Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=157)

Elendil 07.10.2010 00:32

twój nick po prostu mistrzowsko z tym pasuje.

PelsonTSW 07.10.2010 15:37

Mam pytanie odnośnie stypendium socjalnego.Od czego zależy jego wielkość?W jaki sposób jest one wyliczane?

uuuatach 07.10.2010 16:01

Czy gdy dopiero teraz doniosę umowę o studia to mnie jeszcze przyjmą? chodzi o PK niestacjonarne.
Miał ktoś taki przypadek?

alkoholik 07.10.2010 16:24

Socjalne zależy od dochodów twojej Rodziny

manian 13.10.2010 20:50

Witam, szukam osób które dostały się w tym roku na PK na wydział Mechaniczny i jeden z kierunków: inżynieria bezpieczeństwa, mechanika i budowa maszyn, transport, informatyka, pisać priv!

alkoholik 14.10.2010 12:20

Ja to w sumie mogę się po prostu zapytać kto się udziela na forum na całym kierunku Teologi dla świeckich przy wszystkich specjalizacjach mam 35 osób:)

concedi 14.10.2010 19:36

jest ktoś z AWF z Turystyki i Rekreacji z wcześniejszych lat? ---> priv

alkoholik 14.10.2010 20:13

ŻYcie studenckie dzisiaj kupiłem piwo o zlotówke taniej dzięki temu głupiemu plastikowi zwanemu legitymacją.

wiślak 86 15.10.2010 08:25

Więc teraz się pochwal jakie gdzie i za ile?

alkoholik 17.10.2010 23:53

W kanjpie Szunaka na ulicy Mazowieckiej za 3,50

wredny.bardzo 22.10.2010 10:50

w Yakuzie macie piwo po 2,50 zł dla studentów ;)

Pawel.Busko 22.10.2010 11:36

Gdy jeszcze moglem pic to Yakuza codziennie byla odwiedzana takze polecam;)

chimpanze 24.10.2010 15:12

Jest ktoś, kto może mi opowiedzieć coś o AWF-ie i kierunku wychowanie fizyczne? Mam parę pytań.

PhantomRanger 24.10.2010 15:20

Ja zacząłem 5 rok na UPJP2 na kierunku Historia. Życie studenta ma swoje zalety nie tylko w postaci zniżek w każdym niemal miejscu.

gonzo 24.10.2010 21:25

Jeśli są ludzie którzy zaczęli kierunek Mechanika i Budowa maszyn lub Automatyka i robotyka na AGHu to mam trochę materiałów.

alkoholik 31.10.2010 11:39

A ja z tych całych studiów najbardziej lubie studentki:)

Chalikarnas 03.11.2010 12:48

Panowie , co należy zrobić aby przepisać się z jednego kierunku na drugi na UJ ? Między wydziałami ?

Robert_wislak 03.11.2010 13:31

Iść do dziekanatu i zapytać czy istnieje taka możliwość. A jeśli Ci powiedzą, że tak to zapewne dowiesz się jakie podania pisemne należy składać i do kogo.

alkoholik 08.11.2010 13:48

Kolezanka dzisiaj się przepisała z Filozofi na Teologie

pozdi91 14.12.2010 17:32

Nie dysponuje ktoś może rozwiązaniami 'Kazusów z prawa dla ekonomistów' P. Wiatrowskiego?

Above 19.12.2010 21:33

Jak ktoś pisał kiedyś pracę licencjacką/magisterską nt. bezrobocia, rynku pracy czy też przedsiębiorczości na przykładzie konkretnej gminy/powiatu/województwa to miło będzie jak podbije na priv.

4fan_player 23.01.2011 22:17

Jest tu jakiś student europeistyki czy też osoba która miała styczność z przedmiotem z dziedziny Instytucji i źródeł prawa UE?

snyrting 23.01.2011 22:20

W tym roku zdaje prawo unii europejskiej, mogę spróbować Ci pomóc.

4fan_player 23.01.2011 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1040177)
W tym roku zdaje prawo unii europejskiej, mogę spróbować Ci pomóc.

Jak uczelnia i jaki kierunek? Przede wszystkim chodzi mi o jakiś dobry skrypt. Mam dwie książki z 2009 r. więc są już po traktacie lizbońskim ale jest tam jeszcze stary podział instytucji.

W przyszłą niedziele mam egzamin i muszę się zacząć uczyć a ciężko mi to ogarnąć.

Masz jakieś skrypty czy też notatki?

snyrting 23.01.2011 22:47

WPiA UJ.

Sprawdz sobie zamieszczony tutaj "przewodnik po TL" myśle, że powinno pomóc. Ewentualnie spróbuj sobie kupić , ściągnąc znowelizowane TFUE i TUE.
http://www.law.uj.edu.pl/~kpe/strona...name=materialy

Ja uczę się głównie z Barcza (wyd. 2006 ;)) i materiałów źródłowych.

4fan_player 23.01.2011 23:01

Nie chce mi się uczyć traktatów, mam tydzień gdzie od poniedziałku do czwartku pracuje więc jestem w czarnej dupie :/

Ten przewodnik nawet, nawet ale nie zawiera dokładnie podziału na organy główne i pomocnicze. A na tym najbardziej mi zależy. Bo książki, które mam zaliczają Europejski Bank Centralny do organów pomocniczych. Zamiast Sąd jest Sąd Pierwszej instancji etc.

snyrting 23.01.2011 23:10

Nie musisz czytać całego traktatu ;]

Przejrzyj art. 13-20 TUE, powinno pomóc.

4fan_player 23.01.2011 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1040217)
Nie musisz czytać całego traktatu ;]

Przejrzyj art. 13-20 TUE, powinno pomóc.

Masz może tak na szybko skonsolidowane wersje TUE i TFUE?

snyrting 23.01.2011 23:36

Znajdziesz to na stronie, którą podawałem.

4fan_player 23.01.2011 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 1040246)
Znajdziesz to na stronie, którą podawałem.

Dzięki wielkie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl