Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

zozo 21.01.2011 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1038778)
Ponawiam pytanie :-)

Świagier ma ofertę - jak mu się uda to będzie czuwał nad pracą kołowrotków przy wejściu na stadion.
Więc jak coś będzie nie tak to mam kontakt.

Sensej 21.01.2011 18:32

Witam ! Poszukuje praktyk dla studenta na dziale jakości. Jak ktoś ma jakies możliwości załatwić priv.

El'kabat 24.01.2011 15:34

Pracował ktos z Was w salonie samochodowym ? Jakie warunki?

Svartis 24.01.2011 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1038778)
Ponawiam pytanie :-)

Jeżeli będzie zainteresowanie Waszą ofertą, skontaktuje się ktos z Wami droga telefoniczną, po zakończeniu wstępnej rekrutacji.

PAC 24.01.2011 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 1040514)
Jeżeli będzie zainteresowanie Waszą ofertą, skontaktuje się ktos z Wami droga telefoniczną, po zakończeniu wstępnej rekrutacji.

A do kiedy trwa rekrutacja?

La Furia Dell' Est 25.01.2011 17:00

Poszukuję osoby ze znajomością AUTOCAD. Praca polega na wykonywaniu prostych aranżacji pokazujących ustawienie foteli/krzeseł na aulach, salach kinowych, tearalnych, trybunach sportowych..itp..... Rzuty z góry, przekroje, czasami wizualizacje, bryły 3D foteli etc. Praca stricte dodatkowa-ale też, długofalowa;)
Chetnych zapraszam na p.w

salek 25.01.2011 17:04

Pizzeria szuka driverów, pizzeria w Bronowicach, koło Almy w Salwator City. Jak ktoś jest zainteresowany proszę o konatkt na priv z danymi kontaktowymi, dam je koledze, będzie dzwonił (pizzeria wiślacka:-) )

GOalkeeper 25.01.2011 17:22

Pracował ktoś w Castoriamie na Zakopiance albo pracuje?

Marcinnno 27.01.2011 10:26

Dostał ktoś pracę na stanowisku kasjer/ sprzedawca po rozmowie kwalifikacyjnej :) ?

buczo1985 28.01.2011 00:35

Marcinnno a kto prowadził te rozmowy z ramienia klubu? :)
W sumie fajna fucha, żeby sobie dorobić dla ucznia, studenta.

Dziku 29.01.2011 16:43

jak by ktoś mial jakas prace na ferie to bd wdzięczny:P

eto22 29.01.2011 16:46

Cześć, orientuje się ktoś czy jest szansa dostać w Krakowie pracę w granicach 2000zł brutto, mając tylko średnie ogólnokształcące?

Wsciekly Pies 29.01.2011 17:09

Z zawodowym tyle dostaniesz spokojnie.

eto22 29.01.2011 18:33

Tyle, że ja nie mam zawodowego, a średnie ogólnokształcące, tj. skończyłem liceum. Wiem, że z zawodowym tyle można zarobić, a nawet więcej. Ale ze średnim ciężko się, gdzieś załapać. A myślę o Krakowie, z tego względu, że w dziurze, w której obecnie mieszkam nie ma nic praktycznie, a do Krakowa się i tak przeprowadzę w październiku na studia.

*Michael* 29.01.2011 18:39

witam. poszukuję pracy na weekendy ;)

Jęsli ktoś by coś miał proszę o kontakt na p.w

adam_09 29.01.2011 19:29

spróbujcie w pizzeriach przy rozwożeniu placków. Często można sobie dorobić parę fajnych groszy i dopasować grafik według dyspozycyjności.

troj88 30.01.2011 09:12

A nie wiecie ile płacą przy roznoszeniu ulotek po blokach? Bo potrzebuję znaleźć coś na dwa tygodnie z dzienną wypłatą.

Wsciekly Pies 30.01.2011 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eto22 (Post 1043482)
Tyle, że ja nie mam zawodowego, a średnie ogólnokształcące, tj. skończyłem liceum. Wiem, że z zawodowym tyle można zarobić, a nawet więcej. Ale ze średnim ciężko się, gdzieś załapać. A myślę o Krakowie, z tego względu, że w dziurze, w której obecnie mieszkam nie ma nic praktycznie, a do Krakowa się i tak przeprowadzę w październiku na studia.

Mój to myślowy zmierzał do tego iż na pewno tyle dostaniesz skoro ludzie z zawodowym tyle zarabiają, bądźmy poważni przecież średnie zawsze było lepszym wykształceniem niż zawodowe. Musisz tylko wiedzieć co byś chciał robić i zrobić wszystko aby się tam dostać.

PODpalacz 30.01.2011 09:48

Poszukuje pracy na Koparkę jedno naczyniową <gąsienica albo kołówkę>

*Michael* 30.01.2011 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1043499)
spróbujcie w pizzeriach przy rozwożeniu placków. Często można sobie dorobić parę fajnych groszy i dopasować grafik według dyspozycyjności.

taka praca to dopiero gdzies za 2-3 tyg. bo zaraz mam egzamin na prawko.. ale ciekawe rozwiązanie

Arkas 30.01.2011 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez troj88 (Post 1043601)
A nie wiecie ile płacą przy roznoszeniu ulotek po blokach? Bo potrzebuję znaleźć coś na dwa tygodnie z dzienną wypłatą.

Różnie, zależy od firmy. Czasem dają 6 zł/ godz a czasem trafia się nawet 8 na godzinę.

Rybka1928 30.01.2011 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1043499)
spróbujcie w pizzeriach przy rozwożeniu placków. Często można sobie dorobić parę fajnych groszy i dopasować grafik według dyspozycyjności.

A masz jakieś takie pizzerie ?;)

K2sprzyk 30.01.2011 14:39

jak mieszkasz w Krakowie, bo inaczej się nie opłaca :) :
http://www.mbp.ohp.pl/index.php/symf...ge/2/cursor/12

Rybka1928 30.01.2011 16:14

W Krakowie, dzięki :)

Bialagwiazda 02.02.2011 00:09

a ja mam pytanie: był ktoś w Anglii tak na 3-4 miesiące? opłaca się jechać ? zastanawiam się nad zwolnieniem z obecnej pracy i takim wyjazdem bo chciałabym podszkolić swój angielski, coś pozwiedzać i zarobić tak żeby jak wrócę do Polski to żeby było za co życ dopóki nie znajdę nowej pracy

Marcinnno 02.02.2011 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1041945)
Dostał ktoś pracę na stanowisku kasjer/ sprzedawca po rozmowie kwalifikacyjnej na Wiśle :) ?


ponawiam pytanie :-)

<wislak88> 03.02.2011 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1045772)
ponawiam pytanie :-)

mój kumpel dostał jutro idzie na 11 wyrabiać karty

Robert_wislak 03.02.2011 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bialagwiazda (Post 1045604)
a ja mam pytanie: był ktoś w Anglii tak na 3-4 miesiące? opłaca się jechać ? zastanawiam się nad zwolnieniem z obecnej pracy i takim wyjazdem bo chciałabym podszkolić swój angielski, coś pozwiedzać i zarobić tak żeby jak wrócę do Polski to żeby było za co życ dopóki nie znajdę nowej pracy

Nie wiem jakie masz plany na swoją przyszłość tj. czy przerwałeś studia, jesteś przed studiami, nie zamierzasz ich podejmować lub je skończyłeś, ale jak dobrze pokombinujesz to dasz rade egzystować na emigracji na w miare normalnym poziomie i w innych warunkach.. Szczerze ci powiem że jak cie tu nic nie trzyma specjalnego to nie opłaca sie wracac. A czasu do zastanowienia się nad sobą i poukładania sobie w głowie tego co robić dalej będziesz miał dużo....

canarinhos 03.02.2011 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <wislak88> (Post 1046682)
mój kumpel dostał jutro idzie na 11 wyrabiać karty

A był wcześniej na rozmowie jakiejś?

<wislak88> 03.02.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez canarinhos (Post 1046686)
A był wcześniej na rozmowie jakiejś?

tak był w tamtym tygodniu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl