![]() |
twój nick po prostu mistrzowsko z tym pasuje.
|
Mam pytanie odnośnie stypendium socjalnego.Od czego zależy jego wielkość?W jaki sposób jest one wyliczane?
|
Czy gdy dopiero teraz doniosę umowę o studia to mnie jeszcze przyjmą? chodzi o PK niestacjonarne.
Miał ktoś taki przypadek? |
Socjalne zależy od dochodów twojej Rodziny
|
Witam, szukam osób które dostały się w tym roku na PK na wydział Mechaniczny i jeden z kierunków: inżynieria bezpieczeństwa, mechanika i budowa maszyn, transport, informatyka, pisać priv!
|
Ja to w sumie mogę się po prostu zapytać kto się udziela na forum na całym kierunku Teologi dla świeckich przy wszystkich specjalizacjach mam 35 osób:)
|
jest ktoś z AWF z Turystyki i Rekreacji z wcześniejszych lat? ---> priv
|
ŻYcie studenckie dzisiaj kupiłem piwo o zlotówke taniej dzięki temu głupiemu plastikowi zwanemu legitymacją.
|
Więc teraz się pochwal jakie gdzie i za ile?
|
W kanjpie Szunaka na ulicy Mazowieckiej za 3,50
|
w Yakuzie macie piwo po 2,50 zł dla studentów ;)
|
Gdy jeszcze moglem pic to Yakuza codziennie byla odwiedzana takze polecam;)
|
Jest ktoś, kto może mi opowiedzieć coś o AWF-ie i kierunku wychowanie fizyczne? Mam parę pytań.
|
Ja zacząłem 5 rok na UPJP2 na kierunku Historia. Życie studenta ma swoje zalety nie tylko w postaci zniżek w każdym niemal miejscu.
|
Jeśli są ludzie którzy zaczęli kierunek Mechanika i Budowa maszyn lub Automatyka i robotyka na AGHu to mam trochę materiałów.
|
A ja z tych całych studiów najbardziej lubie studentki:)
|
Panowie , co należy zrobić aby przepisać się z jednego kierunku na drugi na UJ ? Między wydziałami ?
|
Iść do dziekanatu i zapytać czy istnieje taka możliwość. A jeśli Ci powiedzą, że tak to zapewne dowiesz się jakie podania pisemne należy składać i do kogo.
|
Kolezanka dzisiaj się przepisała z Filozofi na Teologie
|
Nie dysponuje ktoś może rozwiązaniami 'Kazusów z prawa dla ekonomistów' P. Wiatrowskiego?
|
Jak ktoś pisał kiedyś pracę licencjacką/magisterską nt. bezrobocia, rynku pracy czy też przedsiębiorczości na przykładzie konkretnej gminy/powiatu/województwa to miło będzie jak podbije na priv.
|
Jest tu jakiś student europeistyki czy też osoba która miała styczność z przedmiotem z dziedziny Instytucji i źródeł prawa UE?
|
W tym roku zdaje prawo unii europejskiej, mogę spróbować Ci pomóc.
|
Cytat:
W przyszłą niedziele mam egzamin i muszę się zacząć uczyć a ciężko mi to ogarnąć. Masz jakieś skrypty czy też notatki? |
WPiA UJ.
Sprawdz sobie zamieszczony tutaj "przewodnik po TL" myśle, że powinno pomóc. Ewentualnie spróbuj sobie kupić , ściągnąc znowelizowane TFUE i TUE. http://www.law.uj.edu.pl/~kpe/strona...name=materialy Ja uczę się głównie z Barcza (wyd. 2006 ;)) i materiałów źródłowych. |
Nie chce mi się uczyć traktatów, mam tydzień gdzie od poniedziałku do czwartku pracuje więc jestem w czarnej dupie :/
Ten przewodnik nawet, nawet ale nie zawiera dokładnie podziału na organy główne i pomocnicze. A na tym najbardziej mi zależy. Bo książki, które mam zaliczają Europejski Bank Centralny do organów pomocniczych. Zamiast Sąd jest Sąd Pierwszej instancji etc. |
Nie musisz czytać całego traktatu ;]
Przejrzyj art. 13-20 TUE, powinno pomóc. |
Cytat:
|
Znajdziesz to na stronie, którą podawałem.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl