01.2010 22:49

Czy z tym Adidasem, to już jest wszystko pewne? Przed podpisaniem obecnej umowy z UMBRO też się rozpisywałem, o negocjacjach Adidasa z Wisełką, ale mimo tego, iż porozumienie się stron wydawało mi się pewne nic z tego jak wiemy nie wyszło. Stąd moje obawy. Piszę obawy, ponieważ co jak co ale marka Adidas wiąże się z większą renomą nić UMBRO. Dzięki umowie z Adasiem dystrybucja koszulek Wisły nie tylko w Krakowie ale i w całej Polsce była by lepsza.

Mango 26.01.2010 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vivez (Post 847248)
Dzięki umowie z Adasiem dystrybucja koszulek Wisły nie tylko w Krakowie ale i w całej Polsce była by lepsza.

Nie jest problemem zdobyć koszulkę Wisły w większych centrach handlowych w Polsce jak sizzer :P ( nie pisząc o umbro hehe ) dla chcącego nic trudnego - oficjalka www , allegro i do domku przysyłają - takie czasy . Polemiki będzie dużo a my , kibice dowiemy sie na końcu o podpisaniu umowy z nową firmą , a jeszcze się może okazać , że nie będzie to ani adidOs ani naJki ani Kumbro :P

MCX 27.01.2010 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 847148)
a w ogolę co sądzisz o takiej koszulce i co sądzi reszta?
oczywiste fajnie by było jakby logo sponsora było tez kratowane jak to bylo we wzorze koszulki za czasów Unimila

Mnie bardzo interesuje ta kwestia, jednak wszystko wskazuje na to, że loga nie będzie. I kasy od Bet At Home też. Ale to temat na inną dyskusję.

Wojtas 27.01.2010 00:43

zaraz bo sie pogubilem

nie ma w takim razie juz Bet at Home to bedziemy szukac kogos nowego czy co ?? no chyba ze wracamy do TF...

Kluvi 27.01.2010 00:51

ja się odniosłem ogólnie do loga a to że kolega do koszulki dał logo obecnego sponsora to już inna sprawa. To tylko przykładowa koszulka. Mnie chodziło głównie o powrót do kratownicy z herbami jakie były za czasów Unimila wg mnie fajnie to wyglądało i oryginalnie :)

a Wy co sądzicie o tym?

polska.mysl.szkoleniowa 27.01.2010 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 847298)
zaraz bo sie pogubilem

nie ma w takim razie juz Bet at Home to bedziemy szukac kogos nowego czy co ?? no chyba ze wracamy do TF...

teoretycznie nikt nic nie wie i obie strony szukają wyjścia z sytuacji. kruczki prawne te sprawy. szkoda, że ustawa nie szanuje wcześniej podjętych zobowiązań cywilnoprawnych.

pan Dudi 27.01.2010 15:01

Dobrze, że w Zakopcu wypuścili skoczków z reklamami BAH i że szybko wszczęto przeciw nim postępowanie. To dzięki temu sprawa ma szansę znaleźć się szybko "w Europie" co z kolei może sprawić, że szybko wszystko się wyjaśni. Np. to ile nasz rząd będzie musiał zapłacić kar z naszych podatków itp.

PhantomRanger 27.01.2010 20:39

Najlepiej gdyby loga SA nie było w ogóle. Tak do wiadomości to SSA nie ma bodajże od 2 lat, o chyba jakaś ustawa wyszła ale pewien nie jestem.

szprotson 27.01.2010 20:46

A ja bym chciał Adidasa.
Droższy, ale patrzac na to co oferują kibicom, to chyba nie maja sobie równych.

pan Dudi 27.01.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 847685)
Najlepiej gdyby loga SA nie było w ogóle. Tak do wiadomości to SSA nie ma bodajże od 2 lat, o chyba jakaś ustawa wyszła ale pewien nie jestem.


Nie ma SSA, ale na logo też nie ma napisane SSA, więc nie wiem do czego zmierzasz. Jest SA. Tyle było tych zmian.

miki2006 29.01.2010 12:07

po częsci w temacie :)

ma ktoś może zbiór fotek wszystkich koszulek w jakich grała Wisła ?

WiślakMyślenice 30.01.2010 19:40

Tak na banicji sobie troszkę zmieniłem projekt poprzednika ;-) Oceńcie :)

Jazon 31.01.2010 13:26

Koszulki Umbro najlepsze IMO od lat, w ogóle Umbro robi fajne ciuchy, adidas to dla mnie trochę taka wioska:/
Mam nadzieję, że Wisła zostanie z Umbro.

masterlag 31.01.2010 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 849095)
Koszulki Umbro najlepsze IMO od lat, w ogóle Umbro robi fajne ciuchy, adidas to dla mnie trochę taka wioska:/
Mam nadzieję, że Wisła zostanie z Umbro.

Najlepsze byłoby Nike jak dla mnie ;) Ale wiadomo, że teraz liczy się kasa kasa i jeszcze raz kasa. Adidas nam pewnie da więcej, bo więcej może dać (przynajmniej tak mi się wydaje, specem nie jestem).
*tsw biała gwiazda* - fajne projekty. Gdzieś coś do poprawy, ale ogólnie fajnie wyglądają.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl