Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Blondas 05.08.2010 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic1989 (Post 953660)
Dobrze pamiętam 6 stron nabijania sie z Lecha gdy męczył sie z azerami. potem troszke wam mina posmuntniała po porażce u siebie w LE, no i dziś... widzicie sami jacy jestescie żałośni? mistrz wam odjechał i nie mozecie tego aż do dzis przełknąć i patrząc na wasz zespół i w tym roku bedzecie liczyc ile osób może pomiescic nasz stary rynek bo nie przeżyjecie że we wszystkim jestesmy lepsi:))) pozdro!


nikt nie nabijał się tu z klubu, który nie istnieje :-)

szczebrzeszcz 05.08.2010 22:54

najnowszy ranking

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...crank2011.html

w przyszłym roku spadamy na same dno średniaków tj 28 miejsce na 53, 29 w rankingu Bośnia ma aż 4 pkt mniej

prober 05.08.2010 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic1989 (Post 953660)
Dobrze pamiętam 6 stron nabijania sie z Lecha gdy męczył sie z azerami. potem troszke wam mina posmuntniała po porażce u siebie w LE, no i dziś... widzicie sami jacy jestescie żałośni? mistrz wam odjechał i nie mozecie tego aż do dzis przełknąć i patrząc na wasz zespół i w tym roku bedzecie liczyc ile osób może pomiescic nasz stary rynek bo nie przeżyjecie że we wszystkim jestesmy lepsi:))) pozdro!

Gdzie ty widzisz jakąkolwiek piłkarską wyższość któregokolwiek z polskich klubów (nie mówiąc już o "odjeżdżaniu" rywalowi)? Lech, Wisła i Ruch skompromitowały się totalnie w tegorocznych pucharach.
  • Lech wymęczył po karnych awans z mistrzem Azerbejdżanu, przegrywając mecz u siebie (!).
  • Wisła łatwo wygrała z litewskimi amatorami, z trzecią azerską drużyną przegrała obydwa mecze (!!).
  • Ruch wygrał dwa razy z Kazachami, nie potrafił wygrać ani jednego meczu z mistrzem Malty (!) i sromotnie przegrał dwumecz z Austrią Wiedeń w sumie 1:6.
  • Jagiellonia jako debiutant miała trudniejsze zadanie, a i tak zostawiła po sobie najlepsze wrażenie (strzeliła 3 bramki w dwumeczu, grała ambitnie i z charakterem).
W najlepszej sytuacji jest Lech - ma jeszcze dwumecz w IV rundzie eliminacji LE. Więc z ostateczną oceną występów poznaniaków w pucharach trzeba się jeszcze wstrzymać.

I tak bym to podsumował, a cytowany post jest klasycznym przykładem wynurzeń jakiegoś egzemplarza zaślepionego nienawiścią do krajowych rywali. I dziwi mnie to, bo akurat po 21-latku (1989 to jak przypuszczam data urodzenia...) spodziewałbym się jakichkolwiek sensownych poglądów. Dyskusja powinna się toczyć wokół przyczyn katastrofalnego występu Polaków w pucharach, a nie licytowania kto bardziej się skompromitował.

Widzę, że wielu "kibiców" przymyka oko na blamaż swoich ulubieńców pocieszając się, że krajowy rywal nic nie osiągnął. Żałosne.

Marszałek 05.08.2010 23:11

Przypomniała mi się pewna sytuacja. Jakiś czas(kilka lat) temu oglądałem mecz reprezentacji jednego z emiratów arabskich. Był to sparing,ale walczyli jak lwy,bo za kilka dni czekał ich kolejny sparing z Brazylia. Wszystko dostawali w tył,po nędznej grze. Ale Szejkowie byli zadowoleni,bo mieli powodu aby sądzić iż o puchar Zatoki Perskiej ich zespól wygra. Co z tego,że na tle świata są mierni,słabiutcy. Ważne,że w Pucharze Zatoki Perskiej będą walczyć o najwyższe laury. Także nic to,że w tym pucharze poziom jest tak mizerny,że nie podobny do niczego. Pisze to do tego,że my też zaczynamy podniecając się tym co u nas,a świat pomału nam uciekł. Jedyne co nam zostanie, to radowanie się walką o nic nie znaczące w Europie MP./

pawelwislak 05.08.2010 23:16

Żałośni to są ci pseudo piłkarze którzy koszą olbrzymie pieniądze a nie mogą sie przyłożyć do gry 90 minut tygodniowo to jest patologia!! To że tym ludziom się całkiem w dupach po przewracało!! Już nie będę komentował tego że mamy terminarz idealnie ustawiony najpierw k*rwa 4 mecze w pucharach o tak poszaleć troszkę i potem liga elegancko jest czas na puchary potem czas na ligę. J*bać tych wszystkich patałachów związanych z Polską piłką sk*rwysyństwo od prezesów po piłkarzy amatorów który mają czelność nazywać się profesjonalistami!!

prober 06.08.2010 00:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 953532)
Ciekawe czy jest mozliwosc aby trafili na Borussie Dortmund :) Znajac zycie i szczescie polskich druzyn trafia najgorzej jak moga.

To chyba nie znasz ani życia ani szczęścia polskich drużyn.

Wiadomo, że rankingi punktowe UEFA nie obrazują doskonale siły zespołu, ale i tak są świetnym wyznacznikiem. W obecnym sezonie o pechu może mówić Ruch (który trafił na mocną Austrię, nr 12 pośród 35 rozstawionych). Poza tym przeciwnicy byli względnie przeciętni lub słabi (w tym Karabach, numer 31 na 35 nierozstawionych...)

LE
1R Ruch (rozstawiony) - 13/26
2R Ruch (rozstawiony) - 36/40
2R Wisla (rozstawiony) - 20/40
3R Ruch (nierozstawiony) - 12/35
3R Jagiellonia (nierozstawiony) - 18/35
3R Wisla (rozstawiony) - 31/35

LM
2R Lech (rozstawiony) - 9/17
3R Lech (nierozstawiony) - 5/10

No i gdzie ten pech?

wolfy 06.08.2010 01:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 953531)
Jak maja odpasc to z przytupem
Manchester City i 1:12 w dwumeczu
Tylko cholera kto by miał tego gola strzelic...

Samobójczy?

mitmichael 06.08.2010 07:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 953825)
To chyba nie znasz ani życia ani szczęścia polskich drużyn

A na kogo ostatnimi czasy trafialismy w eliminacjach LM? Real Madryt, Barcelona. Rzeczywiscie wylosowanie takich druzyn to jest wielkie szczescie

mr_kwolf: Zdarzają sie wyjątki :> ogolnie przewaznie mielismy pecha (czyt.odpadalismy)

mr_kwolf 06.08.2010 07:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 953859)
A na kogo ostatnimi czasy trafialismy w eliminacjach LM? Real Madryt, Barcelona. Rzeczywiscie wylosowanie takich druzyn to jest wielkie szczescie.

Panathinaikos, Anderlecht, losowanie Zagłębia gdzie wystarczyło ograć Steaua i bodajże BATE coś Ci mówi?

Neon 06.08.2010 08:08

Od ostatniej reformy to już nie ma co spekulować, każde odpadnięcie polskiej drużyny z el LM jest KOMPROMITACJĄ, bo prościej do LM awansować już się nie da. Nie ma już Realów, Barcelon, nie ma już ŻADNEJ wymówki.

Ravers 06.08.2010 08:40

Juventus,AZ Alkmaar,Getafe,AEK Ateny i Dnipro Dnipropietrowsk to są potencjalni rywale Lecha w IV rundzie el. LE.Pewnie z dwoma ostatnimi mają szansę powalczyć.

http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...d=1510136.html

0 22 06.08.2010 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ravers (Post 953899)
Juventus,AZ Alkmaar,Getafe,AEK Ateny i Dnipro Dnipropietrowsk to są potencjalni rywale Lecha w IV rundzie el. LE.Pewnie z dwoma ostatnimi mają szansę powalczyć.

http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...d=1510136.html

Nic Cię nie nauczyła Sparta, Inter, Karabach, Levadia, Vetra?

:>

ToTylkoJa 06.08.2010 10:41

Nie widzę Lecha w fazie grupowej LE. Zbyt trudni rywale.

dynek.pl 06.08.2010 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 954033)
Nie widzę Lecha w fazie grupowej LE. Zbyt trudni rywale.

Eee tam ,dzisiaj czytalem, ze z Brugge znowu chcieli grac bo niby w ich zasiegu.
No tak, udalo im sie do karnych doczolgac rok temu.

John1906 06.08.2010 11:07

W jakim zasięgu ? Oni strzelili 1 bramkę i przegrali 3 z 4 meczów w pucharach. O czym wy piszecie.

emj10 06.08.2010 11:19

Mecz meczowi nie równy. Jak dla mnie w tych dwumeczach mają szansę tylko z zespołem z Grecji.

Juve - bez szans
Getafe - również
Alkmaar - nie ta półka
Dnipro - są w gazie, 12 punktów w 4 meczach ligowych
AEK - wczesna faza przygotowań, za 3 tyg. zaczynają ligę

prober 06.08.2010 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 953859)
A na kogo ostatnimi czasy trafialismy w eliminacjach LM? Real Madryt, Barcelona. Rzeczywiscie wylosowanie takich druzyn to jest wielkie szczescie

mr_kwolf: Zdarzają sie wyjątki :> ogolnie przewaznie mielismy pecha (czyt.odpadalismy)

Tzn. odpadanie Wisły jest dowodem na pecha w losowaniu? :) :)

Anderlecht był najsłabszym z 16 rozstawionych zespołów w losowaniu eliminacji LM 2003/2004.

_ukoL 06.08.2010 11:41

Mogą sobie w brodę pluć. Ze Słowakami z Żyliny mieliby spore szanse na awans. Tak jeszcze dwa mecze i koniec.

prober 06.08.2010 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 954082)
Mogą sobie w brodę pluć. Ze Słowakami z Żyliny mieliby spore szanse na awans. Tak jeszcze dwa mecze i koniec.

Nieprawda, Lech nie mógłby zagrać z Żiliną, bo nie byłby rozstawiony.
Potencjalni rywale Lecha w przypadku przejścia Sparty to Basel, Anderlecht, Kopenhaga, Hapoel, Rosenborg.

kreseq 06.08.2010 11:51

Lech odpadnie po nastepnych 2 meczach i nie wazne na kogo trafi. U nich nie dosc ze gra sie nie klei, to jeszcze w szatni nie jest zbyt wesolo. Najlepszy bylby mecz z Juve :)

pan Dudi 06.08.2010 11:58

Najlepsza byłaby Unirea albo Dnipro :P Chujowe wyjazdy, ale zespoły względnie mocne :D

_ukoL 06.08.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 954089)
Nieprawda, Lech nie mógłby zagrać z Żiliną, bo nie byłby rozstawiony.
Potencjalni rywale Lecha w przypadku przejścia Sparty to Basel, Anderlecht, Kopenhaga, Hapoel, Rosenborg.

A to zwracam honor. Nie wiedziałem. :-)

For_FuN_ 06.08.2010 12:21

Ee tam, co z tego, ze AEK dopiero przygotowuje sie do sezonu? Profesjonalni pilkarze wracajac z wakacji sa gotowi do gry(bo za to im placa kluby)...to nie jest polska liga i mentalnosc naszych ligowych kopaczy(gdzie taki Choto ma notoryczne problemy z nadwaga). Szanse na awans minimalne. Cos czuje, ze bedzie Juventus :).

KOALIK 06.08.2010 12:44

Wisła grałaby z Porto. W losowaniu zajęłaby miejsce drużyny z Genku.

chimpanze 06.08.2010 12:51

Może nie do końca związane z polskimi drużynami, ale tak jak myślałem, Kuba z Borussią będzie mógł się zrewanżować za Wisłe :)

emj10 06.08.2010 12:52

Amica - Dnipro
Po zabawie :)

pawelwislak 06.08.2010 12:54

No i w sumie jak się pozbiera Amica to z Dniepro może powalczyć wg mnie najlepsze losowanie z możliwych dla nich

sevenheaven 06.08.2010 12:54

szczęśliwe losowanie i tak dla nich ..
ale nie widzę dużych szans

szprotson 06.08.2010 12:55

Górny Karabach - BVB 09

For_FuN_ 06.08.2010 12:55

Ni jest tragicznie, blamazu raczej nie bedzie. Nie przypadkiem GKS Belchatow gral niedawno z Dnipro?

A Blaszczykowski, Lewandowski i Piszczek pokaza, jak sie gra z ogorkami(my jestesmy kelnerami :D)...cos czuje, ze w Niemczech bedzie ostre strzelanie. Szkoda, ze nie mamy pilkarzy tej klasy ;).

TymonPRO 06.08.2010 12:55

Błaszczu kontra Terminator czyli Borrusia-Azerowie
Marcelo kontra Ruscy czyli PSV-Sibir

rafal777 06.08.2010 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 954153)
Górny Karabach - BVB 09

Taki mecz by nam się trafił, taki wyjazd....ja pier***

MCX 06.08.2010 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 954069)
Dnipro - są w gazie, 12 punktów w 4 meczach ligowych

Cieszy mnie to.

sessegnon 06.08.2010 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 954147)
Amica - Dnipro
Po zabawie :)

A jakby trafili na jedną z pozostałych 4 drużyn to nie byłoby po zabawie?:D Oczywiście, że by było.

SpoXsteR 06.08.2010 12:57

alez oni maja szczescie.. nie dosc ze najslabsza druzyne wylosowali to znow pierwszy mecz na wyjezdzie

dobrze ze w LE nie ma takiej kasy jak w LM


PS. Blaszczu, rozpie... ten Karabach w pyl

mikesz 06.08.2010 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 954160)
A jakby trafili na jedną z pozostałych 4 drużyn to nie byłoby po zabawie?:D Oczywiście, że by było.

W naszej sytuacji lepiej nic nie mówić.

emj10 06.08.2010 12:58

A mi się wydaje że BVB czeka ciężko przeprawa. Wspomnicie moje słowa :D

cinekw 06.08.2010 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 954163)
A mi się wydaje że BVB czeka ciężko przeprawa. Wspomnicie moje słowa :D


:lol: Weź nie żartuj. Rozniosą ich w pył.

Donki 06.08.2010 12:59

Tym bardziej szkoda ze nie przeszlismy dalej :/ Fajnie by bylo zobaczyc Kube na Reymonta :)

mikesz 06.08.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 954167)
Tym bardziej szkoda ze nie przeszlismy dalej :/ Fajnie by bylo zobaczyc Kube na Reymonta :)

My akurat nie gralibyśmy z BVB a z Porto.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl