![]() |
panowie coś na wyluzowanie... WdoWA powraca:) http://alkopoligamia.com/nowosci/1518186903.html
pierwszy kawałek dobry.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Pelson nawija z Eldoką i Włodim
http://www.youtube.com/watch?v=3vNwfmR4bbQ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Peja błazen, robi z siebie Boga Polskiego hip hopu. Ktoś wyżej pisał że HG będzie chciało nagrywać z peją. Niech nagrywają, tylko że zarówno peja jak i hg równomiernie lecą w dół. Porównując ich starsze kawałki z obecnymi można sie złapać za głowe i zastanawiać jak bardzo mozna sie stoczyć. No ale to tylko moja opinia. Ciężko jest mi być obiektywnym bo na codzień słucham tdf'a, no ale moi znajomi mają podobną opinie. |
no i?? to znaczy że jest slaby bo dawno nie nagrywał?? uważam że przez ten okres miał kilka udanych featów. m.in. u Mesa
|
A w którym momencie napisałem że jest słaby bo nie nagrywał dawno? Choć może coś w tym jest ;) Zrozum, że jak dla mnie to Pelson nie jest ważną postacią na tej scenie, żadna jego zwrotka z ostatniego czasu nie zapadła mi w pamięć, więc mam prawo powiedzieć swoje zdanie...
PS. Kolega wyżej (fan TDF'a) pisze że HG się stacza. Przesłuchaj sobie "Drogę" i porównaj do "Klucza", progres jest chyba zauważalny? |
Czy ktoś kto to przesłuchał, może obiektywnie powiedzieć, że na tej płycie jest coś więcej niż "tede **** i szmata i dlatego tede ****ą jest" ? Ten wers z kupa w nogawce czy sraniem w spodnie (nie pamiętam już) jakoś mnie niespecjalnie przekonuje do sprawdzenia materiału.
A co do Pelsona to zupełnie się nie zgodzę, wydał mistrzowską płytę solowa (fakt, że jakiś czas temu), z taką perełką jak "List", który to track, według mnie wtedy był najlepszym numerem roku w polskim rapie. Ta płyta miała podwójną wartość - udowodnił wszystkim hejterom, że nie stanowi jedynie tła dla Vienia, tworząć "Sensi" przeskoczył poziom swojego kumpla. Jedna z bardziej niedocenionych płyt, przeszła bez echa i szybko została zapomniana, a szkoda. Aa i jeszcze jedno, teraz już nie wierzę, że Rychu kiedykolwiek zbliży się do poziomu prezentowanego przez Pelsona. Moje subiektywne zdanie. pozdr Może tylko dodam, że podziwiam talent TDFa do znajdowania świetnych producentów, kiedyś Matheo, teraz Sir Michu, ciekawe kto następny :) |
Michal_b3 słuchałem tej płytki i szczerze mówiąc nie zachwyciła mnie. Pelson..co on takiego zrobił w polskim hip-hopie???Również nie znam żadnej zwrotki która zapadła by mi w pamięć..Ten beef jest tylko po to żeby narobić sobie sławy i by sprzedać więcej płyt tyle. Wszyscy tak jaracie się Peją,Tede a tacy jak Małpa,PeeRzet,Poszwixxx,Enson,WENA,Ash,Cira,Brud ne Serca są zwyczajnie niedoceniani. Każdy z tych raperów prezentuje lepszy poziom niż dwójka wyżej wymienionych ale to jest moje zdanie i wiadomo..każdy ma je inne:D
|
mi w pamięci zapadło jedno hasło hg: "zjedz skręta":lol: :lol: :lol:
|
Cytat:
|
MOwicie, że zaczepki w strone innych raperów to forma promocji. A co robi PeeRZet ? Nie wiem w której piosence, ale ewidentnie atakuje TPWC :) Kazdy kij ma dwa konce :)
Jago - "co takiego zrobił Pelson w polskim hip hopie?" Molesta Ewenement. Mówi Ci to coś ? A co takiego w polskim hip hopie zrobili Ci wszyscy wymienieni przez Ciebie ? |
Peerzet na swojej stronce pisał, że nie jest to atak w stronę TPWC. A co do Pelsona, to jednak chłop zrobił trochę dla polskiego hh:)
|
a ilu z was słyszało chociaż jeden kawałek np. Brudnych Serc? (oprócz featów które i tak są zajebiste) żeby oceniać czy cokolwiek zrobili czy nie. Małpa nie bez powodu debiut roku.
To samo Jimson kilkanaście miesięcy temu. Teraz będzie reedycja jego znakomitej EPki. Oczywiście niewątpliwie nie można jechać po Pelsonie i Eldo że są słabi bo nie wierze że jest tu ktoś kto ich całkiem nie zna. Pelson ma na koncie jedną solówkę której nie słyszałem i jeśli się nie mylę 3 płyty z Molestą, które naprawdę nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Wiadomo że część będzie bronić Tede, część Ryśka. Ale to już każdego prywatne zdanie i wiadomo że różnica zdań będzie zawsze. |
A jeszcze ciągnąc dalej temat Pelsona, ktoś napisał, że ten raper to obecnie druga liga. No ku... przecież on zaliczył taki progres jak mało kto, od wydanej solówki na featuringach rzuca same kozackie 16. No ale każdy ma swój gust.
Nie ma chyba sensu rozgraniczanie polskiego rapu na mainstream i underground. Kto chce, jest świadomym słuchaczem - znajdzie dobre rapsy (zwłaszcza w dobie internetu), a kogo mało to obchodzi, zostanie przy słuchaniu Gruala, Peji (Pei?) i Tedzika. Każdy jest zadowolony :) Jak ktoś nie słyszał to polecam te dwa tracki, jeden track ze zwrotką Pelsona a drugi już w poście wyżej przeze mnie wspomniany "List" z jego solówki :) http://www.youtube.com/watch?v=KRVPSVzuCWg http://www.youtube.com/watch?v=wd3mJ-wNKng Przesłucham w najbliższym czasie Czarny Wrzesień, bo wpadł mi w ręce jeden numer właśnie z tego albumu i zadziwiająco dobrze Rychu wypadł. |
Cytat:
|
Coach no więc ci raperzy wymienieni przeze mnie 'nie sprzedali się' ich muzyka sama się sprzedaje.Ash owszem był na Światłach Miasta ale jak możesz o nim poczytać nie znajdziesz jego zdjęcia, ani nie znajdziesz go na żadnym teledysku. Zwyczajnie nie chciał być popularny,chciał tylko tworzyć co mu i tak niesamowicie wychodziło.. skończył z HH ale mam nadzieję że jeszcze kiedyś go usłyszę..Małpa to chyba nie muszę tłumaczyć, że wydał jedną z lepszych jak nie najlepszą płytę ostatnich lat. Enson również świetny nielegal, tak samo jak WENA,PeeRzet. A Brudne Serca to chyba nawet nie muszę tłumaczyć:) Moim zdaniem Smark jest królem podziemia. Bo prostu ja lubię słuchać szczerości, jakoś ten 'wyścig szczurów' to nie dla mnie..no i jak ktoś wcześniej wspomniał, różnica zdań będzie zawsze. Bo nie ma rapera, który każdemu dogodzi:)
|
Polecam najnowszą płytkę OSTRego " Tylko dla dorosłych" :) Naprawdę warto kupić.
|
ktoś tu pisał o tym że HG będzie chciało nagrać z Peją ? Przecież Wilku to kumpel Pelsona ,poza tym Peja prowadzi jeszcze wojnę z Sokołem i jak dalej będzie tak obrażać raperów z Warszawy to coś mi się wydaje ze oni się zjednoczą przeciw niemu ;)
|
Cytat:
i gdzies jeszcze był filmik w którym Peja osobiście zaprasza na HG w Poznaniu. To tak odnośnie relacji panujących między HG i SLU |
http://www.youtube.com/watch?v=hxBcb...layer_embedded
Świetna kolaboracja Pyskatego... Warte uwagi, goście zacniiii:) |
Cytat:
Coś wspaniałego !! Jaram się w *** teraz :D Pyskaty, Fokus, OSTR, Eldo, ..... Naprawdę cała Dwunastka pokazała Klasę ! ;]]]] |
Cytat:
|
A mi się nie podoba... Tak jakoś bardziej z Mezo mi się kojarzy niż z rapem... I żeby nie było, nie słucham Firmy :p
|
Cytat:
|
Cytat:
Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał, nie oceniam muzyki, ale formę w jakiej to ukazano. |
sama śmietanka... Dawno nie słyszany Łona, Mes, Ero, O.S.T.R oraz nadzieja amerykańskiego rapu – Termanology!* jaram się także
* cytat zaczerpnięty z www.dobrzewiesz.net czyli strony Łony. i drugie info: Łona / Webber “Drogie Junoumi” Zarejestrowaliśmy ostatnio utwór dla naszych przyjaciół z ekipy Junoumi. Junoumi to wydawnictwo, które swego czasu wydawało świetne kompilacje polskich tracków hiphopowych stricte na nośniku winylowym. Płyty 4 edycji są już w tłoczni, pełne info znajdziecie tutaj, natomiast tutaj skromny promomix ów wydawnictwa: http://soundcloud.com/groh-junoumi-c...ol-4-promomix/ Pamiętam pierwsze JuNouMi... były zajebiste i teraz też arcyciekawie się zapowiada patrząc po artystach |
Termanology z gościnną zwrotką w polskim tracku, coś pięknego! Wszyscy trzymają poziom, jedynie Fusznika bym wyrzucił, Returnersi jak zwykle dali radę z bitem. Ma ktoś info jak doszło do tego, że Termanology nagrał zwrotkę na track Pyskatego?
Ps. Kilka bitów na solową płytę Termanology wyprodukował DJ Premier, więc możecie sobie wyobrazić jakiego rozmiaru jest to postać w amerykańskim rapie, zresztą warto sprawdzić ten materiał Termanology - Politics As Uusal - polecam :) Przypomniało mi się, że czytałem kiedyś podsumowanie roku 2008 przez Pyskatego, na pierwszym miejscu umieścił w/w płytę, więc ten nagrany numer to jego ogromny sukces. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl