Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Bronex 15.09.2008 15:14

Z cyklu POLSKIE GWIAZDY - Dariusz "pewność siebie" Dudka ...
http://www.aja.fr/
(ciekawy fragment za gazetą.pl)

" .... Część nadziei na lepszą grę kadry kibice pokładali w powrocie Dariusza Dudki. Tymczasem Dudka zamiast do gry wrócić, z gry wypada. Cierpliwość trenera Auxerre do kupionego za 2,5 mln euro Polaka trwała przez trzy kolejki. W 4. Dudka wylądował na ławce, a w 5. już z niej nawet nie wstał. Zastępca z Ghany gra znacznie lepiej. Prawdopodobne jest więc, że Dudka wróci zbawiać kadrę bez formy ...."

całość:
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,56..._boiskach.html

M152T4L 15.09.2008 21:13

No i Kasperczak w Zabrzu...

Dremon 16.09.2008 11:27

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,56..._kontrakt.html

j.w.

Robi sie nam ciekawa liga :)....pozyjemy zobaczymy :)

_ukoL 16.09.2008 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 603231)
Z cyklu POLSKIE GWIAZDY - Dariusz "pewność siebie" Dudka ...
http://www.aja.fr/
(ciekawy fragment za gazetą.pl)

" .... Część nadziei na lepszą grę kadry kibice pokładali w powrocie Dariusza Dudki. Tymczasem Dudka zamiast do gry wrócić, z gry wypada. Cierpliwość trenera Auxerre do kupionego za 2,5 mln euro Polaka trwała przez trzy kolejki. W 4. Dudka wylądował na ławce, a w 5. już z niej nawet nie wstał. Zastępca z Ghany gra znacznie lepiej. Prawdopodobne jest więc, że Dudka wróci zbawiać kadrę bez formy ...."

całość:
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,56..._boiskach.html

Można się było tego spodziewać. Sam chciał robić karierę na zachodzie to niech teraz pokaże, czy potrafi grać na poziomie Lig "ę". :foch:

Ogryzek 16.09.2008 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 603661)
Można się było tego spodziewać. Sam chciał robić karierę na zachodzie to niech teraz pokaże, czy potrafi grać na poziomie Lig "ę". :foch:

Ważne że my skasowaliśmy te 2,5 mln euro!

Nie ma się co oszukiwać jeśli Dudka nie weźmie się szybko do pracy to zrobi karierę jak Karwan w Hercie. Ja i tak go szanuje że nie kombinował jak (...) Kokoszka tylko Wisła na nim zarobiła konkretną kasę. Dlatego życzę mu jak najlepiej w tym Auxerre:)

tofik 16.09.2008 12:50

A to ci niespodzianka. Ulubieniec Leo nie błyszczy za granicą :)

JohnnyH 16.09.2008 13:12

No i Dudka zbita :) Nie trzeba było być Nostrodamusem żeby przewidzieć taki bieg wydarzeń. Mam jednak nadzieję (bo nie życzę mu źle - w końcu były Wiślak) że facet zmądrzeje i zacznie zapieprzać na treningach bo inaczej marny jego los. Niestety tak to już z Dareczkiem było, wysoka samoocena, średnie umiejętności. No ale Darek pchał się na zachód bo Wisła dla niego to za niskie progi.....prosze bardzo, ma chłopaczyna pierwszą lekcję pokory.

1q2 16.09.2008 14:17

ta jak pisalem w innym temacie - w sprawie Dariusza D - wielkie dzieki dla Benhauera bo odwalil nie swiadom ,kawal dorej roboty.
gdyby nie on mielibysmy rozkapryszona gwiazde, ktorej pies z kulawa noga nie chce, tak Bogus zgarnal 2.5 melona ojro i to Francja ma problem

AYALA 16.09.2008 14:33

wielu z Was wypomina Kasprowi że nie zna sie na menadżerce a to przecież Henri wypatrzył w zdegradowanym wtedy do 2 ligi Ruchu Gorawskiego którego kupiono za 200 tyś Euro a potem Wisła sprzedała go za 1,8 miliona Euro do Rosji

Ogryzek 16.09.2008 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 603740)
wielu z Was wypomina Kasprowi że nie zna sie na menadżerce a to przecież Henri wypatrzył w zdegradowanym wtedy do 2 ligi Ruchu Gorawskiego którego kupiono za 200 tyś Euro a potem Wisła sprzedała go za 1,8 miliona Euro do Rosji

Ale inni wypatrzyli więcej ciekawych piłkarzy. Nikt nie odmawia Heńkowi że "kogoś" wypatrzył, ale że to trochę za mało żeby można go nazwać dobrym menadżerem:)


BTW. A czy z Gorawskim to też nie było tak że musieliśmy kogoś wziąć żeby odzyskać pieniądze które Ruch był winny, tak jak później z Ćwielongiem był ciąg dalszy?

wolfy 16.09.2008 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 603746)
BTW. A czy z Gorawskim to też nie było tak że musieliśmy kogoś wziąć żeby odzyskać pieniądze które Ruch był winny, tak jak później z Ćwielongiem był ciąg dalszy?

Dokładnie. Były tarcia, Ruch chciał gotówki, ale "Gora" korzystając z prawa Bosmana podpisał z Wisłą kontrakt(pozostało mu pół roku ważnej umowy z Ruchem). Chcąc nie chcąc, podjęli z nami rozmowy o obniżeniu zadłużenia wobec Wisły w zamian za transfer.

Swoją drogą zakrawa na kpinę, że dla polskich "działaczy" długi to nie pieniądze, ale tu dużo można zarzucić(jak zwykle, zresztą)PZPN-owi, który przez lata przymykał oko na takie praktyki.

Gorawski i Ćwielong przyszli, bo i tak nie było innych widoków na odzyskanie długów, a w chwili transferu za obu "przepłaciliśmy"(ale to były tylko wirtualne pieniądze).

AYALA 16.09.2008 16:29

skoro piszecie o niespłaconych długach to przypominam sobie że ciężko było też odzyskać pieniądze od Niebieskich za Surme,to samo z Gieksa która nie chciała wypłacić za Bukalskiego

Gwiaździsty 16.09.2008 16:31

Cytat:

wielu z Was wypomina Kasprowi że nie zna sie na menadżerce a to przecież Henri wypatrzył w zdegradowanym wtedy do 2 ligi Ruchu Gorawskiego którego kupiono za 200 tyś Euro a potem Wisła sprzedała go za 1,8 miliona Euro do Rosji
Kiedyś jak Heniek był w Wiśle, PS na obydwu stronach zamieścił piłkarzy ze zdjęciami, których sprowadził on do Wisły. Słynne "Władzie/Ładzie" , Emersony itp., których zakup liczony był w kilkunastu milionach złotych. Oczywiście same niewypały transferowe.

7 kotów 16.09.2008 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 603825)
skoro piszecie o niespłaconych długach to przypominam sobie że ciężko było też odzyskać pieniądze od Niebieskich za Surme,to samo z Gieksa która nie chciała wypłacić za Bukalskiego

Rozliczyli sie co do grosza.
Dostalismy od nich Rogale.

Eustachy 16.09.2008 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 603826)
Kiedyś jak Heniek był w Wiśle, PS na obydwu stronach zamieścił piłkarzy ze zdjęciami, których sprowadził on do Wisły. Słynne "Władzie/Ładzie" , Emersony itp., których zakup liczony był w kilkunastu milionach złotych. Oczywiście same niewypały transferowe.

w kilkunastu milionach zlotych ? :)
Wobec tego chyba sam Wladzia, ktory przyszedl do Wisly za darmo, musial zostac przez pana redaktora wyceniony na pare baniek. Albo to tego Emersona z Milanu policzyli :D

Gwiaździsty 16.09.2008 19:25

Cytat:

w kilkunastu milionach zlotych ? :)
Wobec tego chyba sam Wladzia, ktory przyszedl do Wisly za darmo, musial zostac przez pana redaktora wyceniony na pare baniek. Albo to tego Emersona z Milanu policzyli :D
Widać, że masz chyba 15 lat i nie pamietasz tych czasów. Dokładnie niewypały kosztowały cos ok. 11 mln. zł, a lista graczy była spora. Był to czas kiedy Boguś szastał kasą na wszelkie zachcianki Henia. Nie mam archiwum PS , ale widziałem ten artykuł. Był na 2 środkowe strony ze zdjęciami. Popytaj starszych kibiców :)

Eustachy 16.09.2008 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 603928)
Widać, że masz chyba 15 lat i nie pamietasz tych czasów. Dokładnie niewypały kosztowały cos ok. 11 mln. zł, a lista graczy była spora. Był to czas kiedy Boguś szastał kasą na wszelkie zachcianki Henia. Nie mam archiwum PS , ale widziałem ten artykuł. Był na 2 środkowe strony ze zdjęciami. Popytaj starszych kibiców :)

To moze ty juz jestes taki wiekowy, ze pamiec zaczyna szwankowac ? :)
Mi nie potrzeba zadnego archiwum, bo wiekszosc transferow pamietam, jakby sie dokonaly wczoraj. I jesli chodzi o niewypaly, to tak :

-Belotte (za free)
-Brasilia (za free)
-Ekwueme (za free)
-Ouadja (za free)
-Edno (za free)
-Kukielka (80-120 tys.euro - pozniej i tak sam Cupial w wywiadzie przyznal, ze to byl jego i Praskiego pomysl)
-Paszulewicz (dokladnej ceny nie znam, ale nie byly to duze pieniadze, gdy sprowadzano go od Ptaka)
-Michal Wrobel (?)
-Jacek Kowalczyk (200 tys euro)
-Kwiek (150 tys.euro)
-Temple-Omenou (50 tys euro)

Do tego dochdzi Dawidowski za 400 tys.euro, tyle ze tutaj winowajca okazal sie przede wszystkim doktor Zajac ( za co zreszta polecial), no i ewentualnie Mijailovic, tyle ze on sie splacil jednym skutecznym strzalem z Iraklisem w Salonikach.

Nie sadze, aby uzbieralo sie z tego kilkanascie milionow...:)

Bóg Trybun (objawion) 17.09.2008 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 603975)
To moze ty juz jestes taki wiekowy, ze pamiec zaczyna szwankowac ? :)
Mi nie potrzeba zadnego archiwum, bo wiekszosc transferow pamietam, jakby sie dokonaly wczoraj. I jesli chodzi o niewypaly, to tak :

-Belotte (za free)
-Brasilia (za free)
-Ekwueme (za free)
-Ouadja (za free)
-Edno (za free)
-Kukielka (80-120 tys.euro - pozniej i tak sam Cupial w wywiadzie przyznal, ze to byl jego i Praskiego pomysl)
-Paszulewicz (dokladnej ceny nie znam, ale nie byly to duze pieniadze, gdy sprowadzano go od Ptaka)
-Michal Wrobel (?)
-Jacek Kowalczyk (200 tys euro)
-Kwiek (150 tys.euro)
-Temple-Omenou (50 tys euro)

Do tego dochdzi Dawidowski za 400 tys.euro, tyle ze tutaj winowajca okazal sie przede wszystkim doktor Zajac ( za co zreszta polecial), no i ewentualnie Mijailovic, tyle ze on sie splacil jednym skutecznym strzalem z Iraklisem w Salonikach.

Nie sadze, aby uzbieralo sie z tego kilkanascie milionow...:)

Dodam tylko, że Dawidowski przybył w pakiecie z Zieńczukiem, Henry w wywiadzie dla FUTBOLU upiera się, że był przeciwny temu "bonusowi" ale RN postawiła na swoim.

I jeszcze jedno, pamiętam takie dwa tygodnie, podczas których dzień w dzień redaktor Krzysztof Kawa i jemu podobne nieprzekupne orły polskiego dziennikarstwa z PS smażyły artykuły o zrujnowanej Wiśle i pazernym Kasperczaku, który trwoni - a jakże - miliony :-) na nieudaczników. O panu Kapce ani kapki złego słowa. Za to imć Basałaj imponował kulturą i obyciem na zwoływanych konferencjach, nazywając Kasperczaka "dzieckiem peerelu". Być wrogiem dla takich szmacianek - to zaszczyt.

AYALA 17.09.2008 02:00

jak sie ściaga ofensywnego gracza za darmo lub za 100-150 tyś Euro to prawdopodobieństwo że sie nie sprawdzi w takim klubie jak Wisła jest uważam spore wiec nie ma co Heńkowi zarzucać że sie nie zna na menadżerce.

Ogryzek 17.09.2008 11:30

Problem chyba nie w tym żeby pokazać że Kasperczak w ogóle się nie zna na menadżerce ale w stwierdzeniu, że są od niego lepsi i byli lepsi w Wiśle. Ja np. wolałbym Smudę jako menadżera niż Kasperczaka. Ale jako trenera odwrotnie. Tyle ode mnie:)

Eustachy 17.09.2008 12:15

Tu Ogryzek ma racje. Te rzekomo ogromne kwoty zmarnotrawione przez Henka, to bzdury. Z drugiej jednak strony, golym okiem widac, ze spacjalista od transferow - zwlaszcza tych darmowych - nie jest. Gdyby mnie ktos zapytal, czy polecam go w tej roli, to oczywiscie tak by sie nie stalo i predzej polecil bym Smude.

Ale tez prawda jest, ze za takie kwoty o jakich wspomina AYALA, ciezko jest dopasc kogos klasowego i ofensywnie usposobionego. Pamietam jak Kasperczak kilkukrotnie jezdzil do Plocka ogladac Jelenia, ktorego bardzo chcial miec u siebie. Takze niewykluczone, ze gdyby dysponowal pokazniejszymi srodkami, dzis nie byloby tyle narzekania na jego menadzerke. Wisla wolala jednak przez okres kilku lat wydac lacznie zblizona kase na transfery i pensje dla takich pilkarzy jak Branko, Stanko, Kryszal czy Penksa, niz na jednego Jelenia i jak na tym wyszla, wszyscy wiemy.

Poza tym, warto sobie zadac pytanie, czy rzeczywiscie tylko Heniek w ostatnich latach nasciagal do Wisly tzw. niewypaly ? Ilosciowo moze wysunal sie na czolo, bo tez pracowal najdluzej, ale jakby tak zastanowic sie nad innymi, to wychodzi, ze za czasow szefowania Mielcarskiego tez by sie paru znalazlo: Kryszal, Golos, Kaczorowski, Radovanovic, Chiacu, Varga, Thwaite, Burns i do niedawna Baretto. Malo ? Nie sadze.

Duet Skorza & Bednarz, tez juz ma w tym zakresie pewne "osiagniecia". Na razie jest to Dudu i Matusiak, ale jesli nic sie nie zmieni, a poki co niewiele na to wskazuje, to trzeba bedzie do tej listy dopisac Niedzielana z Lobodzinskim. A tutaj nie minelo jeszcze nawet poltora sezonu, odkad obaj pracuja w Wisle...

Krissu 17.09.2008 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 604195)
za czasow szefowania Mielcarskiego tez by sie paru znalazlo: Kryszal, Golos, Kaczorowski, Radovanovic, Chiacu, Varga, Thwaite, Burns i do niedawna Baretto. Malo ? Nie sadze.

Kryszał i Gołoś to były wynalazki Engela. Radovanović, Chiacu, Thwaite, Burns i Varga z kolei obciążają konto Petrescu.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 604195)
Duet Skorza & Bednarz, tez juz ma w tym zakresie pewne "osiagniecia". Na razie jest to Dudu i Matusiak, ale jesli nic sie nie zmieni, a poki co niewiele na to wskazuje, to trzeba bedzie do tej listy dopisac Niedzielana z Lobodzinskim. A tutaj nie minelo jeszcze nawet poltora sezonu, odkad obaj pracuja w Wisle...

Jak Łobodziński do nas przychodził to wszyscy cieszyli się jak dziewica przed nocą poślubną.
Jakby z kolei do nas nie przyszedł to byłby pełen wk**w i wołania "Bednarz - ch*j"
Bednarz sprowadził nam Marcelo za darmo, a to zawodnik, po którym można się spodziewać całkiem sporo patrząc na jego CV.

Eustachy 17.09.2008 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 604199)
Kryszał i Gołoś to były wynalazki Engela. Radovanović, Chiacu, Thwaite, Burns i Varga z kolei obciążają konto Petrescu.

Jak Łobodziński do nas przychodził to wszyscy cieszyli się jak dziewica przed nocą poślubną.
Jakby z kolei do nas nie przyszedł to byłby pełen wk**w i wołania "Bednarz - ch*j"
Bednarz sprowadził nam Marcelo za darmo, a to zawodnik, po którym można się spodziewać całkiem sporo patrząc na jego CV.

Wiem, ze przy jednych transferach bardziej upieral sie Engel, a przy drugich Petrescu, ale prawda jest taka, ze to Mielcarski byl ta osoba, ktora podejmowala wiazace decyzje. Jak pamietam wypowiedzi Grzesia dotyczace np. takiego Kaczorowskiego, to sprowadzaly sie one glownie do samych superlatyw. Tym bardziej trudno rozgrzeszac Mielcarskiego, skoro Henkowi na konto zaliczamy takiego Kukielke bedacego wynalazkiem Cupiala.

Co do Lobodzinskiego, to tu akurat sie mylisz - nie wszyscy sie cieszyli, bo ja akurat pisalem zupelnie co innego, no ale z jaka reakcja sie to spotkalo, chyba nie trudno zgadnac (wiadomo kadrowicz Leo). A przeciez wystarczylo obserwowac, jak pan Wojciech pogrywa w Zaglebiu.

A jesli chodzi o Marcelo, to rzeczywiscie na pierwszy rzut oka wyglada to na spory sukces Bednarza. Tyle, ze raczej nawet on nie ratuje mu ogolnego bilansu jego dzialalnosci na tyle, by powiedziec ze wyszedl na zdecydowany plus. Poza tym jest to jednak zawodnik defensywny, a jak wiemy o takich latwiej. Ciekaw jestem, czy Bednarzowi uda sie w koncu sprowadzic jakiegos przyzwoitego darmowca do ataku ?

Swoja droga, Heniek tez przeciez zaliczyl kilka udanych transferow. Kuzba z pierwszego okresu, Zieniu, Sobol ktorego byl zwolennikiem. Do tego dochodzi wypromowanie Gorawskiego i Uche, a jak pamietamy, tego ostatniego Smuda zamierzal sie pozbyc i pewnie tak by sie stalo, gdyby dalej pozostal na stanowisku trenera. No i Stolar. Pierwsze dwa sezony mial bardzo udane. Pozniej nagle zgasl, ale nikt przeciez nie kazal Mielcarskiemu przedluzac z nim kontraktu az o dwa lata.

Krissu 17.09.2008 12:57

Z tego co pamiętam to zanim przyszedł do nas Kryszałowicz to mówiło się o sprowadzeniu Reissa. Tym, który wolał Kryszała był chyba Engel.

Uważasz, że bilans działalności Bednarza jest "in minus"?
No nie przesadzajmy. Owszem Matusiak to była totalna porażka. Dudu z pewnych względów też.
Ale jest jeszcze Jirsak, jest Diaz, zobaczymy jak z Marcelo.
Odnośnie Niedzielana - kto mógł przypuszczać, że tak szybko złapie kontuzję?
W pierwszych dwóch meczach, w których wystąpił zaprezentował się bardzo dobrze - asysta i gol. Kto wie co by było gdyby ta nieszczęsna kontuzja.
Ja bym go nie zapisywał po "ujemnej" stronie bilansu Bednarza.

Eustachy 17.09.2008 13:16

Krissu, zdarzylem poprawic Kryszalowicza na Kaczorowskiego, bo to jego mialem na mysli piszac uprzednio.

A bilans Bednarza jest dla mnie taki,

na plus:
-Diaz
-Marcelo
-Singlar
-Jirsak

na minus:
-Lobo
-Niedzielan (mimo wszytko - mozna sie nie zgadzac)
-Cwielong (to sie moze jeszcze zmienic, choc watpie)
-Matusiak

Bilans wychodzi w okolicach zera.

Co do Niedzielana, to musze sie przyznac, ze poczatkowo bylem za nim. To byl okres, w ktorym Wisla wyladowala w srodku tabeli, majac ogromne problemy z gra w ofensywie. Taki doswiadczony napastnik jak Niedzielan, jawil sie wobec tego niemal jako idealny zbawca. Dopiero po dokonaniu tego transferu, przyjrzalem sie dokladnie jego statystyka strzeleckim zwlaszcza z ostatniego sezonu spedzonego w Holandii. Dotarlo tez do mnie jaka opinia cieszyl sie wsrod tamtejszych kibicow oraz dzialaczy i zaczalem troche inaczej spogladac na jego osobe. Teraz gdyby za wystarczajace alibi jego marnej gry uznac kontuzje jakiej doznal (nie sadze), to pojawia sie wobec tego pytanie, czy Dawidowskiego nalezy zapisywac Kasperczakowi po stronie niewypalow ?

Krissu 17.09.2008 13:46

No mimo wszystko nie do końca się z Tobą zgadzam ale to dyskusja nie do tego pokoju :)

My tu pitu pitu a tymczasem pan Schetyna chce skończyć z bandytyzmem na stadionach

Mrsnh 17.09.2008 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 604199)
Jak Łobodziński do nas przychodził to wszyscy cieszyli się jak dziewica przed nocą poślubną.


juz kiedys pisalem.. nie piszcie WSZYSCY.

jasnyGwint 17.09.2008 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 604213)
A bilans Bednarza jest dla mnie taki,

na plus:
-Diaz
-Marcelo
-Singlar
-Jirsak

na minus:
-Lobo
-Niedzielan (mimo wszytko - mozna sie nie zgadzac)
-Cwielong (to sie moze jeszcze zmienic, choc watpie)
-Matusiak
-Dudu

Bilans wychodzi w okolicach zera.

Co do Niedzielana, to musze sie przyznac, ze poczatkowo bylem za nim. To byl okres, w ktorym Wisla wyladowala w srodku tabeli, majac ogromne problemy z gra w ofensywie. Taki doswiadczony napastnik jak Niedzielan, jawil sie wobec tego niemal jako idealny zbawca. Dopiero po dokonaniu tego transferu, przyjrzalem sie dokladnie jego statystyka strzeleckim zwlaszcza z ostatniego sezonu spedzonego w Holandii. Dotarlo tez do mnie jaka opinia cieszyl sie wsrod tamtejszych kibicow oraz dzialaczy i zaczalem troche inaczej spogladac na jego osobe. Teraz gdyby za wystarczajace alibi jego marnej gry uznac kontuzje jakiej doznal (nie sadze), to pojawia sie wobec tego pytanie, czy Dawidowskiego nalezy zapisywac Kasperczakowi po stronie niewypalow ?


nie rozumiem tylko czemu Dudu, który zagrał może łącznie 45 minut zaliczułes na minus, natomiast Marcelo którego nikt jeszcze nie widział na oczy na plus.

Biorąc pod uwage dziwne nawyki Skorży (Łobo, Jirsak) możliwe że Dudu był całkiem niezłym grajkiem.

Do minusów dodałbym pozbycie się Paulisty i może Kosy... ale do plusów z kolei przedłużenie kontraktów z Głowackim i Brożkiem.

Eustachy 17.09.2008 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 604254)
nie rozumiem tylko czemu Dudu, który zagrał może łącznie 45 minut zaliczułes na minus, natomiast Marcelo którego nikt jeszcze nie widział na oczy na plus.

Biorąc pod uwage dziwne nawyki Skorży (Łobo, Jirsak) możliwe że Dudu był całkiem niezłym grajkiem.

Do minusów dodałbym pozbycie się Paulisty i może Kosy... ale do plusów z kolei przedłużenie kontraktów z Głowackim i Brożkiem.

Kwestii przedluzania (lub tez nie) kontraktow nie poruszalem wcale, bo na tej podstawie nie mozna do konca ocenic zdolnosci menadzerskich (a glownie o sprowadzaniu nowych kopaczy sobie tutaj dyskutujemy). Za Kasperczaka tez przeciez przedluzono kontrakt z Glowackim.

Z Marcelo to taki ulkon w strone Bednarza i nic wiecej. Jak ludzie pisza, ze jest to swietny ruch dokonany przez Jacka, to juz wole nikomu nie robic przykrosci i twierdzic, ze byc moze jest inaczej, bo wiele wskazuje na to, ze rzeczywiscie trafil mu sie dobry grajek.

Natomiast Dudu sila rzeczy musialem zaliczyc do niewypalow, bo jak inaczej rozpatrywac goscia, ktory nie zdolal sie przebic do podst.slkladu, wowczas gdy posucha wsrod napastnikow byla i jest przeogromna.
Inna sprawa, czy tak jak piszesz, slusznie zapalono mu kopa na pozegnanie. Smiem watpic. No ale w oparciu o to, nie mozna go przeciez uznac za transfer, ktory wypalil (na plus) ? Bo jesli tak mielibysmy to wszystko rozpatrywac, to w koncu wyjdzie, ze w sumie wszystkie transfery Kasperczaka nie byly takie zle, tylko moze trzeba im bylo dac wiecej czasu i kto wie? :D
Taki Edno ostatnio ponoc calkiem niezle sobie radzi w Brazylii :)

Wojtas 17.09.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 604213)

na minus:
-Lobo
-Niedzielan (mimo wszytko - mozna sie nie zgadzac)
-Cwielong (to sie moze jeszcze zmienic, choc watpie)
-Matusiak
-Dudu

Bilans wychodzi w okolicach zera.


Wszystko pieknie napisane,tylko bez Dudu.
Tam gdzie Skorza z łaską dawał mu szanse-sie pokazał ,pare bramek w PE i PP.Jedna lub dwie w lidze-przy tak znikomej ilosci minut na boisku.

Jak dla mnie to AKURAT NA DZIS DUDU BYLBY ABSOLUTNIE PRZYDATNY -i,moze nie niezbedny ale jest to napastnik i gralby razem z Pawłem, i smiem twierdzic ze pare bramek juz by strzelił(choc z drugijej strony to tylko gdybanie) bo o wyczynach Niedzielana czy pozal sie Boze zawodnika Wisly Dawidowskiego lepiej nie mowic.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl