![]() |
Wyniki w 6 meczach zaciemniają obraz. Mamy w nich bilans 26:7. W pozostałych 26 spotkaniach bilans to 34:35. Tracimy za dużo bramek. Tracimy je za łatwo. To nie jest zarzut dotyczący tylko obrońców, ale całej drużyny. Są 2 wyjścia z tej sytuacji. Pozostać przy obecnym stylu gry i sprawdzać lepszych piłkarzy, którzy dadzą więcej w defensywie i jednocześnie będą przynajmniej na podobnym poziomie w ofensywie, jak obecni (nierealne z kilku powodów) albo... W końcu na poważnie przemyśleć czy na pewno droga "udawania" Wisły sprzed lat z takim garniturem piłkarzy jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem w naszej sytuacji.
|
Cytat:
A tak na poważnie co roku jest coraz gorzej, najpierw ledwo się utrzymaliśmy, potem spadliśmy, potem baraże i przegrana w pierwszym meczu zatem moje Al mówi mi, że w tym roku nie będzie nawet baraży. Ładnie systematycznie, każdego roku ciutkę gorzej niż w roku poprzednim. |
Cytat:
|
Np Wisła...
|
W ramach "nadzieja umiera ostatnia" garść statystyk:
Mecze drużyn, które nas interesują, po tym jak niestety Łęczna nie dała d...y z Polonią. Kod:
Wisła 7 GKS T. 6 Motor 8 Górnik Ł 4 Odra 9 WPłock 5 GKS K. 31 punkt - pod warunkiem: - Wisła Płock przegra dwa mecze i - Motor i Odra co najwyżej raz zremisują 2 punkty - pod warunkiem: - Wisła Płock co najwyżej raz zremisuje lub - GKS Tychy przegra dwa mecze lub - Górnik Łęczna przegra dwa mecze i - Motor i Odra co najwyżej dwa razy zremisują 3 punkty - pod warunkiem: - Wisła Płock nie wygra lub - GKS Tychy co najwyżej raz zremisuje lub - Wisła Płock co najwyżej raz zremisuje i - Motor i Odra raz przegrają 4 punkty - pod warunkiem: - Górnik Łęczna nie wygra lub - Wisła Płock raz przegra lub - Wisła Płock nie wygra lub - GKS Tychy nie wygra i - Motor i Odra raz nie wygrają 6 punktów - gramy w barażach Górnik Łęczna gra jeszcze z GKS Tychy wiec któreś straci punkty. Warunek "i" odnosi się do każdego z warunków "lub" |
Pepe, przecież w wariancie naszych 6 pkt nie ma możliwości aby to nam nie dawało baraży.
Jeśli jest taki wariant to go wskaż. Cytat:
Tak samo jak mistrzostwa nikt nie chciał poza Jaga i Śląskiem. Jeśli ktoś chce osiągnąć sukces i poza mowieniem że "chce" nie robi nic, to tak naprawdę na jakiej podstawie ma go osiągnąć? |
Do końca sezonu "zasadniczego" zostały 2 kolejki, a mnie się nawet nie chce otwierać excela, żeby zaktualizować dane.
Brakująca średnia do prawdopodobnego awansu bezpośredniego: 6,50 pkt/mecz <- bez szans Brakująca średnia do mało prawdopodobnego awansu bezpośredniego: 5,50 pkt/mecz <- bez szans Brakująca średnia do baraży z prawdopodobieństwem bliskim pewności: 3,00 pkt/mecz (= 2 wygrane) <- statystycznie w 4 przypadkach na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży; Brakująca średnia do wysoce prawdopodobnych baraży: 2,00 pkt/mecz (= 1 wygrana + 1 remis) <- statystycznie w 3 przypadkach na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży; Brakująca średnia do prawdopodobnych baraży: 0,50 pkt/mecz (= 1 remis) <- statystycznie w 2 przypadkach na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży [w tym sezonie wedle wszelkiego prawdopodobieństwa nie wystarczy - praktycznie wymagałoby to super hiper kombinacji wyników]; Brakująca średnia do mało prawdopodobnych baraży: 0,00 pkt/mecz <- statystycznie w 1 przypadku na 4 drużyna z tym dorobkiem punktowym wchodziła do baraży <- w tym sezonie na pewno nie wystarczy; Minimum historyczne też osiągnęliśmy - w 1 przypadku na 11 do baraży wystarczyło 48 punktów. W tym sezonie na pewno nie wystarczy. Średnia ligowa Rudego: 1,46 pkt/mecz. Jakimś cudem z taką średnią ciągle jesteśmy w walce o awans, choć już z pozycji rozpaczliwie goniącego. Klasyfikacja Wolfy'ego: Rude 1,462 vs Sobolewski 1,385 Rude utrzymuje wywalczoną przewagę, ale Sobolewski odrobił część straty. W najbliższej kolejce Rude może utrzymać się na czele tej wiekopomnej klasyfikacji tylko pod warunkiem wygranej. Remis lub przegrana oznaczałaby spadek za Sobolewskiego. 13 meczów ligowych minęło, magiczna bariera wygranych 2 (słownie: dwóch) ligowych meczów z rzędu, ciągle okazuje się nie do przejścia dla Rudego. Pomijając już, że w barażach musimy taką bieda-serię zanotować, to może się okazać, że jeśli Rude będzie odkładał przebicie tej bariery do fazy barażowej, to nawet nie będzie miał okazji sprawdzić się w barażach. |
Zdajecie sobie sprawę że za tydzień może już być "po ptokach"?
|
A za 2 tygodnie to już na pewno. Najpewniej przegramy w Katowicach a zostaną jakieś iluzoryczne szanse że w ostatniej kolejce wszyscy przegrają którzy są przed nami i rozloza przed nami czerwony dywan zapraszając do baraży.
I dobrze, bo już wystarczająco dużo negatywnych emocji przyniósł ten sezon i co gorsze: kolejny sezon nie zapowiada się lepiej. |
Ja mam na myśli całkiem realny scenariusz gdzie dostajemy w....... od cyganów a Tychy,Płock i Łęczna wygrywają swoje mecze.
|
Jak nie wygramy nie będzie żadnych baraży bo Odra i Motor nas mogą przegonić, a jak Łęczna wygra ze Stalą to już w ogóle bo grają na końcu z Tychami.
|
Wygrać mogą zarówno wszyscy, jak i nikt z czolowki. Jakkolwiek się to nie skończy to trudno żeby po takim punktowaniu końcowy wynik był zaskoczeniem.
Wszystkie zespoły od 4 do 9 miejsca poza Łeczna grają na wyjazdach, więc może wygra 1 czy 2 zespoły. Przy tak beznadziejnej stawce to najbardziej realne. Matematyka nam przedłuży szansę na baraze do ostatniego meczu, ale nic już od nas nie będzie zależało. W Katowicach uważam że padnie remis |
Cytat:
Czyli nadal wszystko w naszych nogach. :alleluja: |
Rzut oka na Rezerwy:
Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauza |
Rezerwy wygrały, #2 zremisował, jeszcze 3 zwycięstwa do awansu:
Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauza29 maja, 16:00, stadion Prądniczanki. |
Z cyklu "w tej kolejce Pan Bóg nosił szalik Wisły".
Co prawda daliśmy d...y w Katowicach ale reszta drużyn zagrała dla nas. I tak Jeżeli Wisła wygra ze Słoniami w Krakowie to byśmy zagrali w barażach musi zajść: 1. Remis w meczu GKS Tychy-Górnik Łęczna Lub dwa z tych trzech: 1. Motor musi przegrać z Podbeskidziem 2. Wisła Płock musi stracić punkty z Resovią (Resovia musi wygrać by mieć szansę na utrzymanie) 3. Odra Opole nie może wygrać ze Zniczem Pruszków w Opolu. |
Wszystkie pkt nierealne poza 4. A jak Łęczna lub Tychy wygrają?
|
Najbardziej prawdopodobne jest to, że spełnią się wszystkie te punkty, a my dostaniemy u siebie wpier.. o BBT.
|
Cytat:
Problemem jest to że my musimy wygrać z Termaliką, a ja nie wiem czy Rodado jest w stanie strzelić więcej niż frajerzy z obrony stracą... |
Dziś oglądałem mecz Polonia - Odra.
Obstawiam masakrę Zniczem w Opolu. |
Cytat:
A tu niespodzianka :> |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Teoretycznie jest szansa nawet na 4te 5te miejsce ale musiałby się zdarzyć cud. Tylko zacznijmy od tego czy my jesteśmy w ogóle w stanie pokonać Termalica która rozbija Tychy?
|
4 miejsce:
My wygrywamy, Motor przegrywa, GKS T-Górnik remis, Wpłock remis albo przegrana, Odra remis albo przegrana (mała tabela My, Motor, Górnik) 5 miejsce: My wygrywamy, GKS T-Górnik remis, Wpłock remis albo przegrana, Odra remis albo przegrana są jeszcze opcje z przegrywającym Motorem ale to raczej zakrawa na sensację. |
Gdyby udało się awansować do baraży do najbardziej prawdopodobne jest to że o ekstraklasę zagramy na wyjazdach Katowice/Gdynia i Lublin
|
Cytat:
W sumie nie wiem który scenariusz by był bardziej kompromitujący jako zwieńczenie tego kompromitującego sezonu: 1) Wygrywamy, ale brakuje nam 1 punktu do baraży (pomyślmy o tych wszystkich Sosnowcach, Resoviach czy Głogowach) 2) Przegrywamy, choć inne mecze układają się pod nas idealnie Oba warianty to by była taka wisienka na torcie. |
Cytat:
|
Cytat:
zostawmy juz naszych piłkarzy.Traumy po wizytach w Głogowie,Tychach czy Sosnowcach i tak juz siadly na psyche a tu jeszcze wysyłamy ich na baraze byc moze po 6;1 do Katowic,paaaaanie ile mozna. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl