![]() |
Jjak wygląda sytuacja z poszukiwaniem nowego sponsora technicznego, ktoś coś wie? Zostaje Adidas czy jakaś nowa firma?
|
Witam wszystkich na forum ;)
Jeżeli chodzi o naszego partnera technicznego to firma adidas ma ważną umowę z nami jeszcze przynajmniej 1 rok i na nowy sezon powinna przygotować nowy model strojów. ;) |
Z tym nowym modelem stroju to pewne info? Bo właśnie zastanawiałem się dlaczego dali promocję na meczówki.
|
Zapewne zaproponowali zniżkę bo za miesiąc będą nowe modele pewnie po 259 i chcą sprzedać jak najwięcej tych ,,starych". Normalny zabieg, kilka razy już w przeszłości podobnie robili. ;)
|
Z moich informacji wynika, że będziemy mieli nowe stroje ;)
Ale cudów się nie spodziewajcie. |
Cytat:
|
A wiadomo czy Gwiazda zostaje?
|
nie wyobrażam sobie żeby nie została...
|
Nowe koszulki... Gwiazda zostaje, Adidas zmieniany na Lotto... A zamiast Telefoniki Coca-Cola i Golnina... Fajnie że sponsorzy jacyś.. ale czy tak bym chciał aby wyglądała koszulka... ;/ Dzieje się źle...
https://www.classicfootballshirts.co...el-96-away.jpg |
To jakiś żart z tym lotto ? ...
|
Cytat:
|
mamy tak zajebisty marketing, że i taka wersja jak powyżej mnie nie zdziwi. Biała Gwiazda, ale haftowana i klasyczna koszulka bez żadnych udziwnień i biorę. Jakie tępaki muszą "pracować" w marketingu, że tego nie rozumieją?
|
Fajne te Lotto :) licze, że trzeci komplet zrobią jakiś kolorowy - jaskrawy zielony albo łososiowy...
|
Umowa z adidasem konczy sie dopiero za rok
|
O Lotto sam myślałem, ale nie to co pokazałeś, spójrzcie sobie na nowy komplet Hoffenheim czy Genoi, wyglądają naprawdę porządnie. Skoro Adidas to nowy komplet będzie niejako kartą przetargową aby przedłużono z nimi umowę. Biała Gwiazda na wyjazdowej powinna wg mnie mieć czerwone koło, na pozostałych powinna być bezpośrednia naszywana na koszulkę.
W sumie jest jeszcze Kappa i Macron, też w tym sezonie ciekawe wzory mają jak mówimy o włoskich markach. |
Jesli chodzi o koszulki to nasi moga grać nawet w koszulkach marki Tesco, byly tylko była Biała Gwiazda i sponsor.
|
Cytat:
|
Jak dla mnie mogą grać w różowych workach na ziemniaki. ALE SŁOWEM KLUCZ JEST GRAĆ. Jeżeli będą grać, a nie pozorować gre to stroje mam za przeproszenie w d****. I nie ważne czy Adidas, czy Nike, czy Puma, czy Tesco Value :P
|
Ludzi od marketingu mamy jakich mamy, ale może komuś wpadnie do głowy pomysł żeby zacząć współpracę z 4F - firma z regionu, marka w Polsce bardzo rozpoznawalna i z tego co czytałem kilka miesięcy temu zamierzają wejść w rynek sportów drużynowych. Taka współpraca to mógłby być powiew świeżości i przy normalnych cenach (góra 180/190 złotych za koszulkę) mogłoby być zapotrzebowanie na takie trykoty :D
|
Cytat:
|
Model koszulki do bani. Prosta, zwykła, Biała Gwiazda haftowana.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Te mi się podobają, prostota i ładny efekt końcowy:
http://2.bp.blogspot.com/-63YvF1749_...25282%2529.jpg czy te http://cdn.football-shirts.co.uk/fan...laEuropa15.jpg Co Wy na to? |
http://i62.tinypic.com/dw5s8i.jpg
Już w ofercie sklepu Pro Direct Soccer, więc można uznać że to nasz nowy Trykot na przyszły sezon. Jestem dość mile zaskoczony wyglądem tej koszulki :) |
jeśli to ma być nasza meczówka na przyszły sezon to bardzo mi się podoba, oczywiście brakuje tutaj tylko jednego - sponsora :)
|
Pytanie. Kojarzy mi się że jakaś drużyna ma już podobne koszulki.
Tylko nie pamiętam jaka. Ktoś kojarzy może ? |
Jeżeli to faktycznie nasza koszulka to o dziwo jest bardzo dobra...
|
Jeśli to nasza nowa koszulka na przyszły sezon to stwierdzam że najlepsza jak do tej pory ;)
|
No koszulka trzeba przyznać bardzo estetyczna i ciekawa...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl