Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Alonso19 25.05.2015 19:17

Jjak wygląda sytuacja z poszukiwaniem nowego sponsora technicznego, ktoś coś wie? Zostaje Adidas czy jakaś nowa firma?

krzaq12 25.05.2015 19:25

Witam wszystkich na forum ;)

Jeżeli chodzi o naszego partnera technicznego to firma adidas ma ważną umowę z nami jeszcze przynajmniej 1 rok i na nowy sezon powinna przygotować nowy model strojów. ;)

R33 25.05.2015 19:30

Z tym nowym modelem stroju to pewne info? Bo właśnie zastanawiałem się dlaczego dali promocję na meczówki.

krzaq12 25.05.2015 19:50

Zapewne zaproponowali zniżkę bo za miesiąc będą nowe modele pewnie po 259 i chcą sprzedać jak najwięcej tych ,,starych". Normalny zabieg, kilka razy już w przeszłości podobnie robili. ;)

WISŁAZWE 25.05.2015 20:03

Z moich informacji wynika, że będziemy mieli nowe stroje ;)

Ale cudów się nie spodziewajcie.

siemstein 25.05.2015 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1401972)
Z moich informacji wynika, że będziemy mieli nowe stroje ;)

Ale cudów się nie spodziewajcie.

Słyszałem, że samograje mają być. Buchalik będzie w tych strojach grał jak Neuer, a Barrientos jak CR7.

Stelio 25.05.2015 20:56

A wiadomo czy Gwiazda zostaje?

Kac 26.05.2015 06:28

nie wyobrażam sobie żeby nie została...

borubar1968 26.05.2015 18:03

Nowe koszulki... Gwiazda zostaje, Adidas zmieniany na Lotto... A zamiast Telefoniki Coca-Cola i Golnina... Fajnie że sponsorzy jacyś.. ale czy tak bym chciał aby wyglądała koszulka... ;/ Dzieje się źle...

https://www.classicfootballshirts.co...el-96-away.jpg

arth_ur 26.05.2015 18:55

To jakiś żart z tym lotto ? ...

siemstein 26.05.2015 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borubar1968 (Post 1402055)
Nowe koszulki... Gwiazda zostaje, Adidas zmieniany na Lotto... A zamiast Telefoniki Coca-Cola i Golnina... Fajnie że sponsorzy jacyś.. ale czy tak bym chciał aby wyglądała koszulka... ;/ Dzieje się źle...

https://www.classicfootballshirts.co...el-96-away.jpg

Dajże spokój.

ABGwislakABG 26.05.2015 19:23

mamy tak zajebisty marketing, że i taka wersja jak powyżej mnie nie zdziwi. Biała Gwiazda, ale haftowana i klasyczna koszulka bez żadnych udziwnień i biorę. Jakie tępaki muszą "pracować" w marketingu, że tego nie rozumieją?

Levis88 26.05.2015 19:30

Fajne te Lotto :) licze, że trzeci komplet zrobią jakiś kolorowy - jaskrawy zielony albo łososiowy...

crazykaro 26.05.2015 19:37

Umowa z adidasem konczy sie dopiero za rok

Alonso19 26.05.2015 22:42

O Lotto sam myślałem, ale nie to co pokazałeś, spójrzcie sobie na nowy komplet Hoffenheim czy Genoi, wyglądają naprawdę porządnie. Skoro Adidas to nowy komplet będzie niejako kartą przetargową aby przedłużono z nimi umowę. Biała Gwiazda na wyjazdowej powinna wg mnie mieć czerwone koło, na pozostałych powinna być bezpośrednia naszywana na koszulkę.
W sumie jest jeszcze Kappa i Macron, też w tym sezonie ciekawe wzory mają jak mówimy o włoskich markach.

Ketjow123 27.05.2015 10:58

Jesli chodzi o koszulki to nasi moga grać nawet w koszulkach marki Tesco, byly tylko była Biała Gwiazda i sponsor.

Barti 27.05.2015 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1402072)
Fajne te Lotto :) licze, że trzeci komplet zrobią jakiś kolorowy - jaskrawy zielony albo łososiowy...

co takiego??? nasze kolory to niebieski biały i najważniejszy czerwony! nawet jeśli żartowałeś, to był bardzo głupi żart. Stroje Wisły maja mieć kolory tradycyjne a nie takie, w których aktualnie gustuje gimbaza, bo są akurat na topie...

TS&ZKS 27.05.2015 12:45

Jak dla mnie mogą grać w różowych workach na ziemniaki. ALE SŁOWEM KLUCZ JEST GRAĆ. Jeżeli będą grać, a nie pozorować gre to stroje mam za przeproszenie w d****. I nie ważne czy Adidas, czy Nike, czy Puma, czy Tesco Value :P

kangurekm 27.05.2015 16:02

Ludzi od marketingu mamy jakich mamy, ale może komuś wpadnie do głowy pomysł żeby zacząć współpracę z 4F - firma z regionu, marka w Polsce bardzo rozpoznawalna i z tego co czytałem kilka miesięcy temu zamierzają wejść w rynek sportów drużynowych. Taka współpraca to mógłby być powiew świeżości i przy normalnych cenach (góra 180/190 złotych za koszulkę) mogłoby być zapotrzebowanie na takie trykoty :D

R33 27.05.2015 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Alonso19 (Post 1402090)
Skoro Adidas to nowy komplet będzie niejako kartą przetargową aby przedłużono z nimi umowę. Biała Gwiazda na wyjazdowej powinna wg mnie mieć czerwone koło, na pozostałych powinna być bezpośrednia naszywana na koszulkę.

Normalnie tak by było, tyle, że w 2013 r. stroje z herbem SA były już gotowe, dopiero potem nastąpiła decyzja o powrocie Białej Gwiazdy i dlatego nie mogła być bezpośrednio naszyta.

ABGwislakABG 27.05.2015 16:25

Model koszulki do bani. Prosta, zwykła, Biała Gwiazda haftowana.

Levis88 27.05.2015 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1402112)
co takiego??? nasze kolory to niebieski biały i najważniejszy czerwony! nawet jeśli żartowałeś, to był bardzo głupi żart. Stroje Wisły maja mieć kolory tradycyjne a nie takie, w których aktualnie gustuje gimbaza, bo są akurat na topie...

Tak,to był żart... Na poważnie to mi wystarczy że wstawią fajny haft Białej Gwiazdy i będzie ok a po zakończeniu umowy z adidasem chciałbym under armour.

Alonso19 27.05.2015 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1402122)
Normalnie tak by było, tyle, że w 2013 r. stroje z herbem SA były już gotowe, dopiero potem nastąpiła decyzja o powrocie Białej Gwiazdy i dlatego nie mogła być bezpośrednio naszyta.

To pamiętam, na ISS chyba nadal można kupić obecny model koszulki bez BG a z logiem.

cancer 30.05.2015 10:33

Te mi się podobają, prostota i ładny efekt końcowy:
http://2.bp.blogspot.com/-63YvF1749_...25282%2529.jpg
czy te
http://cdn.football-shirts.co.uk/fan...laEuropa15.jpg

Co Wy na to?

kangurekm 02.06.2015 12:04

http://i62.tinypic.com/dw5s8i.jpg
Już w ofercie sklepu Pro Direct Soccer, więc można uznać że to nasz nowy Trykot na przyszły sezon. Jestem dość mile zaskoczony wyglądem tej koszulki :)

stalsanok1946 02.06.2015 12:10

jeśli to ma być nasza meczówka na przyszły sezon to bardzo mi się podoba, oczywiście brakuje tutaj tylko jednego - sponsora :)

Ketjow123 02.06.2015 12:16

Pytanie. Kojarzy mi się że jakaś drużyna ma już podobne koszulki.
Tylko nie pamiętam jaka.

Ktoś kojarzy może ?

63.5 Kg 02.06.2015 12:25

Jeżeli to faktycznie nasza koszulka to o dziwo jest bardzo dobra...

sayek89 02.06.2015 12:26

Jeśli to nasza nowa koszulka na przyszły sezon to stwierdzam że najlepsza jak do tej pory ;)

Ketjow123 02.06.2015 12:27

No koszulka trzeba przyznać bardzo estetyczna i ciekawa...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl