Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

zbymak 02.11.2009 22:54

Nie o stadionie coś o hali
 
http://www.polskatimes.pl/gazetakrak...nach,id,t.html

Wojtas 02.11.2009 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 811410)
Stadion nie jest własnoscią klubu, tylko miasta. Nie klub zajmuje się budowaniem, ani wykańczaniem stadionu, więc nie napierdalaj bezsensu, jak nie masz o sprawie pojęcia.



A co mnie to mnie interesuje kto jest wlacicielem a kto nim nie jest??

Efekt sie liczy a na razie jest taki ze 2 lata wchodzilismy 2 sciezkami na trybune i z niej ,i wyglada na to dalej tak bedzie.

royalmichael 03.11.2009 00:29

A właśnie co do D to ma ktoś jakiekolwiek aktualne zdjęcia z wewnątrz?

Bo nie zdziwiłbym się, gdyby to wyglądało tak:
http://topsil.republika.pl/2006.09.2...foto%20044.jpg

Konrad. 03.11.2009 01:23

Dokładnie tak to wygląda.

it 03.11.2009 10:49

Przypominam, że dzisiaj o 14.15 odbywa się posiedzenie Komisji Sportu RMK.
Wiadomo coś, czy będzie jakaś oficjalna delegacja kibiców, czy dopiero jutro na sesji?

buczo1985 03.11.2009 11:01

Patrząc na to zdjęcie z budowy D, przypominam sobie ile trwała budowa i jak wyglądała. Przecież trybuny D i E przy takim tempie i organizacji pracy jakie mają obecnie przy budowie C i głównej, powstałyby pewnie w kilka miesięcy i to jeszcze z jako tako podciągniętym wykończeniem wnętrz.

kristos 03.11.2009 15:37

Komisja Sportu i Turystyki poparła dofinansowanie stadionu.

_gilardino_ 03.11.2009 15:46

Ile osób głosujących dzisiaj będzie brało udział w decydującym głosowaniu ?

kocur8 03.11.2009 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 811652)
Patrząc na to zdjęcie z budowy D, przypominam sobie ile trwała budowa i jak wyglądała. Przecież trybuny D i E przy takim tempie i organizacji pracy jakie mają obecnie przy budowie C i głównej, powstałyby pewnie w kilka miesięcy i to jeszcze z jako tako podciągniętym wykończeniem wnętrz.

Fakt budowa trybun D i E trwala bardzo dlugo i w dodatku bez zaplecza trybuny D, oby jak najszybciej skonczyli i oddali satdion do uzytku

Markus 03.11.2009 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 811778)
Komisja Sportu i Turystyki poparła dofinansowanie stadionu.

To ważny gest, ale tylko gest. Dopiero jutrzejsze głosowanie będzie decydujące dla sprawy. Jutro się wszystko będzie decydować.

Dlatego jutro pełna mobilizacja Panowie! Pokażmy się na posiedzeniu rady, bądźmy obecni tam, gdzie rozstrzygną się losy stadionu!

Inaczej znów moga dziać się takie "zadziwiające rzeczy" jak wyjście radnego Stawowego na czas głosowania...

Nie możemy przegrać tej sprawy! A niestety kibice mają dziś bardzo złą prasę, co może szkodzić w pomyślnym zakończeniu...

hunter 03.11.2009 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 811783)
Ile osób głosujących dzisiaj będzie brało udział w decydującym głosowaniu ?

Wszyscy. W komisjach zasiadają przedstawiciele Rady Miasta.

Pytanie z innej beczki. W sprawach budżetowych obowiązuje zwykła większość, czy bezwzględna? Bo to dosyć zasadnicza różnica.

WILU TS 03.11.2009 16:21

Czyli raczej nie ma się co spodziewać problemów z przydzieleniem dodatkowej kasy ?

sergio 03.11.2009 16:30

A ja mam pytanie ile osób bierze udział w jutrzejszym jakże ważnym dla Nas głosowani? i ile głosów
jest potrzebnych dla przegłosowania dodatkowej kasy na dokończenie budowy stadionu?

Arapaho 03.11.2009 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 811794)
Czyli raczej nie ma się co spodziewać problemów z przydzieleniem dodatkowej kasy ?

Problemów myślę należy się spodziewać gdyż dzis glosowali ludzie jako tako uświadomieni (pewnie też przez p.Olszówkę )- i to jednak komisja sportu. jutro zasiądą pozostali radni z innych komisji z których każda pewnie chętnie by skorzystała na kasie która ma być na stadion więc wiadomo że ...będzie ciężko.Ale bądzmy dobrej mysli

Gwiaździsty 03.11.2009 18:45

Markus napisał:
Cytat:

Inaczej znów moga dziać się takie "zadziwiające rzeczy" jak wyjście radnego Stawowego na czas głosowania...
Zapamietajmy to nazwisko ! Niech nigdy żaden wiślak i jego rodzina nie zagłosuje na tego .....
Przed wyborami przykleić temat na kogo nie głosujemy i wpisywac takie nazwiska działające na szkodę Wisły a tym samymi Krakowa. Nie wystarczy tylko nie głosować, trzeba jeszcze odradzać innym !
A jutro wszyscy na Plac Wszystkich Świętych ! I jazda, jazda...

Grzadq 03.11.2009 18:55

Punkt 9 na placu :) I jedziemy!

Wojtas 03.11.2009 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 811847)
Markus napisał:


Zapamietajmy to nazwisko ! Niech nigdy żaden wiślak i jego rodzina nie zagłosuje na tego .....
Przed wyborami przykleić temat na kogo nie głosujemy i wpisywac takie nazwiska działające na szkodę Wisły a tym samymi Krakowa. Nie wystarczy tylko nie głosować, trzeba jeszcze odradzać innym !
A jutro wszyscy na Plac Wszystkich Świętych ! I jazda, jazda...








To ten pan???

Grzegorz Stawowy

http://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=15031

warto go zapamietać

hunter 03.11.2009 19:37

Rada zaczyna się o godzinie 10.00. Sprawa naszego stadionu jest punktem nr 5.

Głosowanie? Bóg jeden raczy wiedzieć, ale pewnie późnym popołudniem lub wręcz wieczorem.

Markus 03.11.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 811863)
Rada zaczyna się o godzinie 10.00. Sprawa naszego stadionu jest punktem nr 5.

Głosowanie? Bóg jeden raczy wiedzieć, ale pewnie późnym popołudniem lub wręcz wieczorem.

Zapewne przeciwnicy budowy i uchwalenia uruchomienia tych 30 mln będą przewlekać i opóźniać sprawę, by zmęczyć czekających przed gmachem kibiców i nie głosować gdy będą kamery TV. Mam nadzieję, że im się nie damy!

zbymak 04.11.2009 07:25

http://www.polskatimes.pl/gazetakrak...isly,id,t.html

rafal777 04.11.2009 09:52

No dobra będzie 30 mln dodatkowe na dokończenie juz prowadzonych prac. A co z murawą i resztą? Ponoć jeszcze 25mln brakuje?

PiotrG 04.11.2009 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 812022)
No dobra będzie 30 mln dodatkowe na dokończenie juz prowadzonych prac. A co z murawą i resztą? Ponoć jeszcze 25mln brakuje?

Jedna strona wstecz, wszystko już zostało wyjaśnione...

it 04.11.2009 12:07

W Radiu Kraków właśnie podano, że na sesji jest kilkudziesięciu kibiców Wisły :]. Wypowiedzi kilku były na antenie.
Wydaje się, że radni przegłosują tą poprawkę w budżecie.

Podziękowania dla wszystkich, którzy poświęcili swój czas i poszli na sesję.

KoPer 04.11.2009 12:16

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...dy_miasta.html

WILU TS 04.11.2009 12:17

Gratulacje heh

hunter 04.11.2009 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 812053)

Gówno prawda. Rady nie przerwano.

Konrad. 04.11.2009 12:40

Swoją drogą, ale kure#$@#% nudne są te obrady... Wytrzymałem dwie godziny...

Gościu na mównicy mówi swoje, reszta czyta gazety... ****a, oni za to kasę biorą...

it 04.11.2009 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 812064)
Swoją drogą, ale kure#$@#% nudne są te obrady... Wytrzymałem dwie godziny...

Gościu na mównicy mówi swoje, reszta czyta gazety... ****a, oni za to kasę biorą...

To standard we wszystkich radach wszystkich szczebli samorządu, nie ma się co przejmować.

Ważne by ktoś został przy rozpatrywaniu punktu 19, czyli tej interesującej nas zmiany w budżecie.
Dobrze byłoby posłuchać dyskusji nad projektem tej uchwały i poznać stanowisko radnych i to jak głosują.

Szkoda, że obrady nie są dostępne w wersji online, tak jak to jest np. w Warszawie.

PowerWiślak123 04.11.2009 13:29

To trzeba było przyjść i posłuchać.

moskit 04.11.2009 13:48

jak tam głosowanie, wie ktoś coś ?

pan Dudi 04.11.2009 13:51

Z tego co się dowiaduję, to dopiero w godzinach wieczornych (ok 19). A z rzeczy, które wiem na pewno okazuje się, że Pani Jantos jest tak otwarta na nasze argumenty jak beton z pzpr za ich najlepszych lat. :/ Co za babsko, ludzie.

rav 04.11.2009 14:02

Trwa jałowa dyskusja w Radzie Miasta, różne pytania, które nic nie wnoszą do tematu... Głosowanie ma być podobno na zakończenie obrad...

Co do pani Jantos, z dzisiejszego DP (jak ktoś wklejał, to przepraszam, nie moge teraz przegladnac tematu):


Małgorzata Jantos (PO)

Hala widowiskowo-sportowa: TAK
To dobry pomysł. Musimy się przyjrzeć jak zostanie rozłożona spłata kredytu, na jaki okres czasu.
Stadion Wisły: NIE WIEM
Jestem strażnikiem pieniędzy wszystkich mieszkańców Krakowa.
Hala Wisły: TAK
Jeżeli marszałek wywalczył 8 mln euro, to szkoda żeby przepadły.



A także:
Marta Patena (PO)

Hala widowiskowo-sportowa: TAK
Jestem za, ale pytanie o lokalizację i finansowanie - czy akurat z kredytu.
Stadion Wisły: NIE
Czy całe miasto ma finansować hobby nielicznej grupy ludzi?
Hala Wisły: NIE
Jestem przeciwko wydawaniu pieniędzy głównie na igrzyska. Są pilniejsze potrzeby naszego miasta.

Stavanger 04.11.2009 14:07

Ach, ta pani Jantos. Jak się uprze swojego, to za żadne skarby nie zmieni zdania.:-/

WILU TS 04.11.2009 14:15

Patena to chyba miała gwoździa w kołysce...

Sensej 04.11.2009 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 812091)
Patena to chyba miała gwoździa w kołysce...

Wieśniara musi być syta bo jej plakaty w całym miescie były przed wyborami.

PowerWiślak123 04.11.2009 14:25

Czy całe miasto ma płacić pensje biurokratą z urzędu miasta i rady takich jak pani Patena. Sorry ale czy 6 mln ludzi, by tylu kibiców ma Wisła wg ankiety pod patronatem UEFA to jest nieliczna grupa?

WILU TS 04.11.2009 14:33

Nie wytłumaczysz,jak ktoś się uprze i zaweźmie to tak jest....w życiu na stadionie nie była ale wie niby wszystko,czasami to na prawdę żałuję że urodziłem się w takim kraju :/
Jak na razie to nie tragedia,ale wyobraźcie sobie sytuacje w której to głos takiej cipy ma decydować o stadionie...

farben 04.11.2009 14:52

Rady nie przerwano. Wyborcza przesadza
 
http://www.polskatimes.pl/gazetakrak...asta,id,t.html

Adrian_Suvalkai 04.11.2009 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PowerWiślak123 (Post 812098)
Czy całe miasto ma płacić pensje biurokratą z urzędu miasta i rady takich jak pani Patena. Sorry ale czy 6 mln ludzi, by tylu kibiców ma Wisła wg ankiety pod patronatem UEFA to jest nieliczna grupa?

Mógłbyś wkleić linka do tej ankiety? Nie że bym Ci nie wierzył, tylko jestem ciekawy tego wyniku.

Island 04.11.2009 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 812106)

Mam nadzieje ze to nieprawda - jesli tak, to niestety nie wszyscy dorosli do odgrywania roli jaka kibice Wisly moga odgrywac w tym miescie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl