![]() |
Marcelo zrobił karnego w meczu z Benficą i padł gol.
|
Marcelo od 1 minuty w meczu rewanzowym z Benfica - najgorszy zawodnik swojej druzyny. Wlasnie przyczynil sie do rzutu karnego, po ktorym Benfica wyrownała na 2-2. Niestety to pokazuje jaka polska liga jest słaba - Marcelo byl gwiazda ekstraklasy a w Eredivisie jak i w LE gra bardzo słabiutko.
|
Marcelo to ewidentnie jeszcze nie obrońca na ten poziom w dwu meczu cały czas ogrywany nie miłosiernie...
|
Boss zwolnił Czerwca..
Co do Marcelo, w Eredivisie gra słabiutko ? ale jest podstawowym graczem PSV. Słabiutko bo nie strzela 8 goli na sezon nie ? :lol: dajta spokój.. z Benficą rzeczywiście mu nie wyszły mecze. |
Cytat:
|
Ja myślę, że nie chodzi o zwolnienie ze stanowiska skauta, a jedynie o zwolnienie z aresztu jak zostało wyżej napisane.
|
no tak zwolniono go z aresztu po złożeniu wyjaśnień, za poręczeniem majątkowym. Jutro prokurator ma więcej powiedzieć w tej sprawie.
|
Z jednej strony jakby tak popatrzec ile pilkarzy,prezesów itd jest zamieszanych ,to glupotą bylo by myslec ze byli czy obecni nasi pilkarze sa w tym wypadku absolutnie czysci.
Szkoda Rysia,ale niestety stracil wiele u mnie szacunku,jakim go zawsze jako oddanego Wisle czlowieka-darzyłem. |
Cytat:
I pomyśleć , że jak przed sezonem, pojawiło się nazwisko KOSOWSKI - to większość jak jeden mąż pisała "stary" , "nie nadaje się" , "na co nam on" - a jak widać z perspektywy czasu Kamil nie zapomniał jak się podaje. Takich rogali na centymetry, gdzie wystarczy dołożyć nogę by padła bramka, to my długooo nie zobaczymy. |
Cytat:
Ja tam w szoku jestem. Nie może mi przejść przez głowę jak można zniszczyć całe swoje CV, na które się pracowało całe życie. Teraz jak siądę z dzieckiem nad albumem piłkarzy Wisły z dawnych lat to co mu powiem? "To jest Rysiek z Klanu, który ogląda pogodę w kratkę" ? Masakra. Szkoda, bardzo szkoda. |
macie swoja legende. teraz bedzie sie nazywac Ryszard Cz. Kibicuje Wisełce od zawsze ale nie zawsze zgadzam sie ze zdaniem jej kibicow.
na miano Zywej Legendy zaslugiwal i zasluguje tylko jeden czlowiek ktorego raz nieladnym transparentem przywitano na ten temat |
Ale jaką legendą Wisły był Czerwiec, z całym szacunkiem ?
|
Do miana legendy to może aspirować Kazek Moskal czy Tomek Kulawik a nie Rysiu Czerwiec.
|
Cytat:
Pamiętam sam mecz (bardzo dziwny..) i awanturę jaką po nim wywołała Wybiórcza. Przez te lata wierzyłem że może to była jedynie prowokacja ale w świetle obecnych wydarzeń.. aż włos się na karku jeży. Niestety obawiam się że ówczesna drużyna mogła faktycznie mieć coś za paznokciami, nie wiem ilu z was pamięta taki dziwny mecz ligowy u nas z Orlenem (chyba nawet w tej samej rundzie co wspomniany mecz z Amiką).. patrząc na boisko aż ciężko było uwierzyć że nasi grają u siebie na Reymonta. Tak kiepsko i nieporadnie grali z outsiderem ligi.. Wracając do teraźniejszości - nie widzę innej opcji jak to że Rysiu usłyszy od naszego klubu bye-bye. |
Cytat:
|
Cytat:
Moją uwagę przykuł nie aspekt tego jak grali - tylko co się działo po tym jak Frankowski strzelił gola dla nas (bodajże na 1-1). Frankowski zaczyna się cieszyć, a tu zero jakiejkolwiek reakcji ze strony innych graczy którzy byli w pobliżu - jakby wcale ich ten gol nie cieszył. Niedługo potem pada zresztą bramka na 1-2 i jest pozamiatane... Może się kiedyś dowiemy jak było naprawdę... pzdrw tees |
I ostawiaj tu mecze czlowieku... :P
|
Toulouse FC 0-1 AJ Auxerre
Dariusz Dudka 90 Brawo Darek, brawo ! |
Cytat:
|
Chyba jednak nie. Jesli myślę o tym samym meczu, to to było 19 maja 2001, jak już w zasadzie mieliśmy pewne mistrzostwo.
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=4364 Według wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Orlen_P%C5%82ock#Trenerzy trenerem Orlenu był wtedy niejaki Andrzej Wiśniewski A mecz z Amicą (jeśli to o ten chodzi) był kolejkę później. Tylko nie wiem czemu mielibyśmy go kupować/sprzedawać, bo mistrzostwo było prawie pewnie, a Amica o nic nie grała już. http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=4377 |
Ok, faktycznie - Albin był tam wcześniej.
|
Cytat:
|
Błaszczykowski w końcu w pierwszym składzie Borussi (na mecz z Freiburgiem).
Warto patrzeć jak ktos ma czas. Ekipa z Dortmunda ma szansę powiększyć przewagę nad Bayerem, który kilkadziesiąt minut temu poległ w Monachium. Będą zatem mocno zmobilizowani, także może być ciekawie :) Z kolei w meczu na szczycie ligi tureckiej zero Polaków w składzie Trabzonsporu... Na ławie Paweł i Arek, Piotr poza składem. |
Nie tak Paweł Brożek wyobrażał sobie swoje chwile w Turcji. Myślę, ze warto, by wrócił. On musi grać jeżeli chce grać na Euro 2012, a u nas mógłby stworzyć niezły duet z Genkovem. |
myślę, że ciężko by mu się było odnaleźć w obecnej drużynie
|
|
|
Cytat:
Zawsze można poza Brożkiem dobrać jednego z ponizszych ekstra napadziorów :) Dorobek strzelecki polskich napastników w najwyższych ligach europejskich w bieżącym sezonie: Paweł Brożek (Trabzonspor Trabzon - Turcja) - 0 Radosław Matusiak (Asteras Tripoli - Grecja) - 0 Grzegorz Rasiak (AEL Limassol - Cypr) - 0 Adrian Sikora (APOEL Nikozja - Cypr) - 0 Paweł Wojciechowski (Willem II Tilburg - Holandia) - 0 |
Cytat:
|
Czy może ktoś wie jak przedstawia się stosunek spędzonych minut na boisku do zerowego dorobku bramkowego? Przyznam, że nie śledzę żadnej ligi oprócz Polish Premiership, więc stąd moje pytanie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jakby wrócili to byłby to zajebisty interes, jak z Cleberem.
Sprzedać za kokosy i przyjąc za free, pod warunkiem że Turcy chcieliby się ich pozbyć za wszelką "cenę", która wynosiłaby 0 zl, dlatego trzeba mocno wierzyć że im się nie powiedzie tam i od nowego sezonu zasilą szeregi Wisły. W zasadzie odkąd był temat ich przejścia byłem niemal pewien że tak to się skończy i od razu miałem przed oczami Clebiego. Piotrek mógłby iść gdzieś indziej, ale Paweł zawsze się przyda. |
Cytat:
Od razu nasuwa mi się na myśl słownictwo i "wychowanie" Smudy. Kolejny prostak, który osiągnął JEDEN znaczący sukces (LM z Widzewem) i ma się za nie wiadomo kogo. Do Górskiego to on ma jak z Krakowa do Madrytu i z powrotem. |
Cytat:
Myślę że Paweł na pewno będzie chciał jeszcze zostać na Ligę mistrzów o ile Trabzonspor zapewni sobie do niej awans |
Sądzę, że Brożki nawet za friko do Wisły już nie wrócą. Nie chodzi o jakość piłkarską, bo tę mają wysoką tylko właśnie o to nieszczęsne machanie rękami. Może to przypadek, ale po ich odejściu Kirm odżył, Małecki się utemperował, nawet Jirsak zaczyna łapać rytm, bo z Bełchatowem było znowu fajnie.
A z Brożkami może być różnie. Jeśli trener będzie ten sam, to kąpani w gorącej wodzie Turcy gotowi oddać ich za bezcen. ale jeśli zmienią szkoleniowca, to dla polaków jest szansa. |
Pawłowi za niedługo zacznie się palić grunt pod nogami. Ma olbrzymi kontrakt, a Turcy od takich zawodników oczekują dobrej gry. W przeciwnym razie zaczynają się problemy z regularnymi wypłatami i naciskanie na transfer.
Niestety Brożkowi w podbiciu "zachodu" przeszkodziła słaba psychika, obawiam się, że on tam już przepadł. |
Z bracmi moze byc tak samo jak z Szymkowiakiem, ktory polecal im Turcje a sam jej nie zawojował.
|
Póki co to u nas jest dość dobry tzw. ,,Team spirit' Wygląda na to Maskantowi udało się stworzyć drużynę. Czy Paweł umiał by się w to wkomponować. Nie mówię tak nie mówię nie, ale nie jest to takie hop siup że wraca stary dobry Paweł któremu dużo zawdzięczamy i znowu zaczyna bić bramki dla Wisły.
|
Cytat:
http://www.pilka24.com/news/szymkowi...iej-56743.html nie pamiętam czy było. Według mnie Szymek sobie w Turcji poradził, przez moment był blisko boga, ale niestety coś się posypało i cała bajka zamieniła się w koszmar - taki american dream w drugą stronę;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl